EngelsThis is the only Scarus in which one of the middle dorsal rays of terminal males is produced into a slightly elongate filament. Small juveniles have a distinctive yellow head and striped to mottled body (Ref. 1602).
Vertaling weergeven
Vertaald uit het Engels door BING
Deze vertaling is louter indicatief: Op grond van de beperkte kwaliteit van de brontekst zijn morfologische omschrijvingen uitsluitend beschikbaar in het Engels in de BETA-versie van het systeem. In toekomstige uitgaven zal ook meertalige informatie beschikbaar komen.
NederlandsDit is de enige Scarus waarin een van de middelste dorsal stralen van terminal mannen in een enigszins uitgerekt gloeidraad wordt geproduceerd. Kleine jonge exemplaren hebben een kenmerkende gele hoofd en striped op prionodon lichaam (Ref. 1602).