Uz saturu
Sākums - Eiropas Komisija
latviešu
lv
Dialog
lūdzu, izvēlieties valodu
български
español
čeština
dansk
Deutsch
eesti
Ελληνικά
English
français
Gaeilge
hrvatski
italiano
latviešu
lietuvių
magyar
Malti
Nederlands
polski
português
română
slovenčina
slovenščina
suomi
svenska
Aizvērt
Search on Europa websites
Meklēt
You are here:
Eiropas Komisija
Okeāni un zivsaimniecība
Sustainable fisheries
Markets and trade
Seafood markets
Komerciālie nosaukumi
Valstu saraksti
Beļģija - Komerciālie nosaukumi
Komerciālie nosaukumi
Izvēlne
Sākums
Komerciālie nosaukumi
Paplašinātā meklēšana
Valstu saraksti
Atklāto datu
Saziņa un palīdzība
Saziņa ar mums
Bieži uzdotie jautājumi
Par šo vietni
Beļģija
Komerciālie nosaukumi
Komerciālais nosaukums
Zinātniskie nosaukumi
Congre
Conger (15)
Ģints
Conger cinereus
Conger conger
Conger erebennus
Conger esculentus
Conger japonicus
Conger macrocephalus
Conger marginatus
Conger myriaster
Conger oceanicus
Conger oligoporus
Conger orbignianus
Conger philippinus
Conger triporiceps
Conger verreauxi
Conger wilsoni
Coque
Cerastoderma (5)
Ģints
Cerastoderma edule
Cerastoderma elegantulum
Cerastoderma glaucum
Cerastoderma lamarcki
Cerastoderma pinnulatum
Coquille Saint-Jacques
Pecten (18)
Ģints
Pecten albicans
Pecten caurinus
Pecten chazaliei
Pecten diegensis
Pecten eucymatus
Pecten excavatus
Pecten fumatus
Pecten jacobaeus
Pecten jocobaeus
Pecten maximus
Pecten meridionalis
Pecten novaezelandiae
Pecten raoulensis
Pecten raveneli
Pecten sinensis
Pecten sulcicostatus
Pecten tricarinatus
Pecten ziczac
Couteau
Solenidae (3)
Dzimta
Ensiculus (2)
Ģints
Ensiculus cultellus
Ensiculus marmoratus
Pharella (2)
Ģints
Pharella acutidens
Pharella javanica
Solen (30)
Ģints
Solen arcuatus
Solen aureomaculatus
Solen canaliculatus
Solen capensis
Solen corneus
Solen delesserti
Solen dunkerianus
Solen exiguus
Solen gordonis
Solen grandis
Solen guinensis
Solen kajiyamai
Solen kurodai
Solen lamarckii
Solen lappeanus
Solen linearis
Solen luzonicus
Solen marginatus
Solen obliquus
Solen roseomaculatus
Solen rosewateri
Solen rostriformis
Solen sicarius
Solen sloani
Solen strictus
Solen tairona
Solen tehuelcha
Solen vagina
Solen viridis
Solen xishana
Crabe
Brachyura (96)
Infraorder
Acidopsidae (2)
Dzimta
Acidops (2)
Ģints
Acidops cessacii
Acidops fimbriatus
Parapilumnus (4)
Ģints
Parapilumnus cristimanus
Parapilumnus oryctos
Parapilumnus pisifer
Parapilumnus quadridentatus
Aethridae (7)
Dzimta
Actaeomorpha (3)
Ģints
Actaeomorpha alvae
Actaeomorpha erosa
Actaeomorpha punctata
Aethra (4)
Ģints
Aethra edentata
Aethra scruposa
Aethra scutata
Aethra seychellensis
Drachiella (6)
Ģints
Drachiella aglypha
Drachiella angulata
Drachiella caelata
Drachiella lapillula
Drachiella morum
Drachiella sculpta
Hepatella (2)
Ģints
Hepatella amica
Hepatella peruviana
Hepatus (7)
Ģints
Hepatus chiliensis
Hepatus epheliticus
Hepatus gronovii
Hepatus kossmanni
Hepatus lineatus
Hepatus pudibundus
Hepatus scaber
Osachila (11)
Ģints
Osachila acuta
Osachila antillensis
Osachila expansa
Osachila galapagensis
Osachila kaiserae
Osachila lata
Osachila levis
Osachila semilevis
Osachila sona
Osachila stimpsonii
Osachila tuberosa
Sakaila (4)
Ģints
Sakaila africana
Sakaila imperialis
Sakaila japonica
Sakaila wanawana
Aphanodactylidae (3)
Dzimta
Aphanodactylus (4)
Ģints
Aphanodactylus edmondsoni
Aphanodactylus loimiae
Aphanodactylus panglao
Aphanodactylus sibogae
Gandoa (2)
Ģints
Gandoa brevipes
Gandoa zanzibarensis
Gustavus (1)
Ģints
Gustavus mecognathus
Atelecyclidae (2)
Dzimta
Atelecyclus (2)
Ģints
Atelecyclus rotundatus
Atelecyclus undecimdentatus
Pseudocorystes (1)
Ģints
Pseudocorystes sicarius
Belliidae (4)
Dzimta
Acanthocyclus (3)
Ģints
Acanthocyclus albatrossis
Acanthocyclus gayi
Acanthocyclus hassleri
Bellia (1)
Ģints
Bellia picta
Corystoides (2)
Ģints
Corystoides abbreviatus
Corystoides chilensis
Heterozius (1)
Ģints
Heterozius rotundifrons
Bythograeidae (6)
Dzimta
Allograea (1)
Ģints
Allograea tomentosa
Austinograea (3)
Ģints
Austinograea alayseae
Austinograea rodriguezensis
Austinograea williamsi
Bythograea (6)
Ģints
Bythograea galapagensis
Bythograea intermedia
Bythograea laubieri
Bythograea microps
Bythograea thermydron
Bythograea vrijenhoeki
Cyanagraea (1)
Ģints
Cyanagraea praedator
Gandalfus (2)
Ģints
Gandalfus puia
Gandalfus yunohana
Segonzacia (1)
Ģints
Segonzacia mesatlantica
Calappidae (10)
Dzimta
Acanthocarpus (5)
Ģints
Acanthocarpus alexandri
Acanthocarpus bispinosus
Acanthocarpus brevispinis
Acanthocarpus delsolari
Acanthocarpus meridionalis
Ashtoret (8)
Ģints
Ashtoret granulosa
Ashtoret lunaris
Ashtoret maculata
Ashtoret miersii
Ashtoret obtusifrons
Ashtoret picta
Ashtoret sangiannulata
Ashtoret shengmuae
Calappa (41)
Ģints
Calappa acutispina
Calappa africana
Calappa bicornis
Calappa bilineata
Calappa calappa
Calappa capellonis
Calappa cinerea
Calappa clypeata
Calappa conifera
Calappa convexa
Calappa dumortieri
Calappa flammea
Calappa galloides
Calappa gallus
Calappa granulata
Calappa guerini
Calappa hepatica
Calappa japonica
Calappa liaoi
Calappa lophos
Calappa monilicanthus
Calappa nitida
Calappa ocellata
Calappa ocularia
Calappa pelii
Calappa philargius
Calappa pokipoki
Calappa pustulosa
Calappa quadrimaculata
Calappa rosea
Calappa rubroguttata
Calappa sebastieni
Calappa springeri
Calappa sulcata
Calappa tortugae
Calappa torulosa
Calappa tuberculata
Calappa tuerkayana
Calappa undulata
Calappa woodmasoni
Calappa yamasitae
Calappula (1)
Ģints
Calappula saussurei
Cryptosoma (4)
Ģints
Cryptosoma bairdii
Cryptosoma balguerii
Cryptosoma cristatum
Cryptosoma garthi
Cycloes (2)
Ģints
Cycloes granulosa
Cycloes marisrubri
Cyclozodion (2)
Ģints
Cyclozodion angustum
Cyclozodion tuberatum
Mursia (28)
Ģints
Mursia africana
Mursia armata
Mursia aspera
Mursia aurorae
Mursia australiensis
Mursia baconaua
Mursia bicristimana
Mursia buwaya
Mursia coseli
Mursia cristiata
Mursia curtispina
Mursia danigoi
Mursia diwata
Mursia flamma
Mursia hawaiiensis
Mursia longispina
Mursia mameleu
Mursia mcdowelli
Mursia microspina
Mursia minuta
Mursia musorstomia
Mursia orientalia
Mursia poupini
Mursia spinimanus
Mursia steinhardti
Mursia trispinosa
Mursia xianshengi
Mursia zarenkovi
Paracyclois (2)
Ģints
Paracyclois atlantis
Paracyclois milneedwardsii
Platymera (1)
Ģints
Platymera gaudichaudii
Camptandriidae (23)
Dzimta
Baruna (4)
Ģints
Baruna minuta
Baruna sinensis
Baruna socialis
Baruna trigranulum
Calabarium (1)
Ģints
Calabarium crinodytes
Calabrium (1)
Ģints
Calabrium crinodytes
Camptandrium (1)
Ģints
Camptandrium sexdentatum
Cleistostoma (3)
Ģints
Cleistostoma dilatatum
Cleistostoma leachii
Cleistostoma mcneilli
Danielita (1)
Ģints
Danielita edwardsii
Deiratonotus (2)
Ģints
Deiratonotus cristatum
Deiratonotus kaoriae
Ecphantor (1)
Ģints
Ecphantor modestus
Ilyogynnis (1)
Ģints
Ilyogynnis microcheirum
Leptochryseus (1)
Ģints
Leptochryseus kuwaitense
Lillyanella (1)
Ģints
Lillyanella plumipes
Manningis (1)
Ģints
Manningis arabicum
Moguai (3)
Ģints
Moguai aloutos
Moguai elongatum
Moguai pyriforme
Mortensenella (1)
Ģints
Mortensenella forceps
Nanusia (1)
Ģints
Nanusia starmuehlneri
Nasima (1)
Ģints
Nasima dotilliformis
Opusia (1)
Ģints
Opusia indica
Paracleistostoma (10)
Ģints
Paracleistostoma crassipilum
Paracleistostoma depressum
Paracleistostoma eriophorum
Paracleistostoma fossulum
Paracleistostoma japonicum
Paracleistostoma laciniatum
Paracleistostoma longimanum
Paracleistostoma quadratum
Paracleistostoma tomentosum
Paracleistostoma wardi
Paratylodiplax (3)
Ģints
Paratylodiplax algoensis
Paratylodiplax blephariskios
Paratylodiplax derijardi
Serenella (1)
Ģints
Serenella leachii
Takedellus (1)
Ģints
Takedellus ambonense
Telmatothrix (1)
Ģints
Telmatothrix powelli
Tylodiplax (2)
Ģints
Tylodiplax blephariskios
Tylodiplax tetratylophora
Cancridae (6)
Dzimta
Anatolikos (2)
Ģints
Anatolikos japonicus
Anatolikos tumifrons
Cancer (22)
Ģints
Cancer amphioetus
Cancer antennarius
Cancer anthonyi
Cancer bellianus
Cancer bispinosus
Cancer borealis
Cancer branneri
Cancer gibbosulus
Cancer gibbulosus
Cancer gracilis
Cancer irroratus
Cancer johngarthi
Cancer jordani
Cancer laevis
Cancer macrophthalmus
Cancer mytilorum
Cancer mytulorum
Cancer novaezealandiae
Cancer pagurus
Cancer plebejus
Cancer porteri
Cancer productus
Glebocarcinus (2)
Ģints
Glebocarcinus amphioetus
Glebocarcinus oregonensis
Metacarcinus (5)
Ģints
Metacarcinus anthonyi
Metacarcinus edwardsii
Metacarcinus gracilis
Metacarcinus magister
Metacarcinus novaezelandiae
Platepistoma (7)
Ģints
Platepistoma anaglyptum
Platepistoma balssii
Platepistoma guezei
Platepistoma kiribatiense
Platepistoma macrophthalmus
Platepistoma nanum
Platepistoma seychellense
Romaleon (7)
Ģints
Romaleon antennarium
Romaleon branneri
Romaleon gibbosulum
Romaleon jordani
Romaleon luzonense
Romaleon nadaense
Romaleon setosum
Carpiliidae (1)
Dzimta
Carpilius (3)
Ģints
Carpilius convexus
Carpilius corallinus
Carpilius maculatus
Chasmocarcinidae (9)
Dzimta
Australocarcinus (3)
Ģints
Australocarcinus kanaka
Australocarcinus palauensis
Australocarcinus riparius
Camatopsis (1)
Ģints
Camatopsis rubida
Chasmocarcinops (1)
Ģints
Chasmocarcinops gelasimoides
Chasmocarcinus (14)
Ģints
Chasmocarcinus arcuatus
Chasmocarcinus chacei
Chasmocarcinus cylindricus
Chasmocarcinus ferrugineus
Chasmocarcinus hirsutipes
Chasmocarcinus latipes
Chasmocarcinus meloi
Chasmocarcinus mississipiensis
Chasmocarcinus obliquus
Chasmocarcinus panamensis
Chasmocarcinus peresi
Chasmocarcinus rathbuni
Chasmocarcinus superbus
Chasmocarcinus typicus
Hephthopelta (10)
Ģints
Hephthopelta apta
Hephthopelta aurita
Hephthopelta bruuni
Hephthopelta cavimana
Hephthopelta cribrorum
Hephthopelta knudseni
Hephthopelta littoralis
Hephthopelta lugubris
Hephthopelta mortenseni
Hephthopelta pubescens
Megaesthesius (2)
Ģints
Megaesthesius sagedae
Megaesthesius yokoyai
Raoulia (1)
Ģints
Raoulia limosa
Trogloplax (1)
Ģints
Trogloplax joliveti
Typhlocarcinodes (3)
Ģints
Typhlocarcinodes integifrons
Typhlocarcinodes integrifrons
Typhlocarcinodes piroculatus
Cheiragonidae (2)
Dzimta
Erimacrus (1)
Ģints
Erimacrus isenbeckii
Telmessus (2)
Ģints
Telmessus acutidens
Telmessus cheiragonus
Conleyidae (1)
Dzimta
Conleyus (1)
Ģints
Conleyus defodio
Corystidae (3)
Dzimta
Corystes (1)
Ģints
Corystes cassivelaunus
Gomeza (2)
Ģints
Gomeza bicornis
Gomeza serrata
Jonas (6)
Ģints
Jonas choprai
Jonas distinctus
Jonas formosae
Jonas indicus
Jonas leuteanus
Jonas macrophthalmus
Crossotonotidae (2)
Dzimta
Crossotonotus (4)
Ģints
Crossotonotus ceramensis
Crossotonotus compressipes
Crossotonotus lophocheir
Crossotonotus spinipes
Pleurophricus (2)
Ģints
Pleurophricus cristatipes
Pleurophricus longirostris
Cryptochiridae (21)
Dzimta
Cecidocarcinus (2)
Ģints
Cecidocarcinus brychius
Cecidocarcinus zibrowii
Cryptochirus (2)
Ģints
Cryptochirus coralliodytes
Cryptochirus planus
Dacryomaia (2)
Ģints
Dacryomaia edmonsoni
Dacryomaia japonica
Detocarcinus (1)
Ģints
Detocarcinus balssi
Fizesereneia (7)
Ģints
Fizesereneia daidai
Fizesereneia heimi
Fizesereneia ishikawai
Fizesereneia latisella
Fizesereneia panda
Fizesereneia stimpsoni
Fizesereneia tholia
Fungicola (3)
Ģints
Fungicola fagei
Fungicola syzygia
Fungicola utinomi
Hapalocarcinus (1)
Ģints
Hapalocarcinus marsupialis
Hiroia (1)
Ģints
Hiroia krempfi
Kroppcarcinus (1)
Ģints
Kroppcarcinus siderastreicola
Lithoscaptus (9)
Ģints
Lithoscaptus grandis
Lithoscaptus helleri
Lithoscaptus nami
Lithoscaptus pacificus
Lithoscaptus paradoxus
Lithoscaptus pardalotus
Lithoscaptus prionotus
Lithoscaptus semperi
Lithoscaptus tri
Luciades (1)
Ģints
Luciades agana
Neotroglocarcinus (2)
Ģints
Neotroglocarcinus dawydoffi
Neotroglocarcinus hongkongensis
Opecarcinus (9)
Ģints
Opecarcinus aurantius
Opecarcinus cathyae
Opecarcinus crescentus
Opecarcinus granulatus
Opecarcinus hypostegus
Opecarcinus lobifrons
Opecarcinus peliops
Opecarcinus pholeter
Opecarcinus sierra
Pelycomaia (1)
Ģints
Pelycomaia minuta
Pseudocryptochirus (1)
Ģints
Pseudocryptochirus viridis
Pseudohapalocarcinus (1)
Ģints
Pseudohapalocarcinus ransoni
Sphenomaia (1)
Ģints
Sphenomaia pyriformis
Troglocarcinus (2)
Ģints
Troglocarcinus corallicola
Troglocarcinus hirsutus
Utinomiella (1)
Ģints
Utinomiella dimorpha
Xynomaia (3)
Ģints
Xynomaia boissoni
Xynomaia sheni
Xynomaia verrilli
Zibrovia (1)
Ģints
Zibrovia galea
Cyclodorippidae (10)
Dzimta
Clythrocerus (6)
Ģints
Clythrocerus bidentatus
Clythrocerus carinatus
Clythrocerus edentatus
Clythrocerus granulatus
Clythrocerus moreirai
Clythrocerus nitidus
Corycodus (5)
Ģints
Corycodus bouvieri
Corycodus bullatus
Corycodus decorus
Corycodus disjunctipes
Corycodus merweae
Cyclodorippe (8)
Ģints
Cyclodorippe agassizii
Cyclodorippe angulata
Cyclodorippe antennaria
Cyclodorippe bouvieri
Cyclodorippe longifrons
Cyclodorippe manningi
Cyclodorippe ornata
Cyclodorippe uncifera
Deilocerus (8)
Ģints
Deilocerus analogus
Deilocerus captabilis
Deilocerus coelhoi
Deilocerus decorus
Deilocerus hendrickxi
Deilocerus laminatus
Deilocerus perpusillus
Deilocerus planus
Ketamia (4)
Ģints
Ketamia depressa
Ketamia handokoi
Ketamia limatula
Ketamia proxima
Krangalangia (3)
Ģints
Krangalangia orstom
Krangalangia rostrata
Krangalangia spinosa
Neocorycodus (1)
Ģints
Neocorycodus stimpsoni
Simodorippe (1)
Ģints
Simodorippe tylota
Tymolus (10)
Ģints
Tymolus brucei
Tymolus daviei
Tymolus dromioides
Tymolus glaucommus
Tymolus globosus
Tymolus hirtipes
Tymolus japonicus
Tymolus similis
Tymolus truncatus
Tymolus uncifer
Xeinostoma (4)
Ģints
Xeinostoma eucheir
Xeinostoma inopinatum
Xeinostoma richeri
Xeinostoma sakaii
Cymonomidae (5)
Dzimta
Curupironomus (1)
Ģints
Curupironomus agassizi
Cymonomoides (4)
Ģints
Cymonomoides cubensis
Cymonomoides fitoi
Cymonomoides guinotae
Cymonomoides valdiviae
Cymonomus (30)
Ģints
Cymonomus aequilonius
Cymonomus andamanicus
Cymonomus bathamae
Cymonomus caecus
Cymonomus clarki
Cymonomus curvirostris
Cymonomus deforgesi
Cymonomus delli
Cymonomus diogenes
Cymonomus gracilipes
Cymonomus granulatus
Cymonomus guillei
Cymonomus hakuhoae
Cymonomus indicus
Cymonomus japonicus
Cymonomus kapala
Cymonomus leblondi
Cymonomus magnirostris
Cymonomus mariveneae
Cymonomus meloi
Cymonomus menziesi
Cymonomus normani
Cymonomus oyakawai
Cymonomus quadratus
Cymonomus rostratus
Cymonomus sagamiensis
Cymonomus soela
Cymonomus tavaresi
Cymonomus trifurcus
Cymonomus umitakae
Cymopolus (1)
Ģints
Cymopolus asper
Elassopodus (1)
Ģints
Elassopodus stellatus
Dacryopilumnidae (1)
Dzimta
Dacryopilumnus (2)
Ģints
Dacryopilumnus eremita
Dacryopilumnus rathbunae
Dairidae (1)
Dzimta
Daira (2)
Ģints
Daira americana
Daira perlata
Dairoididae (1)
Dzimta
Dairoides (3)
Ģints
Dairoides kusei
Dairoides margaritatus
Dairoides seafdeci
Domeciidae (4)
Dzimta
Domecia (5)
Ģints
Domecia acanthophora
Domecia acanthophora africana
Domecia africana
Domecia glabra
Domecia hispida
Jonesius (1)
Ģints
Jonesius triunguiculatus
Maldivia (1)
Ģints
Maldivia symbiotica
Palmyria (1)
Ģints
Palmyria palmyrensis
Dorippidae (9)
Dzimta
Dorippe (7)
Ģints
Dorippe frascone
Dorippe glabra
Dorippe irrorata
Dorippe quadridens
Dorippe sinica
Dorippe tenuipes
Dorippe trilobata
Dorippoides (2)
Ģints
Dorippoides facchino
Dorippoides nudipes
Heikeopsis (2)
Ģints
Heikeopsis arachnoides
Heikeopsis japonica
Medorippe (2)
Ģints
Medorippe crosnieri
Medorippe lanata
Neodorippe (3)
Ģints
Neodorippe (Neodorippe) japonicum
Neodorippe callida
Neodorippe simplex
Nobilum (1)
Ģints
Nobilum histrio
Paradorippe (4)
Ģints
Paradorippe australiensis
Paradorippe cathayana
Paradorippe granulata
Paradorippe polita
Philippidorippe (1)
Ģints
Philippidorippe philippinensis
Phyllodorippe (1)
Ģints
Phyllodorippe armata
Dotillidae (9)
Dzimta
Dotilla (8)
Ģints
Dotilla blanfordi
Dotilla fenestrata
Dotilla intermedia
Dotilla malabarica
Dotilla myctiroides
Dotilla pertinax
Dotilla sulcata
Dotilla wichmanni
Dotilloplax (1)
Ģints
Dotilloplax kempi
Dotillopsis (2)
Ģints
Dotillopsis brevitarsis
Dotillopsis profuga
Ilyoplax (27)
Ģints
Ilyoplax danielae
Ilyoplax delsmani
Ilyoplax dentata
Ilyoplax dentimerosa
Ilyoplax deschampsi
Ilyoplax formosensis
Ilyoplax frater
Ilyoplax gangetica
Ilyoplax integra
Ilyoplax lingulata
Ilyoplax longicarpa
Ilyoplax ningpoensis
Ilyoplax obliqua
Ilyoplax orientalis
Ilyoplax pacifica
Ilyoplax philippinensis
Ilyoplax pingi
Ilyoplax punctata
Ilyoplax pusilla
Ilyoplax serrata
Ilyoplax spinimera
Ilyoplax stapletoni
Ilyoplax stevensi
Ilyoplax strigicarpus
Ilyoplax tansuiensis
Ilyoplax tenella
Ilyoplax yuhana
Potamocypoda (2)
Ģints
Potamocypoda parapugil
Potamocypoda pugil
Pseudogelasimus (2)
Ģints
Pseudogelasimus loii
Pseudogelasimus plectodactylus
Scopimera (16)
Ģints
Scopimera bitympana
Scopimera crabicauda
Scopimera curtelsoma
Scopimera globosa
Scopimera gordonae
Scopimera inflata
Scopimera intermedia
Scopimera investigatoris
Scopimera kochi
Scopimera longidactyla
Scopimera philippiensis
Scopimera pilula
Scopimera proxima
Scopimera ryukyuensis
Scopimera sheni
Scopimera sigillorum
Shenius (1)
Ģints
Shenius anomalus
Tmethypocoelis (4)
Ģints
Tmethypocoelis ceratophora
Tmethypocoelis choreutes
Tmethypocoelis koelbeli
Tmethypocoelis odontodactylus
Dromiidae (42)
Dzimta
Alainodromia (1)
Ģints
Alainodromia timorensis
Ascidiophilus (1)
Ģints
Ascidiophilus caphyraeformis
Austrodromidia (5)
Ģints
Austrodromidia aegagropila
Austrodromidia australis
Austrodromidia incisa
Austrodromidia insignis
Austrodromidia octodentata
Barnardromia (2)
Ģints
Barnardromia bituberculata
Barnardromia hirsutimana
Conchoecetes (3)
Ģints
Conchoecetes andamanicus
Conchoecetes artificiosus
Conchoecetes intermedius
Cryptodromia (23)
Ģints
Cryptodromia amboinensis
Cryptodromia bispinosa
Cryptodromia bullifera
Cryptodromia coronata
Cryptodromia erioxylon
Cryptodromia fallax
Cryptodromia fukuii
Cryptodromia gilesi
Cryptodromia hilgendorfi
Cryptodromia incisa
Cryptodromia laevis
Cryptodromia longipes
Cryptodromia mariae
Cryptodromia marquesas
Cryptodromia nierstraszi
Cryptodromia pentagonalis
Cryptodromia pileifera
Cryptodromia pitiensis
Cryptodromia protubera
Cryptodromia trispinosa
Cryptodromia trituberculata
Cryptodromia tuberculata
Cryptodromia tumida
Cryptodromiopsis (3)
Ģints
Cryptodromiopsis dubia
Cryptodromiopsis planaria
Cryptodromiopsis tridens
Desmodromia (2)
Ģints
Desmodromia griffini
Desmodromia tranterae
Dromia (6)
Ģints
Dromia bollorei
Dromia dormia
Dromia erythropus
Dromia marmorea
Dromia nodosa
Dromia personata
Dromidia (6)
Ģints
Dromidia aegibotus
Dromidia cornuta
Dromidia dissothrix
Dromidia hirsutissima
Dromidia lepidota
Dromidia unidentata
Dromidiopsis (7)
Ģints
Dromidiopsis australiensis
Dromidiopsis dormia
Dromidiopsis edwardsi
Dromidiopsis indica
Dromidiopsis lethrinusae
Dromidiopsis richeri
Dromidiopsis tridentata
Eodromia (1)
Ģints
Eodromia denticulata
Epigodromia (10)
Ģints
Epigodromia acutidens
Epigodromia areolata
Epigodromia ebalioides
Epigodromia gilesii
Epigodromia globosa
Epigodromia granulata
Epigodromia nodosa
Epigodromia rotunda
Epigodromia rugosa
Epigodromia sculpta
Epipedodromia (1)
Ģints
Epipedodromia thomsoni
Eudromidia (2)
Ģints
Eudromidia frontalis
Eudromidia hendersoni
Exodromia (2)
Ģints
Exodromia bicornis
Exodromia spinosa
Exodromidia (2)
Ģints
Exodromidia spinosa
Exodromidia spinosissima
Foredromia (1)
Ģints
Foredromia rostrata
Frodromia (2)
Ģints
Frodromia atypica
Frodromia reticulata
Fultodromia (2)
Ģints
Fultodromia nodipes
Fultodromia spinifera
Haledromia (1)
Ģints
Haledromia bicavernosa
Hemisphaerodromia (1)
Ģints
Hemisphaerodromia monodus
Homalodromia (1)
Ģints
Homalodromia coppingeri
Hypoconcha (6)
Ģints
Hypoconcha arcuata
Hypoconcha californiensis
Hypoconcha lowei
Hypoconcha panamensis
Hypoconcha parasitica
Hypoconcha spinosissima
Lamarckdromia (1)
Ģints
Lamarckdromia globosa
Lauridromia (2)
Ģints
Lauridromia dehaani
Lauridromia intermedia
Lewindromia (1)
Ģints
Lewindromia unidentata
Mclaydromia (2)
Ģints
Mclaydromia colini
Mclaydromia dubia
Metadromia (1)
Ģints
Metadromia wilsoni
Moreiradromia (2)
Ģints
Moreiradromia antillensis
Moreiradromia sarraburei
Paradromia (2)
Ģints
Paradromia japonica
Paradromia sheni
Petalomera (3)
Ģints
Petalomera granulata
Petalomera longipes
Petalomera pulchra
Platydromia (1)
Ģints
Platydromia spongiosa
Pseudodromia (5)
Ģints
Pseudodromia cacuminis
Pseudodromia caphyraeformis
Pseudodromia latens
Pseudodromia rotunda
Pseudodromia trepida
Speodromia (1)
Ģints
Speodromia platyarthrodes
Sphaerodromia (5)
Ģints
Sphaerodromia brizops
Sphaerodromia ducoussoi
Sphaerodromia kendalli
Sphaerodromia lamellata
Sphaerodromia nux
Stebbingdromia (1)
Ģints
Stebbingdromia plumosa
Sternodromia (2)
Ģints
Sternodromia monodi
Sternodromia spinirostris
Stimdromia (6)
Ģints
Stimdromia angulata
Stimdromia foresti
Stimdromia kosugei
Stimdromia lamellata
Stimdromia lateralis
Stimdromia longipedalis
Takedromia (5)
Ģints
Takedromia cristatipes
Takedromia longispina
Takedromia nipponensis
Takedromia ornata
Takedromia yoshidai
Tumidodromia (1)
Ģints
Tumidodromia dormia
Tunedromia (1)
Ģints
Tunedromia yamashitai
Dynomenidae (5)
Dzimta
Acanthodromia (2)
Ģints
Acanthodromia erinacea
Acanthodromia margarita
Dynomene (7)
Ģints
Dynomene filholi
Dynomene guamensis
Dynomene hispida
Dynomene kroppi
Dynomene pilumnoides
Dynomene praedator
Dynomene pugnatrix
Hirsutodynomene (3)
Ģints
Hirsutodynomene spinosa
Hirsutodynomene ursula
Hirsutodynomene vespertilio
Metadynomene (4)
Ģints
Metadynomene crosnieri
Metadynomene devaneyi
Metadynomene tanensis
Metadynomene tuamotu
Paradynomene (6)
Ģints
Paradynomene demon
Paradynomene diablos
Paradynomene quasimodo
Paradynomene rotunda
Paradynomene teufel
Paradynomene tuberculata
Epialtidae (80)
Dzimta
Acanthonyx (19)
Ģints
Acanthonyx brevifrons
Acanthonyx consobrinus
Acanthonyx dentatus
Acanthonyx depressifrons
Acanthonyx dissimulatus
Acanthonyx elongatus
Acanthonyx euryseroche
Acanthonyx formosa
Acanthonyx inglei
Acanthonyx limbatus
Acanthonyx lunulatus
Acanthonyx minor
Acanthonyx nodulosa
Acanthonyx petiverii
Acanthonyx quadridentatus
Acanthonyx sanctaehelenae
Acanthonyx scutellatus
Acanthonyx scutiformis
Acanthonyx undulatus
Acanthophrys (4)
Ģints
Acanthophrys bocki
Acanthophrys costatus
Acanthophrys cristimanus
Acanthophrys paucispina
Alcockia (1)
Ģints
Alcockia malabarica
Anamathia (1)
Ģints
Anamathia rissoana
Antilibinia (1)
Ģints
Antilibinia smithii
Apias (1)
Ģints
Apias pubescens
Apiomithrax (2)
Ģints
Apiomithrax bocagei
Apiomithrax violaceus
Austrolibinia (4)
Ģints
Austrolibinia andamanica
Austrolibinia capricornensis
Austrolibinia gracilipes
Austrolibinia pincerna
Chorilia (3)
Ģints
Chorilia japonica
Chorilia longipes
Chorilia turgida
Chorilibinia (1)
Ģints
Chorilibinia angusta
Chorinus (2)
Ģints
Chorinus armatus
Chorinus heros
Criocarcinus (1)
Ģints
Criocarcinus superciliosus
Cyclonyx (1)
Ģints
Cyclonyx frontalis
Delsolaria (1)
Ģints
Delsolaria enriquei
Doclea (11)
Ģints
Doclea aduncus
Doclea alcocki
Doclea armata
Doclea brachyrhynchos
Doclea canalifera
Doclea canaliformis
Doclea macracanthus
Doclea muricata
Doclea ovis
Doclea rissoni
Doclea unidentata
Epialtoides (5)
Ģints
Epialtoides hiltoni
Epialtoides kingsleyi
Epialtoides murphyi
Epialtoides paradigmus
Epialtoides rostratus
Epialtus (11)
Ģints
Epialtus bituberculatus
Epialtus brasiliensis
Epialtus dilatatus
Epialtus elongatus
Epialtus hiltoni
Epialtus kingsleyi
Epialtus longirostris
Epialtus minimus
Epialtus peruvianus
Epialtus portoricensis
Epialtus sulcirostris
Esopus (1)
Ģints
Esopus crassus
Eupleurodon (3)
Ģints
Eupleurodon peruvianus
Eupleurodon rathbunae
Eupleurodon trifurcatus
Garthinia (1)
Ģints
Garthinia disica
Giranauria (3)
Ģints
Giranauria gracilirostris
Giranauria tinaktensis
Giranauria verrucosipes
Goniopugettia (2)
Ģints
Goniopugettia sagamiensis
Goniopugettia tanakae
Goniothorax (1)
Ģints
Goniothorax ruber
Griffinia (3)
Ģints
Griffinia gilloloensis
Griffinia lappacea
Griffinia polita
Guinotinia (2)
Ģints
Guinotinia cordis
Guinotinia lehouarnoi
Herbstia (11)
Ģints
Herbstia camptacantha
Herbstia condyliata
Herbstia crassipes
Herbstia depressa
Herbstia edwardsii
Herbstia nitida
Herbstia parvifrons
Herbstia pubescens
Herbstia pyriformis
Herbstia rubra
Herbstia tumida
Holoplites (1)
Ģints
Holoplites armata
Hoplophrys (1)
Ģints
Hoplophrys oatesi
Hoploplites (1)
Ģints
Hoploplites armatus
Huenia (10)
Ģints
Huenia australis
Huenia bifurcata
Huenia brevifrons
Huenia grandidierii
Huenia halei
Huenia heraldica
Huenia keelingensis
Huenia nagaii
Huenia pacifica
Huenia toyoshioae
Lahaina (5)
Ģints
Lahaina agassizi
Lahaina incerta
Lahaina mauritiana
Lahaina ovata
Lahaina tenuirostris
Laubierinia (2)
Ģints
Laubierinia carinata
Laubierinia nodosa
Lepidonaxia (1)
Ģints
Lepidonaxia defilippii
Lepteces (1)
Ģints
Lepteces ornatus
Leptomaia (1)
Ģints
Leptomaia tuberculata
Leucippa (1)
Ģints
Leucippa pentagona
Libidoclaea (2)
Ģints
Libidoclaea granaria
Libidoclaea smithii
Libinia (12)
Ģints
Libinia bellicosa
Libinia cavirostris
Libinia dubia
Libinia emarginata
Libinia erinacea
Libinia ferreirae
Libinia mexicana
Libinia peruana
Libinia rhomboidea
Libinia rostrata
Libinia setosa
Libinia spinosa
Lissa (1)
Ģints
Lissa chiragra
Lophorochinia (1)
Ģints
Lophorochinia parabranchia
Loxorhynchus (3)
Ģints
Loxorhynchus crispatus
Loxorhynchus grandis
Loxorhynchus guinotae
Lyramaia (1)
Ģints
Lyramaia elegans
Menaethiops (15)
Ģints
Menaethiops acutifrons
Menaethiops bicornis
Menaethiops brevicornis
Menaethiops contiguicornis
Menaethiops delagoae
Menaethiops dubius
Menaethiops fascicularis
Menaethiops gadaniensis
Menaethiops moebii
Menaethiops natalensis
Menaethiops ninii
Menaethiops nodulosus
Menaethiops okai
Menaethiops portoricensis
Menaethiops xiphias
Menaethius (2)
Ģints
Menaethius monoceros
Menaethius orientalis
Micippoides (1)
Ģints
Micippoides angustifrons
Microlissa (5)
Ģints
Microlissa aurivilliusi
Microlissa bicarinata
Microlissa brasiliensis
Microlissa longirostris
Microlissa tuberosa
Micropisa (1)
Ģints
Micropisa ovata
Mocosoa (1)
Ģints
Mocosoa crebripunctata
Nasutocarcinus (2)
Ģints
Nasutocarcinus cuneus
Nasutocarcinus pinocchio
Naxioides (10)
Ģints
Naxioides carnarvon
Naxioides cerastes
Naxioides hirtus
Naxioides inermis
Naxioides investigatoris
Naxioides robillardi
Naxioides taurus
Naxioides teatui
Naxioides tenuirostris
Naxioides vaitahu
Neodoclea (1)
Ģints
Neodoclea boneti
Nibilia (1)
Ģints
Nibilia antilocarpa
Nicoya (1)
Ģints
Nicoya tuberculata
Notolopas (3)
Ģints
Notolopas brasiliensis
Notolopas lamellatus
Notolopas mexicanus
Oplopisa (1)
Ģints
Oplopisa spinipes
Oxypleurodon (28)
Ģints
Oxypleurodon alaini
Oxypleurodon annulatum
Oxypleurodon auritum
Oxypleurodon aurorae
Oxypleurodon barazeri
Oxypleurodon bidens
Oxypleurodon bipartitum
Oxypleurodon boholense
Oxypleurodon carbunculum
Oxypleurodon coralliophilum
Oxypleurodon cuneus
Oxypleurodon difficilis
Oxypleurodon holthuisi
Oxypleurodon karubar
Oxypleurodon lowryi
Oxypleurodon luzonicum
Oxypleurodon mammatum
Oxypleurodon orbiculatum
Oxypleurodon parallelum
Oxypleurodon pinocchio
Oxypleurodon sanctaeclausi
Oxypleurodon sphenocarcinoides
Oxypleurodon stimpsoni
Oxypleurodon stuckiae
Oxypleurodon tavaresi
Oxypleurodon velutinum
Oxypleurodon wanganella
Oxypleurodon wilsoni
Pelia (6)
Ģints
Pelia deflecta
Pelia mutica
Pelia pacifica
Pelia pulchella
Pelia rotunda
Pelia tumida
Perinia (2)
Ģints
Perinia laevisima
Perinia tumida
Phalangipus (9)
Ģints
Phalangipus australiensis
Phalangipus filiformis
Phalangipus hystrix
Phalangipus indicus
Phalangipus longipes
Phalangipus malakkensis
Phalangipus persicus
Phalangipus retusus
Phalangipus trachysternus
Picrocerus (1)
Ģints
Picrocerus armatus
Pisa (10)
Ģints
Pisa armata
Pisa calva
Pisa carinimana
Pisa hirticornis
Pisa lanata
Pisa muscosa
Pisa nodipes
Pisa sanctaehelenae
Pisa santaehelenae
Pisa tetraodon
Pisoides (4)
Ģints
Pisoides bidentatus
Pisoides edwardsii
Pisoides ortmanni
Pisoides profundus
Pitho (10)
Ģints
Pitho aculeata
Pitho anisodon
Pitho dispar
Pitho laevigata
Pitho lherminieri
Pitho mirabilis
Pitho picteti
Pitho quadridentata
Pitho quinquedentata
Pitho sexdentata
Pliosoma (1)
Ģints
Pliosoma parvifrons
Pugettia (20)
Ģints
Pugettia dalli
Pugettia elongata
Pugettia foliatus
Pugettia gracilis
Pugettia hubbsi
Pugettia incisa
Pugettia intermedia
Pugettia kagoshimensis
Pugettia leytensis
Pugettia marissinica
Pugettia mindanaoensis
Pugettia minor
Pugettia nipponensis
Pugettia pellucens
Pugettia producta
Pugettia quadridens
Pugettia richii
Pugettia similis
Pugettia tasmanensis
Pugettia venetiae
Rhinocarcinus (1)
Ģints
Rhinocarcinus agassizi
Rochinia (37)
Ģints
Rochinia ahyongi
Rochinia annae
Rochinia beauchampi
Rochinia brevirostris
Rochinia carpenteri
Rochinia confusa
Rochinia cornuta
Rochinia crassa
Rochinia crosnieri
Rochinia daiyuae
Rochinia debilis
Rochinia decipiata
Rochinia fultoni
Rochinia galathea
Rochinia globulifera
Rochinia gracilipes
Rochinia griffini
Rochinia hertwigi
Rochinia hystrix
Rochinia kotakae
Rochinia makassar
Rochinia moluccensis
Rochinia mosaica
Rochinia natalensis
Rochinia occidentalis
Rochinia paulayi
Rochinia planirostris
Rochinia pulchra
Rochinia riversandersoni
Rochinia sibogae
Rochinia soela
Rochinia strangeri
Rochinia suluensis
Rochinia tanneri
Rochinia tomentosa
Rochinia umbonata
Rochinia vesicularis
Sargassocarcinus (1)
Ģints
Sargassocarcinus sublimis
Scyra (3)
Ģints
Scyra acutifrons
Scyra compressipes
Scyra tuberculata
Simocarcinus (9)
Ģints
Simocarcinus camelus
Simocarcinus depressus
Simocarcinus longirostris
Simocarcinus obtusirostris
Simocarcinus pusillus
Simocarcinus pyramidatus
Simocarcinus rostratus
Simocarcinus samoaensis
Simocarcinus simplex
Sphenocarcinus (1)
Ģints
Sphenocarcinus corrosus
Stegopleurodon (1)
Ģints
Stegopleurodon planirostrum
Stilbognathus (7)
Ģints
Stilbognathus cervicornis
Stilbognathus curvirostris
Stilbognathus erythraeus
Stilbognathus longispinus
Stilbognathus martensii
Stilbognathus soikai
Stilbognathus tycheformis
Stilbomastax (1)
Ģints
Stilbomastax margaritifera
Taliepus (3)
Ģints
Taliepus dentatus
Taliepus marginatus
Taliepus nuttallii
Thusaenys (5)
Ģints
Thusaenys calvarius
Thusaenys irami
Thusaenys minimus
Thusaenys orbis
Thusaenys pehlevi
Trachymaia (1)
Ģints
Trachymaia cornuta
Tyche (6)
Ģints
Tyche clarionensis
Tyche emarginata
Tyche galapagensis
Tyche lamellifrons
Tyche potiguara
Tyche sulae
Tylocarcinus (5)
Ģints
Tylocarcinus dumerilii
Tylocarcinus meijensis
Tylocarcinus nanshensis
Tylocarcinus sinensis
Tylocarcinus styx
Xenocarcinus (6)
Ģints
Xenocarcinus conicus
Xenocarcinus depressus
Xenocarcinus longicornis
Xenocarcinus monoceros
Xenocarcinus truncatifrons
Xenocarcinus tuberculatus
Eriphiidae (3)
Dzimta
Eriphia (8)
Ģints
Eriphia ferox
Eriphia gonagra
Eriphia granulosa
Eriphia scabricula
Eriphia sebana
Eriphia smithii
Eriphia squamata
Eriphia verrucosa
Eriphides (1)
Ģints
Eriphides hispida
Pseudocarcinus (1)
Ģints
Pseudocarcinus gigas
Ethusidae (4)
Dzimta
Ethusa (45)
Ģints
Ethusa abbreviata
Ethusa americana
Ethusa andamanica
Ethusa barbata
Ethusa brevidentata
Ethusa ciliatifrons
Ethusa crassipodia
Ethusa crosnieri
Ethusa curvipes
Ethusa dilatidens
Ethusa foresti
Ethusa furca
Ethusa gracilipes
Ethusa granulosa
Ethusa hawaiiensis
Ethusa hirsuta
Ethusa indica
Ethusa indonesiensis
Ethusa izuensis
Ethusa lata
Ethusa latidactylus
Ethusa longidentata
Ethusa machaera
Ethusa magnipalmata
Ethusa makasarica
Ethusa mascarone
Ethusa microphthalma
Ethusa minuta
Ethusa obliquedens
Ethusa orientalis
Ethusa panamensis
Ethusa parapygmaea
Ethusa philippinensis
Ethusa pygmaea
Ethusa quadrata
Ethusa rosacea
Ethusa rugulosa
Ethusa sexdentata
Ethusa sinespina
Ethusa steyaerti
Ethusa tenuipes
Ethusa thieli
Ethusa truncata
Ethusa vossi
Ethusa zurstrasseni
Ethusina (35)
Ģints
Ethusina abyssicola
Ethusina alba
Ethusina alcocki
Ethusina beninia
Ethusina bicornuta
Ethusina brevidentata
Ethusina castro
Ethusina challengeri
Ethusina chenae
Ethusina ciliacirrata
Ethusina coronata
Ethusina crenulata
Ethusina desciscens
Ethusina dilobotus
Ethusina dofleini
Ethusina exophthalma
Ethusina faxonii
Ethusina gracilipes
Ethusina huilianae
Ethusina insolita
Ethusina isolata
Ethusina longipes
Ethusina macrospina
Ethusina microspina
Ethusina ocellata
Ethusina paralongipes
Ethusina pubescens
Ethusina robusta
Ethusina rowdeni
Ethusina smithiana
Ethusina somalica
Ethusina stenommata
Ethusina taiwanensis
Ethusina talismani
Ethusina vanuatuensis
Parethusa (2)
Ģints
Parethusa glabra
Parethusa hylophora
Serpenthusa (1)
Ģints
Serpenthusa brucei
Euryplacidae (13)
Dzimta
Eucrate (11)
Ģints
Eucrate alcocki
Eucrate crenata
Eucrate dorsalis
Eucrate formosensis
Eucrate indica
Eucrate laevimanus
Eucrate laevis
Eucrate sexdentata
Eucrate solaris
Eucrate sulcatifrons
Eucrate tripunctata
Euryplax (2)
Ģints
Euryplax nitida
Euryplax polita
Frevillea (3)
Ģints
Frevillea barbata
Frevillea hirsuta
Frevillea rosaea
Henicoplax (5)
Ģints
Henicoplax eriochir
Henicoplax maldivensis
Henicoplax nitida
Henicoplax pilimeles
Henicoplax trachydactylus
Heteroplax (2)
Ģints
Heteroplax dentata
Heteroplax transversa
Machaerus (4)
Ģints
Machaerus atlanticus
Machaerus elata
Machaerus oxyacantha
Machaerus oxyacanthus
Nancyplax (1)
Ģints
Nancyplax vossi
Psopheticoides (1)
Ģints
Psopheticoides sanguineus
Systroplax (1)
Ģints
Systroplax angusta
Trissoplax (2)
Ģints
Trissoplax dentata
Trissoplax tuberosa
Trizocarcinus (2)
Ģints
Trizocarcinus dentatus
Trizocarcinus tacitus
Villoplax (1)
Ģints
Villoplax peruvianus
Xenocrate (1)
Ģints
Xenocrate peculiaris
Galenidae (4)
Dzimta
Dentoxanthus (1)
Ģints
Dentoxanthus iranicus
Galene (1)
Ģints
Galene bispinosa
Halimede (4)
Ģints
Halimede coppingeri
Halimede fragifer
Halimede ochtodes
Halimede tyche
Parapanope (6)
Ģints
Parapanope cultripes
Parapanope euagora
Parapanope hexacarapas
Parapanope pagenstecheri
Parapanope serenei
Parapanope siamensis
Gecarcinidae (6)
Dzimta
Cardisoma (4)
Ģints
Cardisoma armatum
Cardisoma carnifex
Cardisoma crassum
Cardisoma guanhumi
Discoplax (4)
Ģints
Discoplax gracilipes
Discoplax hirtipes
Discoplax longipes
Discoplax rotunda
Epigrapsus (4)
Ģints
Epigrapsus (Grapsodes) notatus
Epigrapsus notatus
Epigrapsus politus
Epigrapsus villosus
Gecarcinus (3)
Ģints
Gecarcinus lateralis
Gecarcinus quadratus
Gecarcinus ruricola
Gecarcoidea (2)
Ģints
Gecarcoidea lalandii
Gecarcoidea natalis
Johngarthia (4)
Ģints
Johngarthia lagostoma
Johngarthia malpilensis
Johngarthia planata
Johngarthia weileri
Gecarcinucidae (59)
Dzimta
Adeleana (3)
Ģints
Adeleana chapmani
Adeleana forcarti
Adeleana sumatrensis
Arachnothelphusa (4)
Ģints
Arachnothelphusa kadamaiana
Arachnothelphusa melanippe
Arachnothelphusa rhadamanthysi
Arachnothelphusa terrapes
Austrothelphusa (8)
Ģints
Austrothelphusa agassizi
Austrothelphusa angustifrons
Austrothelphusa insularis
Austrothelphusa raceki
Austrothelphusa tigrina
Austrothelphusa transversa
Austrothelphusa valentula
Austrothelphusa wasselli
Bakousa (3)
Ģints
Bakousa hendersoniana
Bakousa kenepai
Bakousa sarawakensis
Balssiathelphusa (3)
Ģints
Balssiathelphusa cursor
Balssiathelphusa natunaensis
Balssiathelphusa sucki
Baratha (2)
Ģints
Baratha peena
Baratha pushta
Barytelphusa (4)
Ģints
Barytelphusa cunicularis
Barytelphusa guerini
Barytelphusa jacquemontii
Barytelphusa pulvinata
Ceylonthelphusa (18)
Ģints
Ceylonthelphusa alpina
Ceylonthelphusa armata
Ceylonthelphusa austrina
Ceylonthelphusa callista
Ceylonthelphusa cavatrix
Ceylonthelphusa diva
Ceylonthelphusa durrelli
Ceylonthelphusa kandambyi
Ceylonthelphusa kotagama
Ceylonthelphusa nana
Ceylonthelphusa nata
Ceylonthelphusa orthos
Ceylonthelphusa rugosa
Ceylonthelphusa sanguinea
Ceylonthelphusa savitriae
Ceylonthelphusa sentosa
Ceylonthelphusa soror
Ceylonthelphusa venusta
Clinothelphusa (1)
Ģints
Clinothelphusa kakoota
Coccusa (3)
Ģints
Coccusa adipis
Coccusa cristicervix
Coccusa isophallus
Currothelphusa (1)
Ģints
Currothelphusa asserpes
Cylindrotelphusa (2)
Ģints
Cylindrotelphusa granulata
Cylindrotelphusa steniops
Esanthelphusa (8)
Ģints
Esanthelphusa chiangmai
Esanthelphusa denchaii
Esanthelphusa dugasti
Esanthelphusa fangensis
Esanthelphusa nani
Esanthelphusa nimoafi
Esanthelphusa phetchaburi
Esanthelphusa prolatus
Gecarcinucus (2)
Ģints
Gecarcinucus edwardsi
Gecarcinucus jacquemontii
Geelvinkia (4)
Ģints
Geelvinkia ambaiana
Geelvinkia calmani
Geelvinkia darnei
Geelvinkia holthuisi
Geithusa (2)
Ģints
Geithusa lentiginosa
Geithusa pulchra
Globitelphusa (4)
Ģints
Globitelphusa bakeri
Globitelphusa cylindra
Globitelphusa pistorica
Globitelphusa planifrons
Gubernatoriana (2)
Ģints
Gubernatoriana gubernatoris
Gubernatoriana pilosipes
Guinothusa (3)
Ģints
Guinothusa beauvoisi
Guinothusa harmandi
Guinothusa phimaiensis
Heterothelphusa (2)
Ģints
Heterothelphusa fatum
Heterothelphusa insolita
Holthuisana (12)
Ģints
Holthuisana alba
Holthuisana beauforti
Holthuisana biroi
Holthuisana boesemani
Holthuisana briggsi
Holthuisana festiva
Holthuisana lipkei
Holthuisana loriae
Holthuisana subconvexa
Holthuisana tikus
Holthuisana vanheurni
Holthuisana wollastoni
Inglethelphusa (1)
Ģints
Inglethelphusa fronto
Irmengardia (4)
Ģints
Irmengardia didacta
Irmengardia johnsoni
Irmengardia nemestrinus
Irmengardia pilosimana
Lamella (1)
Ģints
Lamella lamellifrons
Lepidothelphusa (1)
Ģints
Lepidothelphusa cognetti
Liotelphusa (5)
Ģints
Liotelphusa campestris
Liotelphusa gageii
Liotelphusa laevis
Liotelphusa quadrata
Liotelphusa wuermlii
Mahatha (6)
Ģints
Mahatha adonis
Mahatha helaya
Mahatha iora
Mahatha lacuna
Mahatha ornatipes
Mahatha regina
Mainitia (1)
Ģints
Mainitia mainitensis
Maydelliathelphusa (5)
Ģints
Maydelliathelphusa edentula
Maydelliathelphusa falcidigitis
Maydelliathelphusa harpax
Maydelliathelphusa lugubris
Maydelliathelphusa masoniana
Mekhongthelphusa (4)
Ģints
Mekhongthelphusa brandti
Mekhongthelphusa kengsaphu
Mekhongthelphusa neisi
Mekhongthelphusa tetragona
Migmathelphusa (1)
Ģints
Migmathelphusa olivacea
Nautilothelphusa (1)
Ģints
Nautilothelphusa zimmeri
Niasathelphusa (1)
Ģints
Niasathelphusa wirzi
Oziotelphusa (16)
Ģints
Oziotelphusa aurantia
Oziotelphusa biloba
Oziotelphusa bouvieri
Oziotelphusa ceylonensis
Oziotelphusa dakuna
Oziotelphusa gallicola
Oziotelphusa hippocastanum
Oziotelphusa intuta
Oziotelphusa kerala
Oziotelphusa kodagoda
Oziotelphusa minneriyaensis
Oziotelphusa populosa
Oziotelphusa ritigala
Oziotelphusa senex
Oziotelphusa stricta
Oziotelphusa wagrakarowensis
Parathelphusa (47)
Ģints
Parathelphusa balabac
Parathelphusa batamensis
Parathelphusa baweanensis
Parathelphusa bogorensis
Parathelphusa cabayugan
Parathelphusa celebensis
Parathelphusa ceophallus
Parathelphusa convexa
Parathelphusa crocea
Parathelphusa ferruginea
Parathelphusa linduensis
Parathelphusa lokaensis
Parathelphusa lombokensis
Parathelphusa maculata
Parathelphusa maindroni
Parathelphusa malaysiana
Parathelphusa manguao
Parathelphusa mindoro
Parathelphusa modiglianii
Parathelphusa nagasakti
Parathelphusa nana
Parathelphusa nitida
Parathelphusa obtusa
Parathelphusa ovum
Parathelphusa oxygona
Parathelphusa palawanensis
Parathelphusa pallida
Parathelphusa pantherina
Parathelphusa pareparensis
Parathelphusa parma
Parathelphusa possoensis
Parathelphusa pulcherrima
Parathelphusa quadrata
Parathelphusa rasilis
Parathelphusa reticulata
Parathelphusa sabari
Parathelphusa saginata
Parathelphusa sarasinorum
Parathelphusa sarawakensis
Parathelphusa shelfordi
Parathelphusa sorella
Parathelphusa tenuipes
Parathelphusa tera
Parathelphusa torta
Parathelphusa tridentata
Parathelphusa undulata
Parathelphusa valida
Pastilla (1)
Ģints
Pastilla dacuna
Perbrinckia (14)
Ģints
Perbrinckia cracens
Perbrinckia enodis
Perbrinckia fenestra
Perbrinckia fido
Perbrinckia gabadagei
Perbrinckia glabra
Perbrinckia integra
Perbrinckia morayensis
Perbrinckia punctata
Perbrinckia quadratus
Perbrinckia rosae
Perbrinckia scansor
Perbrinckia scitula
Perbrinckia uva
Perithelphusa (4)
Ģints
Perithelphusa borneensis
Perithelphusa buettikoferi
Perithelphusa lehi
Perithelphusa rouxi
Phricotelphusa (11)
Ģints
Phricotelphusa aedes
Phricotelphusa amnicola
Phricotelphusa callianira
Phricotelphusa carinifera
Phricotelphusa deharvengi
Phricotelphusa elegans
Phricotelphusa gracilipes
Phricotelphusa hockpingi
Phricotelphusa limula
Phricotelphusa ranongi
Phricotelphusa sirindhorn
Pilarta (1)
Ģints
Pilarta anuka
Rouxana (8)
Ģints
Rouxana ingrami
Rouxana minima
Rouxana papuana
Rouxana phreatica
Rouxana plana
Rouxana roushdyi
Rouxana wakipensis
Rouxana wichmanii
Salangathelphusa (2)
Ģints
Salangathelphusa anophrys
Salangathelphusa brevicarinata
Sartoriana (5)
Ģints
Sartoriana afghaniensis
Sartoriana blanfordi
Sartoriana rokitanskyi
Sartoriana spinigera
Sartoriana trilobata
Sayamia (5)
Ģints
Sayamia bangkokensis
Sayamia germaini
Sayamia maehongsonensis
Sayamia melanodactylus
Sayamia sexpunctata
Sendleria (4)
Ģints
Sendleria genuitei
Sendleria gjellerupi
Sendleria gloriosa
Sendleria salomonis
Siamthelphusa (9)
Ģints
Siamthelphusa acutidens
Siamthelphusa faxoni
Siamthelphusa holthuisi
Siamthelphusa improvisa
Siamthelphusa nan
Siamthelphusa paviei
Siamthelphusa retimanus
Siamthelphusa transversa
Siamthelphusa variegata
Snaha (2)
Ģints
Snaha aruna
Snaha escheri
Somanniathelphusa (33)
Ģints
Somanniathelphusa amoyensis
Somanniathelphusa araeochela
Somanniathelphusa bawangensis
Somanniathelphusa boyangensis
Somanniathelphusa brevipodum
Somanniathelphusa dangi
Somanniathelphusa falx
Somanniathelphusa gaoyunensis
Somanniathelphusa grayi
Somanniathelphusa guilinensis
Somanniathelphusa hainanensis
Somanniathelphusa huaanensis
Somanniathelphusa huanglungensis
Somanniathelphusa kyphuensis
Somanniathelphusa lacuvita
Somanniathelphusa linchuanensis
Somanniathelphusa longicaudus
Somanniathelphusa megachela
Somanniathelphusa nanningensis
Somanniathelphusa pax
Somanniathelphusa plicatus
Somanniathelphusa qiongshanensis
Somanniathelphusa ruijinensis
Somanniathelphusa sinensis
Somanniathelphusa taiwanensis
Somanniathelphusa tongzhaensis
Somanniathelphusa triangularis
Somanniathelphusa yangshanensis
Somanniathelphusa yuilinensis
Somanniathelphusa zanklon
Somanniathelphusa zhangpuensis
Somanniathelphusa zhapoensis
Somanniathelphusa zhongshiensis
Spiralothelphusa (4)
Ģints
Spiralothelphusa fernandoi
Spiralothelphusa hydrodroma
Spiralothelphusa parvula
Spiralothelphusa wuellerstorfi
Stygothelphusa (2)
Ģints
Stygothelphusa bidiensis
Stygothelphusa nobilii
Sundathelphusa (30)
Ģints
Sundathelphusa antipoloensis
Sundathelphusa aruana
Sundathelphusa aspera
Sundathelphusa boex
Sundathelphusa cagayana
Sundathelphusa cassiope
Sundathelphusa cavernicola
Sundathelphusa celer
Sundathelphusa grapsoides
Sundathelphusa hades
Sundathelphusa halmaherensis
Sundathelphusa jagori
Sundathelphusa lobo
Sundathelphusa longipes
Sundathelphusa minahassae
Sundathelphusa mistio
Sundathelphusa molluscivora
Sundathelphusa montana
Sundathelphusa montanoanus
Sundathelphusa philippina
Sundathelphusa picta
Sundathelphusa rubra
Sundathelphusa sottoae
Sundathelphusa subquadratus
Sundathelphusa sutteri
Sundathelphusa tenebrosa
Sundathelphusa urichi
Sundathelphusa vedeniki
Sundathelphusa waray
Sundathelphusa wolterecki
Syntripsa (2)
Ģints
Syntripsa flavichela
Syntripsa matannensis
Terrathelphusa (6)
Ģints
Terrathelphusa chilensis
Terrathelphusa kuchingensis
Terrathelphusa kuhli
Terrathelphusa loxophthalma
Terrathelphusa ovis
Terrathelphusa telur
Thaksinthelphusa (1)
Ģints
Thaksinthelphusa yongchindaratae
Thelphusula (9)
Ģints
Thelphusula baramensis
Thelphusula buergeri
Thelphusula dicerophilus
Thelphusula granosa
Thelphusula hulu
Thelphusula luidana
Thelphusula sabana
Thelphusula styx
Thelphusula tawauensis
Torhusa (1)
Ģints
Torhusa niewenhuisi
Travancoriana (6)
Ģints
Travancoriana charu
Travancoriana convexa
Travancoriana kuleera
Travancoriana napaea
Travancoriana pollicaris
Travancoriana schirnerae
Vanni (7)
Ģints
Vanni ashini
Vanni deepta
Vanni giri
Vanni malabarica
Vanni nilgiriensis
Vanni pusilla
Vanni travancorica
Vela (2)
Ģints
Vela carli
Vela virupa
Geryonidae (3)
Dzimta
Chaceon (34)
Ģints
Chaceon affinis
Chaceon albus
Chaceon alcocki
Chaceon atopus
Chaceon australis
Chaceon bicolor
Chaceon chilensis
Chaceon chuni
Chaceon collettei
Chaceon crosnieri
Chaceon eldorado
Chaceon erytheiae
Chaceon fenneri
Chaceon gordonae
Chaceon goreni
Chaceon granulatus
Chaceon imperialis
Chaceon inghami
Chaceon inglei
Chaceon karubar
Chaceon macphersoni
Chaceon manningi
Chaceon maritae
Chaceon mediterraneus
Chaceon micronesicus
Chaceon notialis
Chaceon paulensis
Chaceon poupini
Chaceon quinquedens
Chaceon ramosae
Chaceon sanctaehelenae
Chaceon sanctahelenae
Chaceon somaliensis
Chaceon yaldwyni
Geryon (4)
Ģints
Geryon fenneri
Geryon longipes
Geryon maritae
Geryon trispinosus
Zariquieyon (1)
Ģints
Zariquieyon inflatus
Glyptograpsidae (2)
Dzimta
Glyptograpsus (2)
Ģints
Glyptograpsus impressus
Glyptograpsus jamaicensis
Platychirograpsus (1)
Ģints
Platychirograpsus spectabilis
Goneplacidae (20)
Dzimta
Bathyplax (1)
Ģints
Bathyplax typhla
Carcinoplax (20)
Ģints
Carcinoplax abyssicola
Carcinoplax confragosa
Carcinoplax cracens
Carcinoplax eburnea
Carcinoplax inaequalis
Carcinoplax indica
Carcinoplax ischurodous
Carcinoplax longimana
Carcinoplax longipes
Carcinoplax monodi
Carcinoplax nana
Carcinoplax purpurea
Carcinoplax sinica
Carcinoplax specularis
Carcinoplax spinosissima
Carcinoplax tenuidentata
Carcinoplax tomentosa
Carcinoplax tuberosa
Carcinoplax uncinata
Carcinoplax velutina
Entricoplax (1)
Ģints
Entricoplax vestita
Exopheticus (2)
Ģints
Exopheticus hughi
Exopheticus insignis
Goneplacoides (1)
Ģints
Goneplacoides marivenae
Goneplax (4)
Ģints
Goneplax barnardi
Goneplax clevai
Goneplax rhomboides
Goneplax sigsbei
Guinoplax (1)
Ģints
Guinoplax apheles
Hadroplax (2)
Ģints
Hadroplax nipponensis
Hadroplax sinuatifrons
Litochira (1)
Ģints
Litochira integra
Menoplax (1)
Ģints
Menoplax longispinosa
Microgoneplax (7)
Ģints
Microgoneplax caenis
Microgoneplax cope
Microgoneplax danieleae
Microgoneplax elegans
Microgoneplax guinotae
Microgoneplax pelecis
Microgoneplax prion
Neogoneplax (3)
Ģints
Neogoneplax costata
Neogoneplax renoculis
Neogoneplax serratipes
Neommatocarcinus (1)
Ģints
Neommatocarcinus huttoni
Notonyx (10)
Ģints
Notonyx angulatus
Notonyx castroi
Notonyx gigacarcinicus
Notonyx guinotae
Notonyx kumi
Notonyx latus
Notonyx nitidus
Notonyx rayneri
Notonyx sagittifer
Notonyx vitreus
Ommatocarcinus (4)
Ģints
Ommatocarcinus fibriophthalmus
Ommatocarcinus granulatus
Ommatocarcinus macgillivrayi
Ommatocarcinus pulcher
Paragoneplax (1)
Ģints
Paragoneplax serenei
Psopheticus (4)
Ģints
Psopheticus crepitans
Psopheticus crosnieri
Psopheticus musicus
Psopheticus vocans
Pycnoplax (6)
Ģints
Pycnoplax aspera
Pycnoplax bispinosa
Pycnoplax latifolia
Pycnoplax meridionalis
Pycnoplax suruguensis
Pycnoplax victoriensis
Singhaplax (10)
Ģints
Singhaplax danielae
Singhaplax dichotoma
Singhaplax holthuisi
Singhaplax lipkei
Singhaplax ockelmanni
Singhaplax orientalis
Singhaplax platypoda
Singhaplax rhamphe
Singhaplax styrax
Singhaplax wolffi
Thyraplax (5)
Ģints
Thyraplax cooki
Thyraplax cristata
Thyraplax crosnieri
Thyraplax digitodentata
Thyraplax truncata
Grapsidae (10)
Dzimta
Episesarma (7)
Ģints
Episesarma chentongense
Episesarma crebrestriatum
Episesarma lafondii
Episesarma mederi
Episesarma palawanense
Episesarma singaporense
Episesarma versicolor
Geograpsus (6)
Ģints
Geograpsus crinipes
Geograpsus depressus
Geograpsus grayi
Geograpsus lividus
Geograpsus longitarsis
Geograpsus stormi
Goniopsis (3)
Ģints
Goniopsis cruentata
Goniopsis pelii
Goniopsis pulchra
Grapsus (11)
Ģints
Grapsus (Pachysoma) intermedius
Grapsus adscencionis
Grapsus adscensionis
Grapsus albolineatus
Grapsus fourmanoiri
Grapsus granulosus
Grapsus grapsus
Grapsus huzardi
Grapsus intermedius
Grapsus longitarsis
Grapsus tenuicrustatus
Leptograpsodes (1)
Ģints
Leptograpsodes octodentatus
Leptograpsus (1)
Ģints
Leptograpsus variegatus
Metopograpsus (6)
Ģints
Metopograpsus frontalis
Metopograpsus latifrons
Metopograpsus messor
Metopograpsus oceanicus
Metopograpsus quadridentatus
Metopograpsus thukuhar
Pachygrapsus (14)
Ģints
Pachygrapsus corrugatus
Pachygrapsus crassipes
Pachygrapsus fakaravensis
Pachygrapsus gracilis
Pachygrapsus laevimanus
Pachygrapsus loveridgei
Pachygrapsus marmoratus
Pachygrapsus maurus
Pachygrapsus minutus
Pachygrapsus planifrons
Pachygrapsus plicatus
Pachygrapsus propinquus
Pachygrapsus socius
Pachygrapsus transversus
Planes (3)
Ģints
Planes major
Planes marinus
Planes minutus
Varuna (2)
Ģints
Varuna litterata
Varuna yui
Heloeciidae (1)
Dzimta
Heloecius (1)
Ģints
Heloecius cordiformis
Hexapodidae (13)
Dzimta
Hexalaughlia (2)
Ģints
Hexalaughlia chuenensis
Hexalaughlia orientalis
Hexapinus (3)
Ģints
Hexapinus buchanani
Hexapinus granuliferus
Hexapinus latipes
Hexaplax (1)
Ģints
Hexaplax megalops
Hexapus (5)
Ģints
Hexapus anfractus
Hexapus edwardsi
Hexapus estuarinus
Hexapus sexpes
Hexapus stebbingi
Lambdophallus (1)
Ģints
Lambdophallus sexpes
Latohexapus (1)
Ģints
Latohexapus granosus
Paeduma (1)
Ģints
Paeduma cylindraceum
Parahexapus (1)
Ģints
Parahexapus africanus
Pseudohexapus (1)
Ģints
Pseudohexapus platydactylus
Spiroplax (1)
Ģints
Spiroplax spiralis
Stevea (1)
Ģints
Stevea williamsi
Thaumastoplax (1)
Ģints
Thaumastoplax anomalipes
Tritoplax (2)
Ģints
Tritoplax stebbingi
Tritoplax stephenseni
Homolidae (13)
Dzimta
Dagnaudus (1)
Ģints
Dagnaudus petterdi
Gordonopsis (1)
Ģints
Gordonopsis profundorum
Homola (11)
Ģints
Homola barbata
Homola coriolisi
Homola dickinsoni
Homola eldredgei
Homola ikedai
Homola mieensis
Homola minima
Homola orientalis
Homola poupini
Homola ranunculus
Homola vigil
Homolax (1)
Ģints
Homolax megalops
Homolochunia (4)
Ģints
Homolochunia gadaletae
Homolochunia kullar
Homolochunia menezi
Homolochunia valdiviae
Homologenus (10)
Ģints
Homologenus asper
Homologenus boucheti
Homologenus braueri
Homologenus broussei
Homologenus donghaiensis
Homologenus levii
Homologenus malayensis
Homologenus orientalis
Homologenus rostratus
Homologenus wallis
Homolomannia (2)
Ģints
Homolomannia occlusa
Homolomannia sibogae
Ihlopsis (3)
Ģints
Ihlopsis danieleae
Ihlopsis multispinosa
Ihlopsis tirardi
Lamoha (9)
Ģints
Lamoha hystrix
Lamoha inflata
Lamoha longipes
Lamoha longirostris
Lamoha murotoensis
Lamoha noar
Lamoha personata
Lamoha superciliosa
Lamoha williamsi
Latreillopsis (9)
Ģints
Latreillopsis antennata
Latreillopsis bispinosa
Latreillopsis cornuta
Latreillopsis daviei
Latreillopsis gracilipes
Latreillopsis laciniata
Latreillopsis mariveneae
Latreillopsis tetraspinosa
Latreillopsis trispinosa
Moloha (6)
Ģints
Moloha acutispina
Moloha alcocki
Moloha alisae
Moloha faxoni
Moloha grandperrini
Moloha majora
Paromola (7)
Ģints
Paromola alcocki
Paromola bathyalis
Paromola crosnieri
Paromola cuvieri
Paromola japonica
Paromola macrochira
Paromola rathbunae
Yaldwynopsis (3)
Ģints
Yaldwynopsis guinotae
Yaldwynopsis saguili
Yaldwynopsis spinimanus
Homolodromiidae (2)
Dzimta
Dicranodromia (19)
Ģints
Dicranodromia alphonsei
Dicranodromia baffini
Dicranodromia chacei
Dicranodromia chenae
Dicranodromia crosnieri
Dicranodromia danielae
Dicranodromia delli
Dicranodromia doederleini
Dicranodromia felderi
Dicranodromia foersteri
Dicranodromia karubar
Dicranodromia mahieuxii
Dicranodromia martini
Dicranodromia nagaii
Dicranodromia ovata
Dicranodromia pequegnati
Dicranodromia simplicia
Dicranodromia spinosa
Dicranodromia spinulata
Homolodromia (5)
Ģints
Homolodromia bouvieri
Homolodromia kai
Homolodromia monstrosa
Homolodromia paradoxa
Homolodromia robertsi
Hymenosomatidae (19)
Dzimta
Amarinus (11)
Ģints
Amarinus abatan
Amarinus angelicus
Amarinus crenulatus
Amarinus lacustris
Amarinus laevis
Amarinus latinasus
Amarinus lutarius
Amarinus paralacustris
Amarinus pristes
Amarinus pumilus
Amarinus wolterecki
Apechocinus (1)
Ģints
Apechocinus streptophallus
Cancrocaeca (1)
Ģints
Cancrocaeca xenomorpha
Crustaenia (1)
Ģints
Crustaenia palawanensis
Elamena (27)
Ģints
Elamena (Trigonoplax) gordonae
Elamena abrolhensis
Elamena castanea
Elamena cimex
Elamena cristatipes
Elamena globosa
Elamena gordonae
Elamena gracilis
Elamena longidactylis
Elamena longisrostris
Elamena magnum
Elamena mathoei
Elamena mendosa
Elamena mexicana
Elamena momona
Elamena panglao
Elamena producta
Elamena quoyi
Elamena rostrata
Elamena simplidenta
Elamena sindensis
Elamena soonthronkitti
Elamena sundaica
Elamena truncata
Elamena umerata
Elamena vesca
Elamena xavieri
Elamenopsis (5)
Ģints
Elamenopsis ariakensis
Elamenopsis comosa
Elamenopsis guinotae
Elamenopsis lineata
Elamenopsis rotunda
Guaplax (1)
Ģints
Guaplax denticulata
Halicarcinides (1)
Ģints
Halicarcinides nuytsi
Halicarcinus (22)
Ģints
Halicarcinus afecundus
Halicarcinus bedfordi
Halicarcinus cookii
Halicarcinus coralicola
Halicarcinus filholi
Halicarcinus ginowan
Halicarcinus hondai
Halicarcinus innominatus
Halicarcinus keijibabai
Halicarcinus krefftii
Halicarcinus longipes
Halicarcinus lucasi
Halicarcinus messor
Halicarcinus orientalis
Halicarcinus ovatus
Halicarcinus planatus
Halicarcinus rostratus
Halicarcinus setirostris
Halicarcinus tongi
Halicarcinus unidentatus
Halicarcinus varius
Halicarcinus whitei
Halimena (1)
Ģints
Halimena aotearoa
Hymenicoides (2)
Ģints
Hymenicoides carteri
Hymenicoides robertsi
Hymenosoma (5)
Ģints
Hymenosoma depressum
Hymenosoma gaudichaudii
Hymenosoma geometricum
Hymenosoma hodgkini
Hymenosoma orbiculare
Limnopilos (3)
Ģints
Limnopilos microrhynchus
Limnopilos naiyanetri
Limnopilos sumatranus
Micas (2)
Ģints
Micas falcipes
Micas minutus
Neohymenicus (1)
Ģints
Neohymenicus pubescens
Neorhynchoplax (30)
Ģints
Neorhynchoplax alcocki
Neorhynchoplax aspinifera
Neorhynchoplax attenuipes
Neorhynchoplax bai
Neorhynchoplax bovis
Neorhynchoplax demeloi
Neorhynchoplax dentata
Neorhynchoplax elongata
Neorhynchoplax euryrostris
Neorhynchoplax exigua
Neorhynchoplax falcifera
Neorhynchoplax frontalis
Neorhynchoplax hirtirostris
Neorhynchoplax inachoides
Neorhynchoplax inermis
Neorhynchoplax introversa
Neorhynchoplax kempi
Neorhynchoplax mangalis
Neorhynchoplax minima
Neorhynchoplax nasalis
Neorhynchoplax octagonalis
Neorhynchoplax okinawaensis
Neorhynchoplax pageti
Neorhynchoplax prima
Neorhynchoplax sinensis
Neorhynchoplax thorsborneorum
Neorhynchoplax torrensica
Neorhynchoplax tuberculata
Neorhynchoplax woodmasoni
Neorhynchoplax yaeyamaensis
Odiomaris (2)
Ģints
Odiomaris estuarius
Odiomaris pilosus
Sulaplax (1)
Ģints
Sulaplax ensifer
Trigonoplax (3)
Ģints
Trigonoplax longirostris
Trigonoplax spathulifera
Trigonoplax unguiformis
Hypothalassiidae (1)
Dzimta
Hypothalassia (2)
Ģints
Hypothalassia acerba
Hypothalassia armata
Inachidae (39)
Dzimta
Achaeopsis (1)
Ģints
Achaeopsis spinulosa
Achaeus (40)
Ģints
Achaeus affinis
Achaeus akanensis
Achaeus anauchen
Achaeus barnardi
Achaeus boninensis
Achaeus brevidactylus
Achaeus brevifalcatus
Achaeus brevirostris
Achaeus brevis
Achaeus buderes
Achaeus cadelli
Achaeus cranchii
Achaeus curvirostris
Achaeus dubia
Achaeus erythraeus
Achaeus foresti
Achaeus gracilis
Achaeus inimicus
Achaeus japonicus
Achaeus kermadecensis
Achaeus lacertosus
Achaeus laevioculis
Achaeus lorina
Achaeus monodi
Achaeus paradicei
Achaeus podocheloides
Achaeus powelli
Achaeus pugnax
Achaeus robustus
Achaeus serenei
Achaeus spinosissimus
Achaeus spinossisimus
Achaeus spinosus
Achaeus superciliaris
Achaeus trifalcatus
Achaeus trituberculatus
Achaeus tuberculatus
Achaeus turbator
Achaeus varians
Achaeus villosus
Anisonotus (2)
Ģints
Anisonotus atlanticus
Anisonotus curvirostris
Anomalothir (3)
Ģints
Anomalothir frontalis
Anomalothir furcillatus
Anomalothir hoodensis
Bothromaia (1)
Ģints
Bothromaia griffini
Calypsachaeus (1)
Ģints
Calypsachaeus calypso
Camposcia (1)
Ģints
Camposcia retusa
Capartiella (1)
Ģints
Capartiella longipes
Chalaroachaeus (1)
Ģints
Chalaroachaeus curvipes
Chorinachus (1)
Ģints
Chorinachus dolichorhynchus
Coryrhynchus (7)
Ģints
Coryrhynchus algicola
Coryrhynchus lamelligerus
Coryrhynchus lobifrons
Coryrhynchus margaritarius
Coryrhynchus riisei
Coryrhynchus sidneyi
Coryrhynchus vestitus
Cyrtomaia (29)
Ģints
Cyrtomaia balssi
Cyrtomaia bicornis
Cyrtomaia coriolisi
Cyrtomaia cornuta
Cyrtomaia danielae
Cyrtomaia echinata
Cyrtomaia ericina
Cyrtomaia furici
Cyrtomaia gaillardi
Cyrtomaia goodridgei
Cyrtomaia granulosa
Cyrtomaia griffini
Cyrtomaia guillei
Cyrtomaia hispida
Cyrtomaia horrida
Cyrtomaia ihlei
Cyrtomaia intermedia
Cyrtomaia lamellata
Cyrtomaia largoi
Cyrtomaia maccullochi
Cyrtomaia micronesica
Cyrtomaia murrayi
Cyrtomaia owstoni
Cyrtomaia platyceros
Cyrtomaia platypes
Cyrtomaia polynesica
Cyrtomaia smithi
Cyrtomaia suhmii
Cyrtomaia tenuipedunculata
Dorhynchus (5)
Ģints
Dorhynchus basi
Dorhynchus furcatus
Dorhynchus ramusculus
Dorhynchus rostratus
Dorhynchus thomsoni
Dumea (2)
Ģints
Dumea latipes
Dumea taiwanicus
Encephaloides (1)
Ģints
Encephaloides armstrongi
Ephippias (1)
Ģints
Ephippias endeavouri
Ergasticus (1)
Ģints
Ergasticus clouei
Ericerodes (9)
Ģints
Ericerodes angulatus
Ericerodes botti
Ericerodes casoae
Ericerodes gracilipes
Ericerodes hemphillii
Ericerodes latimanus
Ericerodes minusculus
Ericerodes schmitti
Ericerodes veleronis
Erileptus (1)
Ģints
Erileptus spinosus
Eucinetops (4)
Ģints
Eucinetops blakianus
Eucinetops lucasii
Eucinetops panamensis
Eucinetops rubellulus
Eurypodius (2)
Ģints
Eurypodius latreillii
Eurypodius longirostris
Grypachaeus (2)
Ģints
Grypachaeus hyalinus
Grypachaeus tenuicollis
Inachus (13)
Ģints
Inachus aguiarii
Inachus angolensis
Inachus biceps
Inachus communissimus
Inachus complectens
Inachus dorsettensis
Inachus grallator
Inachus guentheri
Inachus leptochirus
Inachus nanus
Inachus parvirostris
Inachus phalangium
Inachus thoracicus
Litosus (2)
Ģints
Litosus giraffus
Litosus sexspinosus
Macrocheira (1)
Ģints
Macrocheira kaempferi
Macropodia (20)
Ģints
Macropodia cirripilus
Macropodia czernjawskii
Macropodia deflexa
Macropodia doracis
Macropodia falcifera
Macropodia formosa
Macropodia gilsoni
Macropodia hesperiae
Macropodia intermedia
Macropodia linaresi
Macropodia longicornis
Macropodia longipes
Macropodia longirostris
Macropodia macrocheles
Macropodia parva
Macropodia rostrata
Macropodia spinulosa
Macropodia straeleni
Macropodia tenuirostris
Macropodia trigonus
Metoporhaphis (1)
Ģints
Metoporhaphis calcarata
Oncinopus (5)
Ģints
Oncinopus angustifrons
Oncinopus araneus
Oncinopus neptunus
Oncinopus postillonensis
Oncinopus subpellucidus
Paratymolus (9)
Ģints
Paratymolus barnardi
Paratymolus bituberculatus
Paratymolus coccus
Paratymolus cygnus
Paratymolus griffini
Paratymolus hastatus
Paratymolus prolatus
Paratymolus pubescens
Paratymolus vannus
Physachaeus (2)
Ģints
Physachaeus ctenurus
Physachaeus tonsor
Platymaia (10)
Ģints
Platymaia alcocki
Platymaia bartschi
Platymaia fimbriata
Platymaia longimana
Platymaia maoria
Platymaia mindirra
Platymaia rebierei
Platymaia remifera
Platymaia turbynei
Platymaia wyvillethomsoni
Pleistacantha (14)
Ģints
Pleistacantha cervicornis
Pleistacantha exophthalmus
Pleistacantha griffini
Pleistacantha japonica
Pleistacantha maxima
Pleistacantha moseleyi
Pleistacantha naresii
Pleistacantha ori
Pleistacantha oryx
Pleistacantha pungens
Pleistacantha rubida
Pleistacantha sanctijohannis
Pleistacantha simplex
Pleistacantha stilipes
Podochela (7)
Ģints
Podochela brasiliensis
Podochela curvirostris
Podochela grossipes
Podochela lamelligera
Podochela macrodera
Podochela riisei
Podochela ziesenhennei
Prosphorachaeus (4)
Ģints
Prosphorachaeus galatheae
Prosphorachaeus multispina
Prosphorachaeus suluensis
Prosphorachaeus sumbawa
Rhinospinosa (1)
Ģints
Rhinospinosa demani
Stenorhynchus (4)
Ģints
Stenorhynchus debilis
Stenorhynchus lanceolatus
Stenorhynchus seticornis
Stenorhynchus yangi
Sunipea (1)
Ģints
Sunipea indicus
Trichoplatus (1)
Ģints
Trichoplatus huttoni
Vitjazmaia (1)
Ģints
Vitjazmaia latidactyla
Inachoididae (10)
Dzimta
Aepinus (2)
Ģints
Aepinus indicus
Aepinus septemspinosus
Anasimus (2)
Ģints
Anasimus fugax
Anasimus latus
Arachnopsis (1)
Ģints
Arachnopsis filipes
Batrachonotus (1)
Ģints
Batrachonotus fragosus
Collodes (14)
Ģints
Collodes armatus
Collodes gibbosus
Collodes granosus
Collodes inermis
Collodes leptocheles
Collodes levis
Collodes nudus
Collodes obesus
Collodes robsonae
Collodes robustus
Collodes rostratus
Collodes tenuirostris
Collodes trispinosus
Collodes tumidus
Euprognatha (6)
Ģints
Euprognatha acuta
Euprognatha bifida
Euprognatha gracilipes
Euprognatha granulata
Euprognatha limatula
Euprognatha rastellifera
Inachoides (4)
Ģints
Inachoides forceps
Inachoides laevis
Inachoides lambriformis
Inachoides meloi
Leurocyclus (2)
Ģints
Leurocyclus gracilipes
Leurocyclus tuberculosus
Paradasygyius (2)
Ģints
Paradasygyius depressus
Paradasygyius tuberculatus
Pyromaia (7)
Ģints
Pyromaia acanthina
Pyromaia arachna
Pyromaia cuspidata
Pyromaia mexicana
Pyromaia propinqua
Pyromaia tuberculata
Pyromaia vogelsangi
Iphiculidae (2)
Dzimta
Iphiculus (2)
Ģints
Iphiculus convexus
Iphiculus spongiosus
Pariphiculus (3)
Ģints
Pariphiculus agariciferus
Pariphiculus coronatus
Pariphiculus mariannae
Latreilliidae (2)
Dzimta
Eplumula (2)
Ģints
Eplumula australiensis
Eplumula phalangium
Latreillia (5)
Ģints
Latreillia elegans
Latreillia metanesa
Latreillia pennifera
Latreillia valida
Latreillia williamsi
Leucosiidae (69)
Dzimta
Acanthilia (1)
Ģints
Acanthilia intermedia
Afrophila (1)
Ģints
Afrophila punctata
Alox (12)
Ģints
Alox antheos
Alox bothros
Alox chaunos
Alox glene
Alox latusoides
Alox ornatum
Alox patella
Alox rugosum
Alox somphos
Alox tormos
Alox uru
Alox zalion
Ancylodactyla (3)
Ģints
Ancylodactyla elata
Ancylodactyla elongata
Ancylodactyla nana
Arcania (20)
Ģints
Arcania aspera
Arcania brevifrons
Arcania cornuta
Arcania echinata
Arcania elongata
Arcania erinacea
Arcania foliolata
Arcania fungilifera
Arcania globata
Arcania gracilis
Arcania granulipes
Arcania heptacantha
Arcania marinduquensis
Arcania muricata
Arcania novemspinosa
Arcania orientalis
Arcania sagamiensis
Arcania septemspinosa
Arcania tuberculata
Arcania undecimspinosa
Atlantolocia (1)
Ģints
Atlantolocia laevidorsalis
Atlantophila (1)
Ģints
Atlantophila cristata
Atlantotlos (1)
Ģints
Atlantotlos rhombifer
Bellidilia (3)
Ģints
Bellidilia cheesmani
Bellidilia laevis
Bellidilia undecimspinosa
Callidactylus (1)
Ģints
Callidactylus asper
Cateios (1)
Ģints
Cateios frontalis
Coleusia (5)
Ģints
Coleusia biannulata
Coleusia magna
Coleusia rangita
Coleusia signata
Coleusia urania
Cryptocnemus (21)
Ģints
Cryptocnemus aberrans
Cryptocnemus calmani
Cryptocnemus chinensis
Cryptocnemus crenulatus
Cryptocnemus grandidieri
Cryptocnemus haddoni
Cryptocnemus hemispheroides
Cryptocnemus holdsworthi
Cryptocnemus kamekii
Cryptocnemus macrognathus
Cryptocnemus marginatus
Cryptocnemus mortenseni
Cryptocnemus obolus
Cryptocnemus pentagonus
Cryptocnemus planus
Cryptocnemus siamensis
Cryptocnemus stimpsoni
Cryptocnemus trapezoides
Cryptocnemus trigonus
Cryptocnemus tuberosus
Cryptocnemus vincentianus
Dolos (1)
Ģints
Dolos petraeus
Ebalia (72)
Ģints
Ebalia abdominalis
Ebalia affinis
Ebalia agglomus
Ebalia barnardi
Ebalia bituberculata
Ebalia braminae
Ebalia brevimana
Ebalia cariosa
Ebalia clarionensis
Ebalia conifera
Ebalia cranchii
Ebalia crassipes
Ebalia cristata
Ebalia cryptocnemoides
Ebalia dentifrons
Ebalia deshayesi
Ebalia diadumena
Ebalia dimorphoides
Ebalia discrepans
Ebalia edwardsii
Ebalia fragifera
Ebalia glans
Ebalia glomus
Ebalia granulata
Ebalia granulosa
Ebalia hancocki
Ebalia hayamaensis
Ebalia heterochalaza
Ebalia humilis
Ebalia intermedia
Ebalia jordani
Ebalia lacertosa
Ebalia laevis
Ebalia lambriformis
Ebalia longimana
Ebalia longispinosa
Ebalia magdalenensis
Ebalia maldivensis
Ebalia nana
Ebalia nobilii
Ebalia nudipes
Ebalia nux
Ebalia orientalis
Ebalia paratuberculosa
Ebalia philippinensis
Ebalia pondoensis
Ebalia postulans
Ebalia punctulata
Ebalia quadrata
Ebalia quadridentata
Ebalia ramsayi
Ebalia rhomboidalis
Ebalia rotundata
Ebalia sakaii
Ebalia salamensis
Ebalia scabriuscula
Ebalia scandens
Ebalia sculpta
Ebalia serenei
Ebalia spinifera
Ebalia spinosa
Ebalia stellaris
Ebalia stimpsoni
Ebalia tosaensis
Ebalia tuberculata
Ebalia tuberculosa
Ebalia tuberosa
Ebalia tumefacta
Ebalia webberi
Ebalia woodmasoni
Ebalia yokoyai
Ebalia ypsilon
Ebaliopsis (2)
Ģints
Ebaliopsis erosa
Ebaliopsis viadieri
Euclosiana (11)
Ģints
Euclosiana concinna
Euclosiana crosnieri
Euclosiana exquisita
Euclosiana guinotae
Euclosiana nitida
Euclosiana obtusifrons
Euclosiana rotundifrons
Euclosiana scitula
Euclosiana tornatilia
Euclosiana unidentata
Euclosiana vella
Favus (1)
Ģints
Favus granulatus
Galilia (1)
Ģints
Galilia narusei
Heterolithadia (1)
Ģints
Heterolithadia fallax
Heteronucia (17)
Ģints
Heteronucia angulata
Heteronucia elegans
Heteronucia globata
Heteronucia granulata
Heteronucia laminata
Heteronucia margaritata
Heteronucia mesanensis
Heteronucia minuta
Heteronucia obfastigiatus
Heteronucia oeschi
Heteronucia perlata
Heteronucia spinifera
Heteronucia toyoshioae
Heteronucia tuberculata
Heteronucia venusta
Heteronucia vesiculosa
Heteronucia xincunensis
Hiplyra (6)
Ģints
Hiplyra elegans
Hiplyra longimana
Hiplyra michellinae
Hiplyra platycheir
Hiplyra sagitta
Hiplyra variegata
Ihleus (2)
Ģints
Ihleus lanatus
Ihleus villosus
Ilia (2)
Ģints
Ilia nucleus
Ilia spinosa
Iliacantha (5)
Ģints
Iliacantha hancocki
Iliacantha liodactylus
Iliacantha schmitti
Iliacantha sparsa
Iliacantha subglobosa
Ixa (10)
Ģints
Ixa acuta
Ixa cylindrus
Ixa edwardsii
Ixa holthuisi
Ixa inermis
Ixa investigatoris
Ixa megaspis
Ixa monodi
Ixa profundus
Ixa pulcherrima
Leucisca (3)
Ģints
Leucisca levigena
Leucisca rubifera
Leucisca squalina
Leucosia (26)
Ģints
Leucosia affinis
Leucosia anatum
Leucosia brevimana
Leucosia brevior
Leucosia compressa
Leucosia corallicola
Leucosia craniolaris
Leucosia formosensis
Leucosia haswelli
Leucosia jecusculum
Leucosia laevimana
Leucosia leslii
Leucosia longibrachia
Leucosia longimaculata
Leucosia margaritacea
Leucosia moresbiensis
Leucosia ocellata
Leucosia pacifica
Leucosia phyllocheira
Leucosia pulcherrima
Leucosia punctata
Leucosia reticulata
Leucosia rubripalma
Leucosia sima
Leucosia tetraodon
Leucosia whitmeei
Leucosilia (2)
Ģints
Leucosilia jurinii
Leucosilia maldivensis
Lissomorpha (1)
Ģints
Lissomorpha haswelli
Lithadia (8)
Ģints
Lithadia barnardi
Lithadia brasiliensis
Lithadia cadaverosa
Lithadia conica
Lithadia cumingii
Lithadia granulosa
Lithadia obliqua
Lithadia vertiginosa
Lyphira (4)
Ģints
Lyphira heterograna
Lyphira natalensis
Lyphira ovata
Lyphira perplexa
Merocryptoides (3)
Ģints
Merocryptoides frontalis
Merocryptoides ohtsukai
Merocryptoides peteri
Merocryptus (4)
Ģints
Merocryptus boletifer
Merocryptus durandi
Merocryptus lambriformis
Merocryptus obsoletus
Myra (18)
Ģints
Myra affinis
Myra australis
Myra biconica
Myra brevimana
Myra celeris
Myra currax
Myra curtimana
Myra digitata
Myra elegans
Myra eudactylus
Myra fugax
Myra grandis
Myra hainanica
Myra intermedia
Myra mammilaris
Myra pernix
Myra subgranulata
Myra tumidospina
Myrine (2)
Ģints
Myrine acutidens
Myrine kessleri
Myropsis (1)
Ģints
Myropsis quinquespinosa
Nobiliella (2)
Ģints
Nobiliella cornigera
Nobiliella jousseaumei
Nucia (7)
Ģints
Nucia bouvieri
Nucia ingens
Nucia miliaris
Nucia pulchella
Nucia rosea
Nucia speciosa
Nucia tuberculosa
Nuciops (1)
Ģints
Nuciops modestus
Nursia (20)
Ģints
Nursia alata
Nursia blandfordi
Nursia dimorpha
Nursia elegans
Nursia guinotae
Nursia hamipleopoda
Nursia japonica
Nursia lamellata
Nursia lar
Nursia mimetica
Nursia minor
Nursia nasuta
Nursia persica
Nursia phylloides
Nursia plicata
Nursia rhomboidalis
Nursia sexangulata
Nursia sinuata
Nursia trilobata
Nursia weberi
Nursilia (3)
Ģints
Nursilia dentata
Nursilia sinica
Nursilia tonsor
Onychomorpha (1)
Ģints
Onychomorpha lamelligera
Oreophorus (6)
Ģints
Oreophorus alcicornis
Oreophorus crosnieri
Oreophorus fenestrus
Oreophorus holthuisi
Oreophorus horridus
Oreophorus reticulatus
Oreotlos (12)
Ģints
Oreotlos angulatus
Oreotlos bertrandi
Oreotlos encymus
Oreotlos etor
Oreotlos havelocki
Oreotlos heuretos
Oreotlos lagarodes
Oreotlos latus
Oreotlos pala
Oreotlos pax
Oreotlos potanus
Oreotlos speciosus
Orientotlos (1)
Ģints
Orientotlos iishibai
Paranursia (1)
Ģints
Paranursia abbreviata
Parilia (4)
Ģints
Parilia alcocki
Parilia major
Parilia ovata
Parilia tuberculata
Persephona (10)
Ģints
Persephona aquilonaris
Persephona crinita
Persephona edwardsii
Persephona finneganae
Persephona lichtensteinii
Persephona mediterranea
Persephona orbicularis
Persephona punctata
Persephona subovata
Persephona townsendi
Philyra (32)
Ģints
Philyra adamsii
Philyra alcocki
Philyra angularis
Philyra bicornis
Philyra cancella
Philyra concinnus
Philyra corallicola
Philyra fuliginosa
Philyra globus
Philyra granigera
Philyra granulosa
Philyra iriomotensis
Philyra kanekoi
Philyra macrophthalma
Philyra malefactrix
Philyra marginata
Philyra misagoana
Philyra nishihirai
Philyra olivacea
Philyra orbicularis
Philyra porcellanea
Philyra rectangularis
Philyra rudis
Philyra sagittifera
Philyra samia
Philyra scabra
Philyra scabriuscula
Philyra sexangula
Philyra syndactyla
Philyra taekoae
Philyra unidentata
Philyra zhoushanensis
Praebebalia (14)
Ģints
Praebebalia dondonae
Praebebalia extensiva
Praebebalia fasciata
Praebebalia fujianensis
Praebebalia kumanoensis
Praebebalia longidactyla
Praebebalia madagascariensis
Praebebalia magna
Praebebalia mosakiana
Praebebalia nanhaiensis
Praebebalia pisiformis
Praebebalia septemspinosa
Praebebalia sikokuensis
Praebebalia taeniata
Praosia (1)
Ģints
Praosia punctata
Pseudomyra (1)
Ģints
Pseudomyra mbizi
Pseudophilyra (14)
Ģints
Pseudophilyra albimaculata
Pseudophilyra blandfordi
Pseudophilyra burmensis
Pseudophilyra deficiens
Pseudophilyra intermedia
Pseudophilyra melita
Pseudophilyra nanshaensis
Pseudophilyra perryi
Pseudophilyra polita
Pseudophilyra punctulata
Pseudophilyra pusilla
Pseudophilyra tenuipes
Pseudophilyra tridentata
Pseudophilyra woodmasoni
Pyrhila (3)
Ģints
Pyrhila biprotubera
Pyrhila carinata
Pyrhila pisum
Randallia (9)
Ģints
Randallia agaricias
Randallia americana
Randallia bulligera
Randallia curacaoensis
Randallia gilberti
Randallia granulata
Randallia laevis
Randallia minuta
Randallia ornata
Raylilia (5)
Ģints
Raylilia coniculifera
Raylilia gracilipes
Raylilia intermedia
Raylilia mirabilis
Raylilia uenoi
Ryphila (2)
Ģints
Ryphila cancellus
Ryphila verrucosa
Seulocia (10)
Ģints
Seulocia anahita
Seulocia crepuscula
Seulocia cristata
Seulocia laevimana
Seulocia latirostrata
Seulocia pubescens
Seulocia pulchra
Seulocia rhomboidalis
Seulocia truncata
Seulocia vittata
Soceulia (4)
Ģints
Soceulia alainia
Soceulia brunnea
Soceulia major
Soceulia marmorea
Speloeophoroides (1)
Ģints
Speloeophoroides capixaba
Speloeophorus (9)
Ģints
Speloeophorus brasiliensis
Speloeophorus callapoides
Speloeophorus digueti
Speloeophorus elevatus
Speloeophorus inflatus
Speloeophorus microspeos
Speloeophorus nodosus
Speloeophorus pontifer
Speloeophorus schmitti
Tanaoa (7)
Ģints
Tanaoa distinctus
Tanaoa granulatus
Tanaoa nanus
Tanaoa pustulilabris
Tanaoa pustulosus
Tanaoa serenei
Tanaoa speciosus
Tlos (1)
Ģints
Tlos muriger
Tokoyo (2)
Ģints
Tokoyo cirrata
Tokoyo eburnea
Toru (5)
Ģints
Toru granuloides
Toru mesjatzevi
Toru pilus
Toru septimus
Toru trituberculatus
Uhlias (2)
Ģints
Uhlias ellipticus
Uhlias limbatus
Urashima (2)
Ģints
Urashima lamellidentatus
Urashima pustuloides
Urnalana (19)
Ģints
Urnalana angulata
Urnalana chevretii
Urnalana cristata
Urnalana cumingii
Urnalana elata
Urnalana elatoides
Urnalana elatula
Urnalana foresti
Urnalana granulimera
Urnalana haematosticta
Urnalana hilaris
Urnalana insularis
Urnalana margaritata
Urnalana minuta
Urnalana parahaematostica
Urnalana pulchella
Urnalana purarensis
Urnalana thysanotus
Urnalana whitei
Litocheiridae (2)
Dzimta
Georgeoplax (1)
Ģints
Georgeoplax glabra
Litocheira (2)
Ģints
Litocheira bispinosa
Litocheira perpusilla
Macrophthalmidae (10)
Dzimta
Apograpsus (1)
Ģints
Apograpsus paantu
Australoplax (1)
Ģints
Australoplax tridentata
Enigmaplax (1)
Ģints
Enigmaplax littoralis
Hemiplax (1)
Ģints
Hemiplax hirtipes
Ilyograpsus (5)
Ģints
Ilyograpsus daviei
Ilyograpsus nodulosus
Ilyograpsus paludicola
Ilyograpsus rhizophorae
Ilyograpsus vanninii
Lutogemma (1)
Ģints
Lutogemma sandybrucei
Macrophthalmus (49)
Ģints
Macrophthalmus (Macrophthalmus) abbreviatus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) brevis
Macrophthalmus (Macrophthalmus) ceratophorus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) consobrinus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) convexus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) crassipes
Macrophthalmus (Macrophthalmus) dentatus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) gallardoi
Macrophthalmus (Macrophthalmus) graeffei
Macrophthalmus (Macrophthalmus) grandidieri
Macrophthalmus (Macrophthalmus) hilgendorfi
Macrophthalmus (Macrophthalmus) indicus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) laevimanus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) latipes
Macrophthalmus (Macrophthalmus) malaccensis
Macrophthalmus (Macrophthalmus) microfylacas
Macrophthalmus (Macrophthalmus) milloti
Macrophthalmus (Macrophthalmus) parvimanus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) pentaodon
Macrophthalmus (Macrophthalmus) philippinensis
Macrophthalmus (Macrophthalmus) sandakani
Macrophthalmus (Macrophthalmus) serenei
Macrophthalmus (Macrophthalmus) sulcatus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) telescopicus
Macrophthalmus (Macrophthalmus) transversus
Macrophthalmus (Mareotis) abercrombiei
Macrophthalmus (Mareotis) banzai
Macrophthalmus (Mareotis) crinitus
Macrophthalmus (Mareotis) darwinensis
Macrophthalmus (Mareotis) definitus
Macrophthalmus (Mareotis) depressus
Macrophthalmus (Mareotis) frequens
Macrophthalmus (Mareotis) fusculatus
Macrophthalmus (Mareotis) japonicus
Macrophthalmus (Mareotis) laevis
Macrophthalmus (Mareotis) pacificus
Macrophthalmus (Mareotis) pistrosinus
Macrophthalmus (Mareotis) setosus
Macrophthalmus (Mareotis) teschi
Macrophthalmus (Mareotis) tjiljapensis
Macrophthalmus (Mareotis) tomentosus
Macrophthalmus (Paramareotis) boteltobagoe
Macrophthalmus (Paramareotis) erato
Macrophthalmus (Paramareotis) holthuisi
Macrophthalmus (Paramareotis) quadratus
Macrophthalmus dilatatus
Macrophthalmus dilatatus sulcatus
Macrophthalmus hirsutissima
Macrophthalmus parvimanus
Tasmanoplax (1)
Ģints
Tasmanoplax latifrons
Tritodynamia (11)
Ģints
Tritodynamia bidentata
Tritodynamia dilatata
Tritodynamia fujianensis
Tritodynamia hainanensis
Tritodynamia horvathi
Tritodynamia intermedia
Tritodynamia japonica
Tritodynamia longipropoda
Tritodynamia rathbunae
Tritodynamia serratipes
Tritodynamia yeoi
Venitus (5)
Ģints
Venitus barnesi
Venitus dentipes
Venitus latreillei
Venitus serratus
Venitus vietnamensis
Majidae (35)
Dzimta
Ageitomaia (1)
Ģints
Ageitomaia baeckstroemi
Anacinetops (1)
Ģints
Anacinetops stimpsoni
Choniognathus (4)
Ģints
Choniognathus elegans
Choniognathus granulosus
Choniognathus reini
Choniognathus verhoeffei
Cyclax (2)
Ģints
Cyclax spinicinctus
Cyclax suborbicularis
Entomonyx (1)
Ģints
Entomonyx spinosus
Eurynolambrus (1)
Ģints
Eurynolambrus australis
Eurynome (5)
Ģints
Eurynome aspera
Eurynome bituberculata
Eurynome erosa
Eurynome parvirostris
Eurynome spinosa
Hemus (3)
Ģints
Hemus analogus
Hemus cristulipes
Hemus finneganae
Jacquinotia (1)
Ģints
Jacquinotia edwardsi
Kasagia (1)
Ģints
Kasagia arbastoi
Kimbla (2)
Ģints
Kimbla franklini
Kimbla neocaledonica
Leptomithrax (15)
Ģints
Leptomithrax australis
Leptomithrax bifidus
Leptomithrax depressus
Leptomithrax edwardsii
Leptomithrax gaimardii
Leptomithrax garricki
Leptomithrax globifer
Leptomithrax kiiensis
Leptomithrax longimanus
Leptomithrax longipes
Leptomithrax sinensis
Leptomithrax sternocostulatus
Leptomithrax tuberculatus
Leptomithrax tuberculatus mortenseni
Leptomithrax waitei
Maia (1)
Ģints
Maia squinado
Maiopsis (1)
Ģints
Maiopsis panamensis
Maja (22)
Ģints
Maja africana
Maja bisarmata
Maja brachydactyla
Maja capensis
Maja compressipes
Maja confragosa
Maja crispata
Maja erinacea
Maja gibba
Maja goltziana
Maja gracilipes
Maja japonica
Maja komatoensis
Maja kominatoensis
Maja linapacanensis
Maja miersii
Maja nagashimaensis
Maja sakaii
Maja spinigera
Maja squinado
Maja suluensis
Maja tuberculata
Majella (1)
Ģints
Majella brevipes
Microhalimus (1)
Ģints
Microhalimus deflexifrons
Mithraculus (9)
Ģints
Mithraculus cancasensis
Mithraculus cinctimanus
Mithraculus coryphe
Mithraculus denticulatus
Mithraculus forceps
Mithraculus nodosus
Mithraculus rostratus
Mithraculus ruber
Mithraculus sculptus
Mithrax (21)
Ģints
Mithrax (Schizophrys) triangularis
Mithrax aculeatus
Mithrax armatus
Mithrax bellii
Mithrax besnardi
Mithrax braziliensis
Mithrax caboverdianus
Mithrax caribbaeus
Mithrax clarionensis
Mithrax hemphilli
Mithrax hispidus
Mithrax holderi
Mithrax leucomelas
Mithrax pilosus
Mithrax pleuracanthus
Mithrax pygmaeus
Mithrax sinensis
Mithrax spinosissimus
Mithrax tortugae
Mithrax tuberculatus
Mithrax verrucosus
Naxia (4)
Ģints
Naxia aries
Naxia aurita
Naxia spinosa
Naxia tumida
Nemausa (4)
Ģints
Nemausa acuticornis
Nemausa cornuta
Nemausa cornutus
Nemausa spinipes
Notomithrax (4)
Ģints
Notomithrax minor
Notomithrax peronii
Notomithrax spinosus
Notomithrax ursus
Paraentomonyx (1)
Ģints
Paraentomonyx depressus
Paramithrax (3)
Ģints
Paramithrax (Chlorinoides) aculeatus
Paramithrax (Chlorinoides) longispinus
Paramithrax barbicornis
Pippacirama (1)
Ģints
Pippacirama tuberculosa
Planotergum (1)
Ģints
Planotergum mirabile
Prismatopus (12)
Ģints
Prismatopus acanthonotus
Prismatopus aculeatus
Prismatopus albanyensis
Prismatopus brevispinosus
Prismatopus filholi
Prismatopus goldsboroughi
Prismatopus halimoides
Prismatopus harmandi
Prismatopus longispinus
Prismatopus occidentalis
Prismatopus spatulifer
Prismatopus tosaensis
Pseudomicippe (14)
Ģints
Pseudomicippe algatecta
Pseudomicippe banfieldi
Pseudomicippe eldredgei
Pseudomicippe griffini
Pseudomicippe indonesica
Pseudomicippe maccullochi
Pseudomicippe maldivensis
Pseudomicippe nipponica
Pseudomicippe nodosa
Pseudomicippe okamotoi
Pseudomicippe philippinensis
Pseudomicippe rosselii
Pseudomicippe tenuipes
Pseudomicippe varians
Schizophroida (2)
Ģints
Schizophroida hilensis
Schizophroida simodaensis
Schizophrys (6)
Ģints
Schizophrys aspera
Schizophrys dahlak
Schizophrys dama
Schizophrys dichotomus
Schizophrys pakistanensis
Schizophrys rufescens
Seiitaoides (2)
Ģints
Seiitaoides orientalis
Seiitaoides stimpsonii
Temnonotus (2)
Ģints
Temnonotus granulosus
Temnonotus simplex
Teratomaia (1)
Ģints
Teratomaia richardsoni
Thersandrus (1)
Ģints
Thersandrus compressus
Tumulosternum (3)
Ģints
Tumulosternum longimanus
Tumulosternum parvispinosus
Tumulosternum wardi
Mathildellidae (5)
Dzimta
Beuroisia (3)
Ģints
Beuroisia duhameli
Beuroisia major
Beuroisia manquenei
Intesius (4)
Ģints
Intesius crosnieri
Intesius lucius
Intesius pilosus
Intesius richeri
Mathildella (5)
Ģints
Mathildella kyushupalauensis
Mathildella maxima
Mathildella mclayi
Mathildella rubra
Mathildella serrata
Neopilumnoplax (7)
Ģints
Neopilumnoplax americana
Neopilumnoplax gervaini
Neopilumnoplax heterochir
Neopilumnoplax incerta
Neopilumnoplax lipkeholthuisi
Neopilumnoplax nieli
Neopilumnoplax sinclairi
Platypilumnus (4)
Ģints
Platypilumnus gracilipes
Platypilumnus inermis
Platypilumnus jamiesoni
Platypilumnus soelae
Matutidae (3)
Dzimta
Izanami (2)
Ģints
Izanami curtispina
Izanami inermis
Matuta (5)
Ģints
Matuta circulifera
Matuta planipes
Matuta purnama
Matuta victor
Matuta victrix
Mebeli (1)
Ģints
Mebeli michaelseni
Menippidae (4)
Dzimta
Menippe (7)
Ģints
Menippe adina
Menippe frontalis
Menippe hirtipes
Menippe mercenaria
Menippe nodifrons
Menippe obtusa
Menippe rumphii
Myomenippe (2)
Ģints
Myomenippe fornasinii
Myomenippe hardwickii
Ruppellioides (2)
Ģints
Ruppellioides convexus
Ruppellioides philippinensis
Sphaerozius (3)
Ģints
Sphaerozius fornasinii
Sphaerozius nitidus
Sphaerozius scaber
Mictyridae (1)
Dzimta
Mictyris (6)
Ģints
Mictyris brevidactylus
Mictyris guinotae
Mictyris livingstonei
Mictyris longicarpus
Mictyris occidentalis
Mictyris platycheles
Mithracidae (15)
Dzimta
Ala (1)
Ģints
Ala cornuta
Coelocerus (1)
Ģints
Coelocerus spinosus
Cyclocoeloma (1)
Ģints
Cyclocoeloma tuberculata
Cyphocarcinus (6)
Ģints
Cyphocarcinus alcocki
Cyphocarcinus capreolus
Cyphocarcinus minutus
Cyphocarcinus rathbunae
Cyphocarcinus sargassumi
Cyphocarcinus suspensus
Damithrax (4)
Ģints
Damithrax hispidus
Damithrax pleuracanthus
Damithrax spinosissimus
Damithrax tortugae
Leptopisa (3)
Ģints
Leptopisa australis
Leptopisa nipponensis
Leptopisa setirostris
Macrocoeloma (14)
Ģints
Macrocoeloma camptocerum
Macrocoeloma concavum
Macrocoeloma diplacanthum
Macrocoeloma eutheca
Macrocoeloma heptacanthum
Macrocoeloma intermedium
Macrocoeloma laevigatum
Macrocoeloma maccullochae
Macrocoeloma nodipes
Macrocoeloma septemspinosum
Macrocoeloma subparellelum
Macrocoeloma trigona
Macrocoeloma trispinosum
Macrocoeloma villosum
Micippa (11)
Ģints
Micippa cristata
Micippa curtispina
Micippa excavata
Micippa margaritifera
Micippa mascarenica
Micippa parca
Micippa philyra
Micippa platipes
Micippa spinosa
Micippa thalia
Micippa xishaensis
Microphrys (9)
Ģints
Microphrys aculeatus
Microphrys antillensis
Microphrys bicornutus
Microphrys branchialis
Microphrys garthi
Microphrys interruptus
Microphrys platysoma
Microphrys triangulatus
Microphrys weddelli
Paranaxia (1)
Ģints
Paranaxia serpulifera
Picroceroides (1)
Ģints
Picroceroides tubularis
Stenocionops (8)
Ģints
Stenocionops angustus
Stenocionops beebei
Stenocionops coelatus
Stenocionops contiguus
Stenocionops furcatus
Stenocionops ovatus
Stenocionops spinimanus
Stenocionops spinosissimus
Teleophrys (4)
Ģints
Teleophrys cristulipes
Teleophrys ornatus
Teleophrys pococki
Teleophrys tumidus
Thoe (5)
Ģints
Thoe aspera
Thoe erosa
Thoe panamensis
Thoe puella
Thoe sulcata
Tiarinia (14)
Ģints
Tiarinia alidae
Tiarinia angusta
Tiarinia cornigera
Tiarinia dana
Tiarinia depressa
Tiarinia garthi
Tiarinia gracilis
Tiarinia laevis
Tiarinia macrospinosa
Tiarinia mooloolah
Tiarinia spinigera
Tiarinia takedai
Tiarinia tiarata
Tiarinia verrucosa
Ocypodidae (3)
Dzimta
Ocypode (26)
Ģints
Ocypode africana
Ocypode brevicornis
Ocypode ceratophthalmus
Ocypode convexa
Ocypode cordimanus
Ocypode cursor
Ocypode fabricii
Ocypode gaudichaudii
Ocypode jousseaumei
Ocypode kuhlii
Ocypode longicornuta
Ocypode macrocera
Ocypode madagascariensis
Ocypode mortoni
Ocypode nobilii
Ocypode occidentalis
Ocypode pallidula
Ocypode pauliani
Ocypode platytarsis
Ocypode pygoides
Ocypode quadrata
Ocypode rotundata
Ocypode ryderi
Ocypode saratan
Ocypode sinensis
Ocypode stimpsoni
Uca (102)
Ģints
Uca (Australuca) bellator
Uca (Australuca) elegans
Uca (Australuca) hirsutimanus
Uca (Australuca) longidigitum
Uca (Australuca) polita
Uca (Australuca) seismella
Uca (Australuca) signata
Uca (Austruca) albimana
Uca (Austruca) annulipes
Uca (Austruca) cryptica
Uca (Austruca) iranica
Uca (Austruca) lactea
Uca (Austruca) mjoebergi
Uca (Austruca) perplexa
Uca (Cranuca) inversa
Uca (Gelasimus) borealis
Uca (Gelasimus) dampieri
Uca (Gelasimus) hesperiae
Uca (Gelasimus) jocelynae
Uca (Gelasimus) neocultrimana
Uca (Gelasimus) tetragonon
Uca (Gelasimus) vocans
Uca (Gelasimus) vomeris
Uca (Leptuca) batuenta
Uca (Leptuca) beebei
Uca (Leptuca) coloradensis
Uca (Leptuca) crenulata
Uca (Leptuca) cumulanta
Uca (Leptuca) deichmanni
Uca (Leptuca) dorotheae
Uca (Leptuca) festae
Uca (Leptuca) helleri
Uca (Leptuca) inaequalis
Uca (Leptuca) latimanus
Uca (Leptuca) leptodactyla
Uca (Leptuca) limicola
Uca (Leptuca) musica
Uca (Leptuca) oerstedi
Uca (Leptuca) panacea
Uca (Leptuca) panamensis
Uca (Leptuca) pugilator
Uca (Leptuca) pygmaea
Uca (Leptuca) saltitanta
Uca (Leptuca) speciosa
Uca (Leptuca) spinicarpus
Uca (Leptuca) stenodactylus
Uca (Leptuca) subcylindrica
Uca (Leptuca) tallanica
Uca (Leptuca) tenuipedis
Uca (Leptuca) terpsichores
Uca (Leptuca) tomentosa
Uca (Leptuca) uruguayensis
Uca (Minuca) argillicola
Uca (Minuca) brevifrons
Uca (Minuca) burgersi
Uca (Minuca) ecuadoriensis
Uca (Minuca) galapagensis
Uca (Minuca) herradurensis
Uca (Minuca) longisignalis
Uca (Minuca) marguerita
Uca (Minuca) minax
Uca (Minuca) mordax
Uca (Minuca) osa
Uca (Minuca) pugnax
Uca (Minuca) rapax
Uca (Minuca) thayeri
Uca (Minuca) umbratila
Uca (Minuca) victoriana
Uca (Minuca) vocator
Uca (Minuca) zacae
Uca (Paraleptuca) bengali
Uca (Paraleptuca) chlorophthalmus
Uca (Paraleptuca) crassipes
Uca (Paraleptuca) sindensis
Uca (Paraleptuca) triangularis
Uca (Tubuca) acuta
Uca (Tubuca) arcuata
Uca (Tubuca) australiae
Uca (Tubuca) capricornis
Uca (Tubuca) coarctata
Uca (Tubuca) demani
Uca (Tubuca) dussumieri
Uca (Tubuca) flammula
Uca (Tubuca) forcipata
Uca (Tubuca) formosensis
Uca (Tubuca) paradussumieri
Uca (Tubuca) rhizophoriae
Uca (Tubuca) rosea
Uca (Tubuca) typhoni
Uca (Tubuca) urvillei
Uca (Uca) heteropleura
Uca (Uca) insignis
Uca (Uca) intermedia
Uca (Uca) major
Uca (Uca) maracoani
Uca (Uca) monilifera
Uca (Uca) ornata
Uca (Uca) princeps
Uca (Uca) stylifera
Uca (Uca) tangeri
Uca tangeri
Uca vocans
Ucides (2)
Ģints
Ucides cordatus
Ucides occidentalis
Oregoniidae (4)
Dzimta
Chionoecetes (7)
Ģints
Chionoecetes angulatus
Chionoecetes bairdi
Chionoecetes elongatus
Chionoecetes japonicus
Chionoecetes opilio
Chionoecetes pacificus
Chionoecetes tanneri
Hyas (5)
Ģints
Hyas alutaceus
Hyas araneus
Hyas coarctatus
Hyas lyratus
Hyas ursinus
Macroregonia (1)
Ģints
Macroregonia macrochira
Oregonia (2)
Ģints
Oregonia bifurca
Oregonia gracilis
Orithyiidae (1)
Dzimta
Orithyia (1)
Ģints
Orithyia sinica
Oziidae (7)
Dzimta
Baptozius (1)
Ģints
Baptozius vinosus
Bountiana (1)
Ģints
Bountiana norfolcensis
Epixanthoides (1)
Ģints
Epixanthoides anomalus
Epixanthus (6)
Ģints
Epixanthus corrosus
Epixanthus dentatus
Epixanthus frontalis
Epixanthus helleri
Epixanthus hellerii
Epixanthus subcorrosus
Eupilumnus (9)
Ģints
Eupilumnus actumnoides
Eupilumnus africanus
Eupilumnus calmani
Eupilumnus fragaria
Eupilumnus globosus
Eupilumnus kiiensis
Eupilumnus laciniatus
Eupilumnus stridulans
Eupilumnus xantusii
Lydia (3)
Ģints
Lydia annulipes
Lydia granulosa
Lydia tenax
Ozius (13)
Ģints
Ozius deplanatus
Ozius granulosus
Ozius guttatus
Ozius hawaiiensis
Ozius lobatus
Ozius perlatus
Ozius reticulatus
Ozius rugulosus
Ozius tenuidactylus
Ozius tricarinatus
Ozius truncatus
Ozius tuberculosus
Ozius verreauxii
Palicidae (9)
Dzimta
Exopalicus (1)
Ģints
Exopalicus maculatus
Miropalicus (1)
Ģints
Miropalicus vietnamensis
Neopalicus (3)
Ģints
Neopalicus contractus
Neopalicus jukesii
Neopalicus simulus
Palicoides (2)
Ģints
Palicoides longimanus
Palicoides whitei
Paliculus (2)
Ģints
Paliculus foliatus
Paliculus kyusyuensis
Palicus (26)
Ģints
Palicus acutifrons
Palicus affinis
Palicus alternatus
Palicus angustus
Palicus bahamensis
Palicus carinipes
Palicus caronii
Palicus cortezi
Palicus cristatipes
Palicus cursor
Palicus dentatus
Palicus depressus
Palicus faxoni
Palicus floridanus
Palicus fragilis
Palicus gracilipes
Palicus gracilis
Palicus isthmia
Palicus lucasii
Palicus obesus
Palicus rathbuni
Palicus sicus
Palicus tuberculata
Palicus velerae
Palicus whitei
Palicus zonatus
Parapalicus (13)
Ģints
Parapalicus ambonensis
Parapalicus armatus
Parapalicus clinodentatus
Parapalicus denticulatus
Parapalicus elaniticus
Parapalicus inanis
Parapalicus inermis
Parapalicus microphthalmus
Parapalicus nanshaensis
Parapalicus piruensis
Parapalicus trispiralis
Parapalicus trituberculatus
Parapalicus unidentatus
Pseudopalicus (11)
Ģints
Pseudopalicus acanthodactylus
Pseudopalicus amadaibai
Pseudopalicus declivis
Pseudopalicus glaber
Pseudopalicus investigatoris
Pseudopalicus macromeles
Pseudopalicus oahuensis
Pseudopalicus pictus
Pseudopalicus serripes
Pseudopalicus sexlobatus
Pseudopalicus undulatus
Rectopalicus (3)
Ģints
Rectopalicus amphiceros
Rectopalicus ampullatus
Rectopalicus woodmasoni
Panopeidae (25)
Dzimta
Acantholobulus (4)
Ģints
Acantholobulus bermudensis
Acantholobulus mirafloresensis
Acantholobulus pacificus
Acantholobulus schmitti
Chasmophora (1)
Ģints
Chasmophora macrophthalma
Cycloplax (1)
Ģints
Cycloplax pinnotheroides
Cyrtoplax (4)
Ģints
Cyrtoplax bidentata
Cyrtoplax panamensis
Cyrtoplax schmitti
Cyrtoplax spinidentata
Dyspanopeus (2)
Ģints
Dyspanopeus sayi
Dyspanopeus texanus
Eucratopsis (1)
Ģints
Eucratopsis crassimana
Eurypanopeus (15)
Ģints
Eurypanopeus abbreviatus
Eurypanopeus ater
Eurypanopeus blanchardi
Eurypanopeus canalensis
Eurypanopeus confragosus
Eurypanopeus crenatus
Eurypanopeus depressus
Eurypanopeus dissimilis
Eurypanopeus herbstii
Eurypanopeus hyperconvexus
Eurypanopeus ovatus
Eurypanopeus planissimus
Eurypanopeus planus
Eurypanopeus transversus
Eurypanopeus turgidus
Eurytium (4)
Ģints
Eurytium affine
Eurytium albidigitum
Eurytium limosum
Eurytium tristani
Glyptoplax (3)
Ģints
Glyptoplax consagae
Glyptoplax pugnax
Glyptoplax smithii
Hexapanopeus (12)
Ģints
Hexapanopeus angustifrons
Hexapanopeus beebei
Hexapanopeus caribbaeus
Hexapanopeus cartagoensis
Hexapanopeus costaricensis
Hexapanopeus manningi
Hexapanopeus nicaraguensis
Hexapanopeus orcutti
Hexapanopeus paulensis
Hexapanopeus quinquedentatus
Hexapanopeus rubicundus
Hexapanopeus sinaloensis
Homoioplax (1)
Ģints
Homoioplax haswelli
Lophopanopeus (9)
Ģints
Lophopanopeus bellus
Lophopanopeus diegensis
Lophopanopeus frontalis
Lophopanopeus heathii
Lophopanopeus leucomanus
Lophopanopeus lobipes
Lophopanopeus lockingtoni
Lophopanopeus maculatus
Lophopanopeus somaterianus
Lophoxanthus (1)
Ģints
Lophoxanthus lamellipes
Malacoplax (1)
Ģints
Malacoplax californiensis
Metopocarcinus (2)
Ģints
Metopocarcinus concavatus
Metopocarcinus truncatus
Neopanope (2)
Ģints
Neopanope packardii
Neopanope texana
Odontoplax (1)
Ģints
Odontoplax chacei
Panopeus (17)
Ģints
Panopeus africanus
Panopeus americanus
Panopeus austrobesus
Panopeus boekei
Panopeus chilensis
Panopeus convexus
Panopeus crenatus
Panopeus diversus
Panopeus hartii
Panopeus herbstii
Panopeus lacustris
Panopeus meridionalis
Panopeus obesus
Panopeus occidentalis
Panopeus purpureus
Panopeus rugosus
Panopeus simpsoni
Panoplax (3)
Ģints
Panoplax depressa
Panoplax elata
Panoplax mundata
Prionoplax (3)
Ģints
Prionoplax atlantica
Prionoplax ciliata
Prionoplax spinicarpus
Rhithropanopeus (1)
Ģints
Rhithropanopeus harrisii
Robertsella (1)
Ģints
Robertsella mystica
Tetraplax (2)
Ģints
Tetraplax ortrudae
Tetraplax quadridentata
Tetraxanthus (3)
Ģints
Tetraxanthus bidentatus
Tetraxanthus rathbunae
Tetraxanthus rugosus
Thalassoplax (1)
Ģints
Thalassoplax angusta
Parthenopidae (39)
Dzimta
Agolambrus (1)
Ģints
Agolambrus agonus
Aulacolambrus (8)
Ģints
Aulacolambrus curvispinus
Aulacolambrus dentifrons
Aulacolambrus diacanthus
Aulacolambrus granulosus
Aulacolambrus hoplonotus
Aulacolambrus hystricosus
Aulacolambrus longioculis
Aulacolambrus whitei
Celatopesia (2)
Ģints
Celatopesia concava
Celatopesia hassleri
Certolambrus (1)
Ģints
Certolambrus pugilator
Costalambrus (1)
Ģints
Costalambrus tommasii
Cryptopodia (13)
Ģints
Cryptopodia angulata
Cryptopodia collifer
Cryptopodia contracta
Cryptopodia dorsalis
Cryptopodia echinosa
Cryptopodia fistulosa
Cryptopodia fornicata
Cryptopodia laevimana
Cryptopodia pan
Cryptopodia patula
Cryptopodia queenslandi
Cryptopodia spatulifrons
Cryptopodia transitans
Daldorfia (13)
Ģints
Daldorfia acuta
Daldorfia bouvieri
Daldorfia calconopia
Daldorfia dimorpha
Daldorfia excavata
Daldorfia glasselli
Daldorfia horrida
Daldorfia investigatoris
Daldorfia leprosa
Daldorfia rathbunae
Daldorfia spinosissima
Daldorfia triangularis
Daldorfia trigona
Derilambrus (1)
Ģints
Derilambrus angulifrons
Distolambrus (1)
Ģints
Distolambrus maltzami
Enoplolambrus (7)
Ģints
Enoplolambrus carenatus
Enoplolambrus carinatus
Enoplolambrus echinatus
Enoplolambrus laciniatus
Enoplolambrus praedator
Enoplolambrus pransor
Enoplolambrus validus
Furtipodia (2)
Ģints
Furtipodia gemma
Furtipodia petrosa
Garthambrus (12)
Ģints
Garthambrus allisoni
Garthambrus cidaris
Garthambrus complanatus
Garthambrus darthvaderi
Garthambrus lacunosus
Garthambrus mironovi
Garthambrus posidon
Garthambrus poupini
Garthambrus pteromerus
Garthambrus stellatus
Garthambrus tani
Garthambrus undulatus
Heterocrypta (5)
Ģints
Heterocrypta colombiana
Heterocrypta craneae
Heterocrypta granulata
Heterocrypta lapidea
Heterocrypta macrobrachia
Hispidolambrus (1)
Ģints
Hispidolambrus mironovi
Hypolambrus (1)
Ģints
Hypolambrus hyponcus
Lambrachaeus (1)
Ģints
Lambrachaeus ramifer
Lambrus (7)
Ģints
Lambrus (Aulacolambrus) hoplonotus
Lambrus (Platylambrus) carinatus
Lambrus (Platylambrus) echinatus
Lambrus (Pseudolambrus) calappoides
Lambrus angulifrons
Lambrus laciniatus
Lambrus quemvis
Latulambrus (1)
Ģints
Latulambrus occidentalis
Leiolambrus (2)
Ģints
Leiolambrus nitidus
Leiolambrus punctatissimus
Mesorhoea (2)
Ģints
Mesorhoea bellii
Mesorhoea sexspinosa
Mimilambrus (1)
Ģints
Mimilambrus wileyi
Neikolambrus (1)
Ģints
Neikolambrus polemistes
Niobafia (1)
Ģints
Niobafia erosa
Nodolambrus (1)
Ģints
Nodolambrus nodosus
Ochtholambrus (3)
Ģints
Ochtholambrus excavatus
Ochtholambrus pulchellus
Ochtholambrus stimpsoni
Olenorfia (1)
Ģints
Olenorfia cariei
Parthenope (8)
Ģints
Parthenope agona
Parthenope chondrodes
Parthenope echinatus
Parthenope expansa
Parthenope horrida
Parthenope longimanus
Parthenope quemvis
Parthenope sinensis
Parthenopoides (1)
Ģints
Parthenopoides massena
Patulambrus (2)
Ģints
Patulambrus nummiferus
Patulambrus petalophorus
Piloslambrus (3)
Ģints
Piloslambrus depressiusculus
Piloslambrus guerini
Piloslambrus triangulus
Platylambrus (2)
Ģints
Platylambrus granulatus
Platylambrus serratus
Pseudolambrus (18)
Ģints
Pseudolambrus batu
Pseudolambrus beaumonti
Pseudolambrus bicornis
Pseudolambrus bidentatus
Pseudolambrus bispinosus
Pseudolambrus calappoides
Pseudolambrus confragosus
Pseudolambrus constrictus
Pseudolambrus guinotae
Pseudolambrus harpax
Pseudolambrus hepatoconus
Pseudolambrus lobatus
Pseudolambrus longispinosus
Pseudolambrus planus
Pseudolambrus saishoi
Pseudolambrus sandrockii
Pseudolambrus sundaicus
Pseudolambrus tarpeius
Rhinolambrus (13)
Ģints
Rhinolambrus contrarius
Rhinolambrus cybelis
Rhinolambrus hayamaensis
Rhinolambrus lamelliger
Rhinolambrus lippus
Rhinolambrus longispinus
Rhinolambrus minimus
Rhinolambrus parvus
Rhinolambrus pelagicus
Rhinolambrus rudis
Rhinolambrus sisimanensis
Rhinolambrus spinifer
Rhinolambrus turriger
Solenolambrus (6)
Ģints
Solenolambrus arcuatus
Solenolambrus decemspinosus
Solenolambrus noordendei
Solenolambrus portoricensis
Solenolambrus tenellus
Solenolambrus typicus
Spinolambrus (8)
Ģints
Spinolambrus exilipes
Spinolambrus fraterculus
Spinolambrus johngarthi
Spinolambrus macrochelos
Spinolambrus meridionalis
Spinolambrus notialis
Spinolambrus pourtalesii
Spinolambrus verrucosus
Thyrolambrus (4)
Ģints
Thyrolambrus astroides
Thyrolambrus efflorescens
Thyrolambrus leprosus
Thyrolambrus verrucibrachium
Tutankhamen (1)
Ģints
Tutankhamen cristatipes
Velolambrus (2)
Ģints
Velolambrus expansus
Velolambrus tuberculatus
Zarenkolambrus (2)
Ģints
Zarenkolambrus epibranchialis
Zarenkolambrus minutus
Phyllotymolinidae (3)
Dzimta
Genkaia (2)
Ģints
Genkaia gordonae
Genkaia keijii
Lonchodactylus (1)
Ģints
Lonchodactylus messingi
Phyllotymolinum (1)
Ģints
Phyllotymolinum crosnieri
Pilumnidae (66)
Dzimta
Actumnus (28)
Ģints
Actumnus amirantensis
Actumnus antelmei
Actumnus arbutum
Actumnus asper
Actumnus calypso
Actumnus davaoensis
Actumnus digitalis
Actumnus dorsipes
Actumnus elegans
Actumnus fissifrons
Actumnus forficigerus
Actumnus globulus
Actumnus granotuberosus
Actumnus griffini
Actumnus intermedius
Actumnus margarodes
Actumnus marissinicus
Actumnus miliaris
Actumnus obesus
Actumnus parvulus
Actumnus setifer
Actumnus setosiareolatus
Actumnus similis
Actumnus simplex
Actumnus squamosus
Actumnus taiwanicus
Actumnus targionii
Actumnus tesselatus
Aniptumnus (3)
Ģints
Aniptumnus nefissurus
Aniptumnus quadridentatus
Aniptumnus vietnamicus
Bathypilumnus (3)
Ģints
Bathypilumnus nigrispinifer
Bathypilumnus pugilator
Bathypilumnus sinensis
Benthopanope (6)
Ģints
Benthopanope estuaria
Benthopanope eucratoides
Benthopanope indica
Benthopanope pearsei
Benthopanope pharaonica
Benthopanope sexangula
Caecopilumnus (3)
Ģints
Caecopilumnus crassipes
Caecopilumnus hirsutus
Caecopilumnus piroculatus
Calmania (5)
Ģints
Calmania balssi
Calmania dahli
Calmania prima
Calmania sculptimana
Calmania simodaensis
Camptoplax (1)
Ģints
Camptoplax coppingeri
Ceratocarcinus (3)
Ģints
Ceratocarcinus frontodentata
Ceratocarcinus longimanus
Ceratocarcinus trilobatus
Ceratoplax (8)
Ģints
Ceratoplax ciliata
Ceratoplax fulgida
Ceratoplax glaberrima
Ceratoplax hispida
Ceratoplax inermis
Ceratoplax laevimarginata
Ceratoplax lutea
Ceratoplax truncatifrons
Colerolumnus (1)
Ģints
Colerolumnus fuscus
Cryptocoeloma (1)
Ģints
Cryptocoeloma haswelli
Cryptolutea (5)
Ģints
Cryptolutea arafurensis
Cryptolutea granulosa
Cryptolutea lindemanensis
Cryptolutea sagamiensis
Cryptolutea teschi
Cryptopilumnus (3)
Ģints
Cryptopilumnus changensis
Cryptopilumnus pereiodontus
Cryptopilumnus taiwanensis
Danielum (1)
Ģints
Danielum ixbauchac
Echinoecus (3)
Ģints
Echinoecus nipponicus
Echinoecus pentagonus
Echinoecus sculptus
Eumedonus (6)
Ģints
Eumedonus brevirhynchus
Eumedonus intermedius
Eumedonus niger
Eumedonus pentagonus
Eumedonus vicinus
Eumedonus zebra
Eurycarcinus (4)
Ģints
Eurycarcinus integifrons
Eurycarcinus integrifrons
Eurycarcinus natalensis
Eurycarcinus orientalis
Glabropilumnus (6)
Ģints
Glabropilumnus dispar
Glabropilumnus edamensis
Glabropilumnus gordonae
Glabropilumnus laevimanus
Glabropilumnus laevis
Glabropilumnus seminudus
Gonatonotus (3)
Ģints
Gonatonotus granulosus
Gonatonotus nasutus
Gonatonotus pentagonus
Gorgonariana (1)
Ģints
Gorgonariana sodalis
Hapalonotus (1)
Ģints
Hapalonotus reticulatus
Harrovia (7)
Ģints
Harrovia albolineata
Harrovia cognata
Harrovia elegans
Harrovia japonica
Harrovia longipes
Harrovia ngi
Harrovia tuberculata
Heteropanope (7)
Ģints
Heteropanope acanthocarpus
Heteropanope glabra
Heteropanope hilarula
Heteropanope laevis
Heteropanope longipedes
Heteropanope ruberculidens
Heteropanope tuberculidens
Heteropilumnus (19)
Ģints
Heteropilumnus amoyensis
Heteropilumnus angustifrons
Heteropilumnus ciliatus
Heteropilumnus cristatus
Heteropilumnus fimbriatus
Heteropilumnus granulimanus
Heteropilumnus hirsutior
Heteropilumnus holthuisi
Heteropilumnus lanuginosus
Heteropilumnus longipes
Heteropilumnus longisetum
Heteropilumnus mikawaensis
Heteropilumnus sasekumari
Heteropilumnus satriai
Heteropilumnus setosus
Heteropilumnus splendidus
Heteropilumnus stormi
Heteropilumnus trichophoroides
Heteropilumnus trichophorus
Itampolus (1)
Ģints
Itampolus peresi
Latopilumnus (6)
Ģints
Latopilumnus conicus
Latopilumnus guinotae
Latopilumnus malardi
Latopilumnus truncatospinosus
Latopilumnus tuberculosus
Latopilumnus tubicolus
Lentilumnus (2)
Ģints
Lentilumnus latimanus
Lentilumnus spinidentatus
Lobopilumnus (5)
Ģints
Lobopilumnus agassizii
Lobopilumnus agassizii agassizii
Lobopilumnus agassizii bermudensis
Lobopilumnus agassizii pulchella
Lobopilumnus agassizii trinidadensis
Lophopilumnus (3)
Ģints
Lophopilumnus cristipes
Lophopilumnus dilatipes
Lophopilumnus globosus
Lophoplax (4)
Ģints
Lophoplax bicristata
Lophoplax sculpta
Lophoplax sextuberculata
Lophoplax takakurai
Luteocarcinus (1)
Ģints
Luteocarcinus sordidus
Mertonia (2)
Ģints
Mertonia integra
Mertonia lanka
Nanopilumnus (6)
Ģints
Nanopilumnus barbatus
Nanopilumnus boletifer
Nanopilumnus coralliophilus
Nanopilumnus heterodon
Nanopilumnus hondai
Nanopilumnus rouxi
Neoactumnus (2)
Ģints
Neoactumnus convexus
Neoactumnus unispina
Paranotonyx (1)
Ģints
Paranotonyx curtipes
Parapleurophrycoides (1)
Ģints
Parapleurophrycoides roseus
Paraselwynia (1)
Ģints
Paraselwynia ursina
Peleianus (1)
Ģints
Peleianus suluensis
Permanotus (1)
Ģints
Permanotus purpureus
Pilumnopeus (14)
Ģints
Pilumnopeus africanus
Pilumnopeus caparti
Pilumnopeus convexus
Pilumnopeus granulatus
Pilumnopeus laevimanus
Pilumnopeus laevis
Pilumnopeus makianus
Pilumnopeus marginatus
Pilumnopeus riui
Pilumnopeus salomonensis
Pilumnopeus serratifrons
Pilumnopeus sinensis
Pilumnopeus vauquelini
Pilumnopeus vauquelinii
Pilumnus (140)
Ģints
Pilumnus acanthosoma
Pilumnus acer
Pilumnus acutifrons
Pilumnus aestuarii
Pilumnus affinis
Pilumnus alcocki
Pilumnus annamensis
Pilumnus australis
Pilumnus balssi
Pilumnus bleekeri
Pilumnus braueri
Pilumnus caerulescens
Pilumnus capillatus
Pilumnus caribaeus
Pilumnus ceylonicus
Pilumnus chani
Pilumnus comatus
Pilumnus contrarius
Pilumnus cursor
Pilumnus danai
Pilumnus dasypodus
Pilumnus deflexus
Pilumnus depressus
Pilumnus digitalis
Pilumnus diomedeae
Pilumnus dofleini
Pilumnus elegans
Pilumnus etheridgei
Pilumnus eudaemoneus
Pilumnus fernandezi
Pilumnus fissifrons
Pilumnus floridanus
Pilumnus gemmatus
Pilumnus gonzalensis
Pilumnus gracilipes
Pilumnus granti
Pilumnus guinotae
Pilumnus habei
Pilumnus haswelli
Pilumnus hirtellus
Pilumnus holosericus
Pilumnus humilis
Pilumnus ikedai
Pilumnus incanus
Pilumnus indicus
Pilumnus inermis
Pilumnus infraciliaris
Pilumnus integifrons
Pilumnus investigatoris
Pilumnus izuogasawarensis
Pilumnus karachiensis
Pilumnus kempi
Pilumnus kingstoni
Pilumnus koepckei
Pilumnus lacteus
Pilumnus laevigatus
Pilumnus lanatus
Pilumnus limosus
Pilumnus longicornis
Pilumnus longipes
Pilumnus longleyi
Pilumnus lumpinus
Pilumnus maccullochi
Pilumnus maldivensis
Pilumnus marshi
Pilumnus merodentatus
Pilumnus miersii
Pilumnus minutus
Pilumnus monilifera
Pilumnus murphyi
Pilumnus neglectus
Pilumnus nobilii
Pilumnus normani
Pilumnus novaezealandiae
Pilumnus nudimanus
Pilumnus nuttingi
Pilumnus oahuensis
Pilumnus ohshimai
Pilumnus orbitospinis
Pilumnus palmeri
Pilumnus pannosus
Pilumnus parableekeri
Pilumnus parapilumnoides
Pilumnus parvulus
Pilumnus perlatus
Pilumnus peronii
Pilumnus perrieri
Pilumnus pileiferus
Pilumnus propinquus
Pilumnus prunosus
Pilumnus pulcher
Pilumnus purpureus
Pilumnus pygmaeus
Pilumnus quoii
Pilumnus ransoni
Pilumnus reticulatus
Pilumnus rotumanus
Pilumnus rotundus
Pilumnus rubroseta
Pilumnus rufopunctatus
Pilumnus savignyi
Pilumnus sayi
Pilumnus scabriusculus
Pilumnus schellenbergi
Pilumnus semilanatus
Pilumnus semilunaris
Pilumnus senahai
Pilumnus serenei
Pilumnus sluiteri
Pilumnus spinicarpus
Pilumnus spinifer
Pilumnus spinifrons
Pilumnus spinohirsutus
Pilumnus spinosissimus
Pilumnus spinosus
Pilumnus spinulus
Pilumnus stebbingi
Pilumnus stimpsonii
Pilumnus striatus
Pilumnus taeniola
Pilumnus tahitensis
Pilumnus takedai
Pilumnus tantulus
Pilumnus tectus
Pilumnus teixeiranus
Pilumnus tenellus
Pilumnus terraereginae
Pilumnus thoe
Pilumnus tomentosus
Pilumnus townsendi
Pilumnus trichophoroides
Pilumnus trispinosus
Pilumnus tuantaoensis
Pilumnus turgidulus
Pilumnus verrucimanus
Pilumnus vespertilio
Pilumnus vestitus
Pilumnus villosissimus
Pilumnus woodworthi
Pilumnus zimmeri
Priapipilumnus (1)
Ģints
Priapipilumnus nimbus
Pronotonyx (1)
Ģints
Pronotonyx laevis
Pseudactumnus (1)
Ģints
Pseudactumnus pestae
Pseudocryptocoeloma (3)
Ģints
Pseudocryptocoeloma andamanicus
Pseudocryptocoeloma parvus
Pseudocryptocoeloma symmetrinudus
Pseudolitochira (2)
Ģints
Pseudolitochira decharmoyi
Pseudolitochira integra
Rhabdonotus (3)
Ģints
Rhabdonotus pictus
Rhabdonotus pilipes
Rhabdonotus xynon
Rhizopa (1)
Ģints
Rhizopa gracilipes
Rhizopoides (1)
Ģints
Rhizopoides yangae
Selwynia (1)
Ģints
Selwynia laevis
Ser (1)
Ģints
Ser fukiensis
Serenepilumnus (4)
Ģints
Serenepilumnus kuekenthali
Serenepilumnus leopoldi
Serenepilumnus pisifer
Serenepilumnus velasquezi
Serenolumnus (1)
Ģints
Serenolumnus kasijani
Takedana (1)
Ģints
Takedana eriphioides
Tauropus (1)
Ģints
Tauropus egeriae
Tiaramedon (1)
Ģints
Tiaramedon spinosum
Typhlocarcinops (16)
Ģints
Typhlocarcinops angustifrons
Typhlocarcinops angustipes
Typhlocarcinops arcuatus
Typhlocarcinops canaliculatus
Typhlocarcinops decrescens
Typhlocarcinops denticarpus
Typhlocarcinops gallardoi
Typhlocarcinops genkaiae
Typhlocarcinops marginatus
Typhlocarcinops ocularius
Typhlocarcinops serenei
Typhlocarcinops stephenseni
Typhlocarcinops takedai
Typhlocarcinops tonsuratus
Typhlocarcinops transversus
Typhlocarcinops yui
Typhlocarcinus (6)
Ģints
Typhlocarcinus craterifer
Typhlocarcinus dentatus
Typhlocarcinus nudus
Typhlocarcinus rubidus
Typhlocarcinus thorsoni
Typhlocarcinus villosus
Vellumnus (5)
Ģints
Vellumnus labyrinthicus
Vellumnus minabensis
Vellumnus penicillatus
Vellumnus pygmaeus
Vellumnus vermiculatus
Viaderiana (17)
Ģints
Viaderiana affinis
Viaderiana aranea
Viaderiana beaumonti
Viaderiana celebensis
Viaderiana demani
Viaderiana incerta
Viaderiana kasei
Viaderiana meseda
Viaderiana nandongensis
Viaderiana nanshensis
Viaderiana quadrispinosa
Viaderiana rotumana
Viaderiana sentus
Viaderiana striata
Viaderiana typica
Viaderiana woodmasoni
Viaderiana xishaensis
Xenophthalmodes (5)
Ģints
Xenophthalmodes brachyphallus
Xenophthalmodes dolichophallus
Xenophthalmodes moebii
Xenophthalmodes morsei
Xenophthalmodes semicylindrus
Xestopilumnus (1)
Ģints
Xestopilumnus cultripollex
Xlumnus (1)
Ģints
Xlumnus nhatrangensis
Zebrida (3)
Ģints
Zebrida adamsii
Zebrida brevicarinata
Zebrida longispina
Zebridonus (1)
Ģints
Zebridonus mirabilis
Zehntneriana (4)
Ģints
Zehntneriana amakusae
Zehntneriana miyakei
Zehntneriana novaeinsulicola
Zehntneriana villosa
Pilumnoididae (1)
Dzimta
Pilumnoides (8)
Ģints
Pilumnoides coelhoi
Pilumnoides hassleri
Pilumnoides inglei
Pilumnoides monodi
Pilumnoides nudifrons
Pilumnoides perlatus
Pilumnoides rotundus
Pilumnoides rubus
Pinnotheridae (52)
Dzimta
Abyssotheres (2)
Ģints
Abyssotheres abyssicola
Abyssotheres acesticola
Afropinnotheres (4)
Ģints
Afropinnotheres crosnieri
Afropinnotheres guinotae
Afropinnotheres larissae
Afropinnotheres monodi
Alain (2)
Ģints
Alain crosnieri
Alain raymondi
Alainotheres (1)
Ģints
Alainotheres leloeuffi
Alarconia (2)
Ģints
Alarconia guinotae
Alarconia seaholmi
Arcotheres (20)
Ģints
Arcotheres alcocki
Arcotheres arcophilus
Arcotheres coarctatus
Arcotheres exiguus
Arcotheres guinotae
Arcotheres latifrons
Arcotheres latus
Arcotheres modiolicola
Arcotheres nudifrons
Arcotheres palaensis
Arcotheres pernicola
Arcotheres placunae
Arcotheres rayi
Arcotheres rhombifer
Arcotheres rotundatus
Arcotheres similis
Arcotheres sinensis
Arcotheres spinidactylus
Arcotheres tivelae
Arcotheres winckworthi
Austinixa (10)
Ģints
Austinixa aidae
Austinixa behreae
Austinixa bragantina
Austinixa chacei
Austinixa cristata
Austinixa felipensis
Austinixa gorei
Austinixa hardyi
Austinixa leptodactyla
Austinixa patagoniensis
Austinotheres (1)
Ģints
Austinotheres angelicus
Bonita (1)
Ģints
Bonita mexicana
Buergeres (4)
Ģints
Buergeres deccanensis
Buergeres holothuriae
Buergeres ortmanni
Buergeres tenuipes
Calyptraeotheres (5)
Ģints
Calyptraeotheres garthi
Calyptraeotheres granti
Calyptraeotheres hernandezi
Calyptraeotheres pepeluisi
Calyptraeotheres politus
Clypeasterophilus (4)
Ģints
Clypeasterophilus juvenilis
Clypeasterophilus rugatus
Clypeasterophilus stebbingi
Clypeasterophilus ususfructus
Dissodactylus (16)
Ģints
Dissodactylus crinitichelis
Dissodactylus glasselli
Dissodactylus latus
Dissodactylus lockingtoni
Dissodactylus mellitae
Dissodactylus meyerabichi
Dissodactylus nitidus
Dissodactylus pelagicus
Dissodactylus pinna
Dissodactylus primitivus
Dissodactylus schmitti
Dissodactylus singularis
Dissodactylus speciosus
Dissodactylus tokyoensis
Dissodactylus unicornis
Dissodactylus xantusi
Durckheimia (3)
Ģints
Durckheimia caeca
Durckheimia carinipes
Durckheimia lochi
Enigmatheres (1)
Ģints
Enigmatheres canfieldi
Epulotheres (1)
Ģints
Epulotheres angelae
Ernestotheres (1)
Ģints
Ernestotheres conicola
Fabia (8)
Ģints
Fabia byssomiae
Fabia carvachoi
Fabia concharum
Fabia felderi
Fabia malaguena
Fabia obtusidentata
Fabia subquadrata
Fabia tellinae
Gemmotheres (1)
Ģints
Gemmotheres chamae
Glassella (1)
Ģints
Glassella costaricana
Holotheres (6)
Ģints
Holotheres danielae
Holotheres flavus
Holotheres halingi
Holotheres semperi
Holotheres setnai
Holotheres villosissimus
Holothuriophilus (3)
Ģints
Holothuriophilus mutuensis
Holothuriophilus pacificus
Holothuriophilus trapeziformis
Hospitotheres (1)
Ģints
Hospitotheres powelli
Indopinnixa (4)
Ģints
Indopinnixa kasijani
Indopinnixa moosai
Indopinnixa mortoni
Indopinnixa sipunculana
Juxtafabia (1)
Ģints
Juxtafabia muliniarum
Limotheres (1)
Ģints
Limotheres nasutus
Nannotheres (1)
Ģints
Nannotheres moorei
Nepinnotheres (11)
Ģints
Nepinnotheres affinis
Nepinnotheres africanus
Nepinnotheres androgynus
Nepinnotheres cardii
Nepinnotheres glaberrimus
Nepinnotheres pectinicola
Nepinnotheres pinnotheres
Nepinnotheres rathbunae
Nepinnotheres sanqueri
Nepinnotheres tellinae
Nepinnotheres villosulus
Opisthopus (1)
Ģints
Opisthopus transversus
Orthotheres (9)
Ģints
Orthotheres barbatus
Orthotheres glaber
Orthotheres haliotidis
Orthotheres laevis
Orthotheres longipes
Orthotheres serrei
Orthotheres strombi
Orthotheres turboe
Orthotheres unguifalcula
Ostracotheres (8)
Ģints
Ostracotheres affinis
Ostracotheres cynthiae
Ostracotheres holothuriensis
Ostracotheres spondyli
Ostracotheres subglobosus
Ostracotheres subquadratus
Ostracotheres tomentipes
Ostracotheres tridacnae
Parapinnixa (9)
Ģints
Parapinnixa affinis
Parapinnixa beaufortensis
Parapinnixa bouvieri
Parapinnixa cortesi
Parapinnixa cubana
Parapinnixa glasselli
Parapinnixa hendersoni
Parapinnixa magdalenensis
Parapinnixa nitida
Pinnaxodes (6)
Ģints
Pinnaxodes chilensis
Pinnaxodes floridensis
Pinnaxodes gigas
Pinnaxodes major
Pinnaxodes mutuensis
Pinnaxodes tomentosus
Pinnixa (55)
Ģints
Pinnixa abbotti
Pinnixa affinis
Pinnixa arenicola
Pinnixa bahamondei
Pinnixa balanoglossana
Pinnixa barnharti
Pinnixa brevipollex
Pinnixa californiensis
Pinnixa chaetopterana
Pinnixa chiloensis
Pinnixa cylindrica
Pinnixa darwini
Pinnixa eburna
Pinnixa faba
Pinnixa faxoni
Pinnixa floridana
Pinnixa forficulimanus
Pinnixa franciscana
Pinnixa fusca
Pinnixa gracilipes
Pinnixa haematosticta
Pinnixa hiatus
Pinnixa huffmani
Pinnixa lata
Pinnixa latissima
Pinnixa leptosynaptae
Pinnixa littoralis
Pinnixa longipes
Pinnixa lunzi
Pinnixa minuscula
Pinnixa minuta
Pinnixa monodactyla
Pinnixa occidentalis
Pinnixa paitensis
Pinnixa pearsei
Pinnixa pembertoni
Pinnixa penultipedalis
Pinnixa petersi
Pinnixa plectrophoros
Pinnixa rapax
Pinnixa rathbuni
Pinnixa rectinens
Pinnixa richardsoni
Pinnixa salvadorensis
Pinnixa sayana
Pinnixa scamit
Pinnixa schmitti
Pinnixa tomentosa
Pinnixa transversalis
Pinnixa tubicola
Pinnixa tumida
Pinnixa valdiviensis
Pinnixa valerii
Pinnixa vanderhorsti
Pinnixa weymouthi
Pinnotherelia (1)
Ģints
Pinnotherelia laevigata
Pinnotheres (68)
Ģints
Pinnotheres atrinae
Pinnotheres atrinicola
Pinnotheres bidentatus
Pinnotheres bipunctatus
Pinnotheres boninensis
Pinnotheres borradailei
Pinnotheres corbiculae
Pinnotheres coutierei
Pinnotheres cyclinus
Pinnotheres dilatatus
Pinnotheres dofleini
Pinnotheres edwardsi
Pinnotheres excussus
Pinnotheres globosus
Pinnotheres gordonae
Pinnotheres guerini
Pinnotheres haiyangensis
Pinnotheres hanumantharaoi
Pinnotheres hemphilli
Pinnotheres hickmani
Pinnotheres hirtimanus
Pinnotheres jamesi
Pinnotheres kamensis
Pinnotheres kutensis
Pinnotheres lanensis
Pinnotheres laquei
Pinnotheres latipes
Pinnotheres lithodomi
Pinnotheres luminatus
Pinnotheres lutescens
Pinnotheres mactricola
Pinnotheres maindroni
Pinnotheres margaritiferae
Pinnotheres nigrans
Pinnotheres novaezelandiae
Pinnotheres obesus
Pinnotheres obscuridentata
Pinnotheres obscurus
Pinnotheres onychodactylus
Pinnotheres orcutti
Pinnotheres ostrea
Pinnotheres paralatissimus
Pinnotheres parvulus
Pinnotheres pectunculi
Pinnotheres perezi
Pinnotheres pholadis
Pinnotheres pichilinquei
Pinnotheres pilulus
Pinnotheres pilumnoides
Pinnotheres pisum
Pinnotheres pubescens
Pinnotheres pugettensis
Pinnotheres purpureus
Pinnotheres quadratus
Pinnotheres ridgewayi
Pinnotheres rouxi
Pinnotheres sanguinolariae
Pinnotheres sebastianensis
Pinnotheres serrignathus
Pinnotheres shoemakeri
Pinnotheres siamensis
Pinnotheres socius
Pinnotheres taichungae
Pinnotheres taylori
Pinnotheres tenuipes
Pinnotheres trichopus
Pinnotheres tsingtaoensis
Pinnotheres vicajii
Pseudopinnixa (1)
Ģints
Pseudopinnixa carinata
Raytheres (1)
Ģints
Raytheres clavapedatus
Sakaina (5)
Ģints
Sakaina asiatica
Sakaina incisa
Sakaina japonica
Sakaina koreensis
Sakaina yokoyai
Scleroplax (1)
Ģints
Scleroplax granulata
Serenotheres (1)
Ģints
Serenotheres besutensis
Sindheres (1)
Ģints
Sindheres karachiensis
Solenotheres (1)
Ģints
Solenotheres prolixus
Tetrias (2)
Ģints
Tetrias fischerii
Tetrias scabripes
Tridacnatheres (1)
Ģints
Tridacnatheres whitei
Tumidotheres (2)
Ģints
Tumidotheres maculatus
Tumidotheres margarita
Tunicotheres (1)
Ģints
Tunicotheres moseri
Viridotheres (6)
Ģints
Viridotheres buergeri
Viridotheres gracilis
Viridotheres lillyae
Viridotheres marionae
Viridotheres otto
Viridotheres viridis
Visayeres (1)
Ģints
Visayeres acron
Waldotheres (1)
Ģints
Waldotheres mccainae
Xanthasia (1)
Ģints
Xanthasia murigera
Zaops (2)
Ģints
Zaops geddesi
Zaops ostreus
Pirimelidae (2)
Dzimta
Pirimela (1)
Ģints
Pirimela denticulata
Sirpus (4)
Ģints
Sirpus gordonae
Sirpus monodi
Sirpus ponticus
Sirpus zariquieyi
Plagusiidae (6)
Dzimta
Davusia (1)
Ģints
Davusia glabra
Euchirograpsus (10)
Ģints
Euchirograpsus americanus
Euchirograpsus antillensis
Euchirograpsus danielae
Euchirograpsus guinotae
Euchirograpsus liguricus
Euchirograpsus madagascariensis
Euchirograpsus pacificus
Euchirograpsus polyodous
Euchirograpsus timorensis
Euchirograpsus tuerkayi
Guinusia (2)
Ģints
Guinusia chabrus
Guinusia dentipes
Miersiograpsus (2)
Ģints
Miersiograpsus australiensis
Miersiograpsus kingsleyi
Percnon (7)
Ģints
Percnon abbreviatum
Percnon affine
Percnon gibbesi
Percnon guinotae
Percnon pascuensis
Percnon planissimum
Percnon sinense
Plagusia (6)
Ģints
Plagusia depressa
Plagusia depressa squamosa
Plagusia immaculata
Plagusia integripes
Plagusia speciosa
Plagusia squamosa
Planopilumnidae (4)
Dzimta
Haemocinus (1)
Ģints
Haemocinus elatus
Planopilumnus (1)
Ģints
Planopilumnus spongiosus
Platychelonion (1)
Ģints
Platychelonion planissimum
Rathbunaria (1)
Ģints
Rathbunaria orientalis
Platyxanthidae (3)
Dzimta
Homalaspis (1)
Ģints
Homalaspis plana
Peloeus (2)
Ģints
Peloeus armatus
Peloeus cokeri
Platyxanthus (4)
Ģints
Platyxanthus balboai
Platyxanthus crenulatus
Platyxanthus orbignyi
Platyxanthus patagonicus
Polybiidae (3)
Dzimta
Benthochascon (1)
Ģints
Benthochascon hemingi
Brusinia (4)
Ģints
Brusinia brucei
Brusinia elongata
Brusinia piriformis
Brusinia profunda
Coenophthalmus (1)
Ģints
Coenophthalmus tridentatus
Portunidae (45)
Dzimta
Achelous (19)
Ģints
Achelous angustus
Achelous asper
Achelous binoculus
Achelous brevimanus
Achelous depressifrons
Achelous floridanus
Achelous gibbesii
Achelous granulatus
Achelous guaymasensis
Achelous iridescens
Achelous isolamargaritensis
Achelous ordwayi
Achelous rufiremus
Achelous sebae
Achelous spinicarpus
Achelous spinimanus
Achelous stanfordi
Achelous tuberculatus
Achelous tumidulus
Arenaeus (2)
Ģints
Arenaeus cribrarius
Arenaeus mexicanus
Atoportunus (3)
Ģints
Atoportunus dolichopus
Atoportunus gustavi
Atoportunus pluto
Bathynectes (6)
Ģints
Bathynectes brevispina
Bathynectes longipes
Bathynectes longispina
Bathynectes maravigna
Bathynectes piperitus
Bathynectes superba
Callinectes (18)
Ģints
Callinectes affinis
Callinectes amnicola
Callinectes arcuatus
Callinectes bellicosus
Callinectes bocourti
Callinectes danae
Callinectes diacanthus
Callinectes exasperatus
Callinectes gladiator
Callinectes larvatus
Callinectes maracaiboensis
Callinectes marginatus
Callinectes ornatus
Callinectes pallidus
Callinectes rathbunae
Callinectes sapidus
Callinectes similis
Callinectes toxotes
Caphyra (18)
Ģints
Caphyra acheronae
Caphyra alata
Caphyra alcyoniophila
Caphyra bedoti
Caphyra curtipes
Caphyra fulva
Caphyra hemisphaerica
Caphyra holocarinata
Caphyra laevis
Caphyra loevis
Caphyra minabensis
Caphyra polita
Caphyra rotundifrons
Caphyra rouxii
Caphyra tricostata
Caphyra tridens
Caphyra unidentata
Caphyra yookadai
Carcinus (3)
Ģints
Carcinus aestuarii
Carcinus maenas
Carcinus mediterraneus
Carupa (3)
Ģints
Carupa laeviscula
Carupa ohashii
Carupa tenuipes
Carupella (3)
Ģints
Carupella banlaensis
Carupella epibranchialis
Carupella natalensis
Catoptrus (5)
Ģints
Catoptrus inaequalis
Catoptrus nitidus
Catoptrus quinquedentatus
Catoptrus rathbunae
Catoptrus undulatipes
Cavoportunus (1)
Ģints
Cavoportunus dubius
Charybdis (98)
Ģints
Charybdis (Charybdis) acuta
Charybdis (Charybdis) acutidens
Charybdis (Charybdis) affinis
Charybdis (Charybdis) amboinensis
Charybdis (Charybdis) anisodon
Charybdis (Charybdis) annulata
Charybdis (Charybdis) beauforti
Charybdis (Charybdis) brevispinosa
Charybdis (Charybdis) callianassa
Charybdis (Charybdis) cookei
Charybdis (Charybdis) crosnieri
Charybdis (Charybdis) curtilobus
Charybdis (Charybdis) demani
Charybdis (Charybdis) goaensis
Charybdis (Charybdis) gordonae
Charybdis (Charybdis) granulata
Charybdis (Charybdis) hawaiensis
Charybdis (Charybdis) hellerii
Charybdis (Charybdis) heterodon
Charybdis (Charybdis) holosericus
Charybdis (Charybdis) ihlei
Charybdis (Charybdis) incisa
Charybdis (Charybdis) japonica
Charybdis (Charybdis) jaubertensis
Charybdis (Charybdis) javaensis
Charybdis (Charybdis) lucifera
Charybdis (Charybdis) meteor
Charybdis (Charybdis) miles
Charybdis (Charybdis) natator
Charybdis (Charybdis) orientalis
Charybdis (Charybdis) padadiana
Charybdis (Charybdis) philippinensis
Charybdis (Charybdis) rathbuni
Charybdis (Charybdis) riversandersoni
Charybdis (Charybdis) rosea
Charybdis (Charybdis) rostrata
Charybdis (Charybdis) rufodactylus
Charybdis (Charybdis) sagamiensis
Charybdis (Charybdis) salehensis
Charybdis (Charybdis) seychellensis
Charybdis (Charybdis) spinifera
Charybdis (Charybdis) vannamei
Charybdis (Charybdis) variegata
Charybdis (Charybdis) yaldwyni
Charybdis (Goniohellenus) curtidentata
Charybdis (Goniohellenus) hongkongensis
Charybdis (Goniohellenus) hoplites
Charybdis (Goniohellenus) longicollis
Charybdis (Goniohellenus) omanensis
Charybdis (Goniohellenus) omanensis omanensis
Charybdis (Goniohellenus) omanensis septentrionalis
Charybdis (Goniohellenus) ornata
Charybdis (Goniohellenus) padangensis
Charybdis (Goniohellenus) philippinensis
Charybdis (Goniohellenus) pusilla
Charybdis (Goniohellenus) smithii
Charybdis (Goniohellenus) truncata
Charybdis (Goniohellenus) vadorum
Charybdis (Gonioneptunus) africana
Charybdis (Gonioneptunus) bimaculata
Charybdis (Gonioneptunus) orlik
Charybdis (Goniosupradens) acutifrons
Charybdis (Goniosupradens) erythrodactyla
Charybdis (Goniosupradens) obtusifrons
Charybdis acuta
Charybdis affinis
Charybdis amboinensis
Charybdis anisodon
Charybdis annulata
Charybdis beauforti
Charybdis bimaculata
Charybdis callianassa
Charybdis erythrodactyla
Charybdis feriata
Charybdis granulata
Charybdis hawaiensis
Charybdis hellerii
Charybdis hongkongensis
Charybdis japonica
Charybdis longicollis
Charybdis lucifera
Charybdis miles
Charybdis natator
Charybdis obtusifrons
Charybdis orientalis
Charybdis ornata
Charybdis padadiana
Charybdis paucidentata
Charybdis philippinensis
Charybdis rathbuni
Charybdis riversandersoni
Charybdis rufodactylus
Charybdis sagamiensis
Charybdis sexdentata
Charybdis truncata
Charybdis vadorum
Charybdis vannamei
Charybdis variegata
Coelocarcinus (2)
Ģints
Coelocarcinus foliatus
Coelocarcinus marindicus
Cronius (2)
Ģints
Cronius ruber
Cronius tumidulus
Cycloachelous (8)
Ģints
Cycloachelous elongatus
Cycloachelous granulatus
Cycloachelous granulatus granulatus
Cycloachelous granulatus unispinosus
Cycloachelous octodentatus
Cycloachelous orbicularis
Cycloachelous orbitosinus
Cycloachelous suborbicularis
Echinolatus (4)
Ģints
Echinolatus bullatus
Echinolatus caledonicus
Echinolatus poorei
Echinolatus proximus
Euphylax (2)
Ģints
Euphylax dovii
Euphylax robustus
Gonioinfradens (1)
Ģints
Gonioinfradens paucidentatus
Gonioneptunus (1)
Ģints
Gonioneptunus smithi
Goniosupradens (1)
Ģints
Goniosupradens paucidentata
Hellenus (1)
Ģints
Hellenus hastatoides
Laleonectes (3)
Ģints
Laleonectes nipponensis
Laleonectes stridens
Laleonectes vocans
Libystes (6)
Ģints
Libystes edwardsi
Libystes lepidus
Libystes nitidus
Libystes paucidentatus
Libystes vietnamensis
Libystes villosus
Liocarcinus (13)
Ģints
Liocarcinus bolivari
Liocarcinus corrugatus
Liocarcinus depurator
Liocarcinus holsatus
Liocarcinus maculatus
Liocarcinus marmoreus
Liocarcinus navigator
Liocarcinus navigator navigator
Liocarcinus pusillus
Liocarcinus rondeletii
Liocarcinus subcorrugatus
Liocarcinus vernalis
Liocarcinus zariquieyi
Lissocarcinus (10)
Ģints
Lissocarcinus arkati
Lissocarcinus boholensis
Lissocarcinus echinodisci
Lissocarcinus elegans
Lissocarcinus holothuricola
Lissocarcinus laevis
Lissocarcinus orbicularis
Lissocarcinus ornatus
Lissocarcinus polybiodes
Lissocarcinus polyboides
Lupella (1)
Ģints
Lupella forceps
Lupocyclus (6)
Ģints
Lupocyclus inaequalis
Lupocyclus mauritianus
Lupocyclus philippinensis
Lupocyclus quinquedentatus
Lupocyclus rotundatus
Lupocyclus tugelae
Macropipus (9)
Ģints
Macropipus arcuatus
Macropipus australis
Macropipus dupurator
Macropipus guadulpensis
Macropipus puber
Macropipus pusillus
Macropipus rugosus
Macropipus tuberculatus
Macropipus vernalis
Monomia (1)
Ģints
Monomia gladiator
Necora (1)
Ģints
Necora puber
Nectocarcinus (6)
Ģints
Nectocarcinus antarcticus
Nectocarcinus bennetti
Nectocarcinus integrifrons
Nectocarcinus pubescens
Nectocarcinus spinifrons
Nectocarcinus tuberculosus
Neptunus (6)
Ģints
Neptunus (Amphitrite) argentatus
Neptunus (Hellenus) hastatoides
Neptunus granulatus
Neptunus hastatoides
Neptunus hastatus
Neptunus longispinosus
Ovalipes (11)
Ģints
Ovalipes australiensis
Ovalipes catharus
Ovalipes elongatus
Ovalipes floridanus
Ovalipes georgei
Ovalipes iridescens
Ovalipes molleri
Ovalipes ocellatus
Ovalipes punctatus
Ovalipes stephensoni
Ovalipes trimaculatus
Parathranites (10)
Ģints
Parathranites granosus
Parathranites hexagonum
Parathranites hexagonus
Parathranites intermedius
Parathranites latibrachium
Parathranites orientalis
Parathranites parahexagonus
Parathranites ponens
Parathranites tuberogranosus
Parathranites tuberosus
Podophthalmus (3)
Ģints
Podophthalmus minabensis
Podophthalmus nacreus
Podophthalmus vigil
Polybius (2)
Ģints
Polybius henslowii
Polybius holsatus
Portumnus (2)
Ģints
Portumnus latipes
Portumnus lysianassa
Portunus (122)
Ģints
Portunus (Lupocycloporus) aburatsubo
Portunus (Lupocycloporus) gracilimanus
Portunus (Lupocycloporus) innominatus
Portunus (Lupocycloporus) laevis
Portunus (Lupocycloporus) minutus
Portunus (Lupocycloporus) sinuosodactylus
Portunus (Lupocycloporus) wilsoni
Portunus (Monomia) argentatus
Portunus (Monomia) argentatus argentatus
Portunus (Monomia) argentatus glareosus
Portunus (Monomia) australiensis
Portunus (Monomia) curvipenis
Portunus (Monomia) euglyphus
Portunus (Monomia) gladiator
Portunus (Monomia) lecromi
Portunus (Monomia) petreus
Portunus (Monomia) ponticus
Portunus (Monomia) pseudoargentatus
Portunus (Monomia) rubromarginatus
Portunus (Monomia) samoensis
Portunus (Portunus) acuminatus
Portunus (Portunus) affinis
Portunus (Portunus) anceps
Portunus (Portunus) armatus
Portunus (Portunus) asper
Portunus (Portunus) convexus
Portunus (Portunus) gibbesii
Portunus (Portunus) hastatus
Portunus (Portunus) inaequalis
Portunus (Portunus) madagascariensis
Portunus (Portunus) mauricianus
Portunus (Portunus) minimus
Portunus (Portunus) mokyevskii
Portunus (Portunus) pubescens
Portunus (Portunus) reticulatus
Portunus (Portunus) rufiarcus
Portunus (Portunus) sanguinolentus
Portunus (Portunus) sanguinolentus hawaiiensis
Portunus (Portunus) sanguinolentus sanguinolentus
Portunus (Portunus) sayi
Portunus (Portunus) serratifrons
Portunus (Portunus) trituberculatus
Portunus (Portunus) ventralis
Portunus (Portunus) xantusii
Portunus (Xiphonectes) alcocki
Portunus (Xiphonectes) andersoni
Portunus (Xiphonectes) arabicus
Portunus (Xiphonectes) brockii
Portunus (Xiphonectes) dayawanensis
Portunus (Xiphonectes) gracillimus
Portunus (Xiphonectes) guinotae
Portunus (Xiphonectes) hainanensis
Portunus (Xiphonectes) hastatoides
Portunus (Xiphonectes) iranjae
Portunus (Xiphonectes) latibrachium
Portunus (Xiphonectes) longispinosus
Portunus (Xiphonectes) longispinosus bidens
Portunus (Xiphonectes) longispinosus longimerus
Portunus (Xiphonectes) longispinosus longispinosus
Portunus (Xiphonectes) longispinosus obtusidentatus
Portunus (Xiphonectes) macrophthalmus
Portunus (Xiphonectes) mariei
Portunus (Xiphonectes) paralatibrachium
Portunus (Xiphonectes) pseudohastatoides
Portunus (Xiphonectes) pseudotenuipes
Portunus (Xiphonectes) pulchricristatus
Portunus (Xiphonectes) rugosus
Portunus (Xiphonectes) spiniferus
Portunus (Xiphonectes) spinipes
Portunus (Xiphonectes) stephensoni
Portunus (Xiphonectes) tenuicaudatus
Portunus (Xiphonectes) tenuipes
Portunus (Xiphonectes) tridentatus
Portunus (Xiphonectes) trilobatus
Portunus (Xiphonectes) tuberculosus
Portunus (Xiphonectes) tweediei
Portunus affinis
Portunus alexandri
Portunus anceps
Portunus argentatus
Portunus armatus
Portunus asper
Portunus brockii
Portunus convexus
Portunus depressifrons
Portunus euglyphus
Portunus gibbesii
Portunus gracilimanus
Portunus granulatus
Portunus guinotae
Portunus haanii
Portunus hastatus
Portunus innominatus
Portunus iranjae
Portunus latipes
Portunus lecromi
Portunus longispinosus
Portunus macrophthalmus
Portunus mariei
Portunus orbicularis
Portunus paralatibrachium
Portunus pelagicus
Portunus petreus
Portunus pubescens
Portunus rubromarginatus
Portunus rugosus
Portunus sanguinolentus
Portunus sayi
Portunus sebae
Portunus segnis
Portunus spinicarpus
Portunus spiniferus
Portunus spinimanus
Portunus stephensoni
Portunus tenuicaudatus
Portunus tenuipes
Portunus trituberculatus
Portunus tuberculosus
Portunus validus
Portunus ventralis
Portunus vossi
Portunus xantusii
Raymanninus (1)
Ģints
Raymanninus schmitti
Richerellus (1)
Ģints
Richerellus moosai
Sanquerus (1)
Ģints
Sanquerus validus
Scylla (4)
Ģints
Scylla olivacea
Scylla paramamosain
Scylla serrata
Scylla tranquebarica
Thalamita (105)
Ģints
Thalamita acanthophallus
Thalamita admete
Thalamita alcocki
Thalamita annulipes
Thalamita anomala
Thalamita auauensis
Thalamita auauensis dytica
Thalamita bacboensis
Thalamita bandusia
Thalamita bevisi
Thalamita bilobata
Thalamita bouvieri
Thalamita carinata
Thalamita cerasma
Thalamita chaptali
Thalamita chaptalii
Thalamita coeruleipes
Thalamita cooperi
Thalamita corrugata
Thalamita crenata
Thalamita crosnieri
Thalamita dakini
Thalamita danae
Thalamita delagoae
Thalamita demani
Thalamita difficilis
Thalamita dytica
Thalamita edwardsi
Thalamita exetastica
Thalamita foresti
Thalamita gatavakensis
Thalamita gloriensis
Thalamita gracilipes
Thalamita granosimana
Thalamita gurjanovae
Thalamita hanseni
Thalamita holthuisi
Thalamita huayangensis
Thalamita imparimana
Thalamita indistincta
Thalamita integra
Thalamita intermedia
Thalamita investigatoris
Thalamita iranica
Thalamita kagosimensis
Thalamita koepangensis
Thalamita kotoensis
Thalamita kukenthali
Thalamita longifrons
Thalamita loppenthini
Thalamita macropus
Thalamita macrospinifera
Thalamita malaccensis
Thalamita margaritimana
Thalamita medipacificus
Thalamita minuscula
Thalamita mitsiensis
Thalamita miyakei
Thalamita multispinosa
Thalamita murinae
Thalamita muusi
Thalamita nanshensis
Thalamita occidentalis
Thalamita oculea
Thalamita parvidens
Thalamita pelsarti
Thalamita philippinensis
Thalamita philippinensis occidentalis
Thalamita picta
Thalamita pilumnoides
Thalamita platypenis
Thalamita platypodis
Thalamita poisonii
Thalamita poissoni
Thalamita poissonii
Thalamita procorrugata
Thalamita prymna
Thalamita pseudoculea
Thalamita pseudopelsarti
Thalamita pseudopoissoni
Thalamita pseudospinifera
Thalamita quadridentata
Thalamita quadrilobata
Thalamita rubridens
Thalamita sankarankuttyi
Thalamita savignyi
Thalamita seurati
Thalamita sexlobata
Thalamita sima
Thalamita simillima
Thalamita simillina
Thalamita spiceri
Thalamita spinicarpa
Thalamita spinifera
Thalamita spinimana
Thalamita spinimera
Thalamita squamosa
Thalamita starobogatovi
Thalamita stephensoni
Thalamita taprobanica
Thalamita tenuipes
Thalamita wakensis
Thalamita woodmansoni
Thalamita woodmasoni
Thalamita xishaensis
Thalamitoides (4)
Ģints
Thalamitoides gracillipes
Thalamitoides quadridens
Thalamitoides spinigera
Thalamitoides tridens
Xaiva (3)
Ģints
Xaiva biguttata
Xaiva mcleayi
Xaiva pulchella
Potamidae (98)
Dzimta
Acanthopotamon (3)
Ģints
Acanthopotamon fungosum
Acanthopotamon martensi
Acanthopotamon panningi
Acartiapotamon (1)
Ģints
Acartiapotamon inflatum
Alcomon (2)
Ģints
Alcomon lophocarpus
Alcomon superciliosum
Allopotamon (1)
Ģints
Allopotamon tambelanense
Amamiku (2)
Ģints
Amamiku amamensis
Amamiku occulta
Aparapotamon (11)
Ģints
Aparapotamon arcuatum
Aparapotamon emineoforaminum
Aparapotamon gracillimum
Aparapotamon grahami
Aparapotamon huiliense
Aparapotamon inflomanum
Aparapotamon molarum
Aparapotamon muliense
Aparapotamon protinum
Aparapotamon similium
Aparapotamon tholosum
Apotamonautes (5)
Ģints
Apotamonautes hainanensis
Apotamonautes hainanensis banshuiensis
Apotamonautes hainanensis bawanglingensis
Apotamonautes hainanensis hainanensis
Apotamonautes hainanensis nanlinensis
Artopotamon (1)
Ģints
Artopotamon compressum
Aspermon (1)
Ģints
Aspermon feae
Badistemon (1)
Ģints
Badistemon turgidulum
Balssipotamon (2)
Ģints
Balssipotamon fruehstorferi
Balssipotamon ungulatum
Beccumon (4)
Ģints
Beccumon alcockianum
Beccumon jarujini
Beccumon maesariang
Beccumon namlang
Bottapotamon (6)
Ģints
Bottapotamon engelhardti
Bottapotamon fukiense
Bottapotamon lingchuanense
Bottapotamon nanan
Bottapotamon yonganense
Bottapotamon youxiense
Candidiopotamon (4)
Ģints
Candidiopotamon kumejimense
Candidiopotamon okinawense
Candidiopotamon rathbunae
Candidiopotamon tokashikense
Carpomon (1)
Ģints
Carpomon pomulum
Cerberusa (2)
Ģints
Cerberusa caeca
Cerberusa tipula
Chinapotamon (6)
Ģints
Chinapotamon anglongense
Chinapotamon depressum
Chinapotamon glabrum
Chinapotamon longlinense
Chinapotamon pusillum
Chinapotamon xingrenense
Cryptopotamon (1)
Ģints
Cryptopotamon anacoluthon
Daipotamon (1)
Ģints
Daipotamon minos
Dalatomon (2)
Ģints
Dalatomon laevior
Dalatomon loxophrys
Demanietta (10)
Ģints
Demanietta huahin
Demanietta khirikhan
Demanietta lansak
Demanietta manii
Demanietta merguensis
Demanietta nakhonsi
Demanietta renongensis
Demanietta suanphung
Demanietta thagatensis
Demanietta tritrungensis
Doimon (3)
Ģints
Doimon doichiangdao
Doimon doisutep
Doimon maehongsonense
Donopotamon (1)
Ģints
Donopotamon haii
Dromothelphusa (1)
Ģints
Dromothelphusa longipes
Eosamon (11)
Ģints
Eosamon boonyaratae
Eosamon brousmichei
Eosamon hafniense
Eosamon lushuiense
Eosamon nominathuis
Eosamon paludosum
Eosamon phuphanense
Eosamon smithianum
Eosamon tengchongense
Eosamon tumidum
Eosamon yotdomense
Erebusa (1)
Ģints
Erebusa calobates
Esanpotamon (1)
Ģints
Esanpotamon namsom
Flabellamon (1)
Ģints
Flabellamon kuehnelti
Geothelphusa (55)
Ģints
Geothelphusa albogilva
Geothelphusa amagui
Geothelphusa ancylophallus
Geothelphusa aramotoi
Geothelphusa bicolor
Geothelphusa caesia
Geothelphusa candidiensis
Geothelphusa chiui
Geothelphusa cinerea
Geothelphusa dehaani
Geothelphusa dolichopodes
Geothelphusa eucrinodonta
Geothelphusa eurysoma
Geothelphusa exigua
Geothelphusa ferruginea
Geothelphusa fulva
Geothelphusa gracilipes
Geothelphusa grandiovata
Geothelphusa haituan
Geothelphusa hirsuta
Geothelphusa holthuisi
Geothelphusa iheya
Geothelphusa ilan
Geothelphusa kumejima
Geothelphusa lanyu
Geothelphusa leeae
Geothelphusa leichardti
Geothelphusa levicervix
Geothelphusa lili
Geothelphusa lutao
Geothelphusa makatao
Geothelphusa marginata
Geothelphusa marmorata
Geothelphusa minei
Geothelphusa miyakoensis
Geothelphusa miyazakii
Geothelphusa monticola
Geothelphusa nanao
Geothelphusa nanhsi
Geothelphusa obtusipes
Geothelphusa olea
Geothelphusa pingtung
Geothelphusa sakamotoanus
Geothelphusa shernshan
Geothelphusa shokitai
Geothelphusa siasiat
Geothelphusa takuan
Geothelphusa tali
Geothelphusa taroko
Geothelphusa tawu
Geothelphusa tenuimanus
Geothelphusa tsayae
Geothelphusa wangi
Geothelphusa wutai
Geothelphusa yangmingshan
Hainanpotamon (9)
Ģints
Hainanpotamon auriculatum
Hainanpotamon daiae
Hainanpotamon directum
Hainanpotamon fuchengense
Hainanpotamon glabrum
Hainanpotamon helense
Hainanpotamon orientale
Hainanpotamon rubrum
Hainanpotamon vietnamicum
Heterochelamon (3)
Ģints
Heterochelamon guangxiense
Heterochelamon purpureomanuale
Heterochelamon yangshuoense
Himalayapotamon (10)
Ģints
Himalayapotamon ambivium
Himalayapotamon atkinsonianum
Himalayapotamon babaulti
Himalayapotamon bifarium
Himalayapotamon emphyseteum
Himalayapotamon kausalis
Himalayapotamon koolooense
Himalayapotamon marinelli
Himalayapotamon monticola
Himalayapotamon sunkoshiense
Huananpotamon (15)
Ģints
Huananpotamon angulatum
Huananpotamon changzhium
Huananpotamon chongrenense
Huananpotamon guixiense
Huananpotamon lichuanense
Huananpotamon lini
Huananpotamon medium
Huananpotamon nanchengense
Huananpotamon obtusum
Huananpotamon planopodum
Huananpotamon ramipodum
Huananpotamon ruijinense
Huananpotamon sheni
Huananpotamon tangi
Huananpotamon yiyangense
Ibanum (3)
Ģints
Ibanum aethes
Ibanum bicristatum
Ibanum pilimanus
Indochinamon (30)
Ģints
Indochinamon andersonianum
Indochinamon asperatum
Indochinamon beieri
Indochinamon bhumibol
Indochinamon boshanense
Indochinamon changpoense
Indochinamon chinghungense
Indochinamon cua
Indochinamon daweishanense
Indochinamon edwardsi
Indochinamon flexum
Indochinamon gengmaense
Indochinamon guttum
Indochinamon hirtum
Indochinamon hispidum
Indochinamon jianchuanense
Indochinamon jinpingense
Indochinamon kimboiense
Indochinamon lipkei
Indochinamon manipurense
Indochinamon menglaense
Indochinamon mieni
Indochinamon orleansi
Indochinamon ou
Indochinamon prolatum
Indochinamon tannanti
Indochinamon tritum
Indochinamon villosum
Indochinamon xinpingense
Indochinamon yunlongense
Inlethelphusa (1)
Ģints
Inlethelphusa acanthica
Insulamon (1)
Ģints
Insulamon unicorn
Iomon (2)
Ģints
Iomon luangprabangense
Iomon nan
Isolapotamon (18)
Ģints
Isolapotamon anomalum
Isolapotamon bauense
Isolapotamon beeliae
Isolapotamon borneense
Isolapotamon collinsi
Isolapotamon consobrinum
Isolapotamon danielae
Isolapotamon doriae
Isolapotamon griswoldi
Isolapotamon grusophallus
Isolapotamon ingeri
Isolapotamon kinabaluense
Isolapotamon mahakkamense
Isolapotamon mindanaoense
Isolapotamon naiadis
Isolapotamon nimboni
Isolapotamon sinuatifrons
Isolapotamon spatha
Johora (15)
Ģints
Johora aipooae
Johora counsilmani
Johora gapensis
Johora grallator
Johora gua
Johora hoiseni
Johora intermedia
Johora johorensis
Johora murphyi
Johora punicea
Johora singaporensis
Johora tahanensis
Johora thaiana
Johora thoi
Johora tiomanensis
Kanpotamon (2)
Ģints
Kanpotamon duangkhaei
Kanpotamon simulum
Kempamon (1)
Ģints
Kempamon laevior
Kukrimon (1)
Ģints
Kukrimon cucphuongensis
Lacunipotamon (1)
Ģints
Lacunipotamon albusorbitum
Laevimon (2)
Ģints
Laevimon kottelati
Laevimon tankiense
Larnaudia (3)
Ģints
Larnaudia beusekomae
Larnaudia chaiyaphumi
Larnaudia larnaudii
Latopotamon (3)
Ģints
Latopotamon obtortum
Latopotamon qujingense
Latopotamon xuanweiense
Lobothelphusa (5)
Ģints
Lobothelphusa barbouri
Lobothelphusa calva
Lobothelphusa crenulifera
Lobothelphusa floccosa
Lobothelphusa woodmasoni
Lophopotamon (1)
Ģints
Lophopotamon yenyuanense
Malayopotamon (11)
Ģints
Malayopotamon batak
Malayopotamon brevimarginatum
Malayopotamon gestroi
Malayopotamon granulatum
Malayopotamon granulosum
Malayopotamon javanense
Malayopotamon lipkei
Malayopotamon similis
Malayopotamon sumatrense
Malayopotamon tobaense
Malayopotamon turgeo
Mediapotamon (2)
Ģints
Mediapotamon angustipedum
Mediapotamon leishanense
Megacephalomon (1)
Ģints
Megacephalomon kittikooni
Mindoron (2)
Ģints
Mindoron balssi
Mindoron pala
Minpotamon (1)
Ģints
Minpotamon nasicum
Nanhaipotamon (15)
Ģints
Nanhaipotamon aculatum
Nanhaipotamon dongyinense
Nanhaipotamon formosanum
Nanhaipotamon globosum
Nanhaipotamon guangdongense
Nanhaipotamon hepingense
Nanhaipotamon hongkongense
Nanhaipotamon huaanense
Nanhaipotamon nanriense
Nanhaipotamon pinghense
Nanhaipotamon pingyuanense
Nanhaipotamon wenzhouense
Nanhaipotamon wupingense
Nanhaipotamon xiapuense
Nanhaipotamon yongchuense
Neilupotamon (4)
Ģints
Neilupotamon papilionaceum
Neilupotamon physalisum
Neilupotamon sinense
Neilupotamon xinganense
Nemoron (1)
Ģints
Nemoron nomas
Neolarnaudia (2)
Ģints
Neolarnaudia botti
Neolarnaudia phymatodes
Neotiwaripotamon (2)
Ģints
Neotiwaripotamon jianfengense
Neotiwaripotamon whiteheadi
Ovitamon (4)
Ģints
Ovitamon arcanum
Ovitamon artifrons
Ovitamon cumingii
Ovitamon tomaculum
Parapotamon (2)
Ģints
Parapotamon hsingyiense
Parapotamon spinescens
Parapotamonoides (1)
Ģints
Parapotamonoides endymion
Pararanguna (1)
Ģints
Pararanguna semilunata
Paratelphusula (4)
Ģints
Paratelphusula burmensis
Paratelphusula dayana
Paratelphusula gibbosa
Paratelphusula peguensis
Parvuspotamon (1)
Ģints
Parvuspotamon yuxiense
Phaibulamon (1)
Ģints
Phaibulamon stilipes
Pilosamon (3)
Ģints
Pilosamon guinotae
Pilosamon laosense
Pilosamon palustre
Planumon (1)
Ģints
Planumon cochinchinense
Potamiscus (14)
Ģints
Potamiscus annandali
Potamiscus cangyuanensis
Potamiscus decourcyi
Potamiscus elaphrius
Potamiscus loshingensis
Potamiscus montosus
Potamiscus motuoensis
Potamiscus pealianus
Potamiscus rangoonensis
Potamiscus rongjingensis
Potamiscus tumidulus
Potamiscus yiwuensis
Potamiscus yongshengensis
Potamiscus yunnanensis
Potamon (41)
Ģints
Potamon (Centropotamon) hueceste
Potamon (Centropotamon) hueceste hueceste
Potamon (Centropotamon) magnum
Potamon (Geotelphusa) loveni
Potamon (Geothelphusa) neumanni
Potamon (Himalayapotamon) atkinsonianum
Potamon (Parathelphusa) tridentatum
Potamon (Perithelphusa) borneense
Potamon (Pontipotamon) ibericum
Potamon (Pontipotamon) ibericum tauricum
Potamon (Potamon) atkinsonianum
Potamon (Potamon) pealianum
Potamon (Potamon) potamios
Potamon (Potamon) potamios hippocratis
Potamon (Potamon) potamios potamios
Potamon (Potamon) potamios rhodium
Potamon (Potamon) potamios setiger
Potamon (Potamonautes) celebensis
Potamon (Potamonautes) johnstoni
Potamon (Ranguna) tenasserimensis
Potamon (Telphusa) fluviatilis
Potamon (Telphusa) fluviatilis fluviatilis
Potamon algeriense
Potamon atkinsonianum
Potamon bileki
Potamon bilobatum
Potamon fluviatile
Potamon gedrosianum
Potamon hispidum
Potamon hueceste
Potamon ibericum
Potamon magnum
Potamon mesopotamicum
Potamon monticola
Potamon persicum
Potamon potamios
Potamon rhodium
Potamon ruttneri
Potamon setigerum
Potamon strouhali
Potamon transkaspicum
Pudaengon (8)
Ģints
Pudaengon arnamicai
Pudaengon hinpoon
Pudaengon inornatum
Pudaengon khammouan
Pudaengon mukdahan
Pudaengon sakonnakorn
Pudaengon thatphanom
Pudaengon wanonniwat
Pupamon (7)
Ģints
Pupamon lao
Pupamon namuan
Pupamon nayung
Pupamon pealianoides
Pupamon phrae
Pupamon prabang
Pupamon sangwan
Qianpotamon (1)
Ģints
Qianpotamon wulingense
Quadramon (3)
Ģints
Quadramon aborense
Quadramon mooleyitense
Quadramon obliteratum
Rathbunamon (1)
Ģints
Rathbunamon lacunifer
Ryukyum (1)
Ģints
Ryukyum yaeyamense
Setosamon (2)
Ģints
Setosamon somchaii
Setosamon ubon
Shanphusa (2)
Ģints
Shanphusa browneana
Shanphusa curtobates
Sinolapotamon (3)
Ģints
Sinolapotamon auriculatum
Sinolapotamon palmatum
Sinolapotamon patellifer
Sinopotamon (87)
Ģints
Sinopotamon acutum
Sinopotamon anhuiense
Sinopotamon anyuanense
Sinopotamon baiyanense
Sinopotamon bilobatum
Sinopotamon chalingense
Sinopotamon changanense
Sinopotamon chekiangense
Sinopotamon chengkuense
Sinopotamon chishuiense
Sinopotamon cladopodum
Sinopotamon cochlearidigitum
Sinopotamon convexum
Sinopotamon davidi
Sinopotamon decrescentum
Sinopotamon denticulatum
Sinopotamon depressum
Sinopotamon depressum depressum
Sinopotamon depressum shangchengense
Sinopotamon depressum tongshanense
Sinopotamon ebianense
Sinopotamon emeiense
Sinopotamon exiguum
Sinopotamon fujianense
Sinopotamon fuxingense
Sinopotamon gaocuense
Sinopotamon hanyangense
Sinopotamon honanense
Sinopotamon huitongense
Sinopotamon introdigitum
Sinopotamon jiangkuoense
Sinopotamon jianglenense
Sinopotamon jiangsianense
Sinopotamon jiujiangense
Sinopotamon jixiense
Sinopotamon kenliense
Sinopotamon koatenense
Sinopotamon kwanhsienense
Sinopotamon lansi
Sinopotamon lingxiangense
Sinopotamon linhuaense
Sinopotamon liuyangense
Sinopotamon longlinense
Sinopotamon loudiense
Sinopotamon mayangense
Sinopotamon mindongense
Sinopotamon nanlingense
Sinopotamon nanum
Sinopotamon ningangense
Sinopotamon obliquum
Sinopotamon parvum
Sinopotamon pingshanense
Sinopotamon planum
Sinopotamon quadratapodum
Sinopotamon rongshuiense
Sinopotamon shaoyangense
Sinopotamon shensiense
Sinopotamon siguqiaoense
Sinopotamon styxum
Sinopotamon taoyuanense
Sinopotamon teritisum
Sinopotamon tinghsiangense
Sinopotamon turgidum
Sinopotamon unaequum
Sinopotamon wanzaiense
Sinopotamon weiyuanense
Sinopotamon wushanense
Sinopotamon wuyiensis
Sinopotamon xiangtangense
Sinopotamon xiangxiense
Sinopotamon xingningense
Sinopotamon xingshanense
Sinopotamon xiuningense
Sinopotamon xuishuiense
Sinopotamon yaanense
Sinopotamon yangtsekiense
Sinopotamon yangtsekiense shanxianense
Sinopotamon yangtsekiense tongbaiense
Sinopotamon yangtsekiense yangtsekiense
Sinopotamon yichangense
Sinopotamon yixianense
Sinopotamon yonganense
Sinopotamon yueyangense
Sinopotamon yushanense
Sinopotamon zhangzhouense
Sinopotamon zixiense
Sinopotamon zunyiense
Socotra (1)
Ģints
Socotra pseudocardisoma
Socotrapotamon (2)
Ģints
Socotrapotamon nojidense
Socotrapotamon socotrense
Stelomon (5)
Ģints
Stelomon erawanense
Stelomon kanchanaburiense
Stelomon pruinosum
Stelomon tharnlod
Stelomon turgidulimanum
Stoliczia (15)
Ģints
Stoliczia bella
Stoliczia changmanae
Stoliczia chaseni
Stoliczia cognata
Stoliczia ekavibhathai
Stoliczia goal
Stoliczia karenae
Stoliczia kedahensis
Stoliczia leoi
Stoliczia pahangensis
Stoliczia panhai
Stoliczia perlensis
Stoliczia rafflesi
Stoliczia stoliczkana
Stoliczia tweediei
Takpotamon (2)
Ģints
Takpotamon galyaniae
Takpotamon maesotense
Tenuilapotamon (9)
Ģints
Tenuilapotamon inflexum
Tenuilapotamon joshuiense
Tenuilapotamon latilum
Tenuilapotamon latilum anshunense
Tenuilapotamon latilum bijiense
Tenuilapotamon latilum huishuiense
Tenuilapotamon latilum kaiyangense
Tenuilapotamon latilum latilum
Tenuilapotamon latilum shuichengense
Tenuipotamon (7)
Ģints
Tenuipotamon baishuiense
Tenuipotamon huaningense
Tenuipotamon panxiense
Tenuipotamon purpura
Tenuipotamon tonghaiense
Tenuipotamon xinpingense
Tenuipotamon yuxiense
Teretamon (1)
Ģints
Teretamon adiatretum
Terrapotamon (3)
Ģints
Terrapotamon abbotti
Terrapotamon palian
Terrapotamon phaibuli
Thaiphusa (3)
Ģints
Thaiphusa chantaburiensis
Thaiphusa sirikit
Thaiphusa tenasserimensis
Thaipotamon (7)
Ģints
Thaipotamon chulabhorn
Thaipotamon dansai
Thaipotamon holthuisi
Thaipotamon lomkao
Thaipotamon siamense
Thaipotamon smitinandi
Thaipotamon varoonphornae
Tiwaripotamon (6)
Ģints
Tiwaripotamon annamense
Tiwaripotamon araneum
Tiwaripotamon austenianum
Tiwaripotamon edostilus
Tiwaripotamon pingguoense
Tiwaripotamon xiurenense
Tomaculamon (2)
Ģints
Tomaculamon pygmaeus
Tomaculamon stenixys
Trichopotamon (3)
Ģints
Trichopotamon daliense
Trichopotamon sikkimense
Trichopotamon xiangyunense
Vadosapotamon (1)
Ģints
Vadosapotamon sheni
Vietopotamon (2)
Ģints
Vietopotamon aluoiense
Vietopotamon phuluangense
Villopotamon (3)
Ģints
Villopotamon klossianum
Villopotamon sphaeridium
Villopotamon thaii
Yarepotamon (4)
Ģints
Yarepotamon aflagellum
Yarepotamon breviflagellum
Yarepotamon gracillipa
Yarepotamon guangdongense
Potamonautidae (18)
Dzimta
Afrithelphusa (4)
Ģints
Afrithelphusa afzelli
Afrithelphusa gerhildae
Afrithelphusa leonensis
Afrithelphusa monodosa
Boreathelphusa (1)
Ģints
Boreathelphusa uglowi
Deckenia (2)
Ģints
Deckenia imitatrix
Deckenia mitis
Erimetopus (2)
Ģints
Erimetopus brazzae
Erimetopus vandenbrandeni
Foza (3)
Ģints
Foza ambohitra
Foza goudoti
Foza raimundi
Globonautes (1)
Ģints
Globonautes macropus
Hydrothelphusa (4)
Ģints
Hydrothelphusa agilis
Hydrothelphusa bombetokensis
Hydrothelphusa madagascariensis
Hydrothelphusa vencesi
Liberonautes (8)
Ģints
Liberonautes chaperi
Liberonautes grandbassa
Liberonautes latidactylus
Liberonautes lugbe
Liberonautes nanoides
Liberonautes nimba
Liberonautes paludicolis
Liberonautes rubigimanus
Louisea (2)
Ģints
Louisea balssi
Louisea edeaensis
Madagapotamon (1)
Ģints
Madagapotamon humberti
Malagasya (2)
Ģints
Malagasya antongilensis
Malagasya goodmani
Marojejy (1)
Ģints
Marojejy longimerus
Platythelphusa (9)
Ģints
Platythelphusa armata
Platythelphusa conculcata
Platythelphusa denticulata
Platythelphusa echinata
Platythelphusa immaculata
Platythelphusa maculata
Platythelphusa polita
Platythelphusa praelongata
Platythelphusa tuberculata
Potamonautes (82)
Ģints
Potamonautes acristatus
Potamonautes adeleae
Potamonautes adentatus
Potamonautes alluaudi
Potamonautes aloysiisabaudiae
Potamonautes amalerensis
Potamonautes anchietae
Potamonautes antheus
Potamonautes ballayi
Potamonautes bayonianus
Potamonautes berardi
Potamonautes biballensis
Potamonautes bipartitus
Potamonautes brincki
Potamonautes calcaratus
Potamonautes clarus
Potamonautes congoensis
Potamonautes dentatus
Potamonautes depressus
Potamonautes didieri
Potamonautes dubius
Potamonautes dybowskii
Potamonautes ecorssei
Potamonautes elgonensis
Potamonautes emini
Potamonautes gerdalensis
Potamonautes gonocristatus
Potamonautes granularis
Potamonautes holthuisi
Potamonautes idjwiensis
Potamonautes ignestii
Potamonautes infravallatus
Potamonautes jeanneli
Potamonautes johnstoni
Potamonautes kensleyi
Potamonautes langi
Potamonautes lirrangensis
Potamonautes lividus
Potamonautes loashiensis
Potamonautes loveni
Potamonautes loveridgei
Potamonautes lueboensis
Potamonautes machadoi
Potamonautes macrobrachii
Potamonautes margaritarius
Potamonautes minor
Potamonautes montivagus
Potamonautes mutandensis
Potamonautes neumanni
Potamonautes niloticus
Potamonautes obesus
Potamonautes odhneri
Potamonautes paecilei
Potamonautes parvicorpus
Potamonautes parvispina
Potamonautes perlatus
Potamonautes perparvus
Potamonautes pilosus
Potamonautes platycentron
Potamonautes platynotus
Potamonautes principe
Potamonautes punctatus
Potamonautes raybouldi
Potamonautes regnieri
Potamonautes reidi
Potamonautes rodolphianus
Potamonautes rothschildi
Potamonautes rukwanzi
Potamonautes schubotzi
Potamonautes semilunaris
Potamonautes senegalensis
Potamonautes sidneyi
Potamonautes stanleyensis
Potamonautes subukia
Potamonautes suprasulcatus
Potamonautes triangulus
Potamonautes unispinus
Potamonautes unisulcatus
Potamonautes walderi
Potamonautes warreni
Potamonautes williamsi
Potamonautes xiphoidus
Potamonemus (3)
Ģints
Potamonemus asylos
Potamonemus mambilorum
Potamonemus sachsi
Seychellum (1)
Ģints
Seychellum alluaudi
Skelosophusa (3)
Ģints
Skelosophusa eumeces
Skelosophusa gollhardi
Skelosophusa prolixa
Sudanonautes (12)
Ģints
Sudanonautes africanus
Sudanonautes aubryi
Sudanonautes chaperi
Sudanonautes chavanesii
Sudanonautes faradjensis
Sudanonautes floweri
Sudanonautes granulatus
Sudanonautes kagoroensis
Sudanonautes monodi
Sudanonautes nigeria
Sudanonautes orthostylis
Sudanonautes sangha
Poupiniidae (1)
Dzimta
Poupinia (1)
Ģints
Poupinia hirsuta
Progeryonidae (3)
Dzimta
Paragalene (2)
Ģints
Paragalene danieleae
Paragalene longicrura
Progeryon (5)
Ģints
Progeryon guinotae
Progeryon mararae
Progeryon mus
Progeryon paucidens
Progeryon vaubani
Rhadinoplax (1)
Ģints
Rhadinoplax microphthalmus
Pseudorhombilidae (8)
Dzimta
Bathyrhombila (1)
Ģints
Bathyrhombila furcata
Chacellus (2)
Ģints
Chacellus filiformis
Chacellus pacificus
Euphrosynoplax (2)
Ģints
Euphrosynoplax campechiensis
Euphrosynoplax clausa
Nanoplax (1)
Ģints
Nanoplax xanthiformis
Oediplax (1)
Ģints
Oediplax granulata
Perunorhombila (1)
Ģints
Perunorhombila nitida
Pseudorhombila (6)
Ģints
Pseudorhombila guinotae
Pseudorhombila octodentata
Pseudorhombila ometlanti
Pseudorhombila quadridentata
Pseudorhombila sulcatifrons
Pseudorhombila xanthiformis
Trapezioplax (1)
Ģints
Trapezioplax tridentata
Pseudothelphusidae (41)
Dzimta
Achlidon (1)
Ģints
Achlidon agrestis
Allacanthos (2)
Ģints
Allacanthos pittieri
Allacanthos yawi
Brasiliothelphusa (1)
Ģints
Brasiliothelphusa tapajoensis
Camptophallus (1)
Ģints
Camptophallus botti
Chaceus (9)
Ģints
Chaceus caecus
Chaceus cesarensis
Chaceus curumanensis
Chaceus davidi
Chaceus ibiricensis
Chaceus motiloni
Chaceus nasutus
Chaceus pearsei
Chaceus turikensis
Disparithelphusa (1)
Ģints
Disparithelphusa pecki
Ehecatusa (2)
Ģints
Ehecatusa chiapensis
Ehecatusa mixtepensis
Eidocamptophallus (1)
Ģints
Eidocamptophallus chacei
Elsalvadoria (2)
Ģints
Elsalvadoria tomhaasi
Elsalvadoria zurstrasseni
Epilobocera (12)
Ģints
Epilobocera armata
Epilobocera capolongoi
Epilobocera cubensis
Epilobocera cubensis cubensis
Epilobocera diazbeltrani
Epilobocera gilmanii
Epilobocera haytensis
Epilobocera najasensis
Epilobocera placensis
Epilobocera sinuatifrons
Epilobocera synoecia
Epilobocera wetherbeei
Eudaniela (2)
Ģints
Eudaniela casanarensis
Eudaniela pestai
Fredius (14)
Ģints
Fredius adpressus
Fredius adpressus adpressus
Fredius adpressus piaroensis
Fredius beccarii
Fredius chaffanjoni
Fredius convexa
Fredius denticulatus
Fredius estevisi
Fredius fittkaui
Fredius granulatus
Fredius platyacanthus
Fredius reflexifrons
Fredius stenolobus
Fredius ykaa
Guinotia (1)
Ģints
Guinotia dentata
Hypolobocera (57)
Ģints
Hypolobocera (Hypolobocera) aequatorialis
Hypolobocera (Hypolobocera) aequatorialis delsolari
Hypolobocera (Hypolobocera) henrici
Hypolobocera (Hypolobocera) henrici delsolari
Hypolobocera (Hypolobocera) henrici henrici
Hypolobocera (Lindacatalina) latipenis
Hypolobocera (Lindacatalina) plana
Hypolobocera aequatorialis
Hypolobocera alata
Hypolobocera andagoensis
Hypolobocera barbacensis
Hypolobocera beieri
Hypolobocera bouvieri
Hypolobocera bouvieri angulata
Hypolobocera bouvieri bouvieri
Hypolobocera bouvieri monticola
Hypolobocera bouvieri stenolobata
Hypolobocera buenaventurensis
Hypolobocera cajambrensis
Hypolobocera canaensis
Hypolobocera caputii
Hypolobocera chilensis
Hypolobocera chocoensis
Hypolobocera conradi
Hypolobocera dantae
Hypolobocera delsolari
Hypolobocera dentata
Hypolobocera emberara
Hypolobocera esmeraldensis
Hypolobocera exuca
Hypolobocera gibberimana
Hypolobocera gorgonensis
Hypolobocera gracilignatha
Hypolobocera guayaquilensis
Hypolobocera kamsara
Hypolobocera konstanzae
Hypolobocera lamercedes
Hypolobocera lamercedes lamercedes
Hypolobocera lamercedes maytai
Hypolobocera lloroensis
Hypolobocera malaguena
Hypolobocera martelathani
Hypolobocera meineli
Hypolobocera mindonensis
Hypolobocera muisnensis
Hypolobocera murindensis
Hypolobocera mutisi
Hypolobocera noanamensis
Hypolobocera olgaluciae
Hypolobocera orcesi
Hypolobocera peruviana
Hypolobocera rathbunae
Hypolobocera rotundilobata
Hypolobocera smalleyi
Hypolobocera steindachneri
Hypolobocera ucayalensis
Hypolobocera velezi
Kingsleya (8)
Ģints
Kingsleya besti
Kingsleya fossor
Kingsleya gustavoi
Kingsleya hewashimi
Kingsleya junki
Kingsleya latifrons
Kingsleya siolii
Kingsleya ytupora
Kunziana (1)
Ģints
Kunziana irengis
Lindacatalina (7)
Ģints
Lindacatalina brevipenis
Lindacatalina hauserae
Lindacatalina latipenis
Lindacatalina orientalis
Lindacatalina puyensis
Lindacatalina sinuensis
Lindacatalina sumacensis
Lobithelphusa (1)
Ģints
Lobithelphusa mexicana
Martiana (1)
Ģints
Martiana clausa
Microthelphusa (14)
Ģints
Microthelphusa barinensis
Microthelphusa bolivari
Microthelphusa forcarti
Microthelphusa ginesi
Microthelphusa lipkei
Microthelphusa meansi
Microthelphusa odaelkae
Microthelphusa racenisi
Microthelphusa rodriguezi
Microthelphusa somanni
Microthelphusa sucreensis
Microthelphusa turumikiri
Microthelphusa viloriai
Microthelphusa wymanni
Moritschus (5)
Ģints
Moritschus altaquerensis
Moritschus caucasensis
Moritschus ecuadorensis
Moritschus henrici
Moritschus narinnensis
Neoepilobocera (1)
Ģints
Neoepilobocera gertraudae
Neopseudothelphusa (2)
Ģints
Neopseudothelphusa fossor
Neopseudothelphusa simoni
Neostrengeria (24)
Ģints
Neostrengeria alexae
Neostrengeria appressa
Neostrengeria aspera
Neostrengeria bataensis
Neostrengeria binderi
Neostrengeria botti
Neostrengeria boyacensis
Neostrengeria celioi
Neostrengeria charalensis
Neostrengeria gilberti
Neostrengeria guenteri
Neostrengeria lasallei
Neostrengeria lemaitrei
Neostrengeria libradensis
Neostrengeria lindigiana
Neostrengeria lobulata
Neostrengeria macarenae
Neostrengeria macropa
Neostrengeria monterrodendoensis
Neostrengeria niceforoi
Neostrengeria perijaensis
Neostrengeria sketi
Neostrengeria tencalanensis
Neostrengeria tonensis
Odontothelphusa (7)
Ģints
Odontothelphusa apicpac
Odontothelphusa lacandona
Odontothelphusa lacanjaensis
Odontothelphusa maxillipes
Odontothelphusa monodontis
Odontothelphusa palenquensis
Odontothelphusa toninae
Oedothelphusa (1)
Ģints
Oedothelphusa orientalis
Orthothelphusa (3)
Ģints
Orthothelphusa holthuisi
Orthothelphusa roberti
Orthothelphusa venezuelensis
Phallangothelphusa (3)
Ģints
Phallangothelphusa dispar
Phallangothelphusa juansei
Phallangothelphusa magdalenensis
Phrygiopilus (7)
Ģints
Phrygiopilus acanthophallus
Phrygiopilus chuacusensis
Phrygiopilus ibarrai
Phrygiopilus longipes
Phrygiopilus montebelloensis
Phrygiopilus strengerae
Phrygiopilus yoshibensis
Potamocarcinus (25)
Ģints
Potamocarcinus (Hypolobocera) macropus
Potamocarcinus (Kingsleya) latifrons
Potamocarcinus (Megathelphusa) magnus
Potamocarcinus (Megathelphusa) nicaraguensis
Potamocarcinus (Megathelphusa) richmondi
Potamocarcinus (Raddaus) parazilchi
Potamocarcinus armatus
Potamocarcinus aspoeckorum
Potamocarcinus chajulensis
Potamocarcinus colombiensis
Potamocarcinus falcatus
Potamocarcinus hartmanni
Potamocarcinus leptomelus
Potamocarcinus lobulatus
Potamocarcinus magnus
Potamocarcinus nicaraguensis
Potamocarcinus pinzoni
Potamocarcinus poglayeneuwalli
Potamocarcinus richmondi
Potamocarcinus roatensis
Potamocarcinus vulcanensis
Potamocarcinus zilchi
Potamocarcinus zilchi garmani
Potamocarcinus zilchi ivis
Potamocarcinus zilchi zilchi
Prionothelphusa (1)
Ģints
Prionothelphusa eliasi
Pseudothelphusa (26)
Ģints
Pseudothelphusa (Pseudothelphusa) lamellifrons
Pseudothelphusa americana
Pseudothelphusa ayutlaensis
Pseudothelphusa belliana
Pseudothelphusa conradi
Pseudothelphusa dilatata
Pseudothelphusa dilatata dilatata
Pseudothelphusa dilatata morelosis
Pseudothelphusa dilatata sulcifrons
Pseudothelphusa doenitzi
Pseudothelphusa galloi
Pseudothelphusa granatensis
Pseudothelphusa hoffmannae
Pseudothelphusa jouyi
Pseudothelphusa leiophrys
Pseudothelphusa lophophallus
Pseudothelphusa mexicana
Pseudothelphusa montana
Pseudothelphusa nayaritae
Pseudothelphusa parabelliana
Pseudothelphusa peyotensis
Pseudothelphusa punctarenas
Pseudothelphusa rechingeri
Pseudothelphusa seiferti
Pseudothelphusa sonorae
Pseudothelphusa terrestris
Ptychophallus (17)
Ģints
Ptychophallus barbillaensis
Ptychophallus coastaricensis
Ptychophallus cocleensis
Ptychophallus colombianus
Ptychophallus exilipes
Ptychophallus goldmanni
Ptychophallus kuna
Ptychophallus lavallensis
Ptychophallus micracanthus
Ptychophallus montanus
Ptychophallus osaensis
Ptychophallus paraxantusi
Ptychophallus tristani
Ptychophallus tumimanus
Ptychophallus tumimanus ingae
Ptychophallus uncinatus
Ptychophallus xantusi
Raddaus (4)
Ģints
Raddaus bocourti
Raddaus mertensi
Raddaus orestrius
Raddaus tuberculatus
Rodriguezus (4)
Ģints
Rodriguezus garmani
Rodriguezus iturbei
Rodriguezus ranchograndensis
Rodriguezus trujillensis
Smalleyus (1)
Ģints
Smalleyus tricristatus
Spirothelphusa (1)
Ģints
Spirothelphusa verticalis
Strengeriana (16)
Ģints
Strengeriana antioquensis
Strengeriana bolivarensis
Strengeriana cajaensis
Strengeriana casallasi
Strengeriana chaparralensis
Strengeriana flagellata
Strengeriana florenciae
Strengeriana foresti
Strengeriana fuhrmanni
Strengeriana huilensis
Strengeriana maniformis
Strengeriana restrepoi
Strengeriana risaraldensis
Strengeriana taironae
Strengeriana tolimensis
Strengeriana villaensis
Tehuana (9)
Ģints
Tehuana chontalpaensis
Tehuana complanata
Tehuana diabolis
Tehuana guerreroensis
Tehuana jacatepecensis
Tehuana lamellifrons
Tehuana lamothei
Tehuana poglayenora
Tehuana veracruzana
Typhlopseudothelphusa (5)
Ģints
Typhlopseudothelphusa acanthochela
Typhlopseudothelphusa hyba
Typhlopseudothelphusa juberthiei
Typhlopseudothelphusa mitchelli
Typhlopseudothelphusa mocinoi
Villalobosius (1)
Ģints
Villalobosius lopezformenti
Pseudoziidae (3)
Dzimta
Euryozius (6)
Ģints
Euryozius bouvieri
Euryozius camachoi
Euryozius canorus
Euryozius danielae
Euryozius pagalu
Euryozius sanguineus
Flindersoplax (1)
Ģints
Flindersoplax vincentiana
Pseudozius (3)
Ģints
Pseudozius caystrus
Pseudozius inornatus
Pseudozius pacificus
Raninidae (13)
Dzimta
Cosmonotus (3)
Ģints
Cosmonotus genkaiae
Cosmonotus grayii
Cosmonotus mclaughlinae
Cyrtorhina (2)
Ģints
Cyrtorhina balabacensis
Cyrtorhina granulosa
Erroranilia (1)
Ģints
Erroranilia taipeiensis
Lyreidus (3)
Ģints
Lyreidus brevifrons
Lyreidus stenops
Lyreidus tridentatus
Lysirude (3)
Ģints
Lysirude channeri
Lysirude griffini
Lysirude nitidus
Notopoides (1)
Ģints
Notopoides latus
Notopus (1)
Ģints
Notopus dorsipes
Notosceles (5)
Ģints
Notosceles chimmonis
Notosceles ecuadorensis
Notosceles pepeke
Notosceles serratifrons
Notosceles viaderi
Ranilia (6)
Ģints
Ranilia angustata
Ranilia constricta
Ranilia fornicata
Ranilia guinotae
Ranilia muricata
Ranilia ovalis
Ranina (1)
Ģints
Ranina ranina
Raninoides (11)
Ģints
Raninoides barnardi
Raninoides benedicti
Raninoides bouvieri
Raninoides crosnieri
Raninoides hendersoni
Raninoides intermedius
Raninoides laevis
Raninoides lamarcki
Raninoides longifrons
Raninoides louisianensis
Raninoides personatus
Symethis (3)
Ģints
Symethis corallica
Symethis garthi
Symethis variolosa
Umalia (7)
Ģints
Umalia chinensis
Umalia horikoshii
Umalia misakiensis
Umalia orientalis
Umalia ovalis
Umalia tenuiocellus
Umalia trirufomaculata
Retroplumidae (2)
Dzimta
Bathypluma (3)
Ģints
Bathypluma chuni
Bathypluma forficula
Bathypluma spinifer
Retropluma (7)
Ģints
Retropluma denticulata
Retropluma notopus
Retropluma planiforma
Retropluma plumosa
Retropluma quadrata
Retropluma serenei
Retropluma solomonensis
Scalopidiidae (1)
Dzimta
Scalopidia (2)
Ģints
Scalopidia leuchochirus
Scalopidia spinosipes
Sesarmidae (30)
Dzimta
Aratus (1)
Ģints
Aratus pisonii
Armases (13)
Ģints
Armases americanum
Armases angustipes
Armases angustum
Armases benedicti
Armases cinereum
Armases elegans
Armases gorei
Armases magdalenense
Armases miersii
Armases occidentale
Armases ricordi
Armases roberti
Armases rubripes
Bresedium (3)
Ģints
Bresedium brevipes
Bresedium philippinense
Bresedium sedilense
Chiromantes (4)
Ģints
Chiromantes eulimene
Chiromantes haematocheir
Chiromantes ortmanni
Chiromantes ryukyuanum
Clistocoeloma (8)
Ģints
Clistocoeloma amamaparense
Clistocoeloma balansae
Clistocoeloma lanatum
Clistocoeloma merguiense
Clistocoeloma sinense
Clistocoeloma suvaense
Clistocoeloma tectum
Clistocoeloma villosum
Eneosesarma (1)
Ģints
Eneosesarma azizi
Geosesarma (49)
Ģints
Geosesarma aedituens
Geosesarma albomita
Geosesarma amphinome
Geosesarma angustifrons
Geosesarma araneum
Geosesarma aurantium
Geosesarma bau
Geosesarma bicolor
Geosesarma cataracta
Geosesarma celebense
Geosesarma clavicrure
Geosesarma confertum
Geosesarma danumense
Geosesarma foxi
Geosesarma gordonae
Geosesarma gracillimum
Geosesarma hednon
Geosesarma ianthina
Geosesarma insulare
Geosesarma johnsoni
Geosesarma katibas
Geosesarma krathing
Geosesarma lawrencei
Geosesarma leprosum
Geosesarma maculatum
Geosesarma malayanum
Geosesarma nannophyes
Geosesarma nemesis
Geosesarma noduliferum
Geosesarma notophorum
Geosesarma ocypodum
Geosesarma penangense
Geosesarma peraccae
Geosesarma protos
Geosesarma rathbunae
Geosesarma rouxi
Geosesarma sabanum
Geosesarma sarawakense
Geosesarma scandens
Geosesarma serenei
Geosesarma solomonense
Geosesarma starmuhlneri
Geosesarma sumatraense
Geosesarma sylvicola
Geosesarma ternatense
Geosesarma teschi
Geosesarma thelxinoe
Geosesarma tiomanicum
Geosesarma vicentense
Haberma (2)
Ģints
Haberma kamora
Haberma nanum
Karstarma (15)
Ģints
Karstarma ardea
Karstarma balicum
Karstarma boholano
Karstarma cerberus
Karstarma emdi
Karstarma guamense
Karstarma jacksoni
Karstarma jacobsoni
Karstarma loyalty
Karstarma microphthalmus
Karstarma novabritannia
Karstarma philippinarum
Karstarma sulu
Karstarma ultrapes
Karstarma waigeo
Labuanium (9)
Ģints
Labuanium cruciatum
Labuanium demani
Labuanium finni
Labuanium gracilipes
Labuanium politum
Labuanium rotundatum
Labuanium scandens
Labuanium schuetteii
Labuanium sinuatifrontatum
Lithoselatium (3)
Ģints
Lithoselatium kusu
Lithoselatium pulchrum
Lithoselatium tantichodoki
Metagrapsus (1)
Ģints
Metagrapsus curvatus
Metasesarma (2)
Ģints
Metasesarma aubryi
Metasesarma obesum
Metopaulias (1)
Ģints
Metopaulias depressus
Muradium (1)
Ģints
Muradium tetragonum
Namlacium (1)
Ģints
Namlacium crepidatum
Nanosesarma (10)
Ģints
Nanosesarma andersonii
Nanosesarma batavicum
Nanosesarma edamense
Nanosesarma jousseaumei
Nanosesarma minutum
Nanosesarma nunongi
Nanosesarma pontianacense
Nanosesarma sarii
Nanosesarma tweediei
Nanosesarma vestitum
Neosarmatium (16)
Ģints
Neosarmatium bidentatum
Neosarmatium daviei
Neosarmatium fourmanoiri
Neosarmatium indicum
Neosarmatium inerme
Neosarmatium integrum
Neosarmatium laeve
Neosarmatium malabaricum
Neosarmatium meinerti
Neosarmatium papuense
Neosarmatium punctatum
Neosarmatium rotundifrons
Neosarmatium smithi
Neosarmatium spinicarpus
Neosarmatium tangi
Neosarmatium trispinosum
Neosesarma (2)
Ģints
Neosesarma gemmiferum
Neosesarma rectipectinatum
Parasesarma (36)
Ģints
Parasesarma affine
Parasesarma africanum
Parasesarma anambas
Parasesarma asperum
Parasesarma batavianum
Parasesarma calypso
Parasesarma carolinense
Parasesarma catenatum
Parasesarma charis
Parasesarma dumacense
Parasesarma ellenae
Parasesarma erythodactyla
Parasesarma exquisitum
Parasesarma hartogi
Parasesarma jamelense
Parasesarma kuekenthali
Parasesarma lanchesteri
Parasesarma lenzii
Parasesarma lepidum
Parasesarma leptosoma
Parasesarma liho
Parasesarma luomi
Parasesarma melissa
Parasesarma moluccense
Parasesarma obliquifrons
Parasesarma palauense
Parasesarma pangauranense
Parasesarma paucitorum
Parasesarma persicum
Parasesarma pictum
Parasesarma plicatum
Parasesarma prashadi
Parasesarma raouli
Parasesarma rutilimanum
Parasesarma tripectinis
Parasesarma ungulatum
Perisesarma (21)
Ģints
Perisesarma bengalense
Perisesarma bidens
Perisesarma brevicristatum
Perisesarma cricotum
Perisesarma darwinense
Perisesarma dussumieri
Perisesarma eumolpe
Perisesarma fasciatum
Perisesarma foresti
Perisesarma guttatum
Perisesarma haswelli
Perisesarma holthuisi
Perisesarma indiarum
Perisesarma kamermani
Perisesarma lividum
Perisesarma longicristatum
Perisesarma maipoense
Perisesarma messa
Perisesarma onychophorum
Perisesarma samawati
Perisesarma semperi
Pseudosesarma (7)
Ģints
Pseudosesarma bocourti
Pseudosesarma edwardsii
Pseudosesarma granosimanum
Pseudosesarma laevimanum
Pseudosesarma modestum
Pseudosesarma moeschii
Pseudosesarma patshuni
Sarmatium (5)
Ģints
Sarmatium crassum
Sarmatium germaini
Sarmatium hegerli
Sarmatium striaticarpus
Sarmatium unidentatum
Scandarma (2)
Ģints
Scandarma lintou
Scandarma splendidum
Selatium (2)
Ģints
Selatium brockii
Selatium elongatum
Sesarma (37)
Ģints
Sesarma (Chiromantes) alberti
Sesarma (Chiromantes) angolense
Sesarma (Chiromantes) buettikoferi
Sesarma (Chiromantes) elegans
Sesarma (Episesarma) rotundata
Sesarma (Holometopus) ortmanni
Sesarma (Perisesarma) alberti
Sesarma (Perisesarma) huzardi
Sesarma (Perisesarma) kamermani
Sesarma aequatoriale
Sesarma ayatum
Sesarma bidentatum
Sesarma boulengeri
Sesarma buettikoferi
Sesarma cookei
Sesarma crassimanum
Sesarma crassipes
Sesarma curacaoense
Sesarma dehaani
Sesarma dolphinum
Sesarma fossarum
Sesarma jarvisi
Sesarma johorense
Sesarma meridies
Sesarma neglectum
Sesarma obtusifrons
Sesarma ortmanni
Sesarma rectum
Sesarma reticulatum
Sesarma rhizophorae
Sesarma rubinofforum
Sesarma sinensis
Sesarma sulcatum
Sesarma trapezoideum
Sesarma verleyi
Sesarma weberi
Sesarma windsor
Sesarmoides (4)
Ģints
Sesarmoides borneensis
Sesarmoides guamensis
Sesarmoides kraussi
Sesarmoides longipes
Sesarmops (4)
Ģints
Sesarmops atrorubens
Sesarmops impressus
Sesarmops intermedius
Sesarmops mindanaoensis
Stelgistra (1)
Ģints
Stelgistra stormi
Tiomanium (1)
Ģints
Tiomanium indicum
Sotoplacidae (1)
Dzimta
Sotoplax (1)
Ģints
Sotoplax robertsi
Tanaochelidae (1)
Dzimta
Tanaocheles (2)
Ģints
Tanaocheles bidentata
Tanaocheles stenochilus
Tetraliidae (3)
Dzimta
Tetralia (15)
Ģints
Tetralia aurantistellata
Tetralia brengelae
Tetralia brunalineata
Tetralia cavimana
Tetralia cinctipes
Tetralia glaberrima
Tetralia glaberrima laevissima
Tetralia glaberrima nigrifrons
Tetralia heterodactyla
Tetralia heterodactyla fusca
Tetralia heterodactyla lissodactyla
Tetralia muta
Tetralia nigrolineata
Tetralia ocucaerulea
Tetralia rubridactyla
Tetraloides (2)
Ģints
Tetraloides heterodactylus
Tetraloides nigrifrons
Uvonhachtia (1)
Ģints
Uvonhachtia botulata
Thiidae (2)
Dzimta
Nautilocorystes (2)
Ģints
Nautilocorystes investigatoris
Nautilocorystes ocellatus
Thia (1)
Ģints
Thia scutellata
Trapeziidae (7)
Dzimta
Calocarcinus (4)
Ģints
Calocarcinus africanus
Calocarcinus crosnieri
Calocarcinus habei
Calocarcinus lewinsohni
Hexagonalia (3)
Ģints
Hexagonalia brucei
Hexagonalia laboutei
Hexagonalia unidentata
Hexagonaloides (1)
Ģints
Hexagonaloides bathyalis
Philippicarcinus (2)
Ģints
Philippicarcinus oviformis
Philippicarcinus tuberomerus
Quadrella (6)
Ģints
Quadrella boopsis
Quadrella coronata
Quadrella maculosa
Quadrella nitida
Quadrella reticulata
Quadrella serenei
Sphenomerides (1)
Ģints
Sphenomerides trapezoides
Trapezia (28)
Ģints
Trapezia areolata
Trapezia bella
Trapezia bidentata
Trapezia cheni
Trapezia corallina
Trapezia cymodoce
Trapezia cymodoce cymodoce
Trapezia cymodoce intermedia
Trapezia danai
Trapezia dentata
Trapezia digitalis
Trapezia flavopunctata
Trapezia formosa
Trapezia garthi
Trapezia glaberrima
Trapezia globosa
Trapezia guttata
Trapezia intermedia
Trapezia lutea
Trapezia maculata
Trapezia plana
Trapezia punctimanus
Trapezia richtersi
Trapezia rufopunctata
Trapezia septata
Trapezia serenei
Trapezia speciosa
Trapezia tigrina
Trichodactylidae (15)
Dzimta
Avotrichodactylus (2)
Ģints
Avotrichodactylus constrictus
Avotrichodactylus oaxensis
Bottiella (3)
Ģints
Bottiella cucutensis
Bottiella medemi
Bottiella niceforei
Dilocarcinus (6)
Ģints
Dilocarcinus argentinianus
Dilocarcinus dentatus
Dilocarcinus pagei
Dilocarcinus panoplus
Dilocarcinus septemdentatus
Dilocarcinus truncatus
Forsteriana (1)
Ģints
Forsteriana venezuelensis
Fredilocarcinus (3)
Ģints
Fredilocarcinus apyratii
Fredilocarcinus musmuschiae
Fredilocarcinus raddai
Goyazana (2)
Ģints
Goyazana castelnaui
Goyazana rotundicauda
Melocarcinus (1)
Ģints
Melocarcinus meekei
Moreirocarcinus (3)
Ģints
Moreirocarcinus chacei
Moreirocarcinus emarginata
Moreirocarcinus laevifrons
Poppiana (3)
Ģints
Poppiana argentiniana
Poppiana bulbifer
Poppiana dentata
Rodriguezia (2)
Ģints
Rodriguezia mensabak
Rodriguezia villalobosi
Rotundovaldivia (2)
Ģints
Rotundovaldivia hartii
Rotundovaldivia latidens
Sylviocarcinus (5)
Ģints
Sylviocarcinus australis
Sylviocarcinus devillei
Sylviocarcinus maldonadoensis
Sylviocarcinus pictus
Sylviocarcinus piriformis
Trichodactylus (15)
Ģints
Trichodactylus (Mikrotrichodactylus) borellianus
Trichodactylus (Trichodactylus) tifucanus
Trichodactylus borellianus
Trichodactylus crassus
Trichodactylus cunninghami
Trichodactylus dentatus
Trichodactylus ehrhardti
Trichodactylus faxoni
Trichodactylus fluviatilis
Trichodactylus kensleyi
Trichodactylus panoplus
Trichodactylus parvus
Trichodactylus petroplitanus
Trichodactylus petropolitanus
Trichodactylus quinquedentatus
Valdivia (5)
Ģints
Valdivia (Valdivia) serrata
Valdivia camerani
Valdivia cururuensis
Valdivia novemdentata
Valdivia serrata
Zilchiopsis (4)
Ģints
Zilchiopsis chacei
Zilchiopsis collastinensis
Zilchiopsis cryptoda
Zilchiopsis oronensis
Trichopeltariidae (5)
Dzimta
Peltarion (1)
Ģints
Peltarion spinulosum
Podocatactes (3)
Ģints
Podocatactes delli
Podocatactes foresti
Podocatactes hamifer
Pteropeltarion (1)
Ģints
Pteropeltarion novaezelandiae
Sphaeropeltarion (1)
Ģints
Sphaeropeltarion edentatum
Trichopeltarion (22)
Ģints
Trichopeltarion alcocki
Trichopeltarion balssi
Trichopeltarion corallinum
Trichopeltarion crosnieri
Trichopeltarion dejouanneti
Trichopeltarion dextrum
Trichopeltarion elegans
Trichopeltarion fantasticum
Trichopeltarion glaucus
Trichopeltarion hystricosum
Trichopeltarion intesi
Trichopeltarion janetae
Trichopeltarion moosai
Trichopeltarion nobile
Trichopeltarion ovale
Trichopeltarion paradextrum
Trichopeltarion parvum
Trichopeltarion pezzutoi
Trichopeltarion sagamiense
Trichopeltarion timorense
Trichopeltarion vanuatuensis
Trichopeltarion wardi
Varunidae (35)
Dzimta
Acmaeopleura (2)
Ģints
Acmaeopleura parvula
Acmaeopleura rotunda
Asthenognathus (3)
Ģints
Asthenognathus atlanticus
Asthenognathus hexagonum
Asthenognathus inaequipes
Austrohelice (1)
Ģints
Austrohelice crassa
Brachynotus (5)
Ģints
Brachynotus atlanticus
Brachynotus foresti
Brachynotus gemmellaroi
Brachynotus sexdentatus
Brachynotus spinosus
Chasmagnathus (1)
Ģints
Chasmagnathus convexus
Cyclograpsus (19)
Ģints
Cyclograpsus audouinii
Cyclograpsus barbatus
Cyclograpsus beccarii
Cyclograpsus cinereus
Cyclograpsus escondidensis
Cyclograpsus eydouxi
Cyclograpsus granulatus
Cyclograpsus granulosus
Cyclograpsus henshawi
Cyclograpsus incisus
Cyclograpsus insularum
Cyclograpsus integer
Cyclograpsus intermedius
Cyclograpsus lavauxi
Cyclograpsus longipes
Cyclograpsus lucidus
Cyclograpsus punctatus
Cyclograpsus sanctaecrucis
Cyclograpsus unidens
Cyrtograpsus (4)
Ģints
Cyrtograpsus affinis
Cyrtograpsus altimanus
Cyrtograpsus angulatus
Cyrtograpsus cirripes
Eriocheir (4)
Ģints
Eriocheir hepuensis
Eriocheir japonica
Eriocheir ogasawaraensis
Eriocheir sinensis
Gaetice (2)
Ģints
Gaetice depressus
Gaetice ungulatus
Gopkittisak (1)
Ģints
Gopkittisak gallardoi
Grapsodius (1)
Ģints
Grapsodius eximius
Helicana (3)
Ģints
Helicana doerjesi
Helicana japonica
Helicana wuana
Helice (4)
Ģints
Helice formosensis
Helice latimera
Helice tientsinensis
Helice tridens
Helograpsus (1)
Ģints
Helograpsus haswellianus
Hemigrapsus (15)
Ģints
Hemigrapsus affinis
Hemigrapsus crassimanus
Hemigrapsus crenulatus
Hemigrapsus estellinensis
Hemigrapsus gibbus
Hemigrapsus longitarsis
Hemigrapsus nudus
Hemigrapsus octodentatus
Hemigrapsus oregonensis
Hemigrapsus pallipes
Hemigrapsus penicillatus
Hemigrapsus sanguineus
Hemigrapsus sexdentatus
Hemigrapsus sinensis
Hemigrapsus takanoi
Metaplax (12)
Ģints
Metaplax crenulata
Metaplax dentipes
Metaplax distincta
Metaplax elegans
Metaplax gocongensis
Metaplax indica
Metaplax intermedia
Metaplax longipes
Metaplax occidentalis
Metaplax sheni
Metaplax takahashii
Metaplax tredecim
Neoeriocheir (1)
Ģints
Neoeriocheir leptognathus
Neohelice (1)
Ģints
Neohelice granulata
Noarograpsus (1)
Ģints
Noarograpsus lobulatus
Orcovita (8)
Ģints
Orcovita angulata
Orcovita fictilia
Orcovita gracilipes
Orcovita holthuisi
Orcovita mcneiceae
Orcovita miruku
Orcovita mollitia
Orcovita saltatrix
Otognathon (2)
Ģints
Otognathon komodoense
Otognathon uru
Paragrapsus (4)
Ģints
Paragrapsus gaimardii
Paragrapsus laevis
Paragrapsus quadridentatus
Paragrapsus urvillei
Parahelice (5)
Ģints
Parahelice balssi
Parahelice daviei
Parahelice georgei
Parahelice pilimana
Parahelice pilosa
Parapyxidognathus (1)
Ģints
Parapyxidognathus deianira
Platyeriocheir (1)
Ģints
Platyeriocheir formosa
Pseudogaetice (1)
Ģints
Pseudogaetice americanus
Pseudograpsus (6)
Ģints
Pseudograpsus albus
Pseudograpsus crassus
Pseudograpsus elongatus
Pseudograpsus intermedius
Pseudograpsus nudus
Pseudograpsus setosus
Pseudohelice (1)
Ģints
Pseudohelice subquadrata
Ptychognathus (25)
Ģints
Ptychognathus affinis
Ptychognathus altimanus
Ptychognathus andamanensis
Ptychognathus barbatus
Ptychognathus capillidigitatus
Ptychognathus crassimanus
Ptychognathus demani
Ptychognathus dentatus
Ptychognathus easteranus
Ptychognathus glaber
Ptychognathus guijulugani
Ptychognathus hachijoensis
Ptychognathus insolitus
Ptychognathus intermedius
Ptychognathus ishii
Ptychognathus johannae
Ptychognathus lipkei
Ptychognathus onyx
Ptychognathus pilipes
Ptychognathus pilosus
Ptychognathus polleni
Ptychognathus pusillus
Ptychognathus riedelii
Ptychognathus spinicarpus
Ptychognathus takahashii
Pyxidognathus (3)
Ģints
Pyxidognathus fluviatilis
Pyxidognathus granulosus
Pyxidognathus subglobosus
Scutumara (3)
Ģints
Scutumara enodis
Scutumara laniger
Scutumara miyakei
Sestrostoma (3)
Ģints
Sestrostoma balssi
Sestrostoma depressum
Sestrostoma toriumii
Tetragrapsus (1)
Ģints
Tetragrapsus jouyi
Thalassograpsus (1)
Ģints
Thalassograpsus harpax
Utica (7)
Ģints
Utica barbimana
Utica borneensis
Utica crassimana
Utica glabra
Utica gracilipes
Utica nausithoe
Utica setosipes
Vultocinidae (1)
Dzimta
Vultocinus (1)
Ģints
Vultocinus anfractus
Xanthidae (126)
Dzimta
Actaea (34)
Ģints
Actaea acantha
Actaea allisoni
Actaea angusta
Actaea areolata
Actaea bifrons
Actaea bocki
Actaea calculosa
Actaea capricornensis
Actaea carcharias
Actaea catalai
Actaea flosculata
Actaea fragifera
Actaea glandifera
Actaea granulata
Actaea hieroglyphica
Actaea hystrix
Actaea jacquelinae
Actaea occidentalis
Actaea peronii
Actaea perspinosa
Actaea petalifera
Actaea picta
Actaea polyacantha
Actaea polydora
Actaea pura
Actaea rueppellii
Actaea sabae
Actaea savignii
Actaea semblatae
Actaea spinosissima
Actaea spongiosa
Actaea squamosa
Actaea squamulosa
Actaea tessellata
Actaeodes (7)
Ģints
Actaeodes consobrinus
Actaeodes hirsutissimus
Actaeodes inaequalis
Actaeodes mutatus
Actaeodes quinquelobatus
Actaeodes semoni
Actaeodes tomentosus
Actiomera (3)
Ģints
Actiomera boninensis
Actiomera erythra
Actiomera lophopa
Alainodaeus (5)
Ģints
Alainodaeus akiaki
Alainodaeus alis
Alainodaeus filipinus
Alainodaeus nuku
Alainodaeus rimatara
Allactaea (1)
Ģints
Allactaea lithostrota
Antrocarcinus (1)
Ģints
Antrocarcinus petrosus
Atergatis (16)
Ģints
Atergatis dentatus
Atergatis dilatatus
Atergatis floridus
Atergatis granulatus
Atergatis integerrimus
Atergatis interruptus
Atergatis laevigatus
Atergatis latissimus
Atergatis montrouzieri
Atergatis nitidus
Atergatis obtusus
Atergatis ocyroe
Atergatis reticulatus
Atergatis roseus
Atergatis subdentatus
Atergatis tweediei
Atergatopsis (11)
Ģints
Atergatopsis alcocki
Atergatopsis amoyensis
Atergatopsis germaini
Atergatopsis granulata
Atergatopsis immigrans
Atergatopsis inskipensis
Atergatopsis lucasii
Atergatopsis obesa
Atergatopsis signata
Atergatopsis signatus
Atergatopsis tweediei
Banareia (16)
Ģints
Banareia acies
Banareia armata
Banareia australis
Banareia balssi
Banareia banareias
Banareia fatuhiva
Banareia inconspicua
Banareia japonica
Banareia kraussi
Banareia nobilii
Banareia odhneri
Banareia palmeri
Banareia parvula
Banareia serenei
Banareia subglobosa
Banareia villosa
Batodaeus (1)
Ģints
Batodaeus urinator
Bruciana (1)
Ģints
Bruciana pediger
Calvactaea (1)
Ģints
Calvactaea tumida
Carpoporus (1)
Ģints
Carpoporus papulosus
Cataleptodius (5)
Ģints
Cataleptodius floridanus
Cataleptodius occidentalis
Cataleptodius olsoni
Cataleptodius snodgrassi
Cataleptodius taboganus
Chlorodiella (14)
Ģints
Chlorodiella barbata
Chlorodiella bidentata
Chlorodiella corallicola
Chlorodiella crispipleopa
Chlorodiella cytherea
Chlorodiella davaoensis
Chlorodiella laevissima
Chlorodiella longimana
Chlorodiella miliaris
Chlorodiella nigra
Chlorodiella ohshimai
Chlorodiella quadrilobata
Chlorodiella spinimera
Chlorodiella xishaensis
Chlorodopsis (2)
Ģints
Chlorodopsis areolata
Chlorodopsis pilumnoides
Coralliope (2)
Ģints
Coralliope armstrongi
Coralliope parvula
Cranaothus (1)
Ģints
Cranaothus deforgesi
Crosnierius (2)
Ģints
Crosnierius carinatus
Crosnierius gracilipes
Cyclodius (8)
Ģints
Cyclodius drachi
Cyclodius granulatus
Cyclodius granulosus
Cyclodius maculatus
Cyclodius nitidus
Cyclodius obscurus
Cyclodius perlatus
Cyclodius ungulatus
Cycloxanthops (6)
Ģints
Cycloxanthops bocki
Cycloxanthops novemdentatus
Cycloxanthops occidentalis
Cycloxanthops sexdecimdentatus
Cycloxanthops truncatus
Cycloxanthops vittatus
Cymo (8)
Ģints
Cymo andreossyi
Cymo barunae
Cymo cerasma
Cymo deplanatus
Cymo lanatopodus
Cymo melanodactylus
Cymo quadrilobatus
Cymo tuberculatus
Cyrtocarcinus (1)
Ģints
Cyrtocarcinus truncatus
Danielea (1)
Ģints
Danielea noelensis
Demania (17)
Ģints
Demania alcocki
Demania armadillus
Demania baccalipes
Demania crosnieri
Demania cultripes
Demania garthi
Demania intermedia
Demania japonica
Demania mortenseni
Demania reynaudii
Demania rotundata
Demania scaberrima
Demania serenei
Demania splendida
Demania toxica
Demania unispinosa
Demania wardi
Ectaesthesius (1)
Ģints
Ectaesthesius bifrons
Edwardsium (4)
Ģints
Edwardsium crockeri
Edwardsium crosslandi
Edwardsium lobipes
Edwardsium spinimanum
Epiactaea (3)
Ģints
Epiactaea bullifera
Epiactaea margaritifera
Epiactaea nodulosa
Epiactaeodes (2)
Ģints
Epiactaeodes pictus
Epiactaeodes tesselatus
Epistocavea (1)
Ģints
Epistocavea mururoa
Epixanthops (1)
Ģints
Epixanthops casellatoi
Etisus (25)
Ģints
Etisus albus
Etisus anaglyptus
Etisus armatus
Etisus australis
Etisus bargibanti
Etisus bifrontalis
Etisus bulejiensis
Etisus demani
Etisus dentatus
Etisus electra
Etisus frontalis
Etisus godeffroyi
Etisus guinotae
Etisus laboutei
Etisus laevimanus
Etisus maculatus
Etisus odhneri
Etisus paulsonii
Etisus punctatus
Etisus rhynchophorus
Etisus sakaii
Etisus splendidus
Etisus utilis
Etisus villosus
Etisus zehntneri
Eucratodes (1)
Ģints
Eucratodes agassizii
Euryxanthops (6)
Ģints
Euryxanthops cepros
Euryxanthops chiltoni
Euryxanthops dorsiconvexus
Euryxanthops flexidentatus
Euryxanthops latifrons
Euryxanthops orientalis
Euxanthus (6)
Ģints
Euxanthus boletarius
Euxanthus exsculptus
Euxanthus herdmani
Euxanthus huonii
Euxanthus ruali
Euxanthus rugosus
Forestiana (4)
Ģints
Forestiana abrolhensis
Forestiana depressa
Forestiana pascua
Forestiana scabra
Gaillardiellus (6)
Ģints
Gaillardiellus alphonsi
Gaillardiellus bathus
Gaillardiellus holthuisi
Gaillardiellus orientalis
Gaillardiellus rueppelli
Gaillardiellus superciliaris
Garthasia (1)
Ģints
Garthasia americana
Garthiella (1)
Ģints
Garthiella aberrans
Garthiope (4)
Ģints
Garthiope anchialina
Garthiope barbadensis
Garthiope fraseri
Garthiope spinipes
Gaudichaudia (2)
Ģints
Gaudichaudia gaudichaudii
Gaudichaudia tridentatus
Glyptocarcinus (2)
Ģints
Glyptocarcinus lophopus
Glyptocarcinus politus
Glyptoxanthus (8)
Ģints
Glyptoxanthus angolensis
Glyptoxanthus cavernosus
Glyptoxanthus corrosus
Glyptoxanthus erosus
Glyptoxanthus hancocki
Glyptoxanthus labyrinthicus
Glyptoxanthus meandricus
Glyptoxanthus vermiculatus
Gonopanope (3)
Ģints
Gonopanope angusta
Gonopanope areolata
Gonopanope nitida
Guinotellus (1)
Ģints
Guinotellus melvillensis
Guitonia (3)
Ģints
Guitonia leimomi
Guitonia paulayi
Guitonia troglophila
Hepatoporus (5)
Ģints
Hepatoporus asper
Hepatoporus distinctus
Hepatoporus guinotae
Hepatoporus orientalis
Hepatoporus pumex
Heteractaea (3)
Ģints
Heteractaea ceratopus
Heteractaea lunata
Heteractaea peterseni
Hypocolpus (12)
Ģints
Hypocolpus abbotti
Hypocolpus diverticulatus
Hypocolpus guinotae
Hypocolpus haanii
Hypocolpus kurodai
Hypocolpus maculatus
Hypocolpus mararae
Hypocolpus pararugosus
Hypocolpus pardii
Hypocolpus perfectus
Hypocolpus rugosus
Hypocolpus stenocoelus
Jacforus (1)
Ģints
Jacforus cavatus
Juxtaxanthias (3)
Ģints
Juxtaxanthias intonsus
Juxtaxanthias lividus
Juxtaxanthias tetraodon
Kraussia (1)
Ģints
Kraussia rugulosa
Lachnopodus (6)
Ģints
Lachnopodus bidentatus
Lachnopodus gibsonhilli
Lachnopodus ponapensis
Lachnopodus rodgersi
Lachnopodus subacutus
Lachnopodus tahitensis
Ladomedaeus (2)
Ģints
Ladomedaeus fungillus
Ladomedaeus serratus
Leptodius (13)
Ģints
Leptodius australis
Leptodius davaoensis
Leptodius efferens
Leptodius euglyptus
Leptodius exaratus
Leptodius gracilis
Leptodius hombronii
Leptodius nigromaculatus
Leptodius nudipes
Leptodius philippinensis
Leptodius planus
Leptodius sanguineus
Leptodius waialuanus
Liagore (3)
Ģints
Liagore erythematica
Liagore pulchella
Liagore rubromaculata
Linnaeoxanthus (1)
Ģints
Linnaeoxanthus acanthomerus
Liocarpilodes (5)
Ģints
Liocarpilodes armiger
Liocarpilodes biunguis
Liocarpilodes harmsi
Liocarpilodes integerrimus
Liocarpilodes pacificus
Liomera (32)
Ģints
Liomera albolineata
Liomera bella
Liomera caelata
Liomera canaliculatus
Liomera cinctimana
Liomera crucifera
Liomera edwardsi
Liomera edwarsi
Liomera guttata
Liomera hartmeyeri
Liomera laevis
Liomera laperousei
Liomera lophopa
Liomera margaritata
Liomera medipacifica
Liomera monticulosa
Liomera nigrimanus
Liomera nigropunctata
Liomera pallida
Liomera rubra
Liomera rugata
Liomera rugipes
Liomera sagamiensis
Liomera semigranosa
Liomera serratipes
Liomera stimpsonii
Liomera striolata
Liomera supernodosa
Liomera tristis
Liomera venosa
Liomera virgata
Liomera yaldwyni
Lioxanthodes (3)
Ģints
Lioxanthodes alcocki
Lioxanthodes madagascariensis
Lioxanthodes pacificus
Lipaesthesius (1)
Ģints
Lipaesthesius leeanus
Lipkemera (3)
Ģints
Lipkemera acutidens
Lipkemera corallina
Lipkemera rufomaculata
Lobiactaea (1)
Ģints
Lobiactaea lobipes
Lophozozymus (15)
Ģints
Lophozozymus anaglyptus
Lophozozymus bertonciniae
Lophozozymus cristatus
Lophozozymus dodone
Lophozozymus edwardsi
Lophozozymus erinnyes
Lophozozymus evestigatus
Lophozozymus glaber
Lophozozymus guezei
Lophozozymus incisus
Lophozozymus pictor
Lophozozymus pulchellus
Lophozozymus rathbunae
Lophozozymus simplex
Lophozozymus superbus
Lybia (10)
Ģints
Lybia australiensis
Lybia caestifera
Lybia denticulata
Lybia edmondsoni
Lybia hatagumoana
Lybia leptochelis
Lybia plumosa
Lybia pugil
Lybia tessellata
Lybia tutelina
Macromedaeus (6)
Ģints
Macromedaeus crassimanus
Macromedaeus demani
Macromedaeus distinguendus
Macromedaeus nudipes
Macromedaeus quinquedentatus
Macromedaeus voeltzkowi
Marratha (1)
Ģints
Marratha angusta
Medaeops (7)
Ģints
Medaeops edwardsi
Medaeops gemini
Medaeops granulosus
Medaeops merodontos
Medaeops neglectus
Medaeops potens
Medaeops serenei
Medaeus (7)
Ģints
Medaeus aztec
Medaeus danielita
Medaeus elegans
Medaeus grandis
Medaeus ornatus
Medaeus pelagius
Medaeus spinulifer
Megametope (4)
Ģints
Megametope carinatus
Megametope ogaensis
Megametope punctatus
Megametope rotundifrons
Melybia (1)
Ģints
Melybia thalamita
Meractaea (3)
Ģints
Meractaea brucei
Meractaea multidentata
Meractaea tafai
Metaxanthops (1)
Ģints
Metaxanthops acutus
Microcassiope (5)
Ģints
Microcassiope granulimana
Microcassiope minor
Microcassiope orientalis
Microcassiope taboguillensis
Microcassiope xantusii
Micropanope (12)
Ģints
Micropanope ashcrafti
Micropanope cristimanus
Micropanope lata
Micropanope latimanus
Micropanope lobifrons
Micropanope manteri
Micropanope nuttingi
Micropanope pusilla
Micropanope sculptipes
Micropanope sexlobata
Micropanope taylori
Micropanope truncatifrons
Miersiella (2)
Ģints
Miersiella cavifrons
Miersiella haswelli
Monodaeus (8)
Ģints
Monodaeus arnaudi
Monodaeus couchii
Monodaeus cristulatus
Monodaeus guinotae
Monodaeus pettersoni
Monodaeus rectifrons
Monodaeus rouxi
Monodaeus tuberculidens
Nanocassiope (8)
Ģints
Nanocassiope alcocki
Nanocassiope granulipes
Nanocassiope melanodactyla
Nanocassiope melanodactylus
Nanocassiope oblonga
Nanocassiope polita
Nanocassiope tridentata
Nanocassiope truncatifrons
Nectopanope (1)
Ģints
Nectopanope rhodobaphes
Neoliomera (16)
Ģints
Neoliomera cerasinus
Neoliomera demani
Neoliomera insularis
Neoliomera intermedia
Neoliomera lippa
Neoliomera nobilii
Neoliomera ovata
Neoliomera praetexta
Neoliomera pubescens
Neoliomera richteroides
Neoliomera richtersi
Neoliomera sabaea
Neoliomera striata
Neoliomera sundaica
Neoliomera themisto
Neoliomera variolosa
Neolioxantho (2)
Ģints
Neolioxantho asterodactylus
Neolioxantho latifrons
Neoxanthias (3)
Ģints
Neoxanthias impressus
Neoxanthias lacunosus
Neoxanthias michelae
Neoxanthops (3)
Ģints
Neoxanthops lineatus
Neoxanthops quadrilobatus
Neoxanthops rotundus
Novactaea (4)
Ģints
Novactaea bella
Novactaea michaelseni
Novactaea modesta
Novactaea pulchella
Odhnea (2)
Ģints
Odhnea acutidens
Odhnea echinus
Olenothus (1)
Ģints
Olenothus uogi
Orphnoxanthus (1)
Ģints
Orphnoxanthus microps
Ovatis (1)
Ģints
Ovatis simplex
Palapedia (15)
Ģints
Palapedia bongensis
Palapedia hendersoni
Palapedia integra
Palapedia marquesa
Palapedia nitida
Palapedia obliquefrons
Palapedia pelsartensis
Palapedia quadriceps
Palapedia rastripes
Palapedia roycei
Palapedia serenei
Palapedia truncatifrons
Palapedia valentini
Palapedia wilsoni
Palapedia yongshuensis
Palatigum (1)
Ģints
Palatigum trichostoma
Paractaea (18)
Ģints
Paractaea excentrica
Paractaea garretti
Paractaea indica
Paractaea margaritaria
Paractaea monodi
Paractaea nodosa
Paractaea philippinensis
Paractaea rebieri
Paractaea retusa
Paractaea rufopunctata
Paractaea rufopunctata africana
Paractaea rufopunctata plumosa
Paractaea rufopunctata rufopunctata
Paractaea rufopunctata sanctaeluciae
Paractaea secundarathbunae
Paractaea sulcata
Paractaea tumulosa
Paractaea typica
Paractaeopsis (1)
Ģints
Paractaeopsis quadriareolata
Paraliomera (3)
Ģints
Paraliomera dispar
Paraliomera longimana
Paraliomera macandreae
Paramedaeus (5)
Ģints
Paramedaeus globosus
Paramedaeus megagomphios
Paramedaeus octogesimus
Paramedaeus planifrons
Paramedaeus simplex
Paratergatis (1)
Ģints
Paratergatis longimanus
Paraxanthias (9)
Ģints
Paraxanthias elegans
Paraxanthias eriphioides
Paraxanthias flavescens
Paraxanthias insculptus
Paraxanthias notatus
Paraxanthias pachydactylus
Paraxanthias parvus
Paraxanthias sulcatus
Paraxanthias taylori
Paraxanthodes (3)
Ģints
Paraxanthodes cumatodes
Paraxanthodes obtusidens
Paraxanthodes polynesiensis
Paraxanthus (1)
Ģints
Paraxanthus barbiger
Paretisus (1)
Ģints
Paretisus globulus
Phymodius (2)
Ģints
Phymodius monticulosus
Phymodius ungulatus
Pilodius (17)
Ģints
Pilodius areolatus
Pilodius cephalalgicus
Pilodius consors
Pilodius flavus
Pilodius granulatus
Pilodius kauaiensis
Pilodius maotieni
Pilodius melanospinis
Pilodius miersi
Pilodius moranti
Pilodius nigrocrinitus
Pilodius paumotensis
Pilodius pilumnoides
Pilodius pubescens
Pilodius pugil
Pilodius scabriculus
Pilodius spinipes
Platyactaea (2)
Ģints
Platyactaea dovii
Platyactaea setigera
Platypodia (11)
Ģints
Platypodia alcocki
Platypodia cristata
Platypodia delli
Platypodia eydouxi
Platypodia foresti
Platypodia granulosa
Platypodia helleri
Platypodia morini
Platypodia pseudogranulosa
Platypodia semigranosa
Platypodia tomentosa
Platypodiella (5)
Ģints
Platypodiella gemmata
Platypodiella georgei
Platypodiella picta
Platypodiella rotundata
Platypodiella spectabilis
Pleurocolpus (1)
Ģints
Pleurocolpus boileaui
Polydectus (1)
Ģints
Polydectus cupulifer
Psaumis (2)
Ģints
Psaumis cavipes
Psaumis fossulata
Pseudactaea (3)
Ģints
Pseudactaea corallina
Pseudactaea multiareolata
Pseudactaea multicristata
Pseudoliomera (10)
Ģints
Pseudoliomera granosimana
Pseudoliomera helleri
Pseudoliomera lata
Pseudoliomera neospeciosa
Pseudoliomera paraspeciosa
Pseudoliomera remota
Pseudoliomera ruppellioides
Pseudoliomera speciosa
Pseudoliomera variolosa
Pseudoliomera violacea
Pseudomedaeus (3)
Ģints
Pseudomedaeus africanus
Pseudomedaeus agassizi
Pseudomedaeus distinctus
Pulcratis (1)
Ģints
Pulcratis reticulatus
Rata (2)
Ģints
Rata chalcal
Rata tuamotense
Rizalthus (1)
Ģints
Rizalthus anconis
Serenius (6)
Ģints
Serenius andamanicus
Serenius ceylonicus
Serenius demani
Serenius gemmula
Serenius kuekenthali
Serenius pilosus
Speocarcinus (6)
Ģints
Speocarcinus carolinensis
Speocarcinus granulimanus
Speocarcinus lobatus
Speocarcinus meloi
Speocarcinus monotuberculatus
Speocarcinus spinicarpus
Sulcodius (1)
Ģints
Sulcodius deflexus
Tweedieia (3)
Ģints
Tweedieia brevidactyla
Tweedieia laysani
Tweedieia odhneri
Vellodius (1)
Ģints
Vellodius etisoides
Visayax (2)
Ģints
Visayax estampadori
Visayax osteodictyon
Williamstimpsonia (2)
Ģints
Williamstimpsonia denticulatus
Williamstimpsonia stimpsoni
Xanthias (15)
Ģints
Xanthias canaliculatus
Xanthias cherbonnieri
Xanthias dawsoni
Xanthias gilbertensis
Xanthias glabrous
Xanthias inornatus
Xanthias lamarckii
Xanthias latifrons
Xanthias lividus
Xanthias maculatus
Xanthias nitidulus
Xanthias oahuensis
Xanthias punctatus
Xanthias sinensis
Xanthias teres
Xantho (6)
Ģints
Xantho edwardsii
Xantho granulicarpus
Xantho hydrophilus
Xantho pilipes
Xantho poressa
Xantho sexdentatus
Xanthodius (7)
Ģints
Xanthodius americanus
Xanthodius cooksoni
Xanthodius inaequalis
Xanthodius inaequalis faba
Xanthodius inaequalis inaequalis
Xanthodius parvulus
Xanthodius sternberghii
Zalasius (6)
Ģints
Zalasius australis
Zalasius dromiaeformis
Zalasius horii
Zalasius imajimai
Zalasius indicus
Zalasius sakaii
Zosimus (7)
Ģints
Zosimus actaeoides
Zosimus aeneus
Zosimus fissa
Zosimus hawaiiensis
Zosimus laevis
Zosimus maculatus
Zosimus sculptus
Zozymodes (3)
Ģints
Zozymodes cavipes
Zozymodes pumilus
Zozymodes xanthoides
Xenograpsidae (1)
Dzimta
Xenograpsus (3)
Ģints
Xenograpsus ngatama
Xenograpsus novaeinsularis
Xenograpsus testudinatus
Xenophthalmidae (3)
Dzimta
Anomalifrons (1)
Ģints
Anomalifrons lightana
Neoxenophthalmus (2)
Ģints
Neoxenophthalmus garthii
Neoxenophthalmus obscurus
Xenophthalmus (2)
Ģints
Xenophthalmus pinnotheroides
Xenophthalmus wolffi
Lithodidae (14)
Dzimta
Acantholithodes (1)
Ģints
Acantholithodes hispidus
Cryptolithodes (3)
Ģints
Cryptolithodes brevifrons
Cryptolithodes sitchensis
Cryptolithodes typicus
Dermaturus (1)
Ģints
Dermaturus mandtii
Glyptolithodes (1)
Ģints
Glyptolithodes cristatipes
Hapalogaster (4)
Ģints
Hapalogaster cavicauda
Hapalogaster dentata
Hapalogaster grebnitzkii
Hapalogaster mertensii
Lithodes (19)
Ģints
Lithodes aequispinus
Lithodes agassizii
Lithodes antarcticus
Lithodes confandens
Lithodes confundens
Lithodes couesi
Lithodes ferox
Lithodes longispina
Lithodes macquariae
Lithodes maia
Lithodes maja
Lithodes megacantha
Lithodes murrayi
Lithodes nintokuae
Lithodes panamensis
Lithodes richeri
Lithodes santolla
Lithodes turkayi
Lithodes turritus
Lopholithodes (2)
Ģints
Lopholithodes foraminatus
Lopholithodes mandtii
Neolithodes (11)
Ģints
Neolithodes agassizii
Neolithodes asperrimus
Neolithodes brodiei
Neolithodes capensis
Neolithodes diomedeae
Neolithodes duhameli
Neolithodes grimaldi
Neolithodes grimaldii
Neolithodes nipponensis
Neolithodes vinogradovi
Neolithodes yaldwyni
Oedignathus (1)
Ģints
Oedignathus inermis
Paralithodes (5)
Ģints
Paralithodes brevipes
Paralithodes californiensis
Paralithodes camtschaticus
Paralithodes platypus
Paralithodes rathbuni
Paralomis (26)
Ģints
Paralomis aculeata
Paralomis anamerae
Paralomis arae
Paralomis birsteini
Paralomis bouvieri
Paralomis cubensis
Paralomis dawsoni
Paralomis elongata
Paralomis formosa
Paralomis granulosa
Paralomis haigae
Paralomis hirtella
Paralomis longipes
Paralomis manningi
Paralomis multispina
Paralomis otsuae
Paralomis pacifica
Paralomis seagranti
Paralomis spectabilis
Paralomis spinosissima
Paralomis staplesi
Paralomis stella
Paralomis stevensi
Paralomis tuberipes
Paralomis verrilli
Paralomis webberi
Phyllolithodes (1)
Ģints
Phyllolithodes papillosus
Placetron (1)
Ģints
Placetron wosnessenskii
Rhinolithodes (1)
Ģints
Rhinolithodes wosnessenskii
Crabe des neiges
Chionoecetes (7)
Ģints
Chionoecetes angulatus
Chionoecetes bairdi
Chionoecetes elongatus
Chionoecetes japonicus
Chionoecetes opilio
Chionoecetes pacificus
Chionoecetes tanneri
Crabe royal
Lithodidae (14)
Dzimta
Acantholithodes (1)
Ģints
Acantholithodes hispidus
Cryptolithodes (3)
Ģints
Cryptolithodes brevifrons
Cryptolithodes sitchensis
Cryptolithodes typicus
Dermaturus (1)
Ģints
Dermaturus mandtii
Glyptolithodes (1)
Ģints
Glyptolithodes cristatipes
Hapalogaster (4)
Ģints
Hapalogaster cavicauda
Hapalogaster dentata
Hapalogaster grebnitzkii
Hapalogaster mertensii
Lithodes (19)
Ģints
Lithodes aequispinus
Lithodes agassizii
Lithodes antarcticus
Lithodes confandens
Lithodes confundens
Lithodes couesi
Lithodes ferox
Lithodes longispina
Lithodes macquariae
Lithodes maia
Lithodes maja
Lithodes megacantha
Lithodes murrayi
Lithodes nintokuae
Lithodes panamensis
Lithodes richeri
Lithodes santolla
Lithodes turkayi
Lithodes turritus
Lopholithodes (2)
Ģints
Lopholithodes foraminatus
Lopholithodes mandtii
Neolithodes (11)
Ģints
Neolithodes agassizii
Neolithodes asperrimus
Neolithodes brodiei
Neolithodes capensis
Neolithodes diomedeae
Neolithodes duhameli
Neolithodes grimaldi
Neolithodes grimaldii
Neolithodes nipponensis
Neolithodes vinogradovi
Neolithodes yaldwyni
Oedignathus (1)
Ģints
Oedignathus inermis
Paralithodes (5)
Ģints
Paralithodes brevipes
Paralithodes californiensis
Paralithodes camtschaticus
Paralithodes platypus
Paralithodes rathbuni
Paralomis (26)
Ģints
Paralomis aculeata
Paralomis anamerae
Paralomis arae
Paralomis birsteini
Paralomis bouvieri
Paralomis cubensis
Paralomis dawsoni
Paralomis elongata
Paralomis formosa
Paralomis granulosa
Paralomis haigae
Paralomis hirtella
Paralomis longipes
Paralomis manningi
Paralomis multispina
Paralomis otsuae
Paralomis pacifica
Paralomis seagranti
Paralomis spectabilis
Paralomis spinosissima
Paralomis staplesi
Paralomis stella
Paralomis stevensi
Paralomis tuberipes
Paralomis verrilli
Paralomis webberi
Phyllolithodes (1)
Ģints
Phyllolithodes papillosus
Placetron (1)
Ģints
Placetron wosnessenskii
Rhinolithodes (1)
Ģints
Rhinolithodes wosnessenskii
Crabe vert
Carcinus maenas
Crevette
Penaeidae (29)
Dzimta
Alcockpenaeopsis (1)
Ģints
Alcockpenaeopsis hungerfordii
Arafurapenaeopsis (1)
Ģints
Arafurapenaeopsis arafurica
Artemesia (1)
Ģints
Artemesia longinaris
Atypopenaeus (5)
Ģints
Atypopenaeus bicornis
Atypopenaeus compressipes
Atypopenaeus dearmatus
Atypopenaeus formosus
Atypopenaeus stenodactylus
Batepenaeopsis (2)
Ģints
Batepenaeopsis tenella
Batepenaeopsis venusta
Funchalia (6)
Ģints
Funchalia danae
Funchalia meridionalis
Funchalia sagamiensis
Funchalia taaningi
Funchalia villosa
Funchalia woodwardi
Ganjampenaeopsis (1)
Ģints
Ganjampenaeopsis uncta
Heteropenaeus (1)
Ģints
Heteropenaeus longimanus
Holthuispenaeopsis (1)
Ģints
Holthuispenaeopsis atlantica
Kishinouyepenaeopsis (4)
Ģints
Kishinouyepenaeopsis amicus
Kishinouyepenaeopsis cornuta
Kishinouyepenaeopsis incisa
Kishinouyepenaeopsis maxillipedo
Macropetasma (1)
Ģints
Macropetasma africana
Megokris (9)
Ģints
Megokris akademik
Megokris ghamrawyi
Megokris gonospinifer
Megokris granulosus
Megokris halli
Megokris manihine
Megokris motohburiorum
Megokris pescadoreensis
Megokris sedili
Metapenaeopsis (82)
Ģints
Metapenaeopsis acclivis
Metapenaeopsis aegyptia
Metapenaeopsis andamanensis
Metapenaeopsis angusta
Metapenaeopsis assimilis
Metapenaeopsis barbata
Metapenaeopsis batei
Metapenaeopsis beebei
Metapenaeopsis borradailei
Metapenaeopsis ceylonica
Metapenaeopsis commensalis
Metapenaeopsis coniger
Metapenaeopsis costata
Metapenaeopsis crassissima
Metapenaeopsis dalei
Metapenaeopsis difficilis
Metapenaeopsis distincta
Metapenaeopsis dura
Metapenaeopsis erythraea
Metapenaeopsis evermanni
Metapenaeopsis faouzii
Metapenaeopsis fusca
Metapenaeopsis gaillardi
Metapenaeopsis gallensis
Metapenaeopsis gerardoi
Metapenaeopsis goodei
Metapenaeopsis hilarula
Metapenaeopsis hobbsi
Metapenaeopsis incisa
Metapenaeopsis ivanovi
Metapenaeopsis kishinouyei
Metapenaeopsis kuboi
Metapenaeopsis kyushuensis
Metapenaeopsis lamellata
Metapenaeopsis lata
Metapenaeopsis laubieri
Metapenaeopsis lindae
Metapenaeopsis liui
Metapenaeopsis mannarensis
Metapenaeopsis manningi
Metapenaeopsis marquesas
Metapenaeopsis martinella
Metapenaeopsis menoui
Metapenaeopsis miersi
Metapenaeopsis mineri
Metapenaeopsis mogiensis
Metapenaeopsis mogiensis complanata
Metapenaeopsis mogiensis consobrina
Metapenaeopsis mogiensis intermedia
Metapenaeopsis mogiensis mogiensis
Metapenaeopsis novaeguineae
Metapenaeopsis palmensis
Metapenaeopsis parahilarula
Metapenaeopsis parapalmensis
Metapenaeopsis persica
Metapenaeopsis philippii
Metapenaeopsis propinqua
Metapenaeopsis provocatoria
Metapenaeopsis provocatoria longirostris
Metapenaeopsis provocatoria owstoni
Metapenaeopsis provocatoria provocatoria
Metapenaeopsis proxima
Metapenaeopsis quadrilobata
Metapenaeopsis quinquedentata
Metapenaeopsis richeri
Metapenaeopsis rosea
Metapenaeopsis scotti
Metapenaeopsis sibogae
Metapenaeopsis sinica
Metapenaeopsis sinuosa
Metapenaeopsis smithi
Metapenaeopsis spatulata
Metapenaeopsis spiridonovi
Metapenaeopsis stokmani
Metapenaeopsis stridulans
Metapenaeopsis tarawensis
Metapenaeopsis tchekunovae
Metapenaeopsis tenella
Metapenaeopsis toloensis
Metapenaeopsis vaillanti
Metapenaeopsis velutina
Metapenaeopsis wellsi
Metapenaeus (33)
Ģints
Metapenaeus affinis
Metapenaeus alcocki
Metapenaeus anchistus
Metapenaeus arabicus
Metapenaeus bennettae
Metapenaeus brevicornis
Metapenaeus conjunctus
Metapenaeus dalli
Metapenaeus demani
Metapenaeus demani demani
Metapenaeus demani stephani
Metapenaeus dobsoni
Metapenaeus eboracensis
Metapenaeus elegans
Metapenaeus endeavouri
Metapenaeus ensis
Metapenaeus insolitus
Metapenaeus intermedius
Metapenaeus joyneri
Metapenaeus joyneri formosus
Metapenaeus joyneri joyneri
Metapenaeus krishnatrii
Metapenaeus kutchensis
Metapenaeus lysianassa
Metapenaeus macleayi
Metapenaeus monoceros
Metapenaeus motohi
Metapenaeus moyebi
Metapenaeus papuensis
Metapenaeus philippinensis
Metapenaeus stebbingi
Metapenaeus suluensis
Metapenaeus tenuipes
Mierspenaeopsis (4)
Ģints
Mierspenaeopsis cultrirostris
Mierspenaeopsis hardwickii
Mierspenaeopsis indica
Mierspenaeopsis sculptilis
Miyadiella (2)
Ģints
Miyadiella ornata
Miyadiella podophthalmus
Parapenaeopsis (22)
Ģints
Parapenaeopsis acclivirostris
Parapenaeopsis amicas
Parapenaeopsis arafurica
Parapenaeopsis aroaensis
Parapenaeopsis balli
Parapenaeopsis cornuta
Parapenaeopsis coromandelica
Parapenaeopsis cultirostris
Parapenaeopsis gracillima
Parapenaeopsis hardwickii
Parapenaeopsis hungerfordi
Parapenaeopsis incisa
Parapenaeopsis longirostris
Parapenaeopsis maxillipedo
Parapenaeopsis nana
Parapenaeopsis sculptilis
Parapenaeopsis sinica
Parapenaeopsis stylifera
Parapenaeopsis stylifera stylifera
Parapenaeopsis tenella
Parapenaeopsis uncta
Parapenaeopsis venusta
Parapenaeus (16)
Ģints
Parapenaeus americanus
Parapenaeus australiensis
Parapenaeus cayrei
Parapenaeus constrictus
Parapenaeus fissuroides
Parapenaeus fissurus
Parapenaeus investigatoris
Parapenaeus kensleyi
Parapenaeus lanceolatus
Parapenaeus longipes
Parapenaeus longirostris
Parapenaeus murrayi
Parapenaeus perezfarfantae
Parapenaeus politus
Parapenaeus ruberoculatus
Parapenaeus sextuberculatus
Pelagopenaeus (1)
Ģints
Pelagopenaeus balboae
Penaeopsis (7)
Ģints
Penaeopsis balssi
Penaeopsis challengeri
Penaeopsis eduardoi
Penaeopsis jerryi
Penaeopsis mclaughlinae
Penaeopsis rectacuta
Penaeopsis serrata
Penaeus (32)
Ģints
Penaeus aztecus
Penaeus brasiliensis
Penaeus brevirostris
Penaeus californiensis
Penaeus canaliculatus
Penaeus chinensis
Penaeus duorarum
Penaeus esculentus
Penaeus hathor
Penaeus indicus
Penaeus japonicus
Penaeus kerathurus
Penaeus konkani
Penaeus latisulcatus
Penaeus longistylus
Penaeus marginatus
Penaeus merguiensis
Penaeus monodon
Penaeus notialis
Penaeus occidentalis
Penaeus paulensis
Penaeus penicillatus
Penaeus plebejus
Penaeus pulchricaudatus
Penaeus schmitti
Penaeus semisulcatus
Penaeus setiferus
Penaeus silasi
Penaeus similis
Penaeus stylirostris
Penaeus subtilis
Penaeus vannamei
Protrachypene (1)
Ģints
Protrachypene precipua
Rimapenaeus (6)
Ģints
Rimapenaeus byrdi
Rimapenaeus constrictus
Rimapenaeus faoe
Rimapenaeus fuscina
Rimapenaeus pacificus
Rimapenaeus similis
Tanypenaeus (1)
Ģints
Tanypenaeus caribaeus
Trachypenaeopsis (3)
Ģints
Trachypenaeopsis minicoyensis
Trachypenaeopsis mobilispinis
Trachypenaeopsis richtersii
Trachypenaeus (2)
Ģints
Trachypenaeus anchoralis
Trachypenaeus constrictus
Trachypeneus (1)
Ģints
Trachypeneus (Trachysalambria) similis
Trachysalambria (10)
Ģints
Trachysalambria albicoma
Trachysalambria aspera
Trachysalambria brevisuturae
Trachysalambria curvirostris
Trachysalambria fulva
Trachysalambria longipes
Trachysalambria malaiana
Trachysalambria nansei
Trachysalambria starobogatovi
Trachysalambria villaluzi
Xiphopenaeus (1)
Ģints
Xiphopenaeus kroyeri
Natantia
Crevette bouquet
Palaemonidae (142)
Dzimta
Allopontia (1)
Ģints
Allopontia iaini
Allopontonia (2)
Ģints
Allopontonia alastairi
Allopontonia brockii
Altopontonia (1)
Ģints
Altopontonia disparostris
Amphipontonia (1)
Ģints
Amphipontonia kanak
Anapontonia (1)
Ģints
Anapontonia denticauda
Anchiopontonia (1)
Ģints
Anchiopontonia hurii
Anchistus (8)
Ģints
Anchistus australis
Anchistus custoides
Anchistus custos
Anchistus demani
Anchistus gravieri
Anchistus miersi
Anchistus mirabilis
Anchistus pectinis
Ancylomenes (22)
Ģints
Ancylomenes adularans
Ancylomenes aesopius
Ancylomenes amirantei
Ancylomenes aqabai
Ancylomenes australis
Ancylomenes batei
Ancylomenes grandidens
Ancylomenes holthuisi
Ancylomenes kobayashii
Ancylomenes kuboi
Ancylomenes lipkei
Ancylomenes longicarpus
Ancylomenes lucasi
Ancylomenes luteomaculatus
Ancylomenes magnificus
Ancylomenes okunoi
Ancylomenes pedersoni
Ancylomenes sarasvati
Ancylomenes speciosus
Ancylomenes tenuirostris
Ancylomenes tosaensis
Ancylomenes venustus
Anisomenaeus (1)
Ģints
Anisomenaeus spinimanus
Apopontonia (5)
Ģints
Apopontonia dentimanus
Apopontonia dubia
Apopontonia falcirostris
Apopontonia orbitospinata
Apopontonia tridentata
Arachnochium (2)
Ģints
Arachnochium kulsiense
Arachnochium mirabile
Araiopontonia (1)
Ģints
Araiopontonia odontorhyncha
Ascidonia (5)
Ģints
Ascidonia californiensis
Ascidonia flavomaculata
Ascidonia miserabilis
Ascidonia pusilla
Ascidonia quasipusilla
Balssia (3)
Ģints
Balssia antipodarum
Balssia gasti
Balssia noeli
Blepharocaris (1)
Ģints
Blepharocaris panglao
Brachycarpus (3)
Ģints
Brachycarpus biunguiculatus
Brachycarpus crosnieri
Brachycarpus holthuisi
Brucecaris (1)
Ģints
Brucecaris tenuis
Bruceonia (1)
Ģints
Bruceonia ardeae
Cainonia (1)
Ģints
Cainonia medipacifica
Calathaemon (1)
Ģints
Calathaemon holthuisi
Carinopontonia (1)
Ģints
Carinopontonia paucipes
Chacella (1)
Ģints
Chacella kerstitchi
Chernocaris (1)
Ģints
Chernocaris placunae
Climeniperaeus (3)
Ģints
Climeniperaeus orbitospinatus
Climeniperaeus truncatus
Climeniperaeus truncoideus
Colemonia (1)
Ģints
Colemonia litodactylus
Conchodytes (11)
Ģints
Conchodytes biunguiculatus
Conchodytes chadi
Conchodytes kempi
Conchodytes maculatus
Conchodytes meleagrinae
Conchodytes monodactylus
Conchodytes nipponensis
Conchodytes philippinensis
Conchodytes placunae
Conchodytes pteriae
Conchodytes tridacnae
Coralliocaris (14)
Ģints
Coralliocaris brevirostris
Coralliocaris graminea
Coralliocaris junckeri
Coralliocaris labyrintha
Coralliocaris macrophthalma
Coralliocaris macropthalma
Coralliocaris nudirostris
Coralliocaris pavonae
Coralliocaris sandyi
Coralliocaris superba
Coralliocaris taiwanensis
Coralliocaris tridens
Coralliocaris venusta
Coralliocaris viridis
Coutierea (1)
Ģints
Coutierea agassizi
Creaseria (1)
Ģints
Creaseria morleyi
Crinotonia (2)
Ģints
Crinotonia anastasiae
Crinotonia attenuatus
Cryphiops (7)
Ģints
Cryphiops (Bithynops) brasiliensis
Cryphiops (Bithynops) luscus
Cryphiops (Bithynops) perspicax
Cryphiops (Bithynops) sbordonii
Cryphiops (Bithynops) villalobosi
Cryphiops (Cryphiops) caementarius
Cryphiops caementarius
Ctenopontonia (1)
Ģints
Ctenopontonia cyphastreophila
Cuapetes (29)
Ģints
Cuapetes agag
Cuapetes akiensis
Cuapetes americanus
Cuapetes amymone
Cuapetes anacanthus
Cuapetes andamanensis
Cuapetes calmani
Cuapetes darwiniensis
Cuapetes demani
Cuapetes edwardsii
Cuapetes elegans
Cuapetes ensifrons
Cuapetes grandis
Cuapetes johnsoni
Cuapetes kororensis
Cuapetes lacertae
Cuapetes lanceolatus
Cuapetes longirostris
Cuapetes nilandensis
Cuapetes paulsoni
Cuapetes platycheles
Cuapetes rapanui
Cuapetes seychellensis
Cuapetes suvadivensis
Cuapetes takedai
Cuapetes tenuipes
Cuapetes uncinatus
Cuapetes ungujaensis
Cuapetes yapiensis
Dactylonia (8)
Ģints
Dactylonia anachoreta
Dactylonia ascidicola
Dactylonia borradalei
Dactylonia carinicula
Dactylonia franseni
Dactylonia holthuisi
Dactylonia monnioti
Dactylonia okai
Dasella (3)
Ģints
Dasella ansoni
Dasella brucei
Dasella herdmaniae
Dasycaris (4)
Ģints
Dasycaris ceratops
Dasycaris doederleini
Dasycaris symbiotes
Dasycaris zanzibarica
Diapontonia (1)
Ģints
Diapontonia maranulus
Epipontonia (4)
Ģints
Epipontonia anceps
Epipontonia hainanensis
Epipontonia spongicola
Epipontonia tahitiensis
Eupontonia (3)
Ģints
Eupontonia gracilipes
Eupontonia noctalbata
Eupontonia oahu
Exoclimenella (4)
Ģints
Exoclimenella denticulata
Exoclimenella maldivensis
Exoclimenella sibogae
Exoclimenella sudanensis
Exopalaemon (10)
Ģints
Exopalaemon annandalei
Exopalaemon carinicauda
Exopalaemon guangdongensis
Exopalaemon hainanensis
Exopalaemon mani
Exopalaemon modestus
Exopalaemon orientis
Exopalaemon styliferus
Exopalaemon vietnamicus
Exopalaemon xinjiangensis
Exopontonia (1)
Ģints
Exopontonia malleatrix
Fennera (2)
Ģints
Fennera chacei
Fennera holthuisi
Hamiger (1)
Ģints
Hamiger novaezealandiae
Hamodactyloides (1)
Ģints
Hamodactyloides incompletus
Hamodactylus (4)
Ģints
Hamodactylus aqabai
Hamodactylus boschmai
Hamodactylus macrophthalmus
Hamodactylus noumeae
Hamopontonia (4)
Ģints
Hamopontonia corallicola
Hamopontonia essingtoni
Hamopontonia fungicola
Hamopontonia physogyra
Harpiliopsis (3)
Ģints
Harpiliopsis beaupresii
Harpiliopsis depressa
Harpiliopsis spinigera
Harpilius (4)
Ģints
Harpilius bayeri
Harpilius consobrinus
Harpilius lutescens
Harpilius spinifer
Holthuisaeus (1)
Ģints
Holthuisaeus bermudensis
Ischnopontonia (1)
Ģints
Ischnopontonia lophos
Isopontonia (1)
Ģints
Isopontonia platycheles
Izucaris (2)
Ģints
Izucaris crosnieri
Izucaris masudai
Jocaste (3)
Ģints
Jocaste japonica
Jocaste lucina
Jocaste platysoma
Kemponia (2)
Ģints
Kemponia johnsoni
Kemponia nilandensis
Laomenes (11)
Ģints
Laomenes amboinensis
Laomenes ceratophthalmus
Laomenes clarki
Laomenes cornutus
Laomenes gyrophthalmus
Laomenes holthuisi
Laomenes jackhintoni
Laomenes nudirostris
Laomenes pardus
Laomenes pestrushka
Laomenes tigris
Leander (11)
Ģints
Leander edwardsi
Leander kempi
Leander latreillianus
Leander longirostris
Leander manningi
Leander paulensis
Leander plumosus
Leander rectirostris
Leander serratus
Leander squilla
Leander tenuicornis
Leandrites (4)
Ģints
Leandrites celebensis
Leandrites deschampsi
Leandrites indicus
Leandrites stenopus
Leptocarpus (3)
Ģints
Leptocarpus fluminicola
Leptocarpus kempi
Leptocarpus potamiscus
Leptomenaeus (2)
Ģints
Leptomenaeus dolichosternum
Leptomenaeus nhatrangensis
Leptopalaemon (5)
Ģints
Leptopalaemon gagadjui
Leptopalaemon gibbosus
Leptopalaemon glabrus
Leptopalaemon gudjangah
Leptopalaemon magelensis
Lipkebe (1)
Ģints
Lipkebe holthuisi
Lipkemenes (1)
Ģints
Lipkemenes lanipes
Macrobrachium (246)
Ģints
Macrobrachium abrahami
Macrobrachium acanthochirus
Macrobrachium acanthurus
Macrobrachium acherontium
Macrobrachium aemulum
Macrobrachium aemulum keralauni
Macrobrachium agwi
Macrobrachium ahkowi
Macrobrachium amazonicum
Macrobrachium americanum
Macrobrachium amplimanus
Macrobrachium andamanicum
Macrobrachium aracamuni
Macrobrachium asperulum
Macrobrachium atabapense
Macrobrachium auratum
Macrobrachium australe
Macrobrachium australiense
Macrobrachium banjarae
Macrobrachium bariense
Macrobrachium birai
Macrobrachium birmanicum
Macrobrachium bombayense
Macrobrachium borellii
Macrobrachium brasiliense
Macrobrachium brevicarpum
Macrobrachium bullatum
Macrobrachium cacharense
Macrobrachium caledonicum
Macrobrachium callirrhoe
Macrobrachium canarae
Macrobrachium carcinus
Macrobrachium catonium
Macrobrachium cavernicola
Macrobrachium chevalieri
Macrobrachium chilinense
Macrobrachium clymene
Macrobrachium cocoense
Macrobrachium cortezi
Macrobrachium cosolapaense
Macrobrachium cowlesi
Macrobrachium crebrum
Macrobrachium crenulatum
Macrobrachium dalatense
Macrobrachium dayanum
Macrobrachium denticulatum
Macrobrachium depressimanum
Macrobrachium dienbienphuense
Macrobrachium dierythrum
Macrobrachium digitus
Macrobrachium digueti
Macrobrachium dolatum
Macrobrachium dolichodactylus
Macrobrachium duri
Macrobrachium dux
Macrobrachium edentatum
Macrobrachium elatum
Macrobrachium elegantum
Macrobrachium empulipke
Macrobrachium equidens
Macrobrachium esculentum
Macrobrachium faustinum
Macrobrachium felicinum
Macrobrachium ferreirai
Macrobrachium feunteuni
Macrobrachium foai
Macrobrachium forcipatum
Macrobrachium formosense
Macrobrachium fukienense
Macrobrachium gallus
Macrobrachium gangeticum
Macrobrachium glabrum
Macrobrachium gracilirostre
Macrobrachium grandimanus
Macrobrachium gua
Macrobrachium guangxiense
Macrobrachium gurudeve
Macrobrachium hainanense
Macrobrachium hancocki
Macrobrachium handschini
Macrobrachium hendersodayanum
Macrobrachium hendersoni
Macrobrachium heterochirus
Macrobrachium heterorhynchos
Macrobrachium hildebrandti
Macrobrachium hirsutimanus
Macrobrachium hirtimanus
Macrobrachium hobbsi
Macrobrachium holthuisi
Macrobrachium horstii
Macrobrachium hungi
Macrobrachium idae
Macrobrachium iheringi
Macrobrachium inca
Macrobrachium indicum
Macrobrachium inflatum
Macrobrachium inpa
Macrobrachium insulare
Macrobrachium jacatepecense
Macrobrachium jacobsoni
Macrobrachium japonicum
Macrobrachium jaroense
Macrobrachium jayasreei
Macrobrachium jelskii
Macrobrachium jiangxiense
Macrobrachium johnsoni
Macrobrachium joppae
Macrobrachium kelianense
Macrobrachium kempi
Macrobrachium kistnense
Macrobrachium koombooloomba
Macrobrachium kulkarnii
Macrobrachium kunjuramani
Macrobrachium lanatum
Macrobrachium lanceifrons
Macrobrachium lanchesteri
Macrobrachium lar
Macrobrachium latidactylus
Macrobrachium latimanus
Macrobrachium lepidactyloides
Macrobrachium lepidactylus
Macrobrachium leptodactylus
Macrobrachium leucodactylus
Macrobrachium lingyunense
Macrobrachium lopopodus
Macrobrachium lorentzi
Macrobrachium lucifugum
Macrobrachium lujae
Macrobrachium macrobrachion
Macrobrachium maculatum
Macrobrachium madhusoodani
Macrobrachium malayanum
Macrobrachium mammillodactylus
Macrobrachium manipurense
Macrobrachium manningi
Macrobrachium mazatecum
Macrobrachium mekongense
Macrobrachium meridionale
Macrobrachium meridionalis
Macrobrachium michoacanus
Macrobrachium microps
Macrobrachium mieni
Macrobrachium minutum
Macrobrachium miyakoense
Macrobrachium moorei
Macrobrachium naso
Macrobrachium nattereri
Macrobrachium natulorum
Macrobrachium neglectum
Macrobrachium nepalense
Macrobrachium niloticum
Macrobrachium niphanae
Macrobrachium nipponense
Macrobrachium nobilii
Macrobrachium novaehollandiae
Macrobrachium oaxacae
Macrobrachium occidentale
Macrobrachium oenone
Macrobrachium ohione
Macrobrachium olfersii
Macrobrachium oxyphilus
Macrobrachium panamense
Macrobrachium pantanalense
Macrobrachium patheinense
Macrobrachium patsa
Macrobrachium pectinatum
Macrobrachium peguense
Macrobrachium pentazona
Macrobrachium petersii
Macrobrachium petiti
Macrobrachium petronioi
Macrobrachium pilimanus
Macrobrachium pilosum
Macrobrachium placidulum
Macrobrachium placidum
Macrobrachium platycheles
Macrobrachium platyrostris
Macrobrachium poeti
Macrobrachium potiuna
Macrobrachium prabhakarani
Macrobrachium praecox
Macrobrachium pumilum
Macrobrachium purpureamanus
Macrobrachium quelchi
Macrobrachium raridens
Macrobrachium rathbunae
Macrobrachium reyesi
Macrobrachium rhodochir
Macrobrachium rodriguezi
Macrobrachium rogersi
Macrobrachium rosenbergii
Macrobrachium rostratum
Macrobrachium rude
Macrobrachium sabanus
Macrobrachium saigonense
Macrobrachium sankolli
Macrobrachium santanderensis
Macrobrachium sbordonii
Macrobrachium scabriculum
Macrobrachium scorteccii
Macrobrachium shaoi
Macrobrachium shokitai
Macrobrachium sintangense
Macrobrachium sirindhorn
Macrobrachium siwalikense
Macrobrachium sollaudii
Macrobrachium spinipes
Macrobrachium spinosum
Macrobrachium srilankense
Macrobrachium striatum
Macrobrachium sulcatus
Macrobrachium sulcicarpale
Macrobrachium sundaicum
Macrobrachium suongae
Macrobrachium superbum
Macrobrachium surinamicum
Macrobrachium talaiense
Macrobrachium tenellum
Macrobrachium tenuirostrum
Macrobrachium thai
Macrobrachium therezieni
Macrobrachium thuylami
Macrobrachium thysi
Macrobrachium tiwarii
Macrobrachium tolmerum
Macrobrachium totonacum
Macrobrachium transandicum
Macrobrachium tratense
Macrobrachium trichodactylum
Macrobrachium tuxtlaense
Macrobrachium unikarnatakae
Macrobrachium urayang
Macrobrachium veliense
Macrobrachium venustum
Macrobrachium vicconi
Macrobrachium vietnamense
Macrobrachium vietnamiense
Macrobrachium villalobosi
Macrobrachium villosimanus
Macrobrachium vollenhoveni
Macrobrachium vollenhovenii
Macrobrachium walvanense
Macrobrachium wannanense
Macrobrachium weberi
Macrobrachium yui
Macrobrachium zariquieyi
Manipontonia (3)
Ģints
Manipontonia paeneglabra
Manipontonia persiana
Manipontonia psamathe
Margitonia (1)
Ģints
Margitonia insolitus
Mesopontonia (6)
Ģints
Mesopontonia brevicarpus
Mesopontonia brucei
Mesopontonia gorgoniophila
Mesopontonia gracilicarpus
Mesopontonia monodactylus
Mesopontonia verrucimanus
Metapontonia (1)
Ģints
Metapontonia fungiacola
Metapotonia (1)
Ģints
Metapotonia fungiacola
Miopontonia (1)
Ģints
Miopontonia yongei
Miopotonia (1)
Ģints
Miopotonia yongei
Nematopalaemon (5)
Ģints
Nematopalaemon colombiensis
Nematopalaemon hastatus
Nematopalaemon karnafuliensis
Nematopalaemon schmitti
Nematopalaemon tenuipes
Neoanchistus (2)
Ģints
Neoanchistus cardiodytes
Neoanchistus nasalis
Neoclimenes (1)
Ģints
Neoclimenes holthuisi
Neopalaemon (1)
Ģints
Neopalaemon nahuatlus
Neopericlimenes (1)
Ģints
Neopericlimenes thornei
Neopontonides (5)
Ģints
Neopontonides beaufortensis
Neopontonides brucei
Neopontonides chacei
Neopontonides dentiger
Neopontonides henryvonprahli
Nippontonia (2)
Ģints
Nippontonia christellae
Nippontonia minirostris
Notopontonia (1)
Ģints
Notopontonia platycheles
Odontonia (7)
Ģints
Odontonia compacta
Odontonia katoi
Odontonia maldivensis
Odontonia rufopunctata
Odontonia seychellensis
Odontonia sibogae
Odontonia simplicipes
Onycocaridella (3)
Ģints
Onycocaridella monodoa
Onycocaridella prima
Onycocaridella stenolepis
Onycocaridites (1)
Ģints
Onycocaridites anomodactylus
Onycocaris (20)
Ģints
Onycocaris amakusensis
Onycocaris aualitica
Onycocaris balssi
Onycocaris bocki
Onycocaris callyspongiae
Onycocaris fujinoi
Onycocaris furculata
Onycocaris hayamaensis
Onycocaris longirostris
Onycocaris maui
Onycocaris nieli
Onycocaris oligodentata
Onycocaris profunda
Onycocaris quadratophthalma
Onycocaris seychellensis
Onycocaris spinosa
Onycocaris stradbrokei
Onycocaris temiri
Onycocaris trullata
Onycocaris zanzibarica
Onycomenes (1)
Ģints
Onycomenes antokha
Orthopontonia (1)
Ģints
Orthopontonia ornata
Palaemon (50)
Ģints
Palaemon (Eupalaemon) idae
Palaemon (Eupalaemon) sundaicus
Palaemon adspersus
Palaemon affinis
Palaemon brevicarpus
Palaemon capensis
Palaemon concinnus
Palaemon curvirostris
Palaemon debilis
Palaemon dolospinus
Palaemon elegans
Palaemon floridanus
Palaemon gladiator
Palaemon gracilis
Palaemon gravieri
Palaemon guangdongensis
Palaemon hancocki
Palaemon hendersoni
Palaemon intermedius
Palaemon jamaicensis
Palaemon khori
Palaemon lamarrei
Palaemon litoreus
Palaemon longirostris
Palaemon longirostris garciacidi
Palaemon longirostris longirostris
Palaemon macrodactylus
Palaemon maculatus
Palaemon miyadii
Palaemon northropi
Palaemon ogasawaraensis
Palaemon ortmanni
Palaemon pacificus
Palaemon paivai
Palaemon pandaliformis
Palaemon paucidens
Palaemon peringueyi
Palaemon peruanus
Palaemon powelli
Palaemon ritteri
Palaemon semmelinkii
Palaemon serenus
Palaemon serratus
Palaemon serrifer
Palaemon sewelli
Palaemon tenuidactylus
Palaemon varians
Palaemon vicinus
Palaemon xiphias
Palaemon yamashitai
Palaemonella (22)
Ģints
Palaemonella aliska
Palaemonella asymmetrica
Palaemonella atlantica
Palaemonella burnsi
Palaemonella crosnieri
Palaemonella dijonesae
Palaemonella disalvoi
Palaemonella dolichodactylus
Palaemonella foresti
Palaemonella hachijo
Palaemonella holmesi
Palaemonella komaii
Palaemonella lata
Palaemonella longidactylus
Palaemonella maziwi
Palaemonella meteorae
Palaemonella pottsi
Palaemonella pusilla
Palaemonella rathbunae
Palaemonella rotumana
Palaemonella spinulata
Palaemonella tenuipes
Palaemonetes (31)
Ģints
Palaemonetes africanus
Palaemonetes antennarius
Palaemonetes antrorum
Palaemonetes argentinus
Palaemonetes atrinubes
Palaemonetes australis
Palaemonetes camranhi
Palaemonetes carteri
Palaemonetes cummingi
Palaemonetes hiltoni
Palaemonetes hobbsi
Palaemonetes intermedius
Palaemonetes ivonicus
Palaemonetes kadiakensis
Palaemonetes karukera
Palaemonetes lindsayi
Palaemonetes mercedae
Palaemonetes mesogenitor
Palaemonetes mesopotamicus
Palaemonetes mexicanus
Palaemonetes octaviae
Palaemonetes paludosus
Palaemonetes pugio
Palaemonetes schmitti
Palaemonetes sinensis
Palaemonetes suttkusi
Palaemonetes texanus
Palaemonetes tonkinensis
Palaemonetes turcorum
Palaemonetes vulgaris
Palaemonetes zariquieyi
Paraclimenaeus (4)
Ģints
Paraclimenaeus dentimanus
Paraclimenaeus fimbriatus
Paraclimenaeus seticauda
Paraclimenaeus spinicauda
Paraclimenes (4)
Ģints
Paraclimenes franklini
Paraclimenes gorgonicola
Paraclimenes seticauda
Paraclimenes setirostris
Paranchistus (7)
Ģints
Paranchistus armatus
Paranchistus liui
Paranchistus nobilii
Paranchistus ornatus
Paranchistus pycnodontae
Paranchistus serenei
Paranchistus spondylis
Paratypton (1)
Ģints
Paratypton siebenrocki
Patonia (1)
Ģints
Patonia mclaughlinae
Periclimenaeus (83)
Ģints
Periclimenaeus ancylodactylus
Periclimenaeus arabicus
Periclimenaeus ardeae
Periclimenaeus arthrodactylus
Periclimenaeus ascidiarum
Periclimenaeus atlanticus
Periclimenaeus aurae
Periclimenaeus bermudensis
Periclimenaeus bidentatus
Periclimenaeus bouvieri
Periclimenaeus bredini
Periclimenaeus brucei
Periclimenaeus calmani
Periclimenaeus caraibicus
Periclimenaeus chacei
Periclimenaeus colemani
Periclimenaeus colodactylus
Periclimenaeus crassipes
Periclimenaeus creefi
Periclimenaeus crosnieri
Periclimenaeus dactylodon
Periclimenaeus denticulodigitus
Periclimenaeus devaneyi
Periclimenaeus diplosomatis
Periclimenaeus djiboutensis
Periclimenaeus echinimanus
Periclimenaeus fawatu
Periclimenaeus forficulatus
Periclimenaeus garthi
Periclimenaeus gorgonidarum
Periclimenaeus hancocki
Periclimenaeus hebedactylus
Periclimenaeus hecate
Periclimenaeus heronensis
Periclimenaeus holthuisi
Periclimenaeus jeancharcoti
Periclimenaeus kottae
Periclimenaeus leptodactylus
Periclimenaeus lobiferus
Periclimenaeus manihinei
Periclimenaeus matherae
Periclimenaeus maxillulidens
Periclimenaeus minutus
Periclimenaeus mortenseni
Periclimenaeus myora
Periclimenaeus nielbrucei
Periclimenaeus nobilii
Periclimenaeus nufu
Periclimenaeus orbitocarinatus
Periclimenaeus orontes
Periclimenaeus pachydentatus
Periclimenaeus pachyspinosus
Periclimenaeus pacificus
Periclimenaeus palauensis
Periclimenaeus parkeri
Periclimenaeus pearsei
Periclimenaeus pectinidactylus
Periclimenaeus perlatus
Periclimenaeus pulitzerfinali
Periclimenaeus quadridentatus
Periclimenaeus rastrifer
Periclimenaeus rhodope
Periclimenaeus robustus
Periclimenaeus schmitti
Periclimenaeus serenei
Periclimenaeus serrula
Periclimenaeus solitus
Periclimenaeus spinimanus
Periclimenaeus spinosus
Periclimenaeus spongicola
Periclimenaeus storchi
Periclimenaeus stylirostris
Periclimenaeus tchesunovi
Periclimenaeus tridentatus
Periclimenaeus trispinosus
Periclimenaeus truncatus
Periclimenaeus tuamotae
Periclimenaeus uropodialis
Periclimenaeus usitatus
Periclimenaeus wilsoni
Periclimenaeus wolffi
Periclimenaeus zanzibaricus
Periclimenaeus zarenkovi
Periclimenella (2)
Ģints
Periclimenella petitthouarsii
Periclimenella spinifera
Periclimenes (191)
Ģints
Periclimenes acanthimerus
Periclimenes aegylios
Periclimenes aesopius
Periclimenes affinis
Periclimenes akiensis
Periclimenes albatrossae
Periclimenes albolineatus
Periclimenes alcocki
Periclimenes aleator
Periclimenes alegrias
Periclimenes alexanderi
Periclimenes americanus
Periclimenes amethysteus
Periclimenes andresi
Periclimenes anthophilus
Periclimenes antipathophilus
Periclimenes attenuatus
Periclimenes batei
Periclimenes bayeri
Periclimenes boucheti
Periclimenes bowmani
Periclimenes brevicarpalis
Periclimenes brevinaris
Periclimenes brevirostris
Periclimenes brocketti
Periclimenes brockii
Periclimenes brucei
Periclimenes burrup
Periclimenes calcaratus
Periclimenes calmani
Periclimenes canalinsulae
Periclimenes cannaphilus
Periclimenes carinidactylus
Periclimenes ceratopthalmus
Periclimenes chacei
Periclimenes colemani
Periclimenes colesi
Periclimenes commensalis
Periclimenes compressus
Periclimenes coriolis
Periclimenes crinoidalis
Periclimenes cristimanus
Periclimenes crosnieri
Periclimenes curvirostris
Periclimenes dardanicola
Periclimenes delagoae
Periclimenes demani
Periclimenes dentidactylus
Periclimenes difficilis
Periclimenes digitalis
Periclimenes diversipes
Periclimenes edwardsii
Periclimenes eleftherioui
Periclimenes exederens
Periclimenes fenneri
Periclimenes finlayi
Periclimenes forcipulatus
Periclimenes foresti
Periclimenes forgesi
Periclimenes foveolatus
Periclimenes franklini
Periclimenes fujinoi
Periclimenes gonioporae
Periclimenes gorgonicola
Periclimenes gracilis
Periclimenes grandidens
Periclimenes grandis
Periclimenes granulatus
Periclimenes granulimanus
Periclimenes granuloides
Periclimenes guarapari
Periclimenes harringtoni
Periclimenes hertwigi
Periclimenes hongkongensis
Periclimenes imperator
Periclimenes incertus
Periclimenes indicus
Periclimenes infraspinis
Periclimenes ingressicolumbi
Periclimenes inornatus
Periclimenes insolitus
Periclimenes investigatoris
Periclimenes involens
Periclimenes iridescens
Periclimenes ischiospinosus
Periclimenes josephi
Periclimenes jugalis
Periclimenes kallisto
Periclimenes kempi
Periclimenes kornii
Periclimenes laccadivensis
Periclimenes laevimanus
Periclimenes lanipes
Periclimenes latipollex
Periclimenes lepidus
Periclimenes leptodactylus
Periclimenes leptopus
Periclimenes leptunguis
Periclimenes longicarpus
Periclimenes longicaudatus
Periclimenes longimanus
Periclimenes longipes
Periclimenes loyautensis
Periclimenes lucasi
Periclimenes lutescens
Periclimenes macrophthalmus
Periclimenes madreporae
Periclimenes magnus
Periclimenes mahei
Periclimenes maldivensis
Periclimenes manihine
Periclimenes mclaughlinae
Periclimenes mclellandi
Periclimenes meyeri
Periclimenes milleri
Periclimenes murcielagensis
Periclimenes nevillei
Periclimenes ngi
Periclimenes nomadophila
Periclimenes novaffinis
Periclimenes obscurus
Periclimenes ordinarius
Periclimenes ornatellus
Periclimenes ornatus
Periclimenes paivai
Periclimenes pandionis
Periclimenes panglaonis
Periclimenes paralcocki
Periclimenes paraleator
Periclimenes paraparvus
Periclimenes parasiticus
Periclimenes parvispinatus
Periclimenes parvus
Periclimenes patae
Periclimenes pauper
Periclimenes pectiniferus
Periclimenes pectinipes
Periclimenes perlucidus
Periclimenes perryae
Periclimenes perturbans
Periclimenes petitthouarsi
Periclimenes petitthouarsii
Periclimenes pholeter
Periclimenes pilipes
Periclimenes platalea
Periclimenes platydactylus
Periclimenes platyrhynchus
Periclimenes polynesiensis
Periclimenes poriphilus
Periclimenes poupini
Periclimenes psamathe
Periclimenes pseudalcocki
Periclimenes rathbunae
Periclimenes rectirostris
Periclimenes rex
Periclimenes richeri
Periclimenes rincewindi
Periclimenes ruber
Periclimenes sagittifer
Periclimenes sandybrucei
Periclimenes sandyi
Periclimenes sarasvati
Periclimenes sarkanae
Periclimenes scriptus
Periclimenes sibogae
Periclimenes signatus
Periclimenes sinensis
Periclimenes soror
Periclimenes suvadivensis
Periclimenes takedai
Periclimenes tangeroa
Periclimenes tenellus
Periclimenes tenuis
Periclimenes terangeri
Periclimenes thermohydrophilus
Periclimenes toloensis
Periclimenes tonga
Periclimenes ungujaensis
Periclimenes uniunguiculatus
Periclimenes vanellus
Periclimenes vaubani
Periclimenes veleronis
Periclimenes venustus
Periclimenes vicinus
Periclimenes watamuae
Periclimenes wirtzi
Periclimenes yaldwyni
Periclimenes yucatanicus
Periclimenes zanzibaricus
Periclimenes zerinae
Periclimenes zevinae
Periclimenoides (2)
Ģints
Periclimenoides odontodactylus
Periclimenoides socotrae
Philarius (9)
Ģints
Philarius albimaculatus
Philarius condi
Philarius gerlachei
Philarius imperialis
Philarius lifuensis
Philarius minor
Philarius polynesicus
Philarius rufulus
Philarius rufus
Phycomenes (5)
Ģints
Phycomenes cobourgi
Phycomenes indicus
Phycomenes siankaanensis
Phycomenes sulcatus
Phycomenes zostericola
Pinnotheronia (1)
Ģints
Pinnotheronia rumphiusi
Platycaris (1)
Ģints
Platycaris latirostris
Platypontonia (2)
Ģints
Platypontonia brevirostris
Platypontonia hyotis
Plesiomenaeus (1)
Ģints
Plesiomenaeus poorei
Plesiopontonia (1)
Ģints
Plesiopontonia monodi
Pliopontonia (2)
Ģints
Pliopontonia furtiva
Pliopontonia harazakii
Pontonia (24)
Ģints
Pontonia anachoreta
Pontonia ardeae
Pontonia ascidicola
Pontonia californiensis
Pontonia chimaera
Pontonia domestica
Pontonia flavomaculata
Pontonia hurii
Pontonia longispina
Pontonia manningi
Pontonia margarita
Pontonia mexicana
Pontonia minuta
Pontonia okai
Pontonia panamica
Pontonia pilosa
Pontonia pinnae
Pontonia pinnophylax
Pontonia pusilla
Pontonia sibogae
Pontonia simplex
Pontonia spighti
Pontonia stylirostris
Pontonia unidens
Pontonides (7)
Ģints
Pontonides ankeri
Pontonides asperulatus
Pontonides loloata
Pontonides maldivensis
Pontonides sibogae
Pontonides tatianae
Pontonides unciger
Pontoniopsides (1)
Ģints
Pontoniopsides paulae
Pontoniopsis (2)
Ģints
Pontoniopsis comanthi
Pontoniopsis paulae
Poripontonia (2)
Ģints
Poripontonia cornuta
Poripontonia dux
Propontonia (1)
Ģints
Propontonia pellucida
Pseudoclimenes (1)
Ģints
Pseudoclimenes holthuisi
Pseudocoutierea (6)
Ģints
Pseudocoutierea antillensis
Pseudocoutierea conchae
Pseudocoutierea dotae
Pseudocoutierea edentata
Pseudocoutierea elegans
Pseudocoutierea wirtzi
Pseudopalaemon (7)
Ģints
Pseudopalaemon amazonensis
Pseudopalaemon bouvieri
Pseudopalaemon chryseus
Pseudopalaemon funchiae
Pseudopalaemon gouldingi
Pseudopalaemon iquitoensis
Pseudopalaemon nigramnis
Pseudopontonia (1)
Ģints
Pseudopontonia minuta
Pseudopontonides (2)
Ģints
Pseudopontonides plumosus
Pseudopontonides principis
Pseudoveleronia (1)
Ģints
Pseudoveleronia laevifrons
Rapipontonia (4)
Ģints
Rapipontonia galene
Rapipontonia hydra
Rapipontonia paragalene
Rapipontonia platalea
Rhopalaemon (1)
Ģints
Rhopalaemon belindae
Rostronia (1)
Ģints
Rostronia stylirostris
Sandimenes (1)
Ģints
Sandimenes hirsutus
Sandyella (5)
Ģints
Sandyella bicornuta
Sandyella mclaughlinae
Sandyella quadricornuta
Sandyella sexicornuta
Sandyella tricornuta
Stegopontonia (1)
Ģints
Stegopontonia commensalis
Tectopontonia (1)
Ģints
Tectopontonia maziwiae
Tenuipedium (1)
Ģints
Tenuipedium palaemonoides
Thaumastocaris (1)
Ģints
Thaumastocaris streptopus
Troglindicus (1)
Ģints
Troglindicus phreaticus
Troglocubanus (5)
Ģints
Troglocubanus calcis
Troglocubanus eigenmanni
Troglocubanus gibarensis
Troglocubanus inermis
Troglocubanus jamaicensis
Troglomexicanus (3)
Ģints
Troglomexicanus huastecae
Troglomexicanus perezfarfanteae
Troglomexicanus tamaulipasensis
Tuleariocaris (4)
Ģints
Tuleariocaris holthuisi
Tuleariocaris neglecta
Tuleariocaris sarec
Tuleariocaris zanzibarica
Typton (22)
Ģints
Typton anomalus
Typton ascensionis
Typton australis
Typton bawii
Typton capricorniae
Typton carneus
Typton crosslandi
Typton dentatus
Typton dimorphus
Typton distinctus
Typton fapespae
Typton gnathophylloides
Typton hephaestus
Typton holthuisi
Typton manningi
Typton nanus
Typton prionurus
Typton serratus
Typton spongicola
Typton tortugae
Typton vulcanus
Typton wasini
Typtonoides (1)
Ģints
Typtonoides nieli
Typtonychus (6)
Ģints
Typtonychus anomalus
Typtonychus bruceorum
Typtonychus crassimanus
Typtonychus dentatus
Typtonychus dimorphus
Typtonychus infaustus
Unguicaris (4)
Ģints
Unguicaris alegrias
Unguicaris novaecaledoniae
Unguicaris panglaonis
Unguicaris pilipes
Urocaridella (7)
Ģints
Urocaridella antonbrunii
Urocaridella antonbruunii
Urocaridella cyrtorhyncha
Urocaridella cyrtorhyncus
Urocaridella pulchella
Urocaridella urocaridella
Urocaridella vestigialis
Urocaris (1)
Ģints
Urocaris longicaudata
Veleronia (3)
Ģints
Veleronia laevifrons
Veleronia serratifrons
Veleronia sympathes
Veleroniopsis (1)
Ģints
Veleroniopsis kimallynae
Vir (6)
Ģints
Vir colemani
Vir euphyllius
Vir longidactylusa
Vir orientalis
Vir philippinensis
Vir smiti
Waldola (1)
Ģints
Waldola schmitti
Yemenicaris (1)
Ģints
Yemenicaris trullicauda
Zenopontonia (1)
Ģints
Zenopontonia noverca
crevette de la Mer du Nord
Crangon crangon
Crevette geante d'eau douce
Macrobrachium rosenbergii
Crevette grise
Crangon crangon
Crevette nordique
Pandalus borealis
Crevette rose
Penaeidae (29)
Dzimta
Alcockpenaeopsis (1)
Ģints
Alcockpenaeopsis hungerfordii
Arafurapenaeopsis (1)
Ģints
Arafurapenaeopsis arafurica
Artemesia (1)
Ģints
Artemesia longinaris
Atypopenaeus (5)
Ģints
Atypopenaeus bicornis
Atypopenaeus compressipes
Atypopenaeus dearmatus
Atypopenaeus formosus
Atypopenaeus stenodactylus
Batepenaeopsis (2)
Ģints
Batepenaeopsis tenella
Batepenaeopsis venusta
Funchalia (6)
Ģints
Funchalia danae
Funchalia meridionalis
Funchalia sagamiensis
Funchalia taaningi
Funchalia villosa
Funchalia woodwardi
Ganjampenaeopsis (1)
Ģints
Ganjampenaeopsis uncta
Heteropenaeus (1)
Ģints
Heteropenaeus longimanus
Holthuispenaeopsis (1)
Ģints
Holthuispenaeopsis atlantica
Kishinouyepenaeopsis (4)
Ģints
Kishinouyepenaeopsis amicus
Kishinouyepenaeopsis cornuta
Kishinouyepenaeopsis incisa
Kishinouyepenaeopsis maxillipedo
Macropetasma (1)
Ģints
Macropetasma africana
Megokris (9)
Ģints
Megokris akademik
Megokris ghamrawyi
Megokris gonospinifer
Megokris granulosus
Megokris halli
Megokris manihine
Megokris motohburiorum
Megokris pescadoreensis
Megokris sedili
Metapenaeopsis (82)
Ģints
Metapenaeopsis acclivis
Metapenaeopsis aegyptia
Metapenaeopsis andamanensis
Metapenaeopsis angusta
Metapenaeopsis assimilis
Metapenaeopsis barbata
Metapenaeopsis batei
Metapenaeopsis beebei
Metapenaeopsis borradailei
Metapenaeopsis ceylonica
Metapenaeopsis commensalis
Metapenaeopsis coniger
Metapenaeopsis costata
Metapenaeopsis crassissima
Metapenaeopsis dalei
Metapenaeopsis difficilis
Metapenaeopsis distincta
Metapenaeopsis dura
Metapenaeopsis erythraea
Metapenaeopsis evermanni
Metapenaeopsis faouzii
Metapenaeopsis fusca
Metapenaeopsis gaillardi
Metapenaeopsis gallensis
Metapenaeopsis gerardoi
Metapenaeopsis goodei
Metapenaeopsis hilarula
Metapenaeopsis hobbsi
Metapenaeopsis incisa
Metapenaeopsis ivanovi
Metapenaeopsis kishinouyei
Metapenaeopsis kuboi
Metapenaeopsis kyushuensis
Metapenaeopsis lamellata
Metapenaeopsis lata
Metapenaeopsis laubieri
Metapenaeopsis lindae
Metapenaeopsis liui
Metapenaeopsis mannarensis
Metapenaeopsis manningi
Metapenaeopsis marquesas
Metapenaeopsis martinella
Metapenaeopsis menoui
Metapenaeopsis miersi
Metapenaeopsis mineri
Metapenaeopsis mogiensis
Metapenaeopsis mogiensis complanata
Metapenaeopsis mogiensis consobrina
Metapenaeopsis mogiensis intermedia
Metapenaeopsis mogiensis mogiensis
Metapenaeopsis novaeguineae
Metapenaeopsis palmensis
Metapenaeopsis parahilarula
Metapenaeopsis parapalmensis
Metapenaeopsis persica
Metapenaeopsis philippii
Metapenaeopsis propinqua
Metapenaeopsis provocatoria
Metapenaeopsis provocatoria longirostris
Metapenaeopsis provocatoria owstoni
Metapenaeopsis provocatoria provocatoria
Metapenaeopsis proxima
Metapenaeopsis quadrilobata
Metapenaeopsis quinquedentata
Metapenaeopsis richeri
Metapenaeopsis rosea
Metapenaeopsis scotti
Metapenaeopsis sibogae
Metapenaeopsis sinica
Metapenaeopsis sinuosa
Metapenaeopsis smithi
Metapenaeopsis spatulata
Metapenaeopsis spiridonovi
Metapenaeopsis stokmani
Metapenaeopsis stridulans
Metapenaeopsis tarawensis
Metapenaeopsis tchekunovae
Metapenaeopsis tenella
Metapenaeopsis toloensis
Metapenaeopsis vaillanti
Metapenaeopsis velutina
Metapenaeopsis wellsi
Metapenaeus (33)
Ģints
Metapenaeus affinis
Metapenaeus alcocki
Metapenaeus anchistus
Metapenaeus arabicus
Metapenaeus bennettae
Metapenaeus brevicornis
Metapenaeus conjunctus
Metapenaeus dalli
Metapenaeus demani
Metapenaeus demani demani
Metapenaeus demani stephani
Metapenaeus dobsoni
Metapenaeus eboracensis
Metapenaeus elegans
Metapenaeus endeavouri
Metapenaeus ensis
Metapenaeus insolitus
Metapenaeus intermedius
Metapenaeus joyneri
Metapenaeus joyneri formosus
Metapenaeus joyneri joyneri
Metapenaeus krishnatrii
Metapenaeus kutchensis
Metapenaeus lysianassa
Metapenaeus macleayi
Metapenaeus monoceros
Metapenaeus motohi
Metapenaeus moyebi
Metapenaeus papuensis
Metapenaeus philippinensis
Metapenaeus stebbingi
Metapenaeus suluensis
Metapenaeus tenuipes
Mierspenaeopsis (4)
Ģints
Mierspenaeopsis cultrirostris
Mierspenaeopsis hardwickii
Mierspenaeopsis indica
Mierspenaeopsis sculptilis
Miyadiella (2)
Ģints
Miyadiella ornata
Miyadiella podophthalmus
Parapenaeopsis (22)
Ģints
Parapenaeopsis acclivirostris
Parapenaeopsis amicas
Parapenaeopsis arafurica
Parapenaeopsis aroaensis
Parapenaeopsis balli
Parapenaeopsis cornuta
Parapenaeopsis coromandelica
Parapenaeopsis cultirostris
Parapenaeopsis gracillima
Parapenaeopsis hardwickii
Parapenaeopsis hungerfordi
Parapenaeopsis incisa
Parapenaeopsis longirostris
Parapenaeopsis maxillipedo
Parapenaeopsis nana
Parapenaeopsis sculptilis
Parapenaeopsis sinica
Parapenaeopsis stylifera
Parapenaeopsis stylifera stylifera
Parapenaeopsis tenella
Parapenaeopsis uncta
Parapenaeopsis venusta
Parapenaeus (16)
Ģints
Parapenaeus americanus
Parapenaeus australiensis
Parapenaeus cayrei
Parapenaeus constrictus
Parapenaeus fissuroides
Parapenaeus fissurus
Parapenaeus investigatoris
Parapenaeus kensleyi
Parapenaeus lanceolatus
Parapenaeus longipes
Parapenaeus longirostris
Parapenaeus murrayi
Parapenaeus perezfarfantae
Parapenaeus politus
Parapenaeus ruberoculatus
Parapenaeus sextuberculatus
Pelagopenaeus (1)
Ģints
Pelagopenaeus balboae
Penaeopsis (7)
Ģints
Penaeopsis balssi
Penaeopsis challengeri
Penaeopsis eduardoi
Penaeopsis jerryi
Penaeopsis mclaughlinae
Penaeopsis rectacuta
Penaeopsis serrata
Penaeus (32)
Ģints
Penaeus aztecus
Penaeus brasiliensis
Penaeus brevirostris
Penaeus californiensis
Penaeus canaliculatus
Penaeus chinensis
Penaeus duorarum
Penaeus esculentus
Penaeus hathor
Penaeus indicus
Penaeus japonicus
Penaeus kerathurus
Penaeus konkani
Penaeus latisulcatus
Penaeus longistylus
Penaeus marginatus
Penaeus merguiensis
Penaeus monodon
Penaeus notialis
Penaeus occidentalis
Penaeus paulensis
Penaeus penicillatus
Penaeus plebejus
Penaeus pulchricaudatus
Penaeus schmitti
Penaeus semisulcatus
Penaeus setiferus
Penaeus silasi
Penaeus similis
Penaeus stylirostris
Penaeus subtilis
Penaeus vannamei
Protrachypene (1)
Ģints
Protrachypene precipua
Rimapenaeus (6)
Ģints
Rimapenaeus byrdi
Rimapenaeus constrictus
Rimapenaeus faoe
Rimapenaeus fuscina
Rimapenaeus pacificus
Rimapenaeus similis
Tanypenaeus (1)
Ģints
Tanypenaeus caribaeus
Trachypenaeopsis (3)
Ģints
Trachypenaeopsis minicoyensis
Trachypenaeopsis mobilispinis
Trachypenaeopsis richtersii
Trachypenaeus (2)
Ģints
Trachypenaeus anchoralis
Trachypenaeus constrictus
Trachypeneus (1)
Ģints
Trachypeneus (Trachysalambria) similis
Trachysalambria (10)
Ģints
Trachysalambria albicoma
Trachysalambria aspera
Trachysalambria brevisuturae
Trachysalambria curvirostris
Trachysalambria fulva
Trachysalambria longipes
Trachysalambria malaiana
Trachysalambria nansei
Trachysalambria starobogatovi
Trachysalambria villaluzi
Xiphopenaeus (1)
Ģints
Xiphopenaeus kroyeri
Iepriekšējā lapa
1
Lappuse
2
Lappuse
3
Lappuse
Lappuse
4
5
Lappuse
6
Lappuse
...
15
Lappuse
Nākamā lapa
Datu avots
List item
Beļģija - Komerciālie nosaukumi
Kopīgot šo lapu
Sniedziet atsauksmes par šo vietni un palīdziet mums to uzlabot!
Sniedziet atsauksmes
Uz sākumu