Sisusse
Avaleht - Euroopa Komisjon
eesti
et
Dialog
Valige palun keel
български
español
čeština
dansk
Deutsch
eesti
Ελληνικά
English
français
Gaeilge
hrvatski
italiano
latviešu
lietuvių
magyar
Malti
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
slovenščina
suomi
svenska
Sulge
Search on Europa websites
Otsi
You are here:
Euroopa Komisjon
Ookeanid ja kalandus
Sustainable fisheries
Markets and trade
Seafood markets
Tootenimetused
Riiklikud nimekirjad
Belgia - Tootenimetused
Tootenimetused
Menüü
Avaleht
Tootenimetused
Täppisotsing
Riiklikud nimekirjad
Avatud andmed
Kontakt ja abi
Võtke meiega ühendust
KKK
Selle saidi kohta
Belgia
Tootenimetused
Tootenimetus
Teaduslikud nimetused
Langoestine
Nephrops norvegicus
Leng
Molva (3)
Perekond
Molva dypterygia
Molva macrophthalma
Molva molva
Listao
(ainult konserveeritud)
Euthynnus pelamis
sünonüümina
Katsuwonus pelamis
Lodde
Mallotus villosus
Lom
Brosme brosme
Lompvis
Cyclopteridae (6)
Sugukond
Aptocyclus (1)
Perekond
Aptocyclus ventricosus
Cyclopsis (1)
Perekond
Cyclopsis tentacularis
Cyclopteropsis (7)
Perekond
Cyclopteropsis bergi
Cyclopteropsis brashnikowi
Cyclopteropsis inarmatus
Cyclopteropsis jordani
Cyclopteropsis lindbergi
Cyclopteropsis mcalpini
Cyclopteropsis popovi
Cyclopterus (1)
Perekond
Cyclopterus lumpus
Eumicrotremus (15)
Perekond
Eumicrotremus andriashevi
Eumicrotremus asperrimus
Eumicrotremus barbatus
Eumicrotremus derjugini
Eumicrotremus fedorovi
Eumicrotremus gyrinops
Eumicrotremus orbis
Eumicrotremus pacificus
Eumicrotremus phrynoides
Eumicrotremus schmidti
Eumicrotremus soldatovi
Eumicrotremus spinosus
Eumicrotremus taranetzi
Eumicrotremus tartaricus
Eumicrotremus terraenovae
Lethotremus (2)
Perekond
Lethotremus awae
Lethotremus muticus
Makreel
Scomber scomber
sünonüümina
Scomber scombrus
Mantelschelp
Pectinidae (65)
Sugukond
Adamussium (1)
Perekond
Adamussium colbecki
Aequipecten (8)
Perekond
Aequipecten acanthodes
Aequipecten commutatus
Aequipecten glyptus
Aequipecten heliacus
Aequipecten lineolaris
Aequipecten muscosus
Aequipecten opercularis
Aequipecten tehuelchus
Amusium (5)
Perekond
Amusium balloti
Amusium japonicum
Amusium laurenti
Amusium papyraceum
Amusium pleuronectes
Anguipecten (4)
Perekond
Anguipecten lamberti
Anguipecten pacificus
Anguipecten picturatus
Anguipecten superbus
Annachlamys (6)
Perekond
Annachlamys flabellata
Annachlamys histrionica
Annachlamys iredalei
Annachlamys macassarensis
Annachlamys reevei
Annachlamys striatula
Argopecten (9)
Perekond
Argopecten aequisulcatus
Argopecten gibbus
Argopecten imitatoides
Argopecten irradians
Argopecten lineolaris
Argopecten noronhensis
Argopecten nucleus
Argopecten purpuratus
Argopecten ventricosus
Bathypecten (1)
Perekond
Bathypecten vulcani
Brachtechlamys (1)
Perekond
Brachtechlamys antillarum
Bractechlamys (8)
Perekond
Bractechlamys antillarum
Bractechlamys aurantiaca
Bractechlamys elegans
Bractechlamys nodulifera
Bractechlamys oweni
Bractechlamys schmeltzii
Bractechlamys teramachii
Bractechlamys vexillum
Caribachlamys (5)
Perekond
Caribachlamys imbricata
Caribachlamys mildredae
Caribachlamys ornata
Caribachlamys pellucens
Caribachlamys sentis
Chlamys (50)
Perekond
Chlamys acroporicola
Chlamys albida
Chlamys ambigua
Chlamys behringiana
Chlamys bruei
Chlamys circularis
Chlamys coruscans
Chlamys cristularis
Chlamys cruentata
Chlamys delicatula
Chlamys distorta
Chlamys farreri
Chlamys flagellata
Chlamys gloriosa
Chlamys hastata
Chlamys imbricata
Chlamys irregularis
Chlamys islandica
Chlamys jordani
Chlamys jousseaumi
Chlamys kincaidi
Chlamys lentiginosa
Chlamys liocymatus
Chlamys lioicus
Chlamys lischkei
Chlamys lowei
Chlamys madreporara
Chlamys mildredae
Chlamys mollita
Chlamys multicolor
Chlamys multisquamata
Chlamys muscosus
Chlamys nantiensis
Chlamys navarcha
Chlamys ornata
Chlamys pelseneeri
Chlamys porphyra
Chlamys psara
Chlamys pseudislandica
Chlamys purpurata
Chlamys rubida
Chlamys sentis
Chlamys septemradiatus
Chlamys squamata
Chlamys strategus
Chlamys subsulcata
Chlamys teilhardi
Chlamys tigerina
Chlamys valdecostata
Chlamys wainwrightensis
Complicachlamys (1)
Perekond
Complicachlamys wardiana
Coralichlamys (1)
Perekond
Coralichlamys madreporarum
Crassadoma (1)
Perekond
Crassadoma gigantea
Crassedoma (1)
Perekond
Crassedoma giganteum
Cryptopectan (5)
Perekond
Cryptopectan complanus
Cryptopectan inaequivalvis
Cryptopectan oweni
Cryptopectan tissotii
Cryptopectan vesiculosus
Cryptopecten (5)
Perekond
Cryptopecten bullatus
Cryptopecten madreporarum
Cryptopecten nux
Cryptopecten phrygium
Cryptopecten vesiculosus
Decatopecten (7)
Perekond
Decatopecten amiculum
Decatopecten nux
Decatopecten plica
Decatopecten plicus
Decatopecten radula
Decatopecten strangei
Decatopecten striatum
Delectopecten (16)
Perekond
Delectopecten alcocki
Delectopecten arces
Delectopecten binominatus
Delectopecten bistriatus
Delectopecten fosterianus
Delectopecten gelatinosus
Delectopecten greenlandicus
Delectopecten incongruus
Delectopecten macrocheiricola
Delectopecten musorstomi
Delectopecten profundicola
Delectopecten randolphi
Delectopecten tillamookensis
Delectopecten vancouverensis
Delectopecten vitreus
Delectopecten zacae
Dentamussium (1)
Perekond
Dentamussium obliteratum
Euvola (9)
Perekond
Euvola amusoides
Euvola chazaliei
Euvola diegensis
Euvola laurentii
Euvola marensis
Euvola raveneli
Euvola turtoni
Euvola vogdesi
Euvola ziczac
Excellichlamys (4)
Perekond
Excellichlamys concinna
Excellichlamys histrionica
Excellichlamys spectabilis
Excellichlamys xishaensis
Exichlamys (1)
Perekond
Exichlamys histronica
Flexopecten (4)
Perekond
Flexopecten felipponei
Flexopecten flexuosus
Flexopecten glaber
Flexopecten hyalinus
Glorichlamys (2)
Perekond
Glorichlamys elegantissima
Glorichlamys quadrilirata
Gloripallium (3)
Perekond
Gloripallium pallium
Gloripallium speciosum
Gloripallium spiniferum
Haumea (3)
Perekond
Haumea juddi
Haumea minuta
Haumea rehderi
Hemipecten (1)
Perekond
Hemipecten forbesianus
Hinnites (3)
Perekond
Hinnites corallinus
Hinnites giganteus
Hinnites multirugosus
Hyalopecten (10)
Perekond
Hyalopecten arntzi
Hyalopecten biscayensis
Hyalopecten dilectus
Hyalopecten eucymatus
Hyalopecten frigidus
Hyalopecten hadalis
Hyalopecten parvulinus
Hyalopecten pudicus
Hyalopecten similes
Hyalopecten undatus
Juxtamusium (2)
Perekond
Juxtamusium coudeini
Juxtamusium maldivense
Laevichlamys (11)
Perekond
Laevichlamys aliae
Laevichlamys andamanica
Laevichlamys cuneata
Laevichlamys deliciosa
Laevichlamys lemniscata
Laevichlamys limatula
Laevichlamys mollita
Laevichlamys multisqualida
Laevichlamys multisquamata
Laevichlamys squamosa
Laevichlamys wilhelminae
Lamellipecten (1)
Perekond
Lamellipecten aduncus
Leptopecten (5)
Perekond
Leptopecten bavayi
Leptopecten camerella
Leptopecten latiauratus
Leptopecten tumbezensis
Leptopecten velero
Lindapecten (3)
Perekond
Lindapecten exasperatus
Lindapecten lindae
Lindapecten muscosus
Lyropecten (2)
Perekond
Lyropecten kallinubilosus
Lyropecten nodosus
Malanochlamys (1)
Perekond
Malanochlamys diomedia
Manupecten (1)
Perekond
Manupecten pesfelis
Mesopeplum (1)
Perekond
Mesopeplum convexum
Mimachlamys (9)
Perekond
Mimachlamys albolineata
Mimachlamys cloacata
Mimachlamys crassicostata
Mimachlamys erycina
Mimachlamys funebris
Mimachlamys gloriosa
Mimachlamys lentiginosa
Mimachlamys sanguinea
Mimachlamys varia
Minnivola (1)
Perekond
Minnivola pyxidata
Mirapecten (4)
Perekond
Mirapecten mirificus
Mirapecten molluccensis
Mirapecten moluccensis
Mirapecten rastellum
Mizuhopecten (1)
Perekond
Mizuhopecten yessoensis
Nodipecten (5)
Perekond
Nodipecten fragosus
Nodipecten fucatus
Nodipecten magnificus
Nodipecten nodosus
Nodipecten subnodosus
Oxypora (1)
Perekond
Oxypora egyptensis
Pacipecten (2)
Perekond
Pacipecten leucophaeus
Pacipecten linki
Palliolum (12)
Perekond
Palliolum clathratum
Palliolum furtivum
Palliolum imbrifer
Palliolum incomparabile
Palliolum leptaleum
Palliolum minutulum
Palliolum reticulum
Palliolum ringnesia
Palliolum striatum
Palliolum subimbrifer
Palliolum tigerinum
Palliolum undatum
Pascahinnites (2)
Perekond
Pascahinnites coruscans
Pascahinnites pasca
Patinopecten (1)
Perekond
Patinopecten caurinus
Pedum (1)
Perekond
Pedum spondyloideum
Placopecten (1)
Perekond
Placopecten magellanicus
Protopecten (1)
Perekond
Protopecten glaber
Pseudamusium (1)
Perekond
Pseudamusium pteriola
Pseudamussium (4)
Perekond
Pseudamussium clavatum
Pseudamussium peslutrae
Pseudamussium septemradiatum
Pseudamussium sulcatum
Pseudohinnites (2)
Perekond
Pseudohinnites adamsi
Pseudohinnites levii
Psychrochlamys (1)
Perekond
Psychrochlamys delicatula subantarctica
Scaeochlamys (1)
Perekond
Scaeochlamys livida
Semipallium (9)
Perekond
Semipallium barnetti
Semipallium coruscans
Semipallium dianae
Semipallium dringi
Semipallium flavicans
Semipallium fulvicostatum
Semipallium natans
Semipallium rapanense
Semipallium tigris
Serratovola (2)
Perekond
Serratovola gardineri
Serratovola rubicunda
Sinepecten (1)
Perekond
Sinepecten segonzaci
Spathochlamys (2)
Perekond
Spathochlamys benedicti
Spathochlamys vestalis
Talochlamys (8)
Perekond
Talochlamys consociata
Talochlamys dichroa
Talochlamys gemmulata
Talochlamys gladysiae
Talochlamys multistriata
Talochlamys pulleineana
Talochlamys pusio
Talochlamys zelandiae
Veprichlamys (1)
Perekond
Veprichlamys kiwaensis
Volachlamys (2)
Perekond
Volachlamys hirasei
Volachlamys singaporina
Zygochlamys (1)
Perekond
Zygochlamys patagonica
Mantisgarnaal
Stomatopoda (16)
Selts
Alainosquillidae (1)
Sugukond
Alainosquilla (1)
Perekond
Alainosquilla foresti
Bathysquillidae (3)
Sugukond
Altosquilla (1)
Perekond
Altosquilla soelae
Bathysquilla (2)
Perekond
Bathysquilla crassispinosa
Bathysquilla microps
Indosquilla (1)
Perekond
Indosquilla manihinei
Coronididae (4)
Sugukond
Coronida (2)
Perekond
Coronida bradyi
Coronida schmitti
Mortensenenus (2)
Perekond
Mortensenenus minus
Mortensenenus paulay
Neocoronida (2)
Perekond
Neocoronida cocosiana
Neocoronida martensi
Paracoridon (1)
Perekond
Paracoridon johrae
Erythrosquillidae (1)
Sugukond
Erythrosquilla (2)
Perekond
Erythrosquilla hamano
Erythrosquilla megalops
Eurysquillidae (6)
Sugukond
Coronidopsis (3)
Perekond
Coronidopsis andamanensis
Coronidopsis bicuspis
Coronidopsis serenei
Eurysquilla (7)
Perekond
Eurysquilla crosnieri
Eurysquilla foresti
Eurysquilla galatheae
Eurysquilla leloeuffi
Eurysquilla plumata
Eurysquilla pumae
Eurysquilla veleronis
Eurysquilloides (1)
Perekond
Eurysquilloides sibogae
Manningia (12)
Perekond
Manningia amabilis
Manningia andamanensis
Manningia arabica
Manningia australiensis
Manningia misool
Manningia notialis
Manningia pilaensis
Manningia posteli
Manningia raymondi
Manningia thorsoni
Manningia wilsoni
Manningia zehntneri
Raysquilla (1)
Perekond
Raysquilla manningi
Sinosquilla (2)
Perekond
Sinosquilla hispida
Sinosquilla sinica
Gonodactylidae (8)
Sugukond
Gonodactylaceus (10)
Perekond
Gonodactylaceus falcatus
Gonodactylaceus glabrous
Gonodactylaceus graphurus
Gonodactylaceus gravieri
Gonodactylaceus insularis
Gonodactylaceus mutatus
Gonodactylaceus randalli
Gonodactylaceus siamensis
Gonodactylaceus takedai
Gonodactylaceus ternatensis
Gonodactylellus (21)
Perekond
Gonodactylellus affinis
Gonodactylellus annularis
Gonodactylellus barberi
Gonodactylellus bicarinatus
Gonodactylellus caldwelli
Gonodactylellus choprai
Gonodactylellus crosnieri
Gonodactylellus demanii
Gonodactylellus erdmanni
Gonodactylellus espinosus
Gonodactylellus hendersoni
Gonodactylellus incipiens
Gonodactylellus kandi
Gonodactylellus kume
Gonodactylellus lanchesteri
Gonodactylellus micronesicus
Gonodactylellus molyneux
Gonodactylellus rubriguttatus
Gonodactylellus snidvongsi
Gonodactylellus spinosus
Gonodactylellus viridis
Gonodactylinus (1)
Perekond
Gonodactylinus viridis
Gonodactyloideus (3)
Perekond
Gonodactyloideus cracens
Gonodactyloideus rubrus
Gonodactyloideus tricarinatus
Gonodactylus (8)
Perekond
Gonodactylus acutirostris
Gonodactylus aloha
Gonodactylus botti
Gonodactylus childi
Gonodactylus chiragra
Gonodactylus platysoma
Gonodactylus smithii
Gonodactylus spinulosus
Hoplosquilla (1)
Perekond
Hoplosquilla said
Hoplosquilloides (1)
Perekond
Hoplosquilloides coronatus
Neogonodactylus (20)
Perekond
Neogonodactylus albicinctus
Neogonodactylus austrinus
Neogonodactylus bahiahondensis
Neogonodactylus bredini
Neogonodactylus caribbaeus
Neogonodactylus costaricensis
Neogonodactylus curacaoensis
Neogonodactylus festae
Neogonodactylus lacunatus
Neogonodactylus lalibertadensis
Neogonodactylus lightbourni
Neogonodactylus minutus
Neogonodactylus moraisi
Neogonodactylus oerstedii
Neogonodactylus petilus
Neogonodactylus pumilus
Neogonodactylus spinulosus
Neogonodactylus stanchi
Neogonodactylus torus
Neogonodactylus zacae
Hemisquillidae (1)
Sugukond
Hemisquilla (3)
Perekond
Hemisquilla australiensis
Hemisquilla californiensis
Hemisquilla ensigera
Lysiosquillidae (5)
Sugukond
Allosquilla (2)
Perekond
Allosquilla africana
Allosquilla lillyae
Coronis (2)
Perekond
Coronis excavatrix
Coronis scolopendra
Lysiosquilla (16)
Perekond
Lysiosquilla acanthocarpus
Lysiosquilla aulachorhynchus
Lysiosquilla colemani
Lysiosquilla desaussurei
Lysiosquilla grayi
Lysiosquilla hoevenii
Lysiosquilla isos
Lysiosquilla latifrons
Lysiosquilla manningi
Lysiosquilla monodi
Lysiosquilla panamica
Lysiosquilla scabricauda
Lysiosquilla subricauda
Lysiosquilla sulcirostris
Lysiosquilla suthersi
Lysiosquilla tredecimdentata
Lysiosquillina (4)
Perekond
Lysiosquillina glabriuscula
Lysiosquillina lisa
Lysiosquillina maculata
Lysiosquillina sulcata
Lysiosquilloides (3)
Perekond
Lysiosquilloides aulacorhynchus
Lysiosquilloides mapia
Lysiosquilloides siamensis
Nannosquillidae (9)
Sugukond
Acanthosquilla (8)
Perekond
Acanthosquilla acanthocarpus
Acanthosquilla biminiensis
Acanthosquilla crosnieri
Acanthosquilla derijardi
Acanthosquilla multifasciata
Acanthosquilla sirindhorn
Acanthosquilla tigrina
Acanthosquilla wilsoni
Alachosquilla (1)
Perekond
Alachosquilla vicina
Austrosquilla (6)
Perekond
Austrosquilla melanocauda
Austrosquilla middletoni
Austrosquilla osculans
Austrosquilla rachelae
Austrosquilla tsangi
Austrosquilla vercoi
Bigelowina (3)
Perekond
Bigelowina biminiensis
Bigelowina phalangium
Bigelowina septemspinosa
Hadrosquilla (2)
Perekond
Hadrosquilla edgari
Hadrosquilla perpasta
Nannosquilla (4)
Perekond
Nannosquilla anomala
Nannosquilla californiensis
Nannosquilla canica
Nannosquilla grayi
Nannosquilloides (1)
Perekond
Nannosquilloides occultus
Platysquilloides (2)
Perekond
Platysquilloides horologii
Platysquilloides lilyae
Pullosquilla (4)
Perekond
Pullosquilla litoralis
Pullosquilla malayensis
Pullosquilla pardus
Pullosquilla thomassini
Odontodactylidae (1)
Sugukond
Odontodactylus (7)
Perekond
Odontodactylus brevirostris
Odontodactylus cultrifer
Odontodactylus hansenii
Odontodactylus hawaiiensis
Odontodactylus japonicus
Odontodactylus latirostris
Odontodactylus scyllarus
Parasquillidae (3)
Sugukond
Faughnia (3)
Perekond
Faughnia formosae
Faughnia haani
Faughnia serenei
Parasquilla (3)
Perekond
Parasquilla coccinea
Parasquilla ferrusaci
Parasquilla similis
Pseudosquillopsis (3)
Perekond
Pseudosquillopsis cerisii
Pseudosquillopsis dofleini
Pseudosquillopsis marmorata
Protosquillidae (5)
Sugukond
Chorisquilla (13)
Perekond
Chorisquilla brooksii
Chorisquilla convoluta
Chorisquilla excavata
Chorisquilla gyrosa
Chorisquilla hystrix
Chorisquilla kroppi
Chorisquilla mehtae
Chorisquilla pococki
Chorisquilla quinquelobata
Chorisquilla similis
Chorisquilla spinosissima
Chorisquilla tuberculata
Chorisquilla tweediei
Echinosquilla (1)
Perekond
Echinosquilla guerinii
Haptosquilla (9)
Perekond
Haptosquilla corrugata
Haptosquilla glabra
Haptosquilla glyptocercus
Haptosquilla pulchella
Haptosquilla setifera
Haptosquilla stoliura
Haptosquilla tanensis
Haptosquilla trispinosa
Haptosquilla tuberosa
Protosquilla (3)
Perekond
Protosquilla folini
Protosquilla lenzi
Protosquilla pulchellus
Siamosquilla (1)
Perekond
Siamosquilla laevicaudata
Pseudosquillidae (4)
Sugukond
Pseudosquilla (2)
Perekond
Pseudosquilla ciliata
Pseudosquilla empusa
Pseudosquillana (2)
Perekond
Pseudosquillana megalophthalma
Pseudosquillana richeri
Pseudosquillisma (4)
Perekond
Pseudosquillisma adiastalta
Pseudosquillisma guttata
Pseudosquillisma kensleyi
Pseudosquillisma oculata
Raoulserenea (5)
Perekond
Raoulserenea hieroglyphica
Raoulserenea komaii
Raoulserenea ornata
Raoulserenea oxyrhyncha
Raoulserenea pygmaea
Squillidae (43)
Sugukond
Alima (7)
Perekond
Alima alba
Alima hieroglyphica
Alima hyalina
Alima maxima
Alima neptuni
Alima orientalis
Alima pacifica
Alimopsoides (1)
Perekond
Alimopsoides tuberculatus
Anchisquilla (3)
Perekond
Anchisquilla chani
Anchisquilla fasciata
Anchisquilla fasciaticauda
Anchisquilloides (2)
Perekond
Anchisquilloides mcneilli
Anchisquilloides michelae
Anchisquillopsis (1)
Perekond
Anchisquillopsis clevai
Areosquilla (2)
Perekond
Areosquilla indica
Areosquilla interstincta
Belosquilla (1)
Perekond
Belosquilla laevis
Busquilla (2)
Perekond
Busquilla plantei
Busquilla quadraticauda
Carinosquilla (10)
Perekond
Carinosquilla australiensis
Carinosquilla balicasag
Carinosquilla carinata
Carinosquilla carita
Carinosquilla lirata
Carinosquilla mclaughlinae
Carinosquilla multicarinata
Carinosquilla redacta
Carinosquilla spinosa
Carinosquilla thailandensis
Clorida (15)
Perekond
Clorida albolitura
Clorida bombayensis
Clorida daviei
Clorida decorata
Clorida denticauda
Clorida depressa
Clorida gaillardi
Clorida granti
Clorida japonica
Clorida javanica
Clorida latreillei
Clorida obtusa
Clorida rotundicauda
Clorida seversi
Clorida wassenbergi
Cloridina (10)
Perekond
Cloridina albatrossae
Cloridina chlorida
Cloridina ichneumon
Cloridina inflata
Cloridina malaccensis
Cloridina microphthalma
Cloridina moluccensis
Cloridina pelamidae
Cloridina stephensoni
Cloridina verrucosa
Cloridopsis (5)
Perekond
Cloridopsis bengalensis
Cloridopsis dubia
Cloridopsis immaculata
Cloridopsis scorpio
Cloridopsis terrareginensis
Crenatosquilla (1)
Perekond
Crenatosquilla oculinova
Dictyosquilla (2)
Perekond
Dictyosquilla foveolata
Dictyosquilla tuberculata
Distosquilla (1)
Perekond
Distosquilla miles
Erugosquilla (6)
Perekond
Erugosquilla grahami
Erugosquilla hesperia
Erugosquilla massavensis
Erugosquilla septemdentata
Erugosquilla sereni
Erugosquilla woodmasoni
Fallosquilla (1)
Perekond
Fallosquilla fallax
Fennerosquilla (1)
Perekond
Fennerosquilla heptacanta
Harpiosquilla (8)
Perekond
Harpiosquilla annandalei
Harpiosquilla harpax
Harpiosquilla indica
Harpiosquilla japonica
Harpiosquilla melanoura
Harpiosquilla raphidea
Harpiosquilla sinensis
Harpiosquilla stephensoni
Humesosquilla (1)
Perekond
Humesosquilla decimdentata
Kaisquilla (1)
Perekond
Kaisquilla laevis
Kempina (2)
Perekond
Kempina mikado
Kempina stridulans
Lenisquilla (1)
Perekond
Lenisquilla lata
Leptosquilla (1)
Perekond
Leptosquilla schmeltzii
Levisquilla (3)
Perekond
Levisquilla inermis
Levisquilla jurichi
Levisquilla minor
Lophosquilla (3)
Perekond
Lophosquilla costata
Lophosquilla makarovi
Lophosquilla tiwarii
Meiosquilla (8)
Perekond
Meiosquilla dawsoni
Meiosquilla desmaresti
Meiosquilla lebouri
Meiosquilla quadridens
Meiosquilla randalli
Meiosquilla schmitti
Meiosquilla swetti
Meiosquilla tricarinata
Miyakea (2)
Perekond
Miyakea holoschista
Miyakea nepa
Miyakella (1)
Perekond
Miyakella nepa
Neclorida (1)
Perekond
Neclorida miersi
Neoanchisquilla (3)
Perekond
Neoanchisquilla australiensis
Neoanchisquilla semblatae
Neoanchisquilla tuberculata
Oratosquilla (5)
Perekond
Oratosquilla fabricii
Oratosquilla investigatoris
Oratosquilla kempi
Oratosquilla oratoria
Oratosquilla woodmansoni
Oratosquillina (21)
Perekond
Oratosquillina anomala
Oratosquillina asiatica
Oratosquillina berentsae
Oratosquillina birsteini
Oratosquillina fossulata
Oratosquillina gravieri
Oratosquillina hindustanica
Oratosquillina imperialis
Oratosquillina inornata
Oratosquillina interrupta
Oratosquillina manningi
Oratosquillina megalops
Oratosquillina microps
Oratosquillina ornata
Oratosquillina pentadactyla
Oratosquillina perpensa
Oratosquillina quinquedentata
Oratosquillina solicitans
Oratosquillina stephensoni
Oratosquillina striata
Oratosquillina turbata
Paralimopsis (1)
Perekond
Paralimopsis carinata
Parvisquilla (3)
Perekond
Parvisquilla dominguez
Parvisquilla multituberculata
Parvisquilla sinuosa
Platysquilla (3)
Perekond
Platysquilla enodis
Platysquilla eusebia
Platysquilla horologii
Pontiosquilla (2)
Perekond
Pontiosquilla caledonica
Pontiosquilla mauiana
Quollastria (5)
Perekond
Quollastria capricornae
Quollastria fossulata
Quollastria gonypetes
Quollastria kapala
Quollastria subtilis
Rissoides (5)
Perekond
Rissoides africanus
Rissoides calypso
Rissoides desmaresti
Rissoides palidus
Rissoides pallidus
Squilla (26)
Perekond
Squilla aculeata
Squilla biformis
Squilla bigelowi
Squilla brasiliensis
Squilla cadenati
Squilla chydaea
Squilla deceptrix
Squilla edentata
Squilla empusa
Squilla gibba
Squilla gilesi
Squilla grenadensis
Squilla hancocki
Squilla heptacantha
Squilla intermedia
Squilla lata
Squilla lijdingi
Squilla mantis
Squilla mantoidea
Squilla mauritiana
Squilla neglecta
Squilla panamensis
Squilla parva
Squilla prasinolineata
Squilla rugosa
Squilla simulans
Squilloides (1)
Perekond
Squilloides leptosquilla
Triasquilla (1)
Perekond
Triasquilla profunda
Visaya (1)
Perekond
Visaya lira
Takuidae (3)
Sugukond
Mesacturoides (4)
Perekond
Mesacturoides brevisquamatus
Mesacturoides crinitus
Mesacturoides fimbiatus
Mesacturoides fimbriatus
Mesacturus (2)
Perekond
Mesacturus dicrurus
Mesacturus furcicaudatus
Taku (1)
Perekond
Taku spinosocarinatus
Tetrasquillidae (6)
Sugukond
Acaenosquilla (1)
Perekond
Acaenosquilla brazieri
Heterosquilla (3)
Perekond
Heterosquilla armata
Heterosquilla pentadactyla
Heterosquilla tricarinata
Heterosquilloides (2)
Perekond
Heterosquilloides armata
Heterosquilloides insignis
Heterosquillopsis (1)
Perekond
Heterosquillopsis danielae
Kasim (3)
Perekond
Kasim insuetus
Kasim karubar
Kasim philippinensis
Tetrasquilla (1)
Perekond
Tetrasquilla mccullochae
Marlijn
Istiophoridae (5)
Sugukond
Istiompax (1)
Perekond
Istiompax indica
Istiophorus (2)
Perekond
Istiophorus albicans
Istiophorus platypterus
Kajikia (2)
Perekond
Kajikia albida
Kajikia audax
Makaira (2)
Perekond
Makaira mazara
Makaira nigricans
Tetrapturus (4)
Perekond
Tetrapturus angustirostris
Tetrapturus belone
Tetrapturus georgii
Tetrapturus pfluegeri
Meerval
Clariidae (15)
Sugukond
Bathyclarias (8)
Perekond
Bathyclarias atribranchus
Bathyclarias euryodon
Bathyclarias filicibarbis
Bathyclarias foveolatus
Bathyclarias longibarbis
Bathyclarias nyasensis
Bathyclarias rotundifrons
Bathyclarias worthingtoni
Channallabes (6)
Perekond
Channallabes alvarezi
Channallabes apus
Channallabes longicaudatus
Channallabes ogooensis
Channallabes sanghaensis
Channallabes teugelsi
Clariallabes (16)
Perekond
Clariallabes attemsi
Clariallabes brevibarbis
Clariallabes centralis
Clariallabes heterocephalus
Clariallabes laticeps
Clariallabes longicauda
Clariallabes manyangae
Clariallabes melas
Clariallabes mutsindoziensis
Clariallabes petricola
Clariallabes pietschmanni
Clariallabes platyprosopos
Clariallabes simeonsi
Clariallabes teugelsi
Clariallabes uelensis
Clariallabes variabilis
Clarias (60)
Perekond
Clarias abbreviatus
Clarias agboyiensis
Clarias albopunctatus
Clarias alluaudi
Clarias anfractus
Clarias angolensis
Clarias anguillaris
Clarias batrachus
Clarias batu
Clarias brachysoma
Clarias buettikoferi
Clarias buthupogon
Clarias camerunensis
Clarias cataractus
Clarias cavernicola
Clarias dayi
Clarias dhonti
Clarias dumerilii
Clarias dussumieri
Clarias ebriensis
Clarias engelseni
Clarias fuscus
Clarias gabonensis
Clarias gariepinus
Clarias gracilentus
Clarias hilli
Clarias insolitus
Clarias intermedius
Clarias jaensis
Clarias kapuasensis
Clarias laeviceps
Clarias lamottei
Clarias leiacanthus
Clarias liocephalus
Clarias longior
Clarias maclareni
Clarias macrocephalus
Clarias macromystax
Clarias magur
Clarias meladerma
Clarias microspilus
Clarias microstomus
Clarias nebulosus
Clarias ngamensis
Clarias nieuhofii
Clarias nigricans
Clarias nigromarmoratus
Clarias olivaceus
Clarias pachynema
Clarias planiceps
Clarias platycephalus
Clarias pseudoleiacanthus
Clarias pseudonieuhofii
Clarias salae
Clarias stappersii
Clarias submarginatus
Clarias sulcatus
Clarias teijsmanni
Clarias theodorae
Clarias werneri
Dinotopterus (1)
Perekond
Dinotopterus cunningtoni
Dolichallabes (1)
Perekond
Dolichallabes microphthalmus
Encheloclarias (7)
Perekond
Encheloclarias baculum
Encheloclarias curtisoma
Encheloclarias kelioides
Encheloclarias medialis
Encheloclarias prolatus
Encheloclarias tapeinopterus
Encheloclarias velatus
Gymnallabes (2)
Perekond
Gymnallabes nops
Gymnallabes typus
Heterobranchus (4)
Perekond
Heterobranchus bidorsalis
Heterobranchus boulengeri
Heterobranchus isopterus
Heterobranchus longifilis
Horaglanis (3)
Perekond
Horaglanis abdulkalami
Horaglanis alikunhii
Horaglanis krishnai
Platyallabes (1)
Perekond
Platyallabes tihoni
Platyclarias (1)
Perekond
Platyclarias machadoi
Tanganikallabes (3)
Perekond
Tanganikallabes alboperca
Tanganikallabes mortiauxi
Tanganikallabes stewarti
Uegitglanis (1)
Perekond
Uegitglanis zammaranoi
Xenoclarias (1)
Perekond
Xenoclarias eupogon
Ictaluridae (7)
Sugukond
Ameiurus (7)
Perekond
Ameiurus brunneus
Ameiurus catus
Ameiurus melas
Ameiurus natalis
Ameiurus nebulosus
Ameiurus platycephalus
Ameiurus serracanthus
Ictalurus (10)
Perekond
Ictalurus australis
Ictalurus balsanus
Ictalurus dugesii
Ictalurus furcatus
Ictalurus lupus
Ictalurus meridionalis
Ictalurus mexicanus
Ictalurus ochoterenai
Ictalurus pricei
Ictalurus punctatus
Noturus (29)
Perekond
Noturus albater
Noturus baileyi
Noturus crypticus
Noturus elegans
Noturus eleutherus
Noturus exilis
Noturus fasciatus
Noturus flavater
Noturus flavipinnis
Noturus flavus
Noturus funebris
Noturus furiosus
Noturus gilberti
Noturus gladiator
Noturus gyrinus
Noturus hildebrandi
Noturus insignis
Noturus lachneri
Noturus leptacanthus
Noturus maydeni
Noturus miurus
Noturus munitus
Noturus nocturnus
Noturus phaeus
Noturus placidus
Noturus stanauli
Noturus stigmosus
Noturus taylori
Noturus trautmani
Prietella (2)
Perekond
Prietella lundbergi
Prietella phreatophila
Pylodictis (1)
Perekond
Pylodictis olivaris
Satan (1)
Perekond
Satan eurystomus
Trogloglanis (1)
Perekond
Trogloglanis pattersoni
Siluridae (13)
Sugukond
Belodontichthys (2)
Perekond
Belodontichthys dinema
Belodontichthys truncatus
Ceratoglanis (2)
Perekond
Ceratoglanis pachynema
Ceratoglanis scleronema
Hemisilurus (3)
Perekond
Hemisilurus heterorhynchus
Hemisilurus mekongensis
Hemisilurus moolenburghi
Kryptoglanis (1)
Perekond
Kryptoglanis shajii
Kryptopterus (19)
Perekond
Kryptopterus baramensis
Kryptopterus bicirrhis
Kryptopterus cheveyi
Kryptopterus cryptopterus
Kryptopterus dissitus
Kryptopterus geminus
Kryptopterus hesperius
Kryptopterus lais
Kryptopterus limpok
Kryptopterus lumholtzi
Kryptopterus macrocephalus
Kryptopterus minor
Kryptopterus mononema
Kryptopterus palembangensis
Kryptopterus paraschilbeides
Kryptopterus piperatus
Kryptopterus sabanus
Kryptopterus schilbeides
Kryptopterus vitreolus
Micronema (3)
Perekond
Micronema hexapterus
Micronema moorei
Micronema platypogon
Ompok (27)
Perekond
Ompok bimaculatus
Ompok binotatus
Ompok borneensis
Ompok brevirictus
Ompok canio
Ompok ceylonensis
Ompok eugeneiatus
Ompok fumidus
Ompok goae
Ompok hypophthalmus
Ompok javanensis
Ompok jaynei
Ompok karunkodu
Ompok leiacanthus
Ompok malabaricus
Ompok miostoma
Ompok pabda
Ompok pabo
Ompok pinnatus
Ompok platyrhynchus
Ompok pluriradiatus
Ompok rhadinurus
Ompok siluroides
Ompok sindensis
Ompok supernus
Ompok urbaini
Ompok weberi
Phalacronotus (4)
Perekond
Phalacronotus apogon
Phalacronotus bleekeri
Phalacronotus micronemus
Phalacronotus parvanalis
Pinniwallago (1)
Perekond
Pinniwallago kanpurensis
Pterocryptis (17)
Perekond
Pterocryptis anomala
Pterocryptis barakensis
Pterocryptis berdmorei
Pterocryptis bokorensis
Pterocryptis buccata
Pterocryptis burmanensis
Pterocryptis cochinchinensis
Pterocryptis crenula
Pterocryptis cucphuongensis
Pterocryptis furnessi
Pterocryptis gangelica
Pterocryptis indicus
Pterocryptis inusitata
Pterocryptis taytayensis
Pterocryptis torrentis
Pterocryptis verecunda
Pterocryptis wynaadensis
Silurichthys (9)
Perekond
Silurichthys citatus
Silurichthys gibbiceps
Silurichthys hasseltii
Silurichthys indragiriensis
Silurichthys ligneolus
Silurichthys marmoratus
Silurichthys phaiosoma
Silurichthys sanguineus
Silurichthys schneideri
Silurus (14)
Perekond
Silurus aristotelis
Silurus asotus
Silurus biwaensis
Silurus chantrei
Silurus duanensis
Silurus glanis
Silurus grahami
Silurus lanzhouensis
Silurus lithophilus
Silurus mento
Silurus meridionalis
Silurus microdorsalis
Silurus soldatovi
Silurus triostegus
Wallago (5)
Perekond
Wallago attu
Wallago hexanema
Wallago leerii
Wallago maculatus
Wallago micropogon
Messchede
Solenidae (3)
Sugukond
Ensiculus (2)
Perekond
Ensiculus cultellus
Ensiculus marmoratus
Pharella (2)
Perekond
Pharella acutidens
Pharella javanica
Solen (30)
Perekond
Solen arcuatus
Solen aureomaculatus
Solen canaliculatus
Solen capensis
Solen corneus
Solen delesserti
Solen dunkerianus
Solen exiguus
Solen gordonis
Solen grandis
Solen guinensis
Solen kajiyamai
Solen kurodai
Solen lamarckii
Solen lappeanus
Solen linearis
Solen luzonicus
Solen marginatus
Solen obliquus
Solen roseomaculatus
Solen rosewateri
Solen rostriformis
Solen sicarius
Solen sloani
Solen strictus
Solen tairona
Solen tehuelcha
Solen vagina
Solen viridis
Solen xishana
Mossel
Mytilidae (48)
Sugukond
Adipicola (2)
Perekond
Adipicola arcuatilis
Adipicola osseocola
Adula (5)
Perekond
Adula californiensis
Adula diegensis
Adula falcata
Adula gruneri
Adula schmidtii
Amygdalum (11)
Perekond
Amygdalum agglutinans
Amygdalum americanum
Amygdalum dendriticum
Amygdalum pallidulum
Amygdalum papyrium
Amygdalum peasei
Amygdalum plumeum
Amygdalum politum
Amygdalum sagittatum
Amygdalum soyoae
Amygdalum watsoni
Arcuatula (3)
Perekond
Arcuatula arcuatula
Arcuatula japonica
Arcuatula senhousia
Aulacomya (3)
Perekond
Aulacomya ater
Aulacomya ater maoriana
Aulacomya atra
Bathymodiolus (16)
Perekond
Bathymodiolus aduloides
Bathymodiolus azoricus
Bathymodiolus boomerang
Bathymodiolus brevior
Bathymodiolus brooksi
Bathymodiolus childressi
Bathymodiolus elongatus
Bathymodiolus heckerae
Bathymodiolus japonicus
Bathymodiolus marisindicus
Bathymodiolus platifrons
Bathymodiolus puteoserpentis
Bathymodiolus septemdierum
Bathymodiolus taiwanensis
Bathymodiolus tangaroa
Bathymodiolus thermophilus
Benthomodiolus (2)
Perekond
Benthomodiolus abyssicola
Benthomodiolus lignocola
Botula (6)
Perekond
Botula alepidosauri
Botula cablei
Botula cinnamomea
Botula fusca
Botula profundiella
Botula silicula
Brachidontes (20)
Perekond
Brachidontes adamsianus
Brachidontes blakeanus
Brachidontes crebristriatus
Brachidontes darwinianus
Brachidontes domingensis
Brachidontes erosus
Brachidontes exustus
Brachidontes modiolus
Brachidontes multiformes
Brachidontes mutabilis
Brachidontes pharaonis
Brachidontes rodriguezii
Brachidontes semilaevis
Brachidontes setiger
Brachidontes setigera
Brachidontes sinensis
Brachidontes solisianus
Brachidontes striatulus
Brachidontes subramosus
Brachidontes variabilis
Choromytilus (1)
Perekond
Choromytilus chorus
Crenella (17)
Perekond
Crenella abbotti
Crenella arenaria
Crenella decussata
Crenella divaricata
Crenella faba
Crenella fragilis
Crenella gemma
Crenella glandula
Crenella leana
Crenella magellanica
Crenella marionensis
Crenella pectinula
Crenella pellucida
Crenella radians
Crenella rotundata
Crenella skomma
Crenella yokoyamai
Dacrydium (19)
Perekond
Dacrydium abyssorum
Dacrydium albidum
Dacrydium elegantulum
Dacrydium hedleyi
Dacrydium hyalinum
Dacrydium knudseni
Dacrydium leucoguttatum
Dacrydium minimum
Dacrydium modioliforme
Dacrydium nipponicum
Dacrydium occidentale
Dacrydium ockelmanni
Dacrydium pacificum
Dacrydium panamense
Dacrydium pelseneeri
Dacrydium sandersi
Dacrydium vitreum
Dacrydium wareni
Dacrydium zebra
Geukensia (2)
Perekond
Geukensia demissa
Geukensia granosissima
Gigantidas (2)
Perekond
Gigantidas gladius
Gigantidas horikoshii
Gregariella (8)
Perekond
Gregariella barbata
Gregariella chenui
Gregariella coarctata
Gregariella coralliophaga
Gregariella otteri
Gregariella petagnae
Gregariella semigranata
Gregariella splendida
Idas (7)
Perekond
Idas ghisottii
Idas japonica
Idas lamellosus
Idas macdonaldi
Idas modiolaeformis
Idas simpsoni
Idas washingtoniana
Idasola (1)
Perekond
Idasola argentea
Ischadium (1)
Perekond
Ischadium recurvum
Jolya (1)
Perekond
Jolya elongatus
Leiosolenus (1)
Perekond
Leiosolenus obesus
Limnoperna (1)
Perekond
Limnoperna fortunei
Lioberus (3)
Perekond
Lioberus castanea
Lioberus castaneus
Lioberus ligneus
Megacrenella (3)
Perekond
Megacrenella columbiana
Megacrenella grisea
Megacrenella sinica
Modiola (1)
Perekond
Modiola carolinensis
Modiolarca (2)
Perekond
Modiolarca impacta
Modiolarca subpicta
Modiolatus (1)
Perekond
Modiolatus flavidus
Modiolula (1)
Perekond
Modiolula phaseolina
Musculista (2)
Perekond
Musculista japonica
Musculista perfragilis
Musculus (31)
Perekond
Musculus chinensis
Musculus coenobitus
Musculus corrugatus
Musculus costulatus
Musculus cultellus
Musculus cumingianus
Musculus cupreus
Musculus discors
Musculus glacialis
Musculus impactus
Musculus impressus
Musculus japonica
Musculus lacustre
Musculus lateralis
Musculus marmoratus
Musculus mirandus
Musculus nanus
Musculus nexus
Musculus niger
Musculus olivaceus
Musculus partumetum
Musculus phenax
Musculus pusio
Musculus pygmaeus
Musculus securis
Musculus seminudus
Musculus senhousei
Musculus strigatus
Musculus taylori
Musculus vernicosus
Musculus viator
Myoforceps (1)
Perekond
Myoforceps aristatus
Mytella (4)
Perekond
Mytella charruana
Mytella guyanensis
Mytella maracaibensis
Mytella speciosa
Mytilaster (4)
Perekond
Mytilaster lineatus
Mytilaster marioni
Mytilaster minimus
Mytilaster solidus
Mytilus (13)
Perekond
Mytilus antarcticus
Mytilus californianus
Mytilus chilensis
Mytilus coruscus
Mytilus desolationis
Mytilus divaricata
Mytilus edulis
Mytilus edulis platensis
Mytilus galloprovincialis
Mytilus planulatus
Mytilus platensis
Mytilus smaragdinus
Mytilus trossulus
Perna (6)
Perekond
Perna canalicula
Perna canaliculus
Perna indica
Perna perna
Perna picta
Perna viridis
Perumytilus (1)
Perekond
Perumytilus purpuratus
Rhomboidella (4)
Perekond
Rhomboidella capensis
Rhomboidella malaccana
Rhomboidella prideaux
Rhomboidella rodriguensis
Semimytilus (1)
Perekond
Semimytilus algosus
Septifer (11)
Perekond
Septifer bifurcatus
Septifer bilocularis
Septifer bryanae
Septifer cumingii
Septifer excisus
Septifer forskali
Septifer keenae
Septifer pulcher
Septifer rudis
Septifer virgatus
Septifer xishanensis
Solamen (4)
Perekond
Solamen columbianum
Solamen leanum
Solamen megas
Solamen spectabilis
Stavelia (1)
Perekond
Stavelia subdistorta
Stenolena (1)
Perekond
Stenolena hawaiensis
Tamu (1)
Perekond
Tamu fisheri
Trichomusculus (3)
Perekond
Trichomusculus barbatus
Trichomusculus semigranatus
Trichomusculus subsulcatus
Trichomya (1)
Perekond
Trichomya hirsutua
Vilasina (2)
Perekond
Vilasina seminuda
Vilasina vernicosa
Vulcanidas (1)
Perekond
Vulcanidas insolatus
Xenostrobus (3)
Perekond
Xenostrobus atratus
Xenostrobus pulex
Xenostrobus securis
Zelithophaga (1)
Perekond
Zelithophaga truncata
Nieuw-Zeelandse dorie
Pseudocyttus (1)
Perekond
Pseudocyttus maculatus
Allocytus
Nieuwzeelandse mossel
Perna canaliculus
Noordse garnaal
Pandalus borealis
Noordzeegarnaal
Crangon crangon
Noordzeekrab
Cancer pagurus
Octopus
Octopodidae (39)
Sugukond
Abdopus (2)
Perekond
Abdopus abaculus
Abdopus undulatus
Adelieledone (3)
Perekond
Adelieledone adelieana
Adelieledone piatkowski
Adelieledone polymorpha
Ameloctopus (1)
Perekond
Ameloctopus litoralis
Amphioctopus (5)
Perekond
Amphioctopus aegina
Amphioctopus burryi
Amphioctopus fangsiao
Amphioctopus membranaceus
Amphioctopus mototi
Aphrodoctopus (1)
Perekond
Aphrodoctopus schultzei
Bathypolypus (8)
Perekond
Bathypolypus arcticus
Bathypolypus bairdii
Bathypolypus faeroensis
Bathypolypus pugniger
Bathypolypus rubrostictus
Bathypolypus salebrosus
Bathypolypus sponsalis
Bathypolypus valdiviae
Bathypurpurata (1)
Perekond
Bathypurpurata profunda
Bentheledone (2)
Perekond
Bentheledone albida
Bentheledone rotunda
Benthoctopus (30)
Perekond
Benthoctopus abruptus
Benthoctopus behni
Benthoctopus berryi
Benthoctopus canthylus
Benthoctopus clyderoperi
Benthoctopus ergasticus
Benthoctopus eureka
Benthoctopus fuscus
Benthoctopus hokkaidensis
Benthoctopus johnsoniana
Benthoctopus johnsonianus
Benthoctopus karubar
Benthoctopus leioderma
Benthoctopus levis
Benthoctopus longibrachus
Benthoctopus lothei
Benthoctopus macrophallus
Benthoctopus magellanicus
Benthoctopus oregonae
Benthoctopus oregonensis
Benthoctopus piscatorum
Benthoctopus profundorum
Benthoctopus pseudonymus
Benthoctopus rigbyae
Benthoctopus robustus
Benthoctopus sibiricus
Benthoctopus tangaroa
Benthoctopus tegginmathae
Benthoctopus thielei
Benthoctopus yaquinae
Callistoctopus (5)
Perekond
Callistoctopus aspilosomatis
Callistoctopus kermadecensis
Callistoctopus macropus
Callistoctopus ornatus
Callistoctopus rapanui
Cistopus (2)
Perekond
Cistopus indicus
Cistopus taiwanicus
Eledone (9)
Perekond
Eledone caparti
Eledone cirrhosa
Eledone gaucha
Eledone massyae
Eledone microsicya
Eledone moschata
Eledone nigra
Eledone palari
Eledone thysanophora
Enteroctopus (5)
Perekond
Enteroctopus dofleini
Enteroctopus juttingi
Enteroctopus megalocyathus
Enteroctopus membranaceus
Enteroctopus zealandicus
Euaxoctopus (3)
Perekond
Euaxoctopus panamensis
Euaxoctopus pillsburyae
Euaxoctopus scalenus
Galeoctopus (1)
Perekond
Galeoctopus lateralis
Graneledone (9)
Perekond
Graneledone antarctica
Graneledone boreopacifica
Graneledone challengeri
Graneledone gonzalezi
Graneledone macrotyla
Graneledone pacifica
Graneledone taniwha
Graneledone verrucosa
Graneledone yamana
Grimpella (1)
Perekond
Grimpella thaumastocheir
Hapalochlaena (4)
Perekond
Hapalochlaena fasciata
Hapalochlaena lunulata
Hapalochlaena maculosa
Hapalochlaena nierstraszi
Histoctopus (2)
Perekond
Histoctopus discus
Histoctopus zipkasae
Macrotritopus (1)
Perekond
Macrotritopus defilippi
Megaleledone (2)
Perekond
Megaleledone senoi
Megaleledone setebos
Muusoctopus (1)
Perekond
Muusoctopus januarii
Octopus (129)
Perekond
Octopus aculeatus
Octopus alatus
Octopus alecto
Octopus alpheus
Octopus araneoides
Octopus arborescens
Octopus areolatus
Octopus australis
Octopus balboai
Octopus berrima
Octopus bimaculatus
Octopus bimaculoides
Octopus bocki
Octopus briareus
Octopus brocki
Octopus bulbus
Octopus bunurong
Octopus burryi
Octopus californicus
Octopus campbelli
Octopus capricornicus
Octopus carolinensis
Octopus chierchiae
Octopus conispadiceus
Octopus cordiformis
Octopus cyanea
Octopus defilippi
Octopus dierythraeus
Octopus diminutus
Octopus dollfusi
Octopus exannulatus
Octopus fangsiao
Octopus favonius
Octopus filamentosus
Octopus filosus
Octopus fitchi
Octopus fujitai
Octopus fusiformis
Octopus gardineri
Octopus gibbsi
Octopus globosus
Octopus gorgonus
Octopus graptus
Octopus guangdongenis
Octopus hardwickei
Octopus harpedon
Octopus hattai
Octopus hongkongensis
Octopus horridus
Octopus hubbsorum
Octopus humilis
Octopus huttoni
Octopus hyadesi
Octopus incella
Octopus insularis
Octopus joubini
Octopus kagoshimensis
Octopus kaharoa
Octopus kaurna
Octopus laqueus
Octopus lechenaultii
Octopus lobensis
Octopus longispadiceus
Octopus luteus
Octopus magnificus
Octopus maorum
Octopus marginatus
Octopus mariles
Octopus maya
Octopus membranaceus
Octopus mercatoris
Octopus mernoo
Octopus microphthalmus
Octopus micropyrsus
Octopus micros
Octopus mimus
Octopus minor
Octopus mutilans
Octopus nanhaiensis
Octopus nanus
Octopus neglectus
Octopus niveus
Octopus nocturnus
Octopus occidentalis
Octopus ochotensis
Octopus oculifer
Octopus oliveri
Octopus oshimai
Octopus ovulum
Octopus pallidus
Octopus parvus
Octopus penicillifer
Octopus pentherinus
Octopus polyzenia
Octopus prashadi
Octopus pricei
Octopus pumilus
Octopus pyrum
Octopus rex
Octopus robsoni
Octopus roosevelti
Octopus rubescens
Octopus salutii
Octopus sanctaehelenae
Octopus sasakii
Octopus selene
Octopus siamensis
Octopus spinosus
Octopus striolatus
Octopus superciliosus
Octopus taprobanensis
Octopus tehuelchus
Octopus tenebricus
Octopus tenuipulvinus
Octopus tetricus
Octopus tonganus
Octopus tsugarensis
Octopus validus
Octopus variabilis
Octopus varunae
Octopus veligero
Octopus verrucosus
Octopus vitiensis
Octopus vulgaris
Octopus warringa
Octopus winckworthi
Octopus wolfi
Octopus yendoi
Octopus zonatus
Pareledone (14)
Perekond
Pareledone aequipapillae
Pareledone albimaculata
Pareledone antarctica
Pareledone aurata
Pareledone charcoti
Pareledone cornuta
Pareledone felix
Pareledone framensis
Pareledone harrissoni
Pareledone panchroma
Pareledone prydzensis
Pareledone serperastrata
Pareledone subtilis
Pareledone turqueti
Paroctopus (1)
Perekond
Paroctopus digueti
Pinnoctopus (1)
Perekond
Pinnoctopus kermadecensis
Praealtus (2)
Perekond
Praealtus paralbida
Praealtus paralbidus
Pteroctopus (6)
Perekond
Pteroctopus eurycephala
Pteroctopus hoylei
Pteroctopus keralensis
Pteroctopus schmidti
Pteroctopus tetracirrhus
Pteroctopus witjazi
Robsonella (2)
Perekond
Robsonella fontaniana
Robsonella huttoni
Sasakiopus (1)
Perekond
Sasakiopus salebrosus
Scaeurgus (5)
Perekond
Scaeurgus jumeau
Scaeurgus nesisi
Scaeurgus patagiatus
Scaeurgus tuber
Scaeurgus unicirrhus
Teretoctopus (2)
Perekond
Teretoctopus alcocki
Teretoctopus indicus
Tetracheledone (2)
Perekond
Tetracheledone spinicirrhus
Tetracheledone spinicurrus
Thaumeledone (5)
Perekond
Thaumeledone brevis
Thaumeledone gunteri
Thaumeledone marshalli
Thaumeledone peninsulae
Thaumeledone zeiss
Thaumoctopus (1)
Perekond
Thaumoctopus mimicus
Velodona (1)
Perekond
Velodona togata
Vosseledone (1)
Perekond
Vosseledone charrua
Vulcanoctopus (1)
Perekond
Vulcanoctopus hydrothermalis
Wunderpus (1)
Perekond
Wunderpus photogenicus
Oester
Ostreidae (20)
Sugukond
Alectryonella (2)
Perekond
Alectryonella haliotidaea
Alectryonella plicatula
Anomiostrea (1)
Perekond
Anomiostrea coralliophila
Booneostrea (1)
Perekond
Booneostrea cucullina
Crassostrea (22)
Perekond
Crassostrea ariakensis
Crassostrea belcheri
Crassostrea brasiliana
Crassostrea chilensis
Crassostrea columbiensis
Crassostrea commercialis
Crassostrea corteziensis
Crassostrea gasar
Crassostrea guyanensis
Crassostrea hongkongensis
Crassostrea inequivalvis
Crassostrea iredalei
Crassostrea lugubris
Crassostrea madrasensis
Crassostrea nippona
Crassostrea paulucciae
Crassostrea rhizophorae
Crassostrea rivularis
Crassostrea sikamea
Crassostrea tulipa
Crassostrea virginica
Crassostrea vitrefacta
Cryptostrea (1)
Perekond
Cryptostrea permollis
Dendostrea (5)
Perekond
Dendostrea folium
Dendostrea frons
Dendostrea glaucina
Dendostrea inaequivalvis
Dendostrea turbinata
Dendrostrea (3)
Perekond
Dendrostrea crenulifera
Dendrostrea folium
Dendrostrea frons
Empressostrea (1)
Perekond
Empressostrea philippinarum
Lopha (3)
Perekond
Lopha cristagalli
Lopha frons
Lopha gibsonsmithi
Myrakeena (1)
Perekond
Myrakeena angelica
Nanostrea (1)
Perekond
Nanostrea fluctigera
Ostrea (19)
Perekond
Ostrea adriatica
Ostrea angasi
Ostrea aupouria
Ostrea capsa
Ostrea chilensis
Ostrea conchaphila
Ostrea cristata
Ostrea cucullata
Ostrea denselamellosa
Ostrea equestris
Ostrea hanleyi
Ostrea libella
Ostrea lixula
Ostrea lurida
Ostrea lutaria
Ostrea megadon
Ostrea palmipes
Ostrea puelchana
Ostrea sandvicensis
Ostreola (2)
Perekond
Ostreola conchaphila
Ostreola equestris
Planostrea (1)
Perekond
Planostrea pestigris
Pretostrea (1)
Perekond
Pretostrea rosacea
Pustulostrea (1)
Perekond
Pustulostrea tuberculata
Saccostrea (7)
Perekond
Saccostrea commercialis
Saccostrea cucullata
Saccostrea echinata
Saccostrea glomerata
Saccostrea kegaki
Saccostrea mordax
Saccostrea palmula
Striostrea (3)
Perekond
Striostrea circumpicta
Striostrea parasitica
Striostrea prismatica
Teskeyostrea (1)
Perekond
Teskeyostrea weberi
Undulostrea (1)
Perekond
Undulostrea megodon
Ostrea denticulata
sünonüümina
Striostrea denticulata
Eelmine leht
1
Lehekülg
...
3
Lehekülg
4
Lehekülg
Lehekülg
5
6
Lehekülg
7
Lehekülg
...
11
Lehekülg
Järgmine leht
Andmeallikad
List item
Belgia - Tootenimetused
Jaga seda lehte
Andke saidi kohta tagasisidet ja aidake meil teenust täiustada
Andke tagasisidet
Üles