Sisusse
Avaleht - Euroopa Komisjon
eesti
et
Dialog
Valige palun keel
български
español
čeština
dansk
Deutsch
eesti
Ελληνικά
English
français
Gaeilge
hrvatski
italiano
latviešu
lietuvių
magyar
Malti
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
slovenščina
suomi
svenska
Sulge
Search on Europa websites
Otsi
You are here:
Euroopa Komisjon
Ookeanid ja kalandus
Sustainable fisheries
Markets and trade
Seafood markets
Tootenimetused
Riiklikud nimekirjad
Belgia - Tootenimetused
Tootenimetused
Menüü
Avaleht
Tootenimetused
Täppisotsing
Riiklikud nimekirjad
Avatud andmed
Kontakt ja abi
Võtke meiega ühendust
KKK
Selle saidi kohta
Belgia
Tootenimetused
Tootenimetus
Teaduslikud nimetused
Lompe
Cyclopteridae (6)
Sugukond
Aptocyclus (1)
Perekond
Aptocyclus ventricosus
Cyclopsis (1)
Perekond
Cyclopsis tentacularis
Cyclopteropsis (7)
Perekond
Cyclopteropsis bergi
Cyclopteropsis brashnikowi
Cyclopteropsis inarmatus
Cyclopteropsis jordani
Cyclopteropsis lindbergi
Cyclopteropsis mcalpini
Cyclopteropsis popovi
Cyclopterus (1)
Perekond
Cyclopterus lumpus
Eumicrotremus (15)
Perekond
Eumicrotremus andriashevi
Eumicrotremus asperrimus
Eumicrotremus barbatus
Eumicrotremus derjugini
Eumicrotremus fedorovi
Eumicrotremus gyrinops
Eumicrotremus orbis
Eumicrotremus pacificus
Eumicrotremus phrynoides
Eumicrotremus schmidti
Eumicrotremus soldatovi
Eumicrotremus spinosus
Eumicrotremus taranetzi
Eumicrotremus tartaricus
Eumicrotremus terraenovae
Lethotremus (2)
Perekond
Lethotremus awae
Lethotremus muticus
Lotte
Lophius (7)
Perekond
Lophius americanus
Lophius budegassa
Lophius gastrophysus
Lophius litulon
Lophius piscatorius
Lophius vaillanti
Lophius vomerinus
Lotte de riviere
Lota (1)
Perekond
Lota lota
Loup de Mer
Anarhichas (4)
Perekond
Anarhichas denticulatus
Anarhichas lupus
Anarhichas minor
Anarhichas orientalis
Mactre
Mactridae (28)
Sugukond
Anatina (1)
Perekond
Anatina anatina
Crassula (1)
Perekond
Crassula aequilatera
Cyclomactra (2)
Perekond
Cyclomactra ovata
Cyclomactra tristis
Darina (1)
Perekond
Darina solenoides
Eastonia (1)
Perekond
Eastonia rugosa
Heterocardia (1)
Perekond
Heterocardia elliptica
Labiosa (1)
Perekond
Labiosa vitrea
Leptospisula (1)
Perekond
Leptospisula nivea
Lutraria (11)
Perekond
Lutraria alderi
Lutraria angustior
Lutraria arcuata
Lutraria australis
Lutraria bruuni
Lutraria elongata
Lutraria impar
Lutraria lutraria
Lutraria magna
Lutraria maxima
Lutraria philippinarum
Mactra (39)
Perekond
Mactra achatina
Mactra aphrodina
Mactra californica
Mactra chemnitzii
Mactra chinensis
Mactra crossii
Mactra cuneata
Mactra discors
Mactra dolabriformis
Mactra fragilis
Mactra gigas
Mactra glabrata
Mactra glauca
Mactra inaequalis
Mactra incarnata
Mactra inceri
Mactra iridescens
Mactra isabelleana
Mactra janeiroensis
Mactra largillierti
Mactra lilacea
Mactra luzonica
Mactra maculata
Mactra marplatensis
Mactra mera
Mactra miskito
Mactra murchisoni
Mactra nasuta
Mactra nitida
Mactra nucleus
Mactra olorina
Mactra patagonica
Mactra petitii
Mactra quadrangularis
Mactra quirosana
Mactra rostrata
Mactra stultorum
Mactra subrostrata
Mactra violacea
Mactrellona (3)
Perekond
Mactrellona alata
Mactrellona exoleta
Mactrellona iheringi
Mactrinula (4)
Perekond
Mactrinula angulifera
Mactrinula depressa
Mactrinula dolabrata
Mactrinula reevei
Mactromeris (3)
Perekond
Mactromeris catilliformis
Mactromeris hemphillii
Mactromeris polynyma
Mactrotoma (4)
Perekond
Mactrotoma californica
Mactrotoma fragilis
Mactrotoma nasuta
Mactrotoma surinamensis
Maorimactra (1)
Perekond
Maorimactra ordinaria
Meropesta (4)
Perekond
Meropesta capillacea
Meropesta nicobarica
Meropesta pellucida
Meropesta sinojaponica
Mulinia (6)
Perekond
Mulinia byronensis
Mulinia cleryana
Mulinia edulis
Mulinia lateralis
Mulinia levicardo
Mulinia pontchartrainensis
Oxyperas (5)
Perekond
Oxyperas aspersa
Oxyperas belliana
Oxyperas bernardi
Oxyperas elongata
Oxyperas lentiginosa
Pseudocardium (1)
Perekond
Pseudocardium sybillae
Raeta (4)
Perekond
Raeta lactea
Raeta pellicula
Raeta plicatella
Raeta undulata
Rangia (3)
Perekond
Rangia cuneata
Rangia flexuosa
Rangia mendica
Resania (1)
Perekond
Resania lanceolata
Scalpomactra (1)
Perekond
Scalpomactra scalpellum
Simomactra (2)
Perekond
Simomactra falcata
Simomactra planulata
Spisula (14)
Perekond
Spisula aequilatera
Spisula catilliformis
Spisula elliptica
Spisula falcata
Spisula hemphillii
Spisula ovalis
Spisula petitii
Spisula planulata
Spisula raveneli
Spisula sachalinensis
Spisula solida
Spisula solidissima
Spisula subtruncata
Spisula subtruncatula
Tanysiphon (1)
Perekond
Tanysiphon rivalis
Tresus (3)
Perekond
Tresus capax
Tresus nuttallii
Tresus pajaroana
Zenatia (1)
Perekond
Zenatia acinaces
Maquereau
Scomber scomber
sünonüümina
Scomber scombrus
Maquereau espagnol
Scomber japonicus
Marlin
Istiophoridae (5)
Sugukond
Istiompax (1)
Perekond
Istiompax indica
Istiophorus (2)
Perekond
Istiophorus albicans
Istiophorus platypterus
Kajikia (2)
Perekond
Kajikia albida
Kajikia audax
Makaira (2)
Perekond
Makaira mazara
Makaira nigricans
Tetrapturus (4)
Perekond
Tetrapturus angustirostris
Tetrapturus belone
Tetrapturus georgii
Tetrapturus pfluegeri
Melva
Auxis thazard
Merlan
Merlangius merlangus
Merlan bleu
Micromesistius poutassou
Merlu
Merluccius (16)
Perekond
Merluccius albidus
Merluccius angustimanus
Merluccius australis
Merluccius bilinearis
Merluccius capensis
Merluccius gayi
Merluccius hernandezi
Merluccius hubbsi
Merluccius merluccius
Merluccius paradoxus
Merluccius patagonicus
Merluccius peruanus
Merluccius polli
Merluccius productus
Merluccius senegalensis
Merluccius tasmanicus
Merluche
Phycis (3)
Perekond
Phycis blennoides
Phycis chesteri
Phycis phycis
Urophycis (8)
Perekond
Urophycis brasiliensis
Urophycis chuss
Urophycis cirrata
Urophycis earllii
Urophycis floridana
Urophycis mystacea
Urophycis regia
Urophycis tenuis
Modiole
Modiolus (36)
Perekond
Modiolus adriaticus
Modiolus americanus
Modiolus aratus
Modiolus areolatus
Modiolus auriculatus
Modiolus aurum
Modiolus barbatus
Modiolus capax
Modiolus carpenteri
Modiolus carvalhoi
Modiolus cecillei
Modiolus comptus
Modiolus demissus
Modiolus difficilis
Modiolus eiseni
Modiolus elongatus
Modiolus ficoides
Modiolus flavidus
Modiolus hanleyi
Modiolus lulat
Modiolus martorelli
Modiolus matris
Modiolus metcalfei
Modiolus modiolus
Modiolus neglectus
Modiolus nitens
Modiolus nitidus
Modiolus patagonicus
Modiolus phaseolinus
Modiolus philippinarum
Modiolus plicatus
Modiolus rectus
Modiolus rhomboideus
Modiolus sacculifer
Modiolus squamosus
Modiolus vaginus
Morue
Gadus macrocephalus
Gadus morhua
Gadus ogac
Moule
Mytilidae (48)
Sugukond
Adipicola (2)
Perekond
Adipicola arcuatilis
Adipicola osseocola
Adula (5)
Perekond
Adula californiensis
Adula diegensis
Adula falcata
Adula gruneri
Adula schmidtii
Amygdalum (11)
Perekond
Amygdalum agglutinans
Amygdalum americanum
Amygdalum dendriticum
Amygdalum pallidulum
Amygdalum papyrium
Amygdalum peasei
Amygdalum plumeum
Amygdalum politum
Amygdalum sagittatum
Amygdalum soyoae
Amygdalum watsoni
Arcuatula (3)
Perekond
Arcuatula arcuatula
Arcuatula japonica
Arcuatula senhousia
Aulacomya (3)
Perekond
Aulacomya ater
Aulacomya ater maoriana
Aulacomya atra
Bathymodiolus (16)
Perekond
Bathymodiolus aduloides
Bathymodiolus azoricus
Bathymodiolus boomerang
Bathymodiolus brevior
Bathymodiolus brooksi
Bathymodiolus childressi
Bathymodiolus elongatus
Bathymodiolus heckerae
Bathymodiolus japonicus
Bathymodiolus marisindicus
Bathymodiolus platifrons
Bathymodiolus puteoserpentis
Bathymodiolus septemdierum
Bathymodiolus taiwanensis
Bathymodiolus tangaroa
Bathymodiolus thermophilus
Benthomodiolus (2)
Perekond
Benthomodiolus abyssicola
Benthomodiolus lignocola
Botula (6)
Perekond
Botula alepidosauri
Botula cablei
Botula cinnamomea
Botula fusca
Botula profundiella
Botula silicula
Brachidontes (20)
Perekond
Brachidontes adamsianus
Brachidontes blakeanus
Brachidontes crebristriatus
Brachidontes darwinianus
Brachidontes domingensis
Brachidontes erosus
Brachidontes exustus
Brachidontes modiolus
Brachidontes multiformes
Brachidontes mutabilis
Brachidontes pharaonis
Brachidontes rodriguezii
Brachidontes semilaevis
Brachidontes setiger
Brachidontes setigera
Brachidontes sinensis
Brachidontes solisianus
Brachidontes striatulus
Brachidontes subramosus
Brachidontes variabilis
Choromytilus (1)
Perekond
Choromytilus chorus
Crenella (17)
Perekond
Crenella abbotti
Crenella arenaria
Crenella decussata
Crenella divaricata
Crenella faba
Crenella fragilis
Crenella gemma
Crenella glandula
Crenella leana
Crenella magellanica
Crenella marionensis
Crenella pectinula
Crenella pellucida
Crenella radians
Crenella rotundata
Crenella skomma
Crenella yokoyamai
Dacrydium (19)
Perekond
Dacrydium abyssorum
Dacrydium albidum
Dacrydium elegantulum
Dacrydium hedleyi
Dacrydium hyalinum
Dacrydium knudseni
Dacrydium leucoguttatum
Dacrydium minimum
Dacrydium modioliforme
Dacrydium nipponicum
Dacrydium occidentale
Dacrydium ockelmanni
Dacrydium pacificum
Dacrydium panamense
Dacrydium pelseneeri
Dacrydium sandersi
Dacrydium vitreum
Dacrydium wareni
Dacrydium zebra
Geukensia (2)
Perekond
Geukensia demissa
Geukensia granosissima
Gigantidas (2)
Perekond
Gigantidas gladius
Gigantidas horikoshii
Gregariella (8)
Perekond
Gregariella barbata
Gregariella chenui
Gregariella coarctata
Gregariella coralliophaga
Gregariella otteri
Gregariella petagnae
Gregariella semigranata
Gregariella splendida
Idas (7)
Perekond
Idas ghisottii
Idas japonica
Idas lamellosus
Idas macdonaldi
Idas modiolaeformis
Idas simpsoni
Idas washingtoniana
Idasola (1)
Perekond
Idasola argentea
Ischadium (1)
Perekond
Ischadium recurvum
Jolya (1)
Perekond
Jolya elongatus
Leiosolenus (1)
Perekond
Leiosolenus obesus
Limnoperna (1)
Perekond
Limnoperna fortunei
Lioberus (3)
Perekond
Lioberus castanea
Lioberus castaneus
Lioberus ligneus
Megacrenella (3)
Perekond
Megacrenella columbiana
Megacrenella grisea
Megacrenella sinica
Modiola (1)
Perekond
Modiola carolinensis
Modiolarca (2)
Perekond
Modiolarca impacta
Modiolarca subpicta
Modiolatus (1)
Perekond
Modiolatus flavidus
Modiolula (1)
Perekond
Modiolula phaseolina
Musculista (2)
Perekond
Musculista japonica
Musculista perfragilis
Musculus (31)
Perekond
Musculus chinensis
Musculus coenobitus
Musculus corrugatus
Musculus costulatus
Musculus cultellus
Musculus cumingianus
Musculus cupreus
Musculus discors
Musculus glacialis
Musculus impactus
Musculus impressus
Musculus japonica
Musculus lacustre
Musculus lateralis
Musculus marmoratus
Musculus mirandus
Musculus nanus
Musculus nexus
Musculus niger
Musculus olivaceus
Musculus partumetum
Musculus phenax
Musculus pusio
Musculus pygmaeus
Musculus securis
Musculus seminudus
Musculus senhousei
Musculus strigatus
Musculus taylori
Musculus vernicosus
Musculus viator
Myoforceps (1)
Perekond
Myoforceps aristatus
Mytella (4)
Perekond
Mytella charruana
Mytella guyanensis
Mytella maracaibensis
Mytella speciosa
Mytilaster (4)
Perekond
Mytilaster lineatus
Mytilaster marioni
Mytilaster minimus
Mytilaster solidus
Mytilus (13)
Perekond
Mytilus antarcticus
Mytilus californianus
Mytilus chilensis
Mytilus coruscus
Mytilus desolationis
Mytilus divaricata
Mytilus edulis
Mytilus edulis platensis
Mytilus galloprovincialis
Mytilus planulatus
Mytilus platensis
Mytilus smaragdinus
Mytilus trossulus
Perna (6)
Perekond
Perna canalicula
Perna canaliculus
Perna indica
Perna perna
Perna picta
Perna viridis
Perumytilus (1)
Perekond
Perumytilus purpuratus
Rhomboidella (4)
Perekond
Rhomboidella capensis
Rhomboidella malaccana
Rhomboidella prideaux
Rhomboidella rodriguensis
Semimytilus (1)
Perekond
Semimytilus algosus
Septifer (11)
Perekond
Septifer bifurcatus
Septifer bilocularis
Septifer bryanae
Septifer cumingii
Septifer excisus
Septifer forskali
Septifer keenae
Septifer pulcher
Septifer rudis
Septifer virgatus
Septifer xishanensis
Solamen (4)
Perekond
Solamen columbianum
Solamen leanum
Solamen megas
Solamen spectabilis
Stavelia (1)
Perekond
Stavelia subdistorta
Stenolena (1)
Perekond
Stenolena hawaiensis
Tamu (1)
Perekond
Tamu fisheri
Trichomusculus (3)
Perekond
Trichomusculus barbatus
Trichomusculus semigranatus
Trichomusculus subsulcatus
Trichomya (1)
Perekond
Trichomya hirsutua
Vilasina (2)
Perekond
Vilasina seminuda
Vilasina vernicosa
Vulcanidas (1)
Perekond
Vulcanidas insolatus
Xenostrobus (3)
Perekond
Xenostrobus atratus
Xenostrobus pulex
Xenostrobus securis
Zelithophaga (1)
Perekond
Zelithophaga truncata
Moule de Nouvelle-Zelande
Perna canaliculus
Mulet
Mugilidae (21)
Sugukond
Agonostomus (3)
Perekond
Agonostomus catalai
Agonostomus monticola
Agonostomus telfairii
Aldrichetta (1)
Perekond
Aldrichetta forsteri
Cestraeus (3)
Perekond
Cestraeus goldiei
Cestraeus oxyrhyncus
Cestraeus plicatilis
Chaenomugil (1)
Perekond
Chaenomugil proboscideus
Chelon (11)
Perekond
Chelon auratus
Chelon bispinosus
Chelon labrosus
Chelon macrolepis
Chelon melinopterus
Chelon parsia
Chelon planiceps
Chelon ramada
Chelon ramada
Chelon saliens
Chelon subviridis
Crenimugil (2)
Perekond
Crenimugil crenilabis
Crenimugil heterocheilos
Ellochelon (1)
Perekond
Ellochelon vaigiensis
Joturus (1)
Perekond
Joturus pichardi
Liza (18)
Perekond
Liza abu
Liza affinis
Liza alata
Liza argentea
Liza bandialensis
Liza carinata
Liza dumerili
Liza falcipinnis
Liza grandisquamis
Liza klunzingeri
Liza luciae
Liza mandapamensis
Liza persicus
Liza ramada
Liza ramsayi
Liza richardsonii
Liza saliens
Liza tricuspidens
Moolgarda (5)
Perekond
Moolgarda cunnesius
Moolgarda engeli
Moolgarda pedaraki
Moolgarda perusii
Moolgarda seheli
Mugil (15)
Perekond
Mugil bananensis
Mugil broussonnetii
Mugil capurrii
Mugil cephalus
Mugil curema
Mugil curvidens
Mugil gaimardianus
Mugil galapagensis
Mugil hospes
Mugil incilis
Mugil liza
Mugil longicauda
Mugil rubrioculus
Mugil setosus
Mugil trichodon
Myxus (2)
Perekond
Myxus capensis
Myxus elongatus
Neomyxus (1)
Perekond
Neomyxus leuciscus
Oedalechilus (2)
Perekond
Oedalechilus labeo
Oedalechilus labiosus
Paramugil (2)
Perekond
Paramugil georgii
Paramugil parmatus
Planiliza (1)
Perekond
Planiliza haematocheila
Rhinomugil (2)
Perekond
Rhinomugil corsula
Rhinomugil nasutus
Sicamugil (2)
Perekond
Sicamugil cascasia
Sicamugil hamiltonii
Trachystoma (1)
Perekond
Trachystoma petardi
Valamugil (4)
Perekond
Valamugil buchanani
Valamugil formosae
Valamugil robustus
Valamugil speigleri
Xenomugil (1)
Perekond
Xenomugil thoburni
Murex
Muricidae (123)
Sugukond
Acanthina (6)
Perekond
Acanthina lugubris
Acanthina monodon
Acanthina paucilirata
Acanthina punctulata
Acanthina spirata
Acanthina unicornis
Acanthotrophon (1)
Perekond
Acanthotrophon striatoides
Aspella (12)
Perekond
Aspella abyssicola
Aspella anceps
Aspella bakeri
Aspella castor
Aspella cryptica
Aspella elizabethae
Aspella media
Aspella morchi
Aspella paupercula
Aspella producta
Aspella schroederi
Aspella senex
Attiliosa (10)
Perekond
Attiliosa aldridgei
Attiliosa bessei
Attiliosa caledonica
Attiliosa glennduffyi
Attiliosa kevani
Attiliosa nodulifera
Attiliosa noduliferus
Attiliosa perplexa
Attiliosa philippiana
Attiliosa ruthae
Austrotrophon (2)
Perekond
Austrotrophon catalinensis
Austrotrophon cerrosensis
Babelomurex (3)
Perekond
Babelomurex fax
Babelomurex juliae
Babelomurex tectumsinense
Bedeva (2)
Perekond
Bedeva birileffi
Bedeva blosvillei
Bolinus (2)
Perekond
Bolinus brandaris
Bolinus cornutus
Boreotrophon (22)
Perekond
Boreotrophon abyssorum
Boreotrophon alaskanus
Boreotrophon albospinosus
Boreotrophon avalonensis
Boreotrophon bentleyi
Boreotrophon cepulus
Boreotrophon clathratus
Boreotrophon disparilis
Boreotrophon elegantulus
Boreotrophon eucymatus
Boreotrophon kabati
Boreotrophon keepi
Boreotrophon macouni
Boreotrophon multicostatus
Boreotrophon orpheus
Boreotrophon pedroanus
Boreotrophon raymondi
Boreotrophon rotundatus
Boreotrophon staphylinus
Boreotrophon tripherus
Boreotrophon truncatus
Boreotrophon verrilli
Brasityphis (1)
Perekond
Brasityphis barrosi
Bufonaria (1)
Perekond
Bufonaria bufo
Calotrophon (6)
Perekond
Calotrophon andrewsi
Calotrophon hystrix
Calotrophon incompta
Calotrophon ostrearum
Calotrophon philippiana
Calotrophon turritus
Carolliobia (1)
Perekond
Carolliobia robillardi
Ceratostoma (2)
Perekond
Ceratostoma foliatum
Ceratostoma nuttalli
Chicomurex (5)
Perekond
Chicomurex laciniatus
Chicomurex problematica
Chicomurex problematicus
Chicomurex superbus
Chicomurex venustulus
Chicoreus (53)
Perekond
Chicoreus aculeatus
Chicoreus akritos
Chicoreus alabaster
Chicoreus annandalei
Chicoreus artemis
Chicoreus asianus
Chicoreus axicornis
Chicoreus banksii
Chicoreus beauii
Chicoreus brevifrons
Chicoreus brunneus
Chicoreus bullisi
Chicoreus bundharmai
Chicoreus cailleti
Chicoreus capucinus
Chicoreus celinamarumai
Chicoreus cnissodus
Chicoreus consuela
Chicoreus cosmani
Chicoreus dilectus
Chicoreus dodongi
Chicoreus dunni
Chicoreus florifer
Chicoreus formosus
Chicoreus franchii
Chicoreus laciniatus
Chicoreus mergus
Chicoreus microphyllus
Chicoreus mocki
Chicoreus nobilis
Chicoreus oculatus
Chicoreus onchidiflorus
Chicoreus orchidoflorus
Chicoreus ordidilorus
Chicoreus palmarosae
Chicoreus penchinati
Chicoreus pomum
Chicoreus ramosus
Chicoreus rosarius
Chicoreus rossiteri
Chicoreus rubiginosus
Chicoreus saltatrix
Chicoreus saulii
Chicoreus spectrum
Chicoreus strigatus
Chicoreus superbus
Chicoreus territus
Chicoreus thomasi
Chicoreus torrefactus
Chicoreus trigonulus
Chicoreus triquetra
Chicoreus venustulus
Chicoreus vokesae
Chorus (1)
Perekond
Chorus giganteus
Clivipollia (4)
Perekond
Clivipollia fragaria
Clivipollia pulcher
Clivipollia recurva
Clivipollia wagneri
Concholepas (1)
Perekond
Concholepas concholepas
Coralliophila (9)
Perekond
Coralliophila aedonia
Coralliophila alboangulata
Coralliophila atlantica
Coralliophila erythrostoma
Coralliophila galea
Coralliophila kalafuti
Coralliophila monterosatoi
Coralliophila patruelis
Coralliophila salebrosa
Coronium (4)
Perekond
Coronium coronatum
Coronium elegans
Coronium oblongum
Coronium wilhelmensis
Crassilabrum (1)
Perekond
Crassilabrum crassilabrum
Cronia (5)
Perekond
Cronia contracta
Cronia fenestrata
Cronia fiscella
Cronia funiculus
Cronia margariticola
Cytharamorula (1)
Perekond
Cytharamorula eximius
Cytharomorula (4)
Perekond
Cytharomorula paucimaculata
Cytharomorula pinguis
Cytharomorula springsteeni
Cytharomorula vexillum
Dermomurex (19)
Perekond
Dermomurex abyssicola
Dermomurex alabastrum
Dermomurex antecessor
Dermomurex binghamae
Dermomurex bobyini
Dermomurex colombi
Dermomurex elizabethae
Dermomurex glicksteini
Dermomurex kaicherae
Dermomurex leali
Dermomurex neglecta
Dermomurex neglectus
Dermomurex olssoni
Dermomurex oxum
Dermomurex pacei
Dermomurex pauperculus
Dermomurex sarasuae
Dermomurex scalaroides
Dermomurex worsfoldi
Dicathais (1)
Perekond
Dicathais orbita
Drupa (8)
Perekond
Drupa clathrata
Drupa elegans
Drupa grossularia
Drupa morum
Drupa ricinus
Drupa rubusidaeus
Drupa spathulifera
Drupa speciosa
Drupella (7)
Perekond
Drupella cariosa
Drupella cornus
Drupella fragum
Drupella gibba
Drupella minuta
Drupella ochrostoma
Drupella rugosa
Ergalatax (4)
Perekond
Ergalatax contractus
Ergalatax dattilioi
Ergalatax junionae
Ergalatax margariticola
Eupleura (7)
Perekond
Eupleura caudata
Eupleura grippi
Eupleura muriciformis
Eupleura nitida
Eupleura pectinata
Eupleura stimpsoni
Eupleura sulcidentata
Favartia (31)
Perekond
Favartia alveata
Favartia balteata
Favartia barbarae
Favartia brevicula
Favartia cellulosa
Favartia cirrosa
Favartia coltrorum
Favartia dondani
Favartia dorothyae
Favartia guamensis
Favartia jeanae
Favartia judithae
Favartia leonae
Favartia lindae
Favartia mactanensis
Favartia maculata
Favartia massemini
Favartia minirosea
Favartia nucea
Favartia pacei
Favartia parthi
Favartia paulmieri
Favartia peasei
Favartia pelepili
Favartia philcioveri
Favartia ponderi
Favartia richardbinghami
Favartia rosamiae
Favartia salmonea
Favartia tetragonus
Favartia varimutabilis
Forreria (1)
Perekond
Forreria belcheri
Habromorula (6)
Perekond
Habromorula ambrosia
Habromorula biconica
Habromorula dichrous
Habromorula dumosa
Habromorula lepida
Habromorula spinosa
Hadriania (1)
Perekond
Hadriania craticulata
Haustellum (13)
Perekond
Haustellum anniae
Haustellum bellegladeense
Haustellum cabritii
Haustellum dentifer
Haustellum gallinago
Haustellum haustellum
Haustellum kiiensis
Haustellum kurodai
Haustellum mindanaoensis
Haustellum multiplicatus
Haustellum rectirostris
Haustellum rubidum
Haustellum tryoni
Hexaplex (13)
Perekond
Hexaplex ambiguus
Hexaplex angularis
Hexaplex brassica
Hexaplex cichoreum
Hexaplex duplex
Hexaplex fulvescens
Hexaplex nigritus
Hexaplex pecchiolianus
Hexaplex princeps
Hexaplex pudica
Hexaplex radix
Hexaplex strausi
Hexaplex trunculus
Hirtomurex (4)
Perekond
Hirtomurex filiaregis
Hirtomurex oyamai
Hirtomurex teramachii
Hirtomurex winckworthi
Homalacantha (1)
Perekond
Homalacantha anatomica
Homalocantha (5)
Perekond
Homalocantha anomaliae
Homalocantha dondani
Homalocantha pisori
Homalocantha scorpio
Homalocantha zamboi
Lataxiena (1)
Perekond
Lataxiena fimbriata
Leptoconchus (2)
Perekond
Leptoconchus lamarckii
Leptoconchus striatus
Leptotrophon (11)
Perekond
Leptotrophon acerapex
Leptotrophon atlanticus
Leptotrophon bernadettae
Leptotrophon caledonicus
Leptotrophon caroae
Leptotrophon charcoti
Leptotrophon levii
Leptotrophon lineorugosus
Leptotrophon minirotundus
Leptotrophon rigidus
Leptotrophon spinacutus
Lindapterys (1)
Perekond
Lindapterys sanderi
Litozamia (1)
Perekond
Litozamia subtropicalis
Maculotriton (3)
Perekond
Maculotriton bracteatus
Maculotriton digitalis
Maculotriton serriale
Mancinella (2)
Perekond
Mancinella deltoidea
Mancinella nodulosa
Marchia (5)
Perekond
Marchia bipinnata
Marchia elongata
Marchia laqueata
Marchia martinetana
Marchia triptera
Maxwellia (2)
Perekond
Maxwellia gemma
Maxwellia santarosana
Menathais (1)
Perekond
Menathais intermedia
Minibraria (1)
Perekond
Minibraria monroei
Mipus (7)
Perekond
Mipus crebrilamellosus
Mipus eugeniae
Mipus gyratus
Mipus intermedius
Mipus matsumotoi
Mipus miyukiae
Mipus ovoideus
Monstrotyphis (2)
Perekond
Monstrotyphis montforti
Monstrotyphis tosaensis
Morula (27)
Perekond
Morula anaxeres
Morula angulata
Morula aspera
Morula bicatenata
Morula borealis
Morula ceylonica
Morula chaidea
Morula didyma
Morula echinata
Morula funicula
Morula fusca
Morula granulata
Morula musiva
Morula mutica
Morula nodicostata
Morula nodiscotata
Morula nodulifera
Morula palmeri
Morula parva
Morula porphyrostoma
Morula praecipua
Morula purpureocincta
Morula rodgersi
Morula spinosa
Morula squamosa
Morula striata
Morula uva
Murex (30)
Perekond
Murex aduncospinosus
Murex altispira
Murex beauii
Murex brevispina
Murex carbonnieri
Murex cellulosa
Murex ciboney
Murex duplex
Murex falsitribulus
Murex formosus
Murex forskoehlii
Murex fulvescens
Murex glyptus
Murex hidalgoi
Murex leviculus
Murex maculatus
Murex mindanoensis
Murex nigrispinosus
Murex occa
Murex pecten
Murex philippinensis
Murex recurvirostris
Murex scolopax
Murex spectabilis
Murex surinamensis
Murex tenuirostrum
Murex ternispina
Murex trapa
Murex tribulus
Murex troscheli
Murexiella (17)
Perekond
Murexiella balteata
Murexiella cargilei
Murexiella conleyi
Murexiella edwardpauli
Murexiella glypta
Murexiella hidalgoi
Murexiella hilli
Murexiella judithae
Murexiella kalafuti
Murexiella levicula
Murexiella macgintyi
Murexiella mactanensis
Murexiella martini
Murexiella pelepili
Murexiella peregrina
Murexiella puntagordana
Murexiella taylorae
Murexsul (10)
Perekond
Murexsul aradasii
Murexsul cevikeri
Murexsul chesleri
Murexsul emipowlusi
Murexsul harasewychi
Murexsul huberti
Murexsul oxytatus
Murexsul sunderlandi
Murexsul tokubeii
Murexsul zylmanae
Muricodrupa (4)
Perekond
Muricodrupa fenestrata
Muricodrupa fiscella
Muricodrupa funiculus
Muricodrupa triangulatus
Muricopsis (11)
Perekond
Muricopsis caribbaea
Muricopsis cristatus
Muricopsis deformis
Muricopsis josei
Muricopsis marcusi
Muricopsis mariangelae
Muricopsis matildae
Muricopsis perexigua
Muricopsis principensis
Muricopsis rosea
Muricopsis warreni
Naquetia (6)
Perekond
Naquetia annandalei
Naquetia barclayi
Naquetia capucina
Naquetia cumingii
Naquetia trigonula
Naquetia triqueter
Nassa (3)
Perekond
Nassa francolina
Nassa serta
Nassa trancolina
Neorapana (1)
Perekond
Neorapana grandis
Neothais (3)
Perekond
Neothais harpa
Neothais nesiotes
Neothais smithi
Nipponotrophon (4)
Perekond
Nipponotrophon fabricii
Nipponotrophon lasius
Nipponotrophon scitulus
Nipponotrophon stuarti
Nodulotrophon (4)
Perekond
Nodulotrophon coronatus
Nodulotrophon dalli
Nodulotrophon scolopax
Nodulotrophon septus
Nucella (6)
Perekond
Nucella canaliculata
Nucella emarginata
Nucella lamellosa
Nucella lapillus
Nucella lima
Nucella ostrina
Ocenebra (21)
Perekond
Ocenebra atropurpurea
Ocenebra barbarensis
Ocenebra beta
Ocenebra circumtexta
Ocenebra crispatissima
Ocenebra emipowlusi
Ocenebra erinaceus
Ocenebra foveolata
Ocenebra gracillima
Ocenebra grippi
Ocenebra inermicosta
Ocenebra inornata
Ocenebra interfossa
Ocenebra japonica
Ocenebra lurida
Ocenebra minirosea
Ocenebra minor
Ocenebra painei
Ocenebra sclera
Ocenebra squamulifera
Ocenebra tracheia
Ocenotrophon (1)
Perekond
Ocenotrophon painei
Ocinebrina (24)
Perekond
Ocinebrina aciculata
Ocinebrina atropurpurea
Ocinebrina barbarensis
Ocinebrina beta
Ocinebrina circumtexta
Ocinebrina corallinoides
Ocinebrina edwardsii
Ocinebrina emipowlusi
Ocinebrina foveolata
Ocinebrina gracillima
Ocinebrina grippi
Ocinebrina helleri
Ocinebrina hispidula
Ocinebrina hybrida
Ocinebrina ingloria
Ocinebrina inornata
Ocinebrina interfossa
Ocinebrina lurida
Ocinebrina minor
Ocinebrina nicolai
Ocinebrina paddeui
Ocinebrina sclera
Ocinebrina squamulifera
Ocinebrina tracheia
Orania (15)
Perekond
Orania albozonata
Orania archaea
Orania bimucronata
Orania corallina
Orania ficula
Orania fusulus
Orania gaskelli
Orania grayi
Orania mixta
Orania nodosa
Orania pacifica
Orania pleurotomoides
Orania rosea
Orania serotina
Orania walkeri
Pagodula (5)
Perekond
Pagodula declinans
Pagodula echinata
Pagodula macquariensis
Pagodula multigrada
Pagodula plicilaminata
Panamurex (3)
Perekond
Panamurex carnicolor
Panamurex eugeniae
Panamurex velero
Pascula (7)
Perekond
Pascula benedicta
Pascula citrica
Pascula darrosensis
Pascula lefevreiana
Pascula lefevriana
Pascula muricata
Pascula ochrostoma
Paziella (6)
Perekond
Paziella atlantis
Paziella hystricina
Paziella nuttingi
Paziella oregonia
Paziella pazi
Paziella petuchi
Pazinotus (7)
Perekond
Pazinotus bodarti
Pazinotus bowdenensis
Pazinotus falcatiformis
Pazinotus goesi
Pazinotus olivenai
Pazinotus sibogae
Pazinotus stimpsonii
Pazionotus (1)
Perekond
Pazionotus stimpsonii
Phyllocoma (2)
Perekond
Phyllocoma convoluta
Phyllocoma convolutum
Phyllonotus (3)
Perekond
Phyllonotus globosus
Phyllonotus margaritensis
Phyllonotus oculatus
Pinaxia (1)
Perekond
Pinaxia versicolor
Plicopurpura (2)
Perekond
Plicopurpura pansa
Plicopurpura patula
Poirieria (7)
Perekond
Poirieria actinophora
Poirieria bowdenensis
Poirieria nuttingi
Poirieria pazi
Poirieria poppei
Poirieria stimpsonii
Poirieria zelandica
Pterochelus (1)
Perekond
Pterochelus ariomus
Pteropurpura (8)
Perekond
Pteropurpura adunca
Pteropurpura bequaerti
Pteropurpura festiva
Pteropurpura macroptera
Pteropurpura plorator
Pteropurpura sanctaehelenae
Pteropurpura trialata
Pteropurpura vokesae
Pterotyphis (2)
Perekond
Pterotyphis pinnatus
Pterotyphis triangularis
Pterymarchia (3)
Perekond
Pterymarchia aparrii
Pterymarchia barclayana
Pterymarchia bibbeyi
Pterynotus (25)
Perekond
Pterynotus alatus
Pterynotus ariomus
Pterynotus barclayanus
Pterynotus bibbeyi
Pterynotus bipinnatus
Pterynotus concavopterus
Pterynotus elongatus
Pterynotus emilyae
Pterynotus guesti
Pterynotus havanensis
Pterynotus laurae
Pterynotus lightbourni
Pterynotus loebbeckei
Pterynotus macleani
Pterynotus martinetana
Pterynotus miyokoae
Pterynotus orchidifloris
Pterynotus pellucidus
Pterynotus phaneus
Pterynotus phillipsi
Pterynotus phyllopterus
Pterynotus pinnatus
Pterynotus pinniger
Pterynotus tripterus
Pterynotus vespertilio
Purpura (6)
Perekond
Purpura aperta
Purpura bufo
Purpura dubia
Purpura panama
Purpura patula
Purpura persica
Pygmaepterys (7)
Perekond
Pygmaepterys aliceae
Pygmaepterys germainae
Pygmaepterys juanitae
Pygmaepterys lourdesae
Pygmaepterys oxossi
Pygmaepterys rauli
Pygmaepterys richardbinghami
Quoyola (1)
Perekond
Quoyola madreporarum
Rapa (2)
Perekond
Rapa incurva
Rapa rapa
Rapana (3)
Perekond
Rapana bezoar
Rapana rapiformis
Rapana venosa
Rhizochilus (1)
Perekond
Rhizochilus antipathicus
Risomurex (5)
Perekond
Risomurex caribbaeus
Risomurex gilbertharrisi
Risomurex nicocheanus
Risomurex schrammi
Risomurex withrowi
Roperia (1)
Perekond
Roperia poulsoni
Scabrotrophon (10)
Perekond
Scabrotrophon cerritensis
Scabrotrophon clarki
Scabrotrophon densicostatus
Scabrotrophon fabricii
Scabrotrophon grovesi
Scabrotrophon lasius
Scabrotrophon maltzani
Scabrotrophon rossica
Scabrotrophon scarlatoi
Scabrotrophon scitulus
Semiricinula (3)
Perekond
Semiricinula fusca
Semiricinula manginatra
Semiricinula turbinoides
Shaskyus (1)
Perekond
Shaskyus festivus
Siphonochelus (6)
Perekond
Siphonochelus bullisi
Siphonochelus japonicus
Siphonochelus longicornis
Siphonochelus radwini
Siphonochelus riosi
Siphonochelus tityrus
Siratus (22)
Perekond
Siratus aguayoi
Siratus articulatus
Siratus bessei
Siratus cailleti
Siratus carolynae
Siratus caudacurta
Siratus ciboney
Siratus colellai
Siratus coltrorum
Siratus formosus
Siratus guionneti
Siratus hennequini
Siratus lamyi
Siratus motacilla
Siratus perelegans
Siratus pliciferoides
Siratus senegalensis
Siratus springeri
Siratus tenuivaricosus
Siratus thompsoni
Siratus vicdani
Siratus vokesorum
Spinidrupa (2)
Perekond
Spinidrupa euracantha
Spinidrupa spinosa
Stramonita (7)
Perekond
Stramonita bicarinata
Stramonita canaliculata
Stramonita cruentata
Stramonita floridana
Stramonita haemastoma
Stramonita mariae
Stramonita rustica
Taurasia (1)
Perekond
Taurasia striata
Thais (35)
Perekond
Thais alouina
Thais armigera
Thais bitubercularis
Thais buccinea
Thais bufo
Thais clavigera
Thais deltoidea
Thais distinguenda
Thais echinata
Thais echinulata
Thais emarginata
Thais gradata
Thais grossa
Thais javanica
Thais jubilaea
Thais kieneri
Thais kiosquiformis
Thais lacera
Thais lamellosa
Thais luteostoma
Thais malayensis
Thais mancinella
Thais marginatra
Thais muricoides
Thais nodosa
Thais rufotincta
Thais rugosa
Thais sacellum
Thais savignyi
Thais speciosa
Thais triangularis
Thais trinitatensis
Thais tuberosa
Thais undata
Thais virgata
Thaisella (3)
Perekond
Thaisella chocolata
Thaisella coronata
Thaisella trinitatensis
Thalessa (1)
Perekond
Thalessa aculeata
Thracia (1)
Perekond
Thracia nitida
Timbellus (2)
Perekond
Timbellus radwini
Timbellus xenos
Trachypollia (6)
Perekond
Trachypollia consanguinea
Trachypollia didyma
Trachypollia lugubris
Trachypollia nodulosa
Trachypollia sclera
Trachypollia turricula
Tromina (1)
Perekond
Tromina dispectata
Trophon (42)
Perekond
Trophon acanthodes
Trophon aculeatus
Trophon albolabratus
Trophon amettei
Trophon araios
Trophon arnaudi
Trophon brevispira
Trophon cerrosensis
Trophon clathratus
Trophon clenchi
Trophon columbarioides
Trophon coulmanensis
Trophon cribellum
Trophon cuspidarioides
Trophon dispar
Trophon distantelamellatus
Trophon drygalskii
Trophon echinolamellatus
Trophon fasciolarioides
Trophon geversianus
Trophon iarae
Trophon lacunellus
Trophon leptocharteres
Trophon longstaffi
Trophon malvinarum
Trophon mawsoni
Trophon minutus
Trophon mucrone
Trophon nucelliformis
Trophon ohlini
Trophon pallidus
Trophon parodizi
Trophon patagonicus
Trophon pelseneeri
Trophon plicatus
Trophon poirieria
Trophon scotianus
Trophon shackletoni
Trophon triacanthus
Trophon truncatus
Trophon veronicae
Trophon verrillii
Trophonella (1)
Perekond
Trophonella eversoni
Trophonopsis (24)
Perekond
Trophonopsis alaskanus
Trophonopsis alboranensis
Trophonopsis beringi
Trophonopsis breviata
Trophonopsis cepulus
Trophonopsis clathratus
Trophonopsis cymatus
Trophonopsis dalli
Trophonopsis elegantulus
Trophonopsis fabricii
Trophonopsis kamchatkana
Trophonopsis keepi
Trophonopsis lasius
Trophonopsis macouni
Trophonopsis muricatus
Trophonopsis orpheus
Trophonopsis pacificus
Trophonopsis paucicostatus
Trophonopsis rotundatus
Trophonopsis scitulus
Trophonopsis staphylinus
Trophonopsis stuarti
Trophonopsis tenuisculptus
Trophonopsis truncatus
Typhina (2)
Perekond
Typhina campbelli
Typhina ramosa
Typhinellus (4)
Perekond
Typhinellus labiatus
Typhinellus occlussus
Typhinellus occlusus
Typhinellus sowerbii
Typhis (5)
Perekond
Typhis belcheri
Typhis expansus
Typhis jardinreinensis
Typhis puertoricensis
Typhis sowerbii
Urosalpinx (11)
Perekond
Urosalpinx cala
Urosalpinx cinerea
Urosalpinx haneti
Urosalpinx lurida
Urosalpinx macra
Urosalpinx perrugata
Urosalpinx sclera
Urosalpinx stimpsoni
Urosalpinx subangulata
Urosalpinx tampaensis
Urosalpinx verrilli
Vasula (1)
Perekond
Vasula melones
Vexilla (1)
Perekond
Vexilla vexillum
Vexillum (1)
Perekond
Vexillum brandii
Vitularia (2)
Perekond
Vitularia crenifer
Vitularia miliaris
Vokesimurex (20)
Perekond
Vokesimurex anniae
Vokesimurex bantamensis
Vokesimurex bayeri
Vokesimurex bellegladeensis
Vokesimurex bellus
Vokesimurex blakeanus
Vokesimurex bobyini
Vokesimurex cabritii
Vokesimurex chrysostoma
Vokesimurex dolichorus
Vokesimurex dolichourus
Vokesimurex donmoorei
Vokesimurex gallinago
Vokesimurex hamanni
Vokesimurex hirasei
Vokesimurex messorius
Vokesimurex mindanaoensis
Vokesimurex olssoni
Vokesimurex rubidus
Vokesimurex sallasi
Xanthochorus (1)
Perekond
Xanthochorus cassidiformis
Xymenopsis (5)
Perekond
Xymenopsis bruceana
Xymenopsis buccinea
Xymenopsis corrugata
Xymenopsis muriciformis
Xymenopsis subnodosa
Mye
Myidae (8)
Sugukond
Cryptomya (2)
Perekond
Cryptomya californica
Cryptomya elliptica
Distugonia (1)
Perekond
Distugonia decurtata
Mya (13)
Perekond
Mya antarctica
Mya arenaria
Mya baxteri
Mya eideri
Mya elegans
Mya japonica
Mya neoovata
Mya neouddevallensis
Mya priapus
Mya profundior
Mya pseudoarenaria
Mya truncata
Mya uzenensis
Paramya (2)
Perekond
Paramya recluzi
Paramya subovata
Platyodon (1)
Perekond
Platyodon cancellatus
Sphenia (10)
Perekond
Sphenia antillensis
Sphenia binghami
Sphenia coreanica
Sphenia fragilis
Sphenia hatcheri
Sphenia luticola
Sphenia ovoidea
Sphenia rueppelli
Sphenia sincera
Sphenia tumida
Tugonia (2)
Perekond
Tugonia huanghaiensis
Tugonia sinensis
Venatomya (1)
Perekond
Venatomya truncata
Eelmine leht
1
Lehekülg
...
5
Lehekülg
6
Lehekülg
Lehekülg
7
8
Lehekülg
9
Lehekülg
...
11
Lehekülg
Järgmine leht
Andmeallikad
List item
Belgia - Tootenimetused
Jaga seda lehte
Andke saidi kohta tagasisidet ja aidake meil teenust täiustada
Andke tagasisidet
Üles